westcalc.info - υπολογιστής εργασιών και ρούχων μάχης οχυρών.

DeletedUser

Guest
ακουγεται ωραιο εργαλειο αλλα δεν θα το χρησιμοποιησω μεχρι να μας πει καποιος που ξερει αν ειναι νομιμο:cool::cool::cool::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
πολύ καλό εργαλείο!
συγχαρητήρια φίλε!

σταματήστε να κλαψουρίζετε! δεν ξέρετε που δεν ξέρετε τίποτα μην φαντάζεστε συνωμοσίες και τις τεκμηριώνετε κι από πάνω (cooper για σενα χτυπάει η καμπάνα*) !
Αν ήταν να σας κλέψει τον κωδικό θα σας έβαζε ένα εργαλείο που δε βλέπατε τί είναι. Εδώ ο κώδικας είναι ανοικτός, πιο ασφαλής κι από το west stats είναι γιατί εκείνο κάνει import τα αντικειμενα και τις ικανότητες μας.

*η καμπάνα του ποταμόπλοιου πάντα ;)
 

DeletedUser

Guest
Φιλε είσαι ένας ανώνυμος ο οποιος έχει κάνει εγγραφη μονο για να διαφημίσει το westcalc.info. Ακόμα έχεις δηλώσει e-mail με το όνομα westcalc.info@----- κτλ. Το όνομα σου πάλι το ίδιο.
Εγώ δεν θα το εμπιστευτώ. Οι υπόλοιποι κάντε ότι πιστεύετε.
 

DeletedUser2922

Guest
ε δεν πατε καλα ρε...δηλαδη αν ειχε Nickname "θεος" θα νιωθατε ασφαλεις επειδη γνωριζετε ποιος ειναι??? προφανως ο ανθρωπος θελει να διατηρησει την ανωνυμια του. ειναι δυσκολο να καταλαβετε οτι ειναι παικτης του παιχνιδιου???

Φιλε είσαι ένας ανώνυμος ο οποιος έχει κάνει εγγραφη μονο για να διαφημίσει το westcalc.info. Ακόμα έχεις δηλώσει e-mail με το όνομα westcalc.info@----- κτλ. Το όνομα σου πάλι το ίδιο.
Εγώ δεν θα το εμπιστευτώ. Οι υπόλοιποι κάντε ότι πιστεύετε.

ενω εσυ εισαι επωνυμος ε?????
ονομα: the
επιθετο: leader


ξυλα πετρες.....
 

DeletedUser

Guest
Φιλε είσαι ένας ανώνυμος ο οποιος έχει κάνει εγγραφη μονο για να διαφημίσει το westcalc.info. Ακόμα έχεις δηλώσει e-mail με το όνομα westcalc.info@----- κτλ. Το όνομα σου πάλι το ίδιο.
Εγώ δεν θα το εμπιστευτώ. Οι υπόλοιποι κάντε ότι πιστεύετε.

Που είναι το παράξενο βρε παιδιά;
Ένα εμπορικό προγραμματάκι είναι που προσπαθεί να βγάλει μερικά φράγκα από τα κλικαρίσματα και τις διαφημήσεις.
Το παληκάρι εδώ προφανώς το αντιπροσωπεύει στην Ελλάδα, γιατί δεν νομίζω να το κάνανε έλληνες...
Ακριβώς το ίδιο έχει γίνει και στο ξένο φόρουμ με το The West Insider, ένα παρόμοιο εργαλείο...

Ένα απλό script είναι παιδιά... μην αγχώνεστε :)
 

DeletedUser

Guest
ε δεν πατε καλα ρε...δηλαδη αν ειχε nickname "θεος" θα νιωθατε ασφαλεις επειδη γνωριζετε ποιος ειναι??? προφανως ο ανθρωπος θελει να διατηρησει την ανωνυμια του. ειναι δυσκολο να καταλαβετε οτι ειναι παικτης του παιχνιδιου???



ενω εσυ εισαι επωνυμος ε?????
ονομα: The
επιθετο: Leader


ξυλα πετρες.....

με συγχωρείς αλλά μπορώ να δω πολύ περισσότερα πράγματα απο εσένα.
και δεν ανάγκασα κανέναν να μην τον εμπιστευτεί αφού είπα "εγώ δεν θα το εμπιστευτώ. οι υπόλοιποι κάντε ότι πιστεύετε ". η προσωπική μου άποψη είναι δική μου και μόνο δική μου.
 

DeletedUser

Guest
Φιλε είσαι ένας ανώνυμος ο οποιος έχει κάνει εγγραφη μονο για να διαφημίσει το westcalc.info. Ακόμα έχεις δηλώσει e-mail με το όνομα westcalc.info@----- κτλ. Το όνομα σου πάλι το ίδιο.
Εγώ δεν θα το εμπιστευτώ. Οι υπόλοιποι κάντε ότι πιστεύετε.

Το domain εχει το πραγματικο μου ονομα και οχι ενα ψευδονυμο τυπου δε λεαντερ και δεν ειναι private.Πριν μιλησεις καλυτερα να φροντιζεις να μαθαινεις για το πως λειτουργουν αυτα τα πραγματα.
Το nick στo forum το διαλεξα για να θυματε ευκολα οποιος θελει να μπει πιο ειναι το site. Ξαναλεω δεν αναγκαζω κανεναν να μπει και να το δοκιμασει αλλα δεν καταλαβαινω γιατι μερικοι παριστανετε τους ειδικους και αποθαρινετε αλλους με τις λασπολογιες σας.Αν εκανα το post μονο στον νετ μετα απο δυο μερες θα μου το μοστραρατε μονοι σας λες και καναντε καμια ανακαλυψη.Εχεις καθε δικαιωμα να μην σου αρεσει αλλα δεν μπορεις με κατηγορεις για ανονυμια οταν εγω εχω εκτεθημενο στην ουσια το πραγματικο μου ονομα και δεν κριβομαι πισω απο nicks που κανονικα θα επρεπε να σου το κοψουν γιατι διαδημιζει και τσιγαρα.
 

DeletedUser

Guest
με συγχωρείς αλλά μπορώ να δω πολύ περισσότερα πράγματα απο εσένα.
και δεν ανάγκασα κανέναν να μην τον εμπιστευτεί αφού είπα "εγώ δεν θα το εμπιστευτώ. οι υπόλοιποι κάντε ότι πιστεύετε ". η προσωπική μου άποψη είναι δική μου και μόνο δική μου.

τοτε γιατί είσαι forum moderator? Κλειδώματα-ξεκλειδώματα: THE LEADER ? Αν είναι έτσι φέρτε πίσω τον την πρασινάδα!
όσοι είναι άσχετοι και φοβούνται μην μπουν... έτσι κι αλλιώς αυτό είναι εργαλείο για να βοηθάει παίκτες του west που ξερουν σε κάποιο βαθμό να κυκλοφορούν στο ιντερνετ. Κάποιος που φοβάται να βάλει ένα σκριπτ ας κόψει τα καλώδια του ιντερνετ και να επιστρέψει στην "ασφάλεια" της τηλεόρασής του.
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω εκτεθημενο στην ουσια το πραγματικο μου ονομα και δεν κριβομαι πισω απο nicks που κανονικα θα επρεπε να σου το κοψουν γιατι διαδημιζει και τσιγαρα.

να και το μήνυμα για τα μικρά παιδιά! χαχαχα!
 

DeletedUser

Guest
το ξανά λέω. Δεν παρέπεμπψα κανέναν (ουτε προσπάθησα να το κάνω) να μην βάλει το script. Η απόφαση μου να μην το βάλω είναι καθαρα προσωπική.

Υ.Γ. : Αυτό με τα τσιγάρα δεν το είχα σκεφτεί!! Τώρα άρχησε να μην μου αρέσει γιατί τα Leader είναι άθλια! (Γνώμη μου επίσης).
 

DeletedUser

Guest
Που είναι το παράξενο βρε παιδιά;
Ένα εμπορικό προγραμματάκι είναι που προσπαθεί να βγάλει μερικά φράγκα από τα κλικαρίσματα και τις διαφημήσεις.
Το παληκάρι εδώ προφανώς το αντιπροσωπεύει στην Ελλάδα, γιατί δεν νομίζω να το κάνανε έλληνες...
Ακριβώς το ίδιο έχει γίνει και στο ξένο φόρουμ με το The West Insider, ένα παρόμοιο εργαλείο...

Ένα απλό script είναι παιδιά... μην αγχώνεστε :)

Δεν προσπαθει να βγαλει φραγκα απο τις διαφημισεις το προγραμμα αυτο.Γιαυτο εχει και μονο μια διαφημιση ολη ολη σε ολοκληρο το site.Συγκρινε ποσες εχουνε τα παρομοια πανω στην σελιδα τους. Αν βγει κατι να τσονταριστει στα εξοδα εχει καλως γιατι ουτε ο hoster ειναι free, ουτε το domain.
To προφανως αντιπροσοπευει την ελλαδα γιατι το λες?
Δεν μπορεις να χωνεψεις οτι ειμαι ελληνας και developer του εργαλειου?

Να πει καποιος την γνωμη του για το εργαλειο μπορει η οχι?Αν του αρεσε,τι θα ηθελε να προστεθει κτλ.
Αλειως ανοιχτε ενα τοπικ απο κατω με τιτλο we hate westcalc.info και εκφραστε κει τις ικασιες σας για την εντοποιοτητα του προιοντος.
 

DeletedUser

Guest
Να πει καποιος την γνωμη του για το εργαλειο μπορει η οχι?Αν του αρεσε,τι θα ηθελε να προστεθει κτλ.
Αλειως ανοιχτε ενα τοπικ απο κατω με τιτλο we hate westcalc.info και εκφραστε κει τις ικασιες σας για την εντοποιοτητα του προιοντος.



Φυσικά και μπορεί... Όπως και μπορεί κάποιος να εκφράσει αρνητική γνώμη για το "εργαλείο" στο ίδιο Topic.
 

DeletedUser2922

Guest
Φυσικά και μπορεί... Όπως και μπορεί κάποιος να εκφράσει αρνητική γνώμη για το "εργαλείο" στο ίδιο Topic.

ε αφου δεν το δοκιμασες ρε φιλε πως το απορριπτεις ετσι??? κανονικα λογω της ιδιοτητας σου θα επρεπε να εισαι πιο προσεκτικος σε αυτα που λες. αλλο να το λεει ενας απλος χρηστης και αλλο ενας mod...και οπως λες και εσυ..γνωμη μου τα παραπανω.
 

DeletedUser

Guest
φιλε είσαι ένας ανώνυμος ο οποιος έχει κάνει εγγραφη μονο για να διαφημίσει το westcalc.info. ακόμα έχεις δηλώσει e-mail με το όνομα westcalc.info@----- κτλ. το όνομα σου πάλι το ίδιο.
εγώ δεν θα το εμπιστευτώ. οι υπόλοιποι κάντε ότι πιστεύετε.

το ποστ αυτο ειναι γνωμη σου για το εργαλειο η χαρακτηρισμοι για το νικ μου και το εμαιλ μου?
 

DeletedUser

Guest
εξήγησα τους λόγους που δεν το έβαλα. και ξανά το λέω. δεν παρέπεμπψα κανέναν να μην το βάλει... ας μην λέμε συνέχεια τα ίδια.
 

DeletedUser

Guest
το ποστ αυτο ειναι γνωμη σου για το εργαλειο η χαρακτηρισμοι για το νικ μου και το εμαιλ μου?

Είναι ο λόγος που δεν έβαλα το script.

Τα περι ανωνυμίας δεν αφορουν την χρηση ενος nick αλλα ενος nick που δεν ειναι ενεργου παίχτη. Δηλαδη δεν υπάρχει παίχτης westcalc.info που εγραψε ενα ωραιο scriptακι και το μοιραζεται με τους συμπαικτες του.. Απλό.
Και στο Αγγλικο φορουμ υπάρχει χρηστης the West insider που ειναι ενα παρομοιο εργαλείο απο οτι ειδα. Οποτε δεν υπαρχει κατι μεμπτο!
Οσο αφορα το script μπορει να ειναι και το αυριανο αγαπημενο μου εργαλείο στο παιχνίδι αλλα μεχρι να βγει ενας admin και να πει σε εμενα τον ΑΣΧΕΤΟ οτι ειναι οκ και νομιμο τοτε φυσικα και δεν θα το χρησιμοποιησω.
Επίσης το οτι ειναι ανοιχτός κώδικας δεν μου λέει κάτι μιας και που τον βλέπω δεν μπορω να καταλαβω τι κάνει!
Επειδη ομως καποιος μπορεί ,δεν θα αργησουμε να διαβασουμε μια επισημη ανακοινωση οτι ειναι ασφαλές.
Και δεν ειναι κακο να εισαι και λίγο καχυποπτος. Μακαρι να ειναι ενα ωραιο εργαλείο και θα χαρουμε ολοι φανταζομαι να κανουμε και προτασεις πέρα απο τα συγχαρητηρια που σιγουρα θα βαρεθεις να ακους.

+1
 

DeletedUser

Guest
τα περι ανωνυμίας δεν αφορουν την χρηση ενος nick αλλα ενος nick που δεν ειναι ενεργου παίχτη. δηλαδη δεν υπάρχει παίχτης westcalc.info που εγραψε ενα ωραιο scriptακι και το μοιραζεται με τους συμπαικτες του.. απλό.
και στο αγγλικο φορουμ υπάρχει χρηστης the west insider που ειναι ενα παρομοιο εργαλείο απο οτι ειδα. οποτε δεν υπαρχει κατι μεμπτο!
οσο αφορα το script μπορει να ειναι και το αυριανο αγαπημενο μου εργαλείο στο παιχνίδι αλλα μεχρι να βγει ενας admin και να πει σε εμενα τον ασχετο οτι ειναι οκ και νομιμο τοτε φυσικα και δεν θα το χρησιμοποιησω.
επίσης το οτι ειναι ανοιχτός κώδικας δεν μου λέει κάτι μιας και που τον βλέπω δεν μπορω να καταλαβω τι κάνει!
επειδη ομως καποιος μπορεί ,δεν θα αργησουμε να διαβασουμε μια επισημη ανακοινωση οτι ειναι ασφαλές.
και δεν ειναι κακο να εισαι και λίγο καχυποπτος. μακαρι να ειναι ενα ωραιο εργαλείο και θα χαρουμε ολοι φανταζομαι να κανουμε και προτασεις πέρα απο τα συγχαρητηρια που σιγουρα θα βαρεθεις να ακους.

συμφνω με οσα λες.οσο για τα συνχαρητηρια, δεν ειναι αναγκη. μου φτανουν αυτα που μου δωσατε σημερα.
 

DeletedUser

Guest
Τα περι ανωνυμίας δεν αφορουν την χρηση ενος nick αλλα ενος nick που δεν ειναι ενεργου παίχτη. Δηλαδη δεν υπάρχει παίχτης westcalc.info που εγραψε ενα ωραιο scriptακι και το μοιραζεται με τους συμπαικτες του.. Απλό.
Και στο Αγγλικο φορουμ υπάρχει χρηστης the West insider που ειναι ενα παρομοιο εργαλείο απο οτι ειδα. Οποτε δεν υπαρχει κατι μεμπτο!
Οσο αφορα το script μπορει να ειναι και το αυριανο αγαπημενο μου εργαλείο στο παιχνίδι αλλα μεχρι να βγει ενας admin και να πει σε εμενα τον ΑΣΧΕΤΟ οτι ειναι οκ και νομιμο τοτε φυσικα και δεν θα το χρησιμοποιησω.
Επίσης το οτι ειναι ανοιχτός κώδικας δεν μου λέει κάτι μιας και που τον βλέπω δεν μπορω να καταλαβω τι κάνει!
Επειδη ομως καποιος μπορεί ,δεν θα αργησουμε να διαβασουμε μια επισημη ανακοινωση οτι ειναι ασφαλές.
Και δεν ειναι κακο να εισαι και λίγο καχυποπτος. Μακαρι να ειναι ενα ωραιο εργαλείο και θα χαρουμε ολοι φανταζομαι να κανουμε και προτασεις πέρα απο τα συγχαρητηρια που σιγουρα θα βαρεθεις να ακους.

Σωστά τα λέει ο stalos!
Ας πει κάποιος admin που
θα ξέρει κάτι παραπάνω
ότι είναι εντάξει και μετά
το χρησιμοποιούμε!:D
Αυτό δεν σημένει ότι τώρα
που εμείς οι πιο πολλοί
δεν γνωρίζουμε πολλά για
τέτοια θέματα δεν μπορούμε να
είμαστε καχύποπτοι!:eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
συμφνω με οσα λες.οσο για τα συνχαρητηρια, δεν ειναι αναγκη. μου φτανουν αυτα που μου δωσατε σημερα.

Το έχετε παρεξηγήσει το θέμα. Όταν αποδειχθεί οτι το script είναι απόλυτα νόμιμο καθώς και ασφαλές απο κάποιον Game Admin, τότε θα δεχθείς τα συγχαρητήρια σου εάν είναι τόσο καλό όσο λέτε...
 
Κορυφή