Vigilantes

DeletedUser

Guest
μπικινιωτης ικαρος ολε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
στο προφιλ της πολης σας γραφετε:<<Ειμαστε τρελοι και παλαβοι.
Ηρθαμε και σκοπευουμε να μεινουμε στην ιστορια του game!!!
Πιστευω να σας αρεσε το μεγαλο φιναλε μας.
χοχοχο>>

ειναι οπότε αυτονοητο γιατι το κανατε αυτό και δεν αξιζει να το συζηταμε,απλα επειδη μιλατε για ''μεγαλο φινάλε'' συμαινει οτι ως εδω ηταν?γιατι αμα ειναι ετσι πιστευω κανατε πατατα,γιατι: Ειναι δυσκολο να φτασεις στην κορυφη αλλα ειναι ακομα πιο δυσκολο να μεινεις εκει. οποτε αν τελιωσατε τζαμπα ο κοπος
 

DeletedUser

Guest
Καταρχην να ζητησω συγνωμη για το χτεσινοβραδυνο υφος του μυνηματος μου αλλα οπως ειπα μου τα χαν πρηξει στον κ3 και δε κρατηθηκα .
Και ναι τελειωσαμε εμεις οπως ξερουνε διαφοροι που τα εχουμε πει κατα καιρους ειμαστε πολη πυροτεχνημα ανεβαινουμε σκαμε πεφτουμε , και με τη χαβαλενθια το κανα φτασαμε στη 10αδα καποια στιγμη και με τα ζομπι φτασαμε θεση 3 , ειπα εχτες τι θελαμε να αποδειξουμε , το αποδειξαμε τελικα και τερμα δε θελουμε τη πρωτια αλλο , τωρα θα σας αφησουμε να πατε εσεις παλι πρωτοι .
Αλλα δε μπορειτε να μη παραδεχτειτε οτι δωσαμε στο παιχνιδι ενα καποιο ενδιαφερον σας αρεσει δε σας αρεσει , και επειδη εχουμε αρχισει να μοιραζουμε τα οχυρα μας μιας και δε τα θελουμε σας παραθετω ενα μυνημα που δεχτηκα απο παιχτη που του προτεινα να του δωσω ενα οχυρο

..............

Καλημέρα,
να 'σαι καλά, αλλά τι να το κάνουμε άλλο ένα οχυρό;
Αυτό που έχουμε ακόμη, δεν το έχουμε κτίσει. Τους λέω κτίστε, αυτοί δεν ενδιαφέρονται.
Γενικά έχει επέλθει η παρακμή του παιχνιδιού. Σιγά σιγά το παρατάνε όλο και περισσότεροι. Έχει καταντήσει απελπιστικά μονότονο, και με περισσότερους απ' ότι θα έπρεπε κόσμους.
Τίποτε νέο δεν προστίθεται, το μόνο που έχει γίνει από πλευράς προγραμματιστών, είναι βελτίωση στον κώδικα του λογισμικού και διόρθωση κάποιων λαθών.
Η νέα αναβάθμιση, όταν γίνει στους κόσμους, πιστεύω ότι θα δώσει και το τελειωτικό κτύπημα στο παιχνίδι, έτσι όπως το βλέπω στον beta. Ήδη ο προσανατολισμός στρέφεται στα premium, με στόχο το κέρδος. Αυτό θα έχει σαν αποτέλεσμα να εγκαταλείψουν όλο και περισσότεροι οι οποίοι δεν έχουν διάθεση να πληρώνουν.
Σε μερικούς μήνες πολλοί ελάχιστοι θα παίζουν πλέον The West. Το ίδιο γίνεται και στους ξένους κόσμους που παίζω. Καθημερινώς εγκαταλείπουν πολλοί.


............

νομιζω αυτο το μυνημα τα λεει ολα .... δε θα πω ποιος μου το εστειλε γιατι δεν τον εχω ρωτησει αν θελει να ποσταρω εδω το μυνημα του
τουλαχιστον εμεις σπασαμε τη μονοτονια ccp vs dead και οπως ειπα δεχτηκα πανω απο 60 μυνηματα με συγχαρητηρια , αντε καντε και εσεις κατι , οτι περναει απο το χερι σας να σωσουμε το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον εσεις της Vigilantes για να καταλαβετε ποσο πισω ειστε πρεπει να δειτε οτι οταν κυριαρχουσαν οι Black Pirates και στη συνεχεια αλλες συμμαχιες υπηρχε καποιος σεβασμος προς το προσωπο τους.Αντιθετα εσας δεν σας σεβεται κανενας,αρα λογικα κατι θα φταιει!!!!!;);)
 

DeletedUser

Guest
ποιοι ειναι αυτοι πρωτη φορα τουσ ακουω κ παιζω κ πανω απο ενα χρονο
 

DeletedUser

Guest
ναι κατι φταιει , οτι τωρα δεν υπαρχουν πια νουμπαδες στον κ1 να μενουν με ανοιχτο το στομα , δε ξαναγραφω για μερες , γιατι ηρθε προειδοποιηση για μπαν
 

DeletedUser

Guest
οπ η ντολορες μας μας εκανε την τιμη να γραψει στο φορουμ.εφυγες και εσυ και η λιτσα και μειναμε τρεις και ο κουκος στην πολη :(
 

DeletedUser

Guest
οχι για πολυ πολαρετι σιγα μη μη βγαλω το μπικινι απο πανω μου απλα εχει γεμισει σαλια επειδη θελω καινουργιο οπλο για οχυρα :ΡΡΡΡΡΡ

ψαμωδια ελεος με την παρτυ σου
κ σε μενα μυνηματα επειδη σε μονομαχησε ο λακορας
344xp που δινεις θα με βοηθησουν ν αλλαξω πολλα επιπεδα κ1

αμα ειναι να ξεκινα με γκρινια η μερα, θελω να την αξιζω
 

DeletedUser

Guest
Αυτό το ποιηματάκι με τα παιδάκια που δεν τα παιζουν το άκουσα πρώτη φορά απο τον silenzio. το ξαναδιάβασα από τον psadmio ( καθ΄όλα σεβάστος ως άνθρωπος) και από έναν ακόμη. ρε σεις εκεί στην dead κατηχητικό σας κάνουν? έλεος !!!!!! σκέφτηκε κάποιος μια βλακεία και την αναπαράγουν όλοι. και επιτέλους σεβαστείτε την ελευθερία κάποιου να παίξει το παιχνίδι όπως αυτός θέλει. γιατί όλα πρέπει να τα εξηγεί η δική σας λογική? έχω συναντήσει παιχτη 60 level και δεν είχε κάνει ακόμη επιλόγη χαρακτήρα. Δικαίωμά του δεν είναι?
Επίσης αυτήν τη στιγμή οι dead είναι πρώτοι ως συμμαχία, λογικό είναι λοιπόν όσοι είναι φιλόδοξοι να χτυπούν τον πρώτο, τον πιό δυνατό γιατί έτσι η νίκη τους όταν αυτή έρθει έχει μεγαλύτερη αξία. και επειδή η διαδρομή για να γίνουν πρώτοι τους κληροδότησε και από ένα τσούρμο ορκισμένους εχθρούς ( σ' αυτό το τσουβάλι ανήκω και εγώ) και είναι και αυτονόητο γιατί εδώ δεν γίνεσαι πρώτος μοιράζοντας λουλούδια, γι αυτό και έχουν και φανατικούς εχθρούς που δεν τους νοιάζει η πρωτιά της βαθμολογίας αλλα τους αρκεί να γίνονται ενοχλητικοί ( στο παιχνίδι εννοώ). τόσο απλά είναι για μένα τα πράγματα.όλα τα άλλα περί στρατηγικών και λογιστικών πράξεων είναι προς βρώσιν και λαϊκή κατανάλωση.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
BLUE LAKE FORT

Alarga Dead Man Gulch 1180 -54 0 5 13 1184 5 17 1234 237 2 31
john gun Dead M...llers 1090 1090 0 18 16 4067 0 0 0 226 4 44
ApoelUltras7 Dead M...ngers 1470 -135 0 6 7 1503 7 14 1605 251 1 11
pantis Dead Man Texas 501 -212 0 4 7 428 3 14 713 107 0 0
Renam Dead Man Texas 1945 -126 0 9 13 2300 8 29 2071 256 2 23
k0nstantin0s Dead Man Town 2070 382 0 9 19 2351 7 27 1688 261 0 47

KAIZESOZE HD - HollywooD 1245 1245 0 19 16 3982 0 1 0 210 6 47
Rifle-Kiler HD - SLAYERS 1138 -21 0 3 6 1040 5 21 1159 347 1 0
Pimpe de Oro HD - T...ANTED 1664 1040 0 18 21 4664 3 12 624 259 2 46
siastam HD - T...ANTED 986 526 0 19 20 4852 2 8 460 255 5 47
Topas HD - T...ANTED 1050 -22 0 1 0 200 6 20 1072 200 0 0
assoss HD - W...OLIKO 941 -10 0 5 6 1349 4 12 951 270 3 12
PROKOPOS DHM HD-Sim... best 1000 -201 0 0 2 0 5 11 1201 0 0 0
draminos2009 HD-Wolf Town 840 -155 0 1 0 196 4 12 995 196 0 0
METALMANIAC ΤΣΑΜΠΑ... CITY 1330 -110 0 7 11 1767 6 23 1440 252 0 26
nik42 ΤΣΑΜΠΑ... CITY 1570 198 0 15 17 3229 6 16 1372 215 1 47


1. ΝΑΙ ΕΙΝΑΙ FLAME
2. Ε ΟΧΙ ΚΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ, ΜΕΧΡΙ ΚΑΙ Η ΡΕΝΑΜ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΝΑΙ
3. ΑΠΟ ΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΖΟΜΠΙ,ΚΟΑΛΑ,.ΚΑΙ ΟΠΩς ΑΛΛΙΩΣ ΣΑΣ ΛΕΝΕ = DMU
4. ΝΑΙ ΠΟΛΛΑ ΧΡΗΜΑΤΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΙΣ ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΩ ΕΠΙΘΕΣΗ ΤΩΝ DMU & ΣΙΑ, ΘΑ ΒΑΡΑΩ ΟΣΑ ΘΕΛΩ, ΟΠΩς ΦΥΣΙΚΑ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ.

η υπομονη εχει και τα ορια της

ο νοων νοειτω
 

DeletedUser

Guest
blue lake fort


2. ε οχι και ανεξαρτητοι, μεχρι και η ρεναμ μαζι σασ ειναι
3. απο δω και περα ζομπι,κοαλα,.και οπως αλλιωσ σασ λενε = dmu
4. ναι πολλα χρηματα εχουμε και μεισ και οποτε βλεπω επιθεση των dmu & σια, θα βαραω οσα θελω, οπως φυσικα κανετε και εσεισ.

η υπομονη εχει και τα ορια της

ο νοων νοειτω

επειδή αναφέρθηκε το όνομά μου, έχω κάθε δικαίωμα να λαμβάνω μέρος σε μάχες όπως κι ο καθένας σας. δεν ήρθε σύσωμη η dmu για να συσχετίζεις την παρουσία μου με την οικογένεια της dmu.

αν ψάχνεις αιτιολογία για να δικαιολογήσεις τις κινήσεις σου, δε θα βρεις πάτημα στην δική μου παρουσία σε μια μάχη.
 

DeletedUser

Guest
επειδή αναφέρθηκε το όνομά μου, έχω κάθε δικαίωμα να λαμβάνω μέρος σε μάχες όπως κι ο καθένας σας. δεν ήρθε σύσωμη η dmu για να συσχετίζεις την παρουσία μου με την οικογένεια της dmu.

αν ψάχνεις αιτιολογία για να δικαιολογήσεις τις κινήσεις σου, δε θα βρεις πάτημα στην δική μου παρουσία σε μια μάχη.

ακριβώς το ίδιο λέμε και συμφωνούμε, ο καθενας οτι θέλει κάνει.

απλα να μην κρυβομαστε και πισω απο το δάχτυλο μας... ετσι?
 

DeletedUser

Guest
τι εγινε βρε ΤΟΟL στεναχωρηθηκες ?
αφου εχουμε πει οτι εχουμε φιλους σε dmu και hd οι οποιοι ηρθαν ανεξαρτητα μονοι τους , δε καταλαβαινω το προβλημα σου , αν δε μπορεις να μαζεψεις 10 φιλαρακια για μια μαχη τοτε ισως ηρθε η ωρα να αξιολογησεις ξανα το τροπο που παιζεις , τι αλλο να πω , κριμα που δε το πηρατε εισασταν και 12 παραπανω , την αλλη φορα ισως ειστε πιο τυχεροι και λειπουμε ολοι για διακοπες , ισως να το χτυπησετε κυριακη 7 το πρωι καλυτερα για σιγουρια ... μη μου τσαντιζεσαι κανει και ζεστη
 

DeletedUser

Guest
ακριβώς το ίδιο λέμε και συμφωνούμε, ο καθενας οτι θέλει κάνει.

απλα να μην κρυβομαστε και πισω απο το δάχτυλο μας... ετσι?


και βέβαια δεν λέμε το ίδιο!

και δεν θα μου πεις εσύ ότι κρύβομαι πίσω απο το δάχτυλό μου! μακάρι να είχατε έστω και στο ελάχιστο την δική μου ευθύτητα.

αν ειναι δυνατόν να κάνεις θέμα για μια μάχη που είχε 50 επιτιθέμενους και μόνο 38 αμυνόμενους, και επειδή είμασταν και 5 απο dmu να προσπαθείς να πιαστείς από αυτό. καλύτερα ασχολήσου με τους συμπαίκτες σου, που παρόλο που είχατε αριθμητική υπεροχή, δεν το εκμεταλευτήκατε σωστά και χάσατε.

Εκτός αν 5 παίκτες της DMU πιστεύεις ότι κράτησαν ένα οχυρό... πολυ τιμητικό για εμάς, αλλά δεν είμαστε και τόσο ψώνια για να πιστεύουμε κάτι τέτοιο :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καταρχην ρεναμ, δεν πιανομαι απο το γεγονος οτι εισασταν 5 οπως λες απο ντιεμγιου. ουτε οπως ειπα εχω κανενα προβλημα με αυτο, ουτε στεναχωρηθηκα (λακορας). απλα δήλωσα οτι απο δω και πέρα οταν βλέπω δικιά σας επίθεση θα βαράω και γω.. οπως τα φιλαρακια σας (και ξέρουν ποιοι είναι) ;).

αυτα. ας μην το κουράσουμε το θέμα, και εσεις εξάλλου καταλαβαίνεται τι εννοω, φαινεται εξάλλου απο την σταση σας τοσο καιρο που αν μη τι αλλο σας βολευει.
 

DeletedUser

Guest
την αλλη φορα ισως ειστε πιο τυχεροι και λειπουμε ολοι για διακοπες , ισως να το χτυπησετε κυριακη 7 το πρωι καλυτερα για σιγουρια ... μη μου τσαντιζεσαι κανει και ζεστη

εσυ στις διακοπες σου γουεστ παιζεις?
 

DeletedUser

Guest
απλα να ξεκαθαρισω οτι η dmu δεν εχει καμια σχεση με τις δικες μας πραξεις ουτε μας λεει τι θα κανουμε ουτε εμεις δινουμε αναφορα σε κανεναν , δεν ειμαστε τσιρακια κανενος και το εχουμε αποδειξει και στο παρελθον , απλα εκμεταλευομαστε τις μεγαλες μαχες που γινονται , αλλα υπαρχουν και καποιες συμπαθειες , οποτε μην εκπλαγεις αν με δεις σε συγκεκριμενα οχυρα της gu να βοηθαω , και φυσικα θα ειμαι παντα αμυνα στο οχυρο των μπικινιων , οπως θα παω και σε συγκεκριμενα οχυρα βοηθεια της dmu hd ετσι βλεπω εγω το παιχνιδι , και απο οτι βλεπεις μιλαω μονο για μενα γιατι οι υπολοιποι vigilantes εχουν κι αυτοι συμπαθειες και αντιπαθειες που σε καμια περιπτωση δε συγκλινουν με τις δικες μου , αλλωστε παλιοτερα σε αρκετες μαχες ειμασταν κι απο τις δυο μεριες
 

DeletedUser

Guest
και στις διακοπες μου οχι δε θα παιζω καμια 20αρια μερες θα γλιτωσετε απο μενα
 
Κορυφή