Vigilantes

DeletedUser1512

Guest
.....οπως ειπα και σε παλιοτερο μυνημα οταν δημιουργιθηκαμε κανεις δεν μας εδινε σημασια.
......τωρα φτασαμε 2 φορες στην πρωτη θεση ανετα θα ελεγα εγω και αφου ειχε προηγηθει δουλεια μηνων πριν.
..παιζει
.....να ειμαστε η μονη πολη ανα τον κοσμο που εκανε τοσο ομαδικο χτυπημα σε οχυρα σε μια μερα 37 τον αριθμο.
......να ειμαστε η μονη πολη που εφτασε σε τοσους ποντους σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα
.....να ειμαστε η μονη πολη που εχει στην κατοχη της τοσα οχυρα.
νομιζω οτι εχουμε εκπληρωσει καθε επιθυμια μελους μας.
......εχουμε κανει τα παντα.
ειμαι ευτυχης που συμετειχα σε αυτην την προσπαθεια.
......και ολα αυτα μια πολη μονο με αναρχοαυτονομους οπως καποιοι μας αποκαλουν και οχι πολη μιας συμαχιας με πλατες αλλων 10-15 πολεων.
 

DeletedUser

Guest
αλλο αυτο και αλλο τα $ που επεσαν και η οργανωση που εγινε
 

DeletedUser1512

Guest
απο αμυνομενους ενοεις?
αν αυτο ενοεις παει να πει οτι καλωςτα οχυρα κατεληξαν σε εμας
αν παλι ενοεις απο επιτηθεμενους
εβγαινε να παμε 1,3 σε καθε οχυρο με τη δυναμη που εχουμε
 

DeletedUser2737

Guest
2στα οποια πηγε η αα εδωσαν τα 19απλα χρηματα για 2 οχυρα μονο
 

DeletedUser735

Guest
.....οπως ειπα και σε παλιοτερο μυνημα οταν δημιουργιθηκαμε κανεις δεν μας εδινε σημασια.
......τωρα φτασαμε 2 φορες στην πρωτη θεση ανετα θα ελεγα εγω και αφου ειχε προηγηθει δουλεια μηνων πριν.
..παιζει
.....να ειμαστε η μονη πολη ανα τον κοσμο που εκανε τοσο ομαδικο χτυπημα σε οχυρα σε μια μερα 37 τον αριθμο.
......να ειμαστε η μονη πολη που εφτασε σε τοσους ποντους σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα
.....να ειμαστε η μονη πολη που εχει στην κατοχη της τοσα οχυρα.
νομιζω οτι εχουμε εκπληρωσει καθε επιθυμια μελους μας.
......εχουμε κανει τα παντα.
ειμαι ευτυχης που συμετειχα σε αυτην την προσπαθεια.
......και ολα αυτα μια πολη μονο με αναρχοαυτονομους οπως καποιοι μας αποκαλουν και οχι πολη μιας συμαχιας με πλατες αλλων 10-15 πολεων.

δεν θα το ελεγα ανετα οταν πρεπει να ξοδεψεις τοσα λεφτα για να παρεις 20.000 ποντους ενα μια νυχτι για να βγεις πρωτος οχι ανετα αλλα για μολις 2.500 ποντους.

πολυ ευκολο το να κανει ο καθενας κατι τετοιο.

επειδη δεν εχετε καποια οικογενεια.ανετα μπορει να ανατραπει και αυτο.

καμια γεματη μαχη εχετε κανει?μπαααα!αρα απεχεις πολυ απο το ''εχουμε κανει τα παντα''


για μενα προκειται για μια πλασματικη και ευθραυστη πρωτια.
για τον τροπο που ηρθε δεν θα ασχοληθω,ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει αλλα μετα θα πρεπει να δεχτει και τις επιπτωσεις των ενεργειων του.

και σημειωνω οτι πιο δυσκολο ειναι να κρατηθεις στην κορυφη παρα να την φτασεις.

μετα απο αυτες τις παρατηρησεις πρεπει να δωσω τα συγχαρητηρια μου στους vigilantes.(μην ρωτατε το γιατι,savour vivre)
 

DeletedUser2737

Guest
για μενα προκειται για μια πλασματικη και ευθραυστη πρωτια.
για τον τροπο που ηρθε δεν θα ασχοληθω,ο καθενας μπορει να κανει οτι θελει αλλα μετα θα πρεπει να δεχτει και τις επιπτωσεις των ενεργειων του.



το λενε πολη-πυροτεχνημα
 

DeletedUser

Guest
Εχουμε 37 μαχες απο τις οποιες προκυπτουν 2 οχυρα και για τις οποιες ξοδευτηκαν τις παναγιας τα ματια μονο και μονο για να δουν το ονομα τους πρωτο.ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ!!!!:eek::eek::cool:
 

lucian13

Νέο Μέλος
τα πράγματα είναι ολοφάνερα
η όλη βαβούρα εγινε για να τους δώσουν λιγο σημασία στα παιδια
γιατί πολύ στο περιθώριο τα αφήσαμε

την εκτίμηση ως σοβαρό και υπολογίσιμο αντίπαλο δεν την κερδίζεις σε μια μερα
την χτίζεις με τον καιρό

κάνετε χαβαλέ οπως λέτε
εμάς τι μας νοιάζει?
χαβαλεδιαζετε οσο θέλετε μεταξύ σας εμάς γτ μας τα πρήζεται
και βγαίνετε στο φορουμ και βγάζετε τελάλη και κοκορευεστε για
κατι που θα μπορούσε να το κανει ο καθένας πολυ εύκολα
θα σας πω εγω γιατι... γιατι ειναι ο μονος τρόπος να σας δοθεί προσοχή
αφου είδατε και αποείδατε και δεν τα καταφέρατε αλλιώς.

ειμαι σίγουρος πως χτες περιμένατε να ανοιχτούν θέματα να συζητάν για σας
και επειδή δεν έγιναν αναγκαστήκατε να ανοίξετε εσείς
για να πειτε τι?

δεν προσφέρετε κατι εγω αυτο βλέπω
 

DeletedUser1512

Guest
......για αν τα καναμε ολα θα σου πω οτι ειμουν στην επιθεση των ccp οταν κατελαβαν το πρωτο μεγαλο οχυρο των DEAD επανω δεξι τετραγωνο μαζι με 5-6 ακομα vigilantes τωρα πια και αφου ειχαμε οργανωσει μεγαλο κοματι του εκει χαρτη σαν ανεξαρτητη παλι πολη φιλια προσκειμενη απλωσ προσ ccp.

....τωρα για ταχρηματα που δαπανηθηκαν σε μια μερα για να παρουμε 2 οχυρα το βλεπω προτιμοτερο απο το να οδεψουμε το ιδιο χρημα για να παρουμε ενα οπως εσεις κανατε
05 Μαϊ 2010 11:03 μ.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι αμυνόμενοι] 140 Dead Man Village
8 15 Φεβ 2010 6:09 μ.μ. CCP - Desperados 99 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 31 -BORN TO DRILL-
7 11 Φεβ 2010 11:04 μ.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 115 Dead Man Temple
6 23 Δεκ 2009 11:02 μ.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 138 Dead Man Town
5 17 Δεκ 2009 12:24 π.μ. CCP - Desperados 120 140 Dead Man Gulch
4 23 Νοε 2009 1:29 π.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 140 BLACK PIRATES

6*10000=60000
 

DeletedUser735

Guest
......για αν τα καναμε ολα θα σου πω οτι ειμουν στην επιθεση των ccp οταν κατελαβαν το πρωτο μεγαλο οχυρο των DEAD επανω δεξι τετραγωνο μαζι με 5-6 ακομα vigilantes τωρα πια και αφου ειχαμε οργανωσει μεγαλο κοματι του εκει χαρτη σαν ανεξαρτητη παλι πολη φιλια προσκειμενη απλωσ προσ ccp.

....τωρα για ταχρηματα που δαπανηθηκαν σε μια μερα για να παρουμε 2 οχυρα το βλεπω προτιμοτερο απο το να οδεψουμε το ιδιο χρημα για να παρουμε ενα οπως εσεις κανατε
05 Μαϊ 2010 11:03 μ.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι αμυνόμενοι] 140 Dead Man Village
8 15 Φεβ 2010 6:09 μ.μ. CCP - Desperados 99 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 31 -BORN TO DRILL-
7 11 Φεβ 2010 11:04 μ.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 115 Dead Man Temple
6 23 Δεκ 2009 11:02 μ.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 138 Dead Man Town
5 17 Δεκ 2009 12:24 π.μ. CCP - Desperados 120 140 Dead Man Gulch
4 23 Νοε 2009 1:29 π.μ. CCP - Desperados 120 [Ηττημένοι επιτιθέμενοι] 140 BLACK PIRATES

6*10000=60000

εμεις ομως καταφεραμε και δωσαμε ενδιαφερον και αγωνια μεχρι την τελευταια στιγμη.

η μαχες αυτες δεν κριθηκαν με την εκκινηση τους.
χρειαστηκαν προσπαθειες και απο τις δυο πλευρες για να διαμορφωθει το οποιοδηποτε αποτελεσμα.

αυτη ειναι η διαφορα μας.
εσεις οι ''μαγκες'',νεοελληνες με μεγαλο αντρισμο την πεφτατε στους ccp με τριπλες μαχες.
εμεις οι ηλιθιοι,δευτεροι πλεον του κ1 τολμησαμε και καναμε μαχες στα ισια με τους ccp και μαθαμε απο τα λαθη μας.

αυτες ειναι οι βασικες και αγεφυρωτες διαφορες μας.
εκπροσωπειτε στην πλειοψηφια σας τον ''απατεωνακο'' της διπλανης πορτας ή τα παιδακια που δεν τα παιζουν και κανουν το παν για να χαλασουν το παιχνιδι των αλλων.

Εμεις αναβαθμιζουμε το παιχνιδι,εσεις το πατε πισω.

*δεν θα απαντησω σε οποιοδηποτε αλλο μηνυμα που δεν θα εχει την ελαχιστη σοβαροτητα.
 

DeletedUser

Guest
Kοίτα άμα αρχίσω και εγώ και λέω κάναμε μάχες σε αυτά τα οχυρά και ήταν καταπληκτική μάχη και το ένα και το άλλο και ότι άλλο καλο μπορείς να φανταστείς δεν έχει νόημα.. κοκορεύεστε για εσάς. Εμάς δεν μας νοιάζει τι κάνατε...εμάς μας νοιάζει τι κάνουμε εμείς και δεν κοκορευόμαστε για ότι κάνουμε.
Το θέμα είναι ότι λέτε λέτε λέτε και προσπαθείτε να μας δείξετε ότι είστε καλύτεροι....Αλλά, άλλα λέει η κατάταξη :p
 

DeletedUser

Guest
επειδη εχετε πει ενα σωρο φορες οτι το καναμε για τη προσοχη σας και για το οτι δε μας παιζετε και αλλα τετοια ,
καποτε ειμαστε μαζι με τους τσαμπατσηδες , την ιδια περιοδο μας πλησιαζε η gu αλλα τελικα διαλεξαμε τσαμπατσηδες
λιγο μετα οταν τα σπασαμε με τους τσαμπα επειδη αρχιζαν να μας βαζουν χερι στο τι θα κανουμε και που θα παμε ( ηταν ο βασικος λογος ) δεχτηκαμε προταση απο ΑΑ και στο τελος ντροπαλα παντα και προσεκτικα για να μη θιχτουνε και τους πεσει η μουρη μας πλησιασε η dead .
Αμα θελαμε να παιξουμε θα παιζαμε , απλα δε θελουμε ρε πως το λενε , δε γουσταρουμε συμμαχιες , εχτες εκανα το λαθος και βαρεσα τον psamdio στον κ3 , επειδη ανηκω σε πολη συμμαχιας ( οχι για πολυ μετα το χτεσινο ) , μου στειλανε 100 μυνηματα γιατι το κανα , και πως μπορεσα αφου ειμαστε μαζι στα οχυρα ( στον κ3 ) , και δε θα με ξαναβαλουνε οχυρα , και θα μου κανουνε και θα μου ρανουνε και θα μου κλασουνε .... μου τα κανανε σα πεπονια αμαλιαδας ενα πραγμα .... εγω το μονο που ηθελα ητανε να αλλαξω λεβελ ο κακομοιρης και τον ειδα με σετ κυριου να μου δινει 200 εμπειρια κοντα , σιγα μη τον αφηνα , και κατεληξε οπου κατεληξε ... ελεος δηλαδη ημαρτον ρε παιδια αμα ειναι για μια μονομαχια να απολογουμαι στον καθε ηλιθιο που βρηκε ευκαιρια να το παιζει μουρη εδω μεσα , ευχαριστω δε θα παρω
τωρα το παιζουμε εμεις μουρες και ηλιθιοι και βλεπω σας τσουζει ολους τους μεγαλους στρατηλατες .... ε ναι ρε ειμαστε νο1 και μονο αν συμμαχησετε ολος ο χαρτης εναντιον μας θα κανετε κατι , το καταλαβατε κυριοι η οχι ακομα ? ΕΙΜΑΣΤΕ ΝΟ1 ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ μονοι μας ρεεεεεεεεεε ,με την αξια μας ρεεεεεεε , σε αδεια οχυρα ρεεεεεεεεε , να ερχοσαστε αμυνα ρεεεεεεεεεε ελατε τωρα ολοι μαζι και παρτε μας τα οχυρα αυτο που θελαμε το καναμε , σας δειξαμε ποσο ηλιθιοι μπορουμε να γινουμε ολοι για ενα καλοπαιχνιδο και το πως μοιαζετε στα ματια μας ολοι εσεις οι εμπειροι αρχηγοι εδω και καιρο με τις διαταγες και τις σαχλαμαρες σας

Οσο για το οτι ανοιξαμε ενα σωρο θεματα στο φορουμ
πρωτοι ειμαστε οτι θελουμε κανουμε ΓΚΕΓΚΕ εσεις οι αποκατω ? καταλαβατε η να το πω και στα ρωσικα ? ε?
αντε εξυπνακηδες ολοι , γιναμε ισα και ομοια εδω μεσα
vigilantes ρε τελευταιοι
ΑΜΑ ΠΙΑ ΤΟ ΠΑΙΖΩ ΕΥΓΕΝΙΚΟΣ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟΛΜΗΣΕΤΕ ΝΑ ΜΕ ΚΑΒΑΛΗΣΕΤΕ ΚΙΟΛΑΣ ..... ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΤΟΥ ΚΕΡΑΤΑ . ΝΙΣΑΦΙ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

DeletedUser

Guest
α και κατι τελευταιο , εχτες πηρα ισα με 60 μυνηματα απο ασχετους που δεν τους ηξερα κιολας αρκετους με συγχαρητηρια για οτι εχουμε κανει μεχρι τωρα , και για τα 38 οχυρα σε μια ημερα , σας ευχαριστω ολους και δημοσια , μας δινετε την ελπιδα οτι οι ηλιθιες συμμαχιες δεν εχουν μελλον πια επειδη οσο πιο μεγαλες ειναι τοσο πιο αυταρχικες ειναι , καντε οτι βλακεια σας κατεβει παιδια , εχετε εμας διπλα σας σε οτι παραξενο και παρανοικο σκεφτειτε
σασ ευχαριστουμε
 

DeletedUser

Guest
Χμμμ πολύ χαμός και πολύ τσατίλα για το τίποτα...
Χμμμ παρακαλώ τους Μπικινιώτες να αποδώσουν σε εμένα τον χαρακτηρισμό ως cool τύπος και όχι στα zombie γιατί έχουν αρχίσει να γίνονται θυμωμένα zombie...:p


Πάντως Λακορα εγώ σας παραδέχομαι..δεν ξέρω αν είστε πρώτοι ή για ποσο καιρό θα είστε πρώτοι πάντως εμένα η σημερινή σας κινηση με τις ...έχασα την μπάλα... επιθέσεις, με εκανε να μπω στο φορουμ και να σπαταλήσω μια ωρίτσα διαβαζοντας τους τσακωμούς σας και spamάροντας :p
:eek:
 

DeletedUser

Guest
ικαρε εσυ εισαι απο του πιο συμπαθεις χαρακτηρες εδω μεσα απο παλια κιολας , για αλλους χτυπαει η καμπανα , εσυ απλα κατσε και γελα με τη παρτυ μας
 

DeletedUser2605

Guest
πραγματικα, αν δεν ανοιγατε θεματα για να κοκορευεστε, τοτε θα σας παραδεχομουν..

ηταν ωραια κινηση τακτικης αυτο που κανατε, αλλα το να ανοιγετε θεματα και να καυχιεστε μικραινει την οποια προσπαθεια κανατε...αδικειτε τον εαυτο σας...

τωρα το οτι ειστε στην κορυφη, δεν μετραει καθολου..ισως αυριο να μην ειστε...οποτε προσπαθηστε να μεινετε εκει...αν μεινετε, τοτε ναι θα σας παραδεχτουμε ολοι...

και για να μην υπαρχουν διαφωνιες του στυλ:"εμεις παλευαμε στα ισια, εσεις δεν παλεψατε καν για τα οχυρα σας" κτλ, να πω απλα πως ο καθενας εχει τον τροπο του για να φτασει στην κορυφη...αλλοι παλευουν με τα οπλα και αλλοι με το μυαλο..απο την στιγμη που δεν καταπαταει καποιος κανεναν κανονισμο, τοτε ειμαι θεμιτο...

οποτε ας σταματησει ο οποιος διαξιφισμος ρε παιδια...ειναι απο τις συζητησεις που "ολοι εχουν δικιο"...απλα ο καθενας εχει τον δικο του τροπο σκεψης...
 
Κορυφή