video games

DeletedUser

Guest
καλα θα τρελαθω το ιδιο θεμα ειχα ανοιξι χορισ λινκσ και τετια παλεσ αναφορεσ και σβιστικε και εγινε ολοκλιρι κουβεντα . τελοσ παντοσ

εγω παιζω πολυ c&c red alert 3
 

DeletedUser

Guest
Το θεμα άλλαξε ονομα και ολα τα ποστ απο το "παιχνίδια pc" μεταφέρθηκαν εδω (και ειναι με χρονικη σειρα που γράφτηκαν οποτε μπερδεμένα)
Οτι θέλετε για game εδω απλα να γράφετε και για πια παιχνιδομηχανη ειναι.
 

DeletedUser

Guest
καλα θα τρελαθω το ιδιο θεμα ειχα ανοιξι χορισ λινκσ και τετια παλεσ αναφορεσ και σβιστικε και εγινε ολοκλιρι κουβεντα . τελοσ παντοσ

εγω παιζω πολυ c&c red alert 3

το έγραψα εγώ στο πρώτο ποστ πως δεν παραβιάζω τον κανόνα της διαφήμισης και για αυτό οι μοδς δεν έσβησαν το θέμα. εγώ το έχω λήξει. δεν μου άρεσει και πολύ. εντάξει καλό ήταν δεν λέω αλλά είχε πολύ φαντασία
 

DeletedUser2546

Guest
Απο το ps2 το kigdom hearts(βασιλειο των καρδιων) ειναι το αγαπημενο μου!Εχει χαρακτηρες της ντισνευ!Δεν ξερω αν γινεται να βαλω λινκ με εικονες κτλ για οσους δεν το ξερουν!οποιος ξερει αν γινεται ας μου πει σε πμ!
 

DeletedUser

Guest
πολύ ωραίο παιχνίδι αυτό!!!;)
το έχω τερματίσει!!!;)
 

DeletedUser

Guest
Από τις παιχνιδομηχανές τις Νintendo δεν ξέρω αν αναφέρθηκε πιο πριν
αλλά με συγκίνησε ιδιαίτερα ένα παιχνίδι

Η κλασσική ιστορία του θρυλικού ήρωα στα πράσινα που πολεμάει για την πριγκίπησα. Και συγκεκριμένα το Ocarina of Time για το Nintendo 64.
Ήταν άλλη φάση πριν 7-8 χρόνια...Αχ ωραίες αναμνήσεις!:)

zelda-ocarina-of-time.gif
 

DeletedUser

Guest
...

Ενα απο τα καλυτερα FPS που εχω πεξει,(εκτος του counter strike) ειναι και το Soldier Of Fortune 2:Double Helix Gold Edition....πραγματικα τα δειχνει ολα ....αμα βαρας για αρκετη ωρα τον αλλον ας πουμε στο ποδι φευγει το ποδι του και μενει ενα κοματι απο το κοκκαλο αλλα ειναι αναλογα και με το τι οπλο βαρας....γενικα ομως ειναι παρα πολυ καλο ειναι για pc και πεζεται και online....αλλα μπηκα 4-5 φορες online και τους σκωτωνα ολουσ με την πρωτη!!!

Η ΕΓΩ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΟΙ ΑΥΤΟΙ ΗΤΑΝ NOOBS...:confused::confused:
 

DeletedUser

Guest
εγω εχω παιξει κυριολεκτικα ΤΑ ΠΑΝΤΑ για το pc,εχω ολη τη σειρα c&c,εχω καει σε ολα στο internet,ειμαι φανατικος των warcraft και εχω καμια 20αρια παιχνιδια star wars,ολα τα splinter cell,ολα τα age of empires,mythology,wonders τα civ,4 need for speed(το τελευταιο ειναι γτπ),το he battle for middle earth 2+expansion,cod1+2 και ολα τα medal of honor,ολα τα heroes επισης εχω το elder scrolls 4 oblivion με ολα τα expansion
αλλα το καλυτερο game ever θα ειναι παντα αυτο

Αν υπαρχει καποιος πιο καμμενος να με ενημερωσει,αν και ειμαι καπως noob στα online,πλην του wow παντα :p
 

DeletedUser

Guest
falegk εχω παιξει το gun!τα σπαει!!!

το καλοκαιρι παιζω περιπου 3-4 ωρες Warcraft 3:Reign of Chaos ή το Frozen Throne

ονομα:IasTheKiller:p
 

DeletedUser

Guest
ομως το αγαπημενο μου ειναι ο αραχνανθρωπος 2 στο πισι!
μετα τα χελονονιντζακια :D
μετα τα gta
μετα το cod
μετα το yu-gi-oh
μετα δεν ξερω!
loooooooooooooooooooooooooool!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Απο το ps2 το kigdom hearts(βασιλειο των καρδιων) ειναι το αγαπημενο μου!Εχει χαρακτηρες της ντισνευ!Δεν ξερω αν γινεται να βαλω λινκ με εικονες κτλ για οσους δεν το ξερουν!οποιος ξερει αν γινεται ας μου πει σε πμ!

είμαι φανατικός οπαδός του Kindom Hearts και των Zelda. Επίσης είμαι από τους καλύτερους παίκτες στο Call of Duty 4 αλλά δεν παίζω online. Έχω κάνει κάτι φοβερά κουλά πράγματα και έχω περάσει όλες τις πίστες στο Veteran χρησιμοποιώντας μόνο πιστόλι και όχι χειροβομβίδες ή flashbang
 

DeletedUser

Guest
είμαι φανατικός οπαδός του Kindom Hearts και των Zelda. Επίσης είμαι από τους καλύτερους παίκτες στο Call of Duty 4 αλλά δεν παίζω online. Έχω κάνει κάτι φοβερά κουλά πράγματα και έχω περάσει όλες τις πίστες στο Veteran χρησιμοποιώντας μόνο πιστόλι και όχι χειροβομβίδες ή flashbang

Πως γινετε να εισαι απο τους καλυτερους αν δεν παιζεις online.Τεσπα cod4 k 5 και το headιδι παει συννεφο.Δυσκολο το online μερος του παιχνιδιου,αλλα ειναι ετσι μεχρι να το συνηθισεις.
 

DeletedUser

Guest
Πως γινετε να εισαι απο τους καλυτερους αν δεν παιζεις online.Τεσπα cod4 k 5 και το headιδι παει συννεφο.Δυσκολο το online μερος του παιχνιδιου,αλλα ειναι ετσι μεχρι να το συνηθισεις.

εννοώ στις πίστες. μία πίστα την έχω περάσει με κλειστά μάτια! άνοιγα τα μάτια μου για 2 δευτερόλεπτα κάθε 15 λεπτά. σου λέω τις ξέρω απέξω και ανακατωτά! ξερω που είναι οι εχθροί, τι όπλα έχουν πόσο χρόνο έχεις να αντιδράσεις μέχρι να σε βαρεσουν.

θυμάσαι την 2η πίστα στο Act II; εκεί που είσαι ο Captain Price και είσαι ντυμένος sniper; Εκεί θυμάσαι κάπου που ο Captain McMillian σου λέει να τον ακολουθήσεις αλλά να μείνεις ακριβώς πίσω του; είναι εκεί που πηγαίνεις κάτω από κάτι φορτηγά. εκεί δεν υπάρχει ένα ελικόπτερο; Λοιπόν σε δυσκολία Veteran έχω πάρει stinger το έχω ρίξει και μέτα σκότωσα και τους 60 στρατιώτες που με κυνηγούσαν! και το έχω τραβήξει και βίντεο!
 

DeletedUser

Guest
Εγω εχω κανει σχεδον το ιδιο,τοτε που περναει ολοκληρη παρελαση με αρματα μαχης κλπ απο διπλα σου ενω εσυ σερνεσαι κατω και ενω ειχαν μεινει 2 ψοφησε ο McMillian.Η πρωτη φορα που το τερματησα ηταν σε veteran και μαζεψα 29/30 laptops με την πρωτη.Το τελευταιο ακομα το ψαχνω...:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
και εγώ 29 έχω. τα τανκς πως τα έβγαλες από την μέση; λίγο αργότερα σε αυτή την πίστα υπάρχει ένα σκυλί που αν το σκοτώσεις σου επιτίθενται άλλα 30. έχω καταφέρει και τα έχω σκοτώσει. το ποιο δύσκολο ήταν να σώσω και τον McMillian αλλά τα κατάφερα :D:D.
 

DeletedUser

Guest
εμενα τα games που αρεσουν ειναι
dungeon siege the throne of agony on PSP
lord of the rings the battle for the middle earth II on PC
lineage II 4 ever!!!!
Counter Strike
αυτα ειναι τα αγαπημενα μου
α και prince of persia(ολα)
 
Κορυφή