video games

DeletedUser

Guest
εγω εχω εχω smack down vs raw 2009,grand thief vice city stories,fifa 07 kai wrc.(εχω κι αλλα αλλα δεν τα θυμαμαι.:d
 

DeletedUser959

Guest
Έχει κανείς σας Wii ή DS; Όποιος έχει να μου πει τα παιχνίδια του για να ανταλλάξουμε FC και να παίζουμε. Εγώ τώρα πιο πολύ παίζω Pokemon Diamond



Παράκληση προς Mods: Μην κλειδώσετε το θέμα δεν παραβιάζω τον κανόνα της διαφήμισης γιατί δεν γράφω συνδέσμους.

I have Pokemon Platinum!
 

DeletedUser

Guest
ego exo fifa 09,gta san andreas,ridge racer 2,need for speed prostreet.

exo termatisi to gta san andreas
 

DeletedUser

Guest
πρωτον και κυριον, μην γραφεις γκρικλις γαιτι απαγορευεται.;):):D
δευτερο,εχεις κανει ολα τα κοριτσια 100% αγαπη?
εκανες ολα τα driving (pilot skills, motor skills κτλ) skills σου 100%?
Εχεις ολα τα ρουχα?
εχεις ολες τις στολες? (medical uniform, police uniform κτλ)
κερδισες ολα τα μεταλια σε ολες τις σχολες?
αγορασες ολα τα σπιτια?
και το πιο σημαντικο, ολοκληρωσες ολες τις αποστολες?
εκανες τις σχεδον "κρυφες" αποστολες της Millie (κατι τετοιο την λεγανε)

αυτο σημενει να τερματιζεις ενα παιχνιδι

εγω εχω κανει ολα τα παρα πανω εκτος τα μεταλια. στην σχολη αυτοκινητων ολα χρυσα, πλοιοων - χρυσα, μηχανης - χρυσα, πιλοτου - 1 ασημι σε αυτο με την καταστροφη αυτοκινητων και προσγειωση με το ελικοπτερο Hunter :( το εχω 98% βασικα!

Υ/γ αν δεν ξερεις αν ολοκληρωσες ολες τις αποστολες επειδη δεν ξες αν υπαρχουν αλλες, ψαξε στο ιντερνετ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
Εχώ και εγώ παίχνιδια για το πσπ πάρα πολλά αλλά δεν τα θυμάμαι θα γράψω ότι θυμάμαι...
Liberty City,Smackdown vs Raw 2009,Smackdown vs Raw 2008,Pro evoloution 2009,Pro Evoloution 2008 και 2005,Virtual tennis 3..
 

DeletedUser

Guest
αυτο το καιρο μαθαινω σε ενα ανεψακι μου τα ποκεμον. πιιιιι πικατσου!
 

DeletedUser

Guest
το gta san andreas το εχω και εγω ποιος παιζει το gta san andreas online?
 

DeletedUser

Guest
pro evolution soccer 9(ps2) ανυπομονω να βγει το 10, Age Of Mythology(pc)...κ επισης fifa manager 09(pc)
αυτα...:cool::cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
και εγ το παιζω
αλλα εχω κολησει σε μια πιστα που ειναι ενα μπλε σκυλι με 3 κεφαλια:mad:
 

DeletedUser

Guest
εγώ είμαι φανατικός του crash bandicoot και του gran turismο (τα παίζω από 4 χρονών!).από 9 χρονών άρχισα να ασχολούμαι και με nfs αλλά οι σειρές παινιδιών που έγραψα παραπάνω είναι τα αγαπημένα μου!2 απίστευτα ρεκόρ που έχω κάνει είναι στο nfsu2.700.000 και κάτι ψιλά στην 2η πίστα drift και κάτω απο 23,5 δεύτερα στην τελευταία πίστα street x.
 

DeletedUser

Guest
Κι εγώ έπαιζα tekken από 5-6 χρονών(το πρώτο και το 3) και τους νίκαγα όλους γιατί έκανα συνέχει μια συγκεκριμένη κλοτσιά
 

DeletedUser5052

Guest
tekken6 4ever as well as and FIFA11 (especially Career Mode -> Manager!:gl:gl):gl:gl
 

DeletedUser3436

Guest
crysis (προσεχως 2) ,2k nba series, PES (ole ole ole), BFBC2,DAO,TES IV(remember 11/11/11),Fallout,Assasin's Creed,Risen,Nfs, κ.α.π.
 
Κορυφή