video games

DeletedUser

Guest
Έχει κανείς σας Wii ή DS; Όποιος έχει να μου πει τα παιχνίδια του για να ανταλλάξουμε FC και να παίζουμε. Εγώ τώρα πιο πολύ παίζω Pokemon Diamond



Παράκληση προς Mods: Μην κλειδώσετε το θέμα δεν παραβιάζω τον κανόνα της διαφήμισης γιατί δεν γράφω συνδέσμους.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ειχα παλια ds ρε αλλα μου επεσε και εγινε κομματακια!:p
τωρα παιζω μονο στο psp μου!
 

DeletedUser

Guest
lol εγω δεν ξαναεπαιξα με το ds μου εδω και 2-3 χρονια (στα 9-10 μου)! :p θυμαμαι που ολοι με ζηλευαν για το κοκκινο staraptor (shiny, που λενε) (η κατι τετοιο τελος παντων) που το επιασα μολις ξεκινησα την ντάιαμοντ!! :cool: εε... τουλαχιστον 2 χρονια πριν! α, και πως τους ετρωγα ολους εκει που πολεμανε δυο μαζι στο κεντρο ποκεμον... ξεχασα πως λενε την συγκεκρημενη λειτουργια! :cool: αλλα επαιζα σμακνταουν 2008 και νευριασα τοσο επειδη δεν μπορουσα να εκτελεσω μια κινηση, που πηρα το πενακι και χτυπισα την touch screan τοσο δυνατα που εσπασε :cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2675

Guest
που να ψάξω να δω τι είναι αυτά που αναφέρετε???:confused:
 

DeletedUser2675

Guest
οκ... ευχαριστώ... (το γνωστό Nintendo με άλλα λόγια)
 

DeletedUser2546

Guest
η νιντεντο ειναι η εταιρια!ds ειναι ενα "μοντελο"!!πως λεμε σονυ ερικσον κ800! κατι τετοιο!(το κ800 το πα στην τυχη!!!!)
 

DeletedUser2675

Guest
δεν είναι on-line το παιχνίδι οπότε δεν νομίζω να παραβιάζουν κάποιον κανόνα...
 

DeletedUser

Guest
και εσυ κανεις σπαμ...

Pao0And βαλε και τα psp μεσα στην συζητηση ή καλυτερα να μιλαμε για video-games
 

DeletedUser

Guest
έχω την diamond εγώ. εσύ ποια έχεις; ένας φίλος μου έχει 60 shine. είχε ένα και μετά με ανταλλαγές απέκτησε 10, μετά 20 μετά 30 κ.ο.κ. έχει πιάσει μονάχα 1 :D

τον ρωτησα, δεν παιζει ποκεμον!
σιγα! ειχα action replay και να μην ειχα 5 box γεματα σάινι, και ακομα 3-4 γεματα λεβελ 100 :D α, και ολα τα ποκεμον στο ποκεντεξ, αλλα αυτα τα επιασα :cool:, μερικα εκανα μετανασταση απο εμεραλντ και αυτη του τσαριζαρντ και αυτη της τριτης εξελιξης του μουλμπασαρ, και μερικα ανταλαξα!
εκεινο το κοκκινο το ψαρι που εξελιζεται στον γκέραντος;; θυμαμαι ειxα ενα σάινι, λεβελ 100, με κατι τρελες κινησεις πανω απο 100 δυναμη!!! :D
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Τα εχω γυρισει ΟΛΑ τα cod!!!
αυτο τον καιρο παιζω NFS Undercover στο pc αλλα και Cs...(η μεγαλη μου αγαπη!)
 

DeletedUser

Guest
GTA4ever!!!
Gta4=4ever
GtaSA=4ever
GtaLCS=4ever
GtaVC=4quitelong
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
kai yu-gi-oh, power of chaos! lol :D
lol, μου αρεσε κι αυτο που βαλανε στα Nesquik, τωρα!! yay, zoo empire rocks ahahahahaha!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2546

Guest
PROOOOOOOOO!!!!!

Pro evolution Soccer!!!Αν και ειναι πολυ καλο στο ps2 το προτιμω!!!!!;);)
 

DeletedUser

Guest
ενα που εχει σχέση και με το game (και γιαυτο το άρχισα) ειναι το

GUN

Ψαξτε το παρτε το και θα με θυμηθείτε...τα σπαει.
Ειναι σαν to san adreas αλλα σε west ;)
 
Κορυφή