Hell dorados

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Αναζητουμε μελη για τις ακαδημιες μας HELL DORADOS PUNKs και HELL DORADOS ASSASIN. Οποιος θελει να ερθει ας επικοινωνησει με τον δηματχο της καθε πολης. Μονο για τις ακαδημιες μας η μητρικη πολη δεν δεχεται αλλα μελη
 

DeletedUser

Guest
!!!ετοιμη η πολη σας περιμενουμε ολους!!!

Eτσι οπως ξεκινησαν ολα ετσι και τελειωσαν!

!!!ετοιμη η πολη!!!

Ενα ευχαριστω σε ολους τους παικτες της πολης μας ειτε ηταν συνεχως μεσα στην πολη ειτε βοηθουσαν απο τα μετωπισθεν...

Και τωρα ας αρχισει το αληθινο παιχνιδι των οχυρων!!!!!:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
μπραβο σας οποτε η πρωτια πολης ανηκει στους hell dorados κοσμο 4!
 

DeletedUser

Guest
ειστε οι πρωτοι που τερματισατε ή κανω λαθος?
 

DeletedUser

Guest
έχετε χάρη που δεν έπαιξε η μπίπι εκεί και έχει διαλυθεί! λολ :d
 

DeletedUser

Guest
black pirates ρε νουμπ
θα το πω αυτο, οσο κι αν δεν θελω... συγχαρητηρια παιδια...
 

DeletedUser

Guest
πλακα πλακα ρε crazy εισαι ο πιο νουμπ εργατης............ (παντα με οσα ακουω)
 

DeletedUser

Guest
πλακα πλακα ρε crazy εισαι ο πιο νουμπ εργατης............ (παντα με οσα ακουω)

ισως θα φταει το γεγονος οτι πηγαινω και μονομαχαω για να λιποθυμησω επιτηδες? Αυτο ειναι στρατηγικη παλιονουμπαδες!
Και ειμαι στην 15αδα αρα δεν μπορεις να με πεις νουμπ!!!:mad:
 

DeletedUser3126

Guest
Συγχαρητηρια σε ολα τα μελη των Ηell Dorados!Που εβαλαν πανω απο ολα την πολη και αφησαν στην ακρη για λιγο καιρο προσωπικες προστριβες με αλλους παιχτες και μονομαχιες!!Παιδια σας ευχαριστουμε...

Υ.Γ ΕΛΗΞΕ Η ΥΠΟΜΟΝΗ ΣΑΣ....ΤΩΡΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΣΑΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ:D:D
 

DeletedUser

Guest
Gratz!

συγχαρητήρια μάγκες!

καλή συνέχεια στο παιχνίδι, και καλά οχυρά! ;)
 

DeletedUser

Guest
Μπραβο στην 1η πολη που εγινε maxxed, παμε για οχυρα τωρα...
 

DeletedUser

Guest
μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!

(αλλα αν ειμουν κι εγω μεσα θα ειχαμε +1000 ποντους μονομαχιες. επιστρεφω δρυμητερος ομως σε λιγο, το νου σας............)
 

DeletedUser

Guest
j63ol2.png


yeah babe!
ποιος ειναι ο νουμπας εργατης τωρα σερρα??:cool:
 

DeletedUser

Guest
οκ σουτερ...εμεις δεν εχουμε μονο ποιοτητα εχουμε και ποσοτητα!!!!Αν και νομιζω οτι ακομα βλεπω εναν χελ ντοραντο απο πανω σου...η μηπως οχι???

Αντε και καλα τελειωματα με την πολη σου...Με το πασο σου δεν βιαζομαστε!!!Αντε να δουμε και τους περηβοητους μονομαχους σας στα οχυρα μας!:cool::cool:

Να και ενα βιντεακι που μας αφιερωσαν οι παικτες των 2οπλων και ελιωσα στο γελιο οταν το ειδα!Ναι αυτοι ειμαστε....:p
 

DeletedUser

Guest
οκ σουτερ...εμεις δεν εχουμε μονο ποιοτητα εχουμε και ποσοτητα!!!!αν και νομιζω οτι ακομα βλεπω εναν χελ ντοραντο απο πανω σου...η μηπως οχι???

αντε και καλα τελειωματα με την πολη σου...με το πασο σου δεν βιαζομαστε!!!αντε να δουμε και τους περηβοητους μονομαχους σας στα οχυρα μας!:cool::cool:

να και ενα βιντεακι που μας αφιερωσαν οι παικτες των 2οπλων και ελιωσα στο γελιο οταν το ειδα!ναι αυτοι ειμαστε....:p

δεν είπα ότι είστε νουμπάδες.
απλώς απέδειξα ότι εγω δεν είμαι νουμπάς! μάθε να διαβάζεις νουμπ!!!:)
 

DeletedUser

Guest
δλδ τωρα ρε σουτερ επειδη εισαι τριτος στην κατασκευη μου απεδειξες πως δεν εισαι νουμπ???? ο μι τζι.........
 

DeletedUser

Guest
δλδ τωρα ρε σουτερ επειδη εισαι τριτος στην κατασκευη μου απεδειξες πως δεν εισαι νουμπ???? ο μι τζι.........

Ναι ρε :p
GoldenAce, μπορω να σου πω οτι ξερω καλυτερα απο εσενα:cool:
Γιατι μου λετε προσβλητικα πραγματα αφου σας ειπα και συγχαρητηρια και ουτε σας ειπα τπτ κακο?:(:(
 
Κορυφή