Hell dorados

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
γεια σε ολους. σε λιγες μερες θα ιδρυσουμε την πολη των hell dorados. ειμαστε μια παρεα εμπειρων παιχτων απο τους υπολοιπους κοσμους του παιχνιδιου και ηρθαμε σε αυτον τον κοσμο αρκετα οργανωμενοι (οπως παντα) με σκοπο να κυριασρχησουμε. αν θελετε να μπειτε στην πολη μας τοτε στειλτε μου μηνυμα η απαντηστε εδω. εχουμε ηδη περιπου 20 μελη και για αυτο σας ζηταμε να ειστε υπομονετικοι ωστε να μπειτε ολοι
 

DeletedUser

Guest
Ελατε να φτιαξουμε μια ωραια πολη...Αι λ μπι δεαρ...ολοι ειστε ευπροσδεκτοι...:cool:
 

DeletedUser

Guest
μην ζητησετε συμμαχια απο εμασ:
«οι δυνατοί έχουν την τάση να διαχωρίζονται ενώ οι αδύνατοι να ενώνονται».
 

DeletedUser

Guest
Αίτηση

Φίλε Scocco93 τις αιτήσεις μας in game ή θές μια λίστα με ονόματα στο forum;;;
Πάντως θα σου στείλω μύνημα in game.


Ευχαριστώ.
 

DeletedUser

Guest
οπως μπορειτε εσεις και σας βολευει...:cool:
 

DeletedUser

Guest
το εβαλε στο προφιλ του ο Pimpe και μου αρεσε τρελα και θα το υιοθετησει η πολη μας μιας και μας αντιπροσωπευει πιστευω καθως θα παμε μονοι μας σε αυτον τον κοσμο
 

DeletedUser

Guest
τοτε τι κανετε με 200συμμαχους στον 1?
Owned :D
η αλλαζετε προσωπικοτητα με τον server? :p
 

DeletedUser

Guest
α παιδια μονο στον 4 κοσμο γιατι στον 1 δεν μας βολευει προς στιγμην...:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
ασε σκοκο καθαριζω εγω...:p:p

στον 1 ολος ο κοσμος ειναι ενας πολεμος...αρα θα διαλεγαμε μια πλευρα για να βοηθησουμε...διαλεξαμε και καναμε συμμαχια με ολες τις πολεις της παραταξης που υποστηριζουμε...ασφαλως ομως εχουμε και πολλες πολεις απο μονοι μας και τις αναγραφουμε και αυτες στο προφιλ μας...κατι αλλο φιλε κασα?
 

DeletedUser

Guest
ουυυυυυυυυυ ο Χρυσος Ασος Θυμωσεεεεεεεεεεεεεε.... (και καλα χαχαχα):p:p:p
 

DeletedUser

Guest
Γκρρρ... Το άκυρο ποστ μου κανείς δεν το σχολίασε :mad::(
Θα φωνάξω το πρόβατο να βοσκήσει και θα το ταΐσω σπαμ... :mad::(
 

DeletedUser

Guest
θα ηθελα να μπω.θα σου στειλω και π.μ. απλα πες μου που θα χτιστει η πολη και ποσα πρεπει να βαζω.
 

DeletedUser

Guest
γκρρρ... το άκυρο ποστ μου κανείς δεν το σχολίασε :mad::(
θα φωνάξω το πρόβατο να βοσκήσει και θα το ταΐσω σπαμ... :mad::(

χαχα ουτε αυτο θα το σχολιασει κανεις ρε παιδια???ο ανσερ ειναι παραπονιαρης....
 

DeletedUser

Guest
Μόνο ο GoldenAce με καταλαβαίνει... Κανείς άλλος! :eek::mad::(
 

DeletedUser

Guest
υπαρχουν καλοι παικτες και καλα ατομα σε ολους τους κοσμους και σε ολες τις συμμαχιες δεν μπορω να καταλαβω τι κολληματα εχετε ορισμενοι και μπερδευετε τους κοσμους μεταξυ τους :cool:
αλλο παιχνιδι ο 1 αλλο ο 2 και παει λεγοντας εκτος αν γνωριζεστε απο την κανονικη ζωη και εχετε προηγουμενα ...ξεκολατε και χαρητε το παιχνιδι και προσπαθηστε να το μαθετε για να γινετε καλυτεροι .......
αυτο ακριβως κανω και γω προσπαθω να μαθω το παιχνιδι και να περναω την ωρα μου .
εγω στον 1 ημουν στην GU τι να κανουμε τωρα ,επρεπε να εχω κλεισει και συμβολαιο με τους συμμαχους για ολους τους κοσμους ,οτι κατσει και με οποιον κατσει εστι ειναι .
πολλα καλα παιδια αλλα και πολλοι τραμπαριφες θα πρεπει να τους δεχτω :confused::confused: δεν νομιζω
αντε καλη αρχη και καλο παιχνιδι να εχουμε
 

DeletedUser

Guest
εχει δικιο ο tsokris και αποτελει λαμπρο παραδειγμα με το να ερχεται στην πολη μας σε αυτον τον κοσμο. Δεν κρατα προηγουμενα η οτι ειμαστε αντιπαλοι στον κοσμο 1 αλλα χαιρεται να παιζει.... (Αλλωστε ηρθε και στους καλυτερους ετσι?:p:p:p)
 
Κορυφή