Hell dorados

  • Δημιουργός θέματος Scocco93
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
εχει δικιο ο tsokris και αποτελει λαμπρο παραδειγμα με το να ερχεται στην πολη μας σε αυτον τον κοσμο. Δεν κρατα προηγουμενα η οτι ειμαστε αντιπαλοι στον κοσμο 1 αλλα χαιρεται να παιζει.... (Αλλωστε ηρθε και στους καλυτερους ετσι?:p:p:p)

εεεεεεεεεεεεεεεεεεεπ κι εγω gu ειμουν και τωρα ccp στον 1!!!:p
 

DeletedUser

Guest
Η ΠΟΛΑ ΑΡΧΙΣΕ ΝΑ ΧΤΙΖΕΤΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΠΟΥ ΣΤΙΣ 3 ΤΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΗ. Ο ΛΟΓΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΑΜΕ ΗΤΑΝ ΓΙΑ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΝΑ ΑΝΑΠΤΥΧΘΟΥΝ ΛΙΓΟ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΝΤΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΧΑΧΑ:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
παιδιά πού την χτίζετε ακριβώς για να ξέρουμε?
 

DeletedUser

Guest
3ο τετραγωνο απο πανω προς τα κατω τερμα δεξια διπλα απο το μεγαλο οχυρο
 

DeletedUser

Guest
οκ..2 πόλεις είναι ήδη έτοιμες..και οι 3 πρώτες θα είναι σε διαφορετικό χάρτη.. =/
άντε και καλή αρχή σε όλους.
 

DeletedUser

Guest
καλή αρχή παιδιά, η δική μου άρχισε ήδη, όμως εμένα θα με έχουν στην απ'έξω μέχρι να πάνε οι κατοικίες επίπεδο 2 και μετά θα περιμένω να φτιαχτεί ο νεκροθάφτης μας :(
 

DeletedUser

Guest
καλή αρχή παιδιά, η δική μου άρχισε ήδη, όμως εμένα θα με έχουν στην απ'έξω μέχρι να πάνε οι κατοικίες επίπεδο 2 και μετά θα περιμένω να φτιαχτεί ο νεκροθάφτης μας :(

Αχ τι περνατε κι εσεις οι μονομαχοι..παντα στην απ'εξω ειστε...:p:p
 

DeletedUser

Guest
Ω συγγνωμη επιπολαιο λαθος που συμβαινει λογω της απειριας μου με τετοιου ειδους επαγγελματα... :p
ναι μωρε τα κλασσικα...αλλα δεν ξερω ρε...να πω την αληθεια τον ψιλοβαρεθηκα τον κοσμο και ακομα δεν αρχισα καλα καλα...:( σκοκο εσυ μην ακους...:d:d
 

DeletedUser

Guest
ναι μωρε τα κλασσικα...αλλα δεν ξερω ρε...να πω την αληθεια τον ψιλοβαρεθηκα τον κοσμο και ακομα δεν αρχισα καλα καλα...:( σκοκο εσυ μην ακους...:d:d

η αρχή είναι το πιο δύσκολο σημείο... δεν υπάρχουν πόλεις, υπάρχει τεράστιος ανταγωνισμός και μπλα μπλα...
 

DeletedUser

Guest
τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? εσυ πας για την πρωτια και βαρεθηκες τον κοσμο 4?
 

DeletedUser

Guest
να δηλωσω κι εγω την συμμετοχη μου στην πολη κι εδω....θαλησ---------------οταν ρωτηθηκε ποσο απεχει το ψεμμα απο την αληθεια απαντησε'' οσο απεχουν τα ματια απο τα αυτια''

για αυτο θα τα πουμε στο παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
τιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι???? εσυ πας για την πρωτια και βαρεθηκες τον κοσμο 4?

εσενα σου πα να μην ακους ρε!!!!:mad::mad:
Διαβασα παλι καλα το μηνυμα και θα το βρεις...:p:p
 

DeletedUser

Guest
1. Στρατιώτης σε παρακαλώ, έχουμε και ένα κύρος :D:p
2. Εσύ χτίστης είσαι?

να περασω για καμια επιθεση αργοτερα????

ρε παιδια τελικα δυσκολη η θεση των στρατιωτων melee!!!
εχω 500$, και δεν εχω πολη να παω να ψωνισω!!!!
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον παιδια...επειδη εχουμε παραπολλες προσκλησεις να πω και απο δω να μην τα λεω ολα σε πμ και πιαστει το χερι μου οτι ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΘΕΣΕΙΣ!Αυτο δεν αποκλειει την στρατολογηση μας απλα να γνωριζετε οτι θα αργησετε λιγο να μπειτε στην πολη αλλα οταν θα μπειτε τοτε θα κατασταλαξετε και δεν θα φευγετε με τιποτα...;);)


!!Hell Dorados For The Win!!
 

DeletedUser3126

Guest
προτεραιοτητα εχουν τα ατομα που ημασταν μαζι και στους αλλους κοσμους!!!!!
 

DeletedUser

Guest
μολις χτιστηκε και η ακαδημια μας hell dorados 2 και μπορειτε να κανετε αιτησεις μονο για αυτη την πολη πια. αν ομως πιστευτε οτι ειστε αρκετα καλοι και για την πρωτη πολη τοτε θα πρεπει να κανετε μια αιτηση οπως αναφερουμε και στο προφιλ μας αν και δυσκολα θα μπειτε...
 
Κορυφή