Eurovision

  • Δημιουργός θέματος Pao0And
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
όχι κι ετσι αλλα μια λύρα η κάποιο παραδοσιακό όργανο ας το έχει τουλάχιστον.

γιατί η Νορβηγία είχε τίποτα το παραδοσιακό;;; ούτε το Αζερμπαϊτζάν είχε ούτε η Ισλάδια

εγώ λέω πως το παρακάναμε με τα χορευτικά! σαν aeropic show μου έμοιαζε το τραγούδι μας παρά σαν eurovision
 

DeletedUser

Guest
Ναι... Η σκηνική παρουσία μας ήταν πολύ ... Ρακιτζής style! :D
 

DeletedUser735

Guest
νομιζω πως το ''shake it'' ηταν καλυτερο!
ειχε και ωραια κοριτσακια;)
 

DeletedUser

Guest
Και να ήταν μόνο η Τουρκάλα! ... Άσε... Μας είχαν βγεί τα μάτια έξω! :eek:
 

DeletedUser184

Guest
σταθερά

ήταν λίγο αδικία αλλά τι να κάνουμε ετσί είναι η ζωή.πάντως η κύπρος κάθε χρόνο σταθερά το 12αρι..
 

DeletedUser

Guest
αλλα εχουμε να της δωσουμε πολυ καιρο γιατι εχει να παει τελικο εδω κ κατι χρονια!
 

DeletedUser184

Guest
δεν πειράζει

πες το ψέματα το τραγούδι μας φέτος καλό ήταν σε σχέση με άλλα, αλλά δεν πειράζει
 

DeletedUser

Guest
είχε πλάκα που η μαγγήρα σε κάποια στιγμή μπέρδεψε το όνομα του σάκη και τον είπε μάκη! θα ξεχάσουμε και το όνομα του σε λίγο!


και από είδα στον 2ο ημιτελικό η κύπρος βγήκε 14!
 

DeletedUser

Guest
η μαγγηρα ηταν απαραδεκτη παντως.ολο κακα σχολια εκανε την ωρα που ανακοινωναν τις ψηφους της καθε χωρας.δηαλδη και οι δυο.και ο νορβηγος το ενα ..και το αλλο....ελεος!τωρα που βγηκε ο νορβηγος τι?τωρα δεν βγαζουν αχνα.τουσς κοπηκε το λαρυγγι.καλα να παθουν.τετοια σιγουρια πια για τον σακη οτι θα βγουμε πρωτοι?και επισης δεν μου αρεσε καθολου και πριν τους ημιτελικους που ελεγαν να μην δειχνουμε τον νορβηγο και να μην τον ψηφιζουμε..να ψηφιζουμε εξυπνα.δηλαδη το δικο τουσ το εξυπνο ποιο ειναι?να βγαλουμε πρωτο το τραγουδι που μας αρεσει ή να ψηφιζουμε λα τα ασχετα?
 

DeletedUser

Guest
ολος ο διαγωνισμος ηταν - ειναι - κ θα ειναι μουφα
 

DeletedUser

Guest
η μαγγηρα ηταν απαραδεκτη παντως.ολο κακα σχολια εκανε την ωρα που ανακοινωναν τις ψηφους της καθε χωρας.δηαλδη και οι δυο.και ο νορβηγος το ενα ..και το αλλο....ελεος!τωρα που βγηκε ο νορβηγος τι?τωρα δεν βγαζουν αχνα.τουσς κοπηκε το λαρυγγι.καλα να παθουν.τετοια σιγουρια πια για τον σακη οτι θα βγουμε πρωτοι?και επισης δεν μου αρεσε καθολου και πριν τους ημιτελικους που ελεγαν να μην δειχνουμε τον νορβηγο και να μην τον ψηφιζουμε..να ψηφιζουμε εξυπνα.δηλαδη το δικο τουσ το εξυπνο ποιο ειναι?να βγαλουμε πρωτο το τραγουδι που μας αρεσει ή να ψηφιζουμε λα τα ασχετα?

Την δουλειά τους έκαναν οι κοπέλες άλλωστε αν δεν υποστήριζαν τον Σάκη αυτές ποιος θα το έκανε!!!Επίσης δεν ήταν οι μόνες που έλεγαν να μην ψηφίζουμε τα καλύτερα η τηλεόραση δηλαδή τι έκανε τόσο καιρό που παρουσίαζε τα τραγούδια με κόκκινα και πράσινα φωτάκια "αυτό άφοβα μπορείτε να το ψηφίσετε" "κίνδυνος μην ψηφίσετε" και μετά μας φταίνε οι κοπέλες!!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
όχι κι ετσι αλλα μια λύρα η κάποιο παραδοσιακό όργανο ας το έχει τουλάχιστον.

Η κάθε χώρα πιστεύω ότι θα ήταν καλύτερο να έχει και κάτι στο τραγούδι της από τον τόπο της αλλιώς είναι ανούσιο να παρακολουθούμε κάθε χρόνο την EUROVISION δεν θα βλέπουμε κάτι καινούργιο θα είναι κάτι σαν απλός μουσικός διαγωνισμός που κάνει μία χώρα πχ. κάτι σαν "talent show"!:D
 

DeletedUser

Guest

1 βίντεο) ποτε δεν μου άρεσε αυτό το τραγούδι! μόνο σκηνική παρουσία έχει και είναι για τα πανηγύρια

2 βίντεο) εμένα σχετικά μου άρεσε αλλα
σκηνική παρουσίαση= 0,0000000001/10
μουσική= 1/10

3 βίντεο) μοιάζει με το φετινό της τουρκίας
 

DeletedUser

Guest
1)ειχα σκασει στα γελια με τον χωρο και την εμφανιση και το τραγουδι
2)επρεπε να ειχε νικησει πλακα μου κανεις
3)δεν μοιαζει με της τουρκιας
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή