Eurovision

  • Δημιουργός θέματος Pao0And
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
λοιπον παιδιά εδω συζητάμε για την Eurovision.

πω ρε παιδιά τι έγινε χθες;;;

είχαν μείνει 3 θέσεις και όλοι υπολογίζαμε πως θα πήγαιναν νορβηγία ελλάδα κυπρος.

και τελικά βγένει η εστονία και η νορβηγία! και στον τελευταίο φάκελο ή θα βγαίναμε εμείς ή η κυπρος

...τελικά βγήκαμε εμείς...

και συγγνώμη αλλά η εστονία και η μολβαδια είναι καλυτερες απο την κύπρο;;;;
 

DeletedUser

Guest
όχι βεβαια...... η κυπρος ειναι καλύτερη! αλλα τι να πεις,την φαγανε οι συμμαχίες!!! :(:(:(
 

DeletedUser

Guest
ποιος να ψηφίσει την κύπρο; μόνο η ελλάδα!
ενώ την μολδαβία την ψηφιζει όλη η ουκρανία, η σερβία και η ρωσία!
 

DeletedUser1003

Guest
της κύπρου και την νορβηγίας ήταν τα καλύτερα που είδαμε εχθές το βράδυ.

είχε πολλά που απλά ήταν απίστευτα τραγούδια και παρουσίες.. πολύ λολ δλδ..
 

DeletedUser

Guest
Συμφωνω με τον greeniari αλλα εμενα μου αρεσε και της Πολονιας:)
 

DeletedUser

Guest
για την κυπρο....αυτά παθαίνεις οταν είσαι νησί και δέν έχεις γείτονες...απο κύπρο είμαι γιαυτο το λεω
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδια δν λεω ωραιο της κυπρου αλλα δν περιμενα να περασει
 

DeletedUser

Guest
ουτε εμεις αλλα what to do?:p
Καλο ήταν αλλά δεν πήγαινε για eurovision....προσωπικά εγω ακουω ελληνικο ροκ εντεχνο.....αλλά ασχολουμε παρα πολυ με μουσικη και θεωρώ ότι το firefly δεν ήταν τραγουδι για eurovision...
 

DeletedUser

Guest
ουτε εμεις αλλα what to do?:p
Καλο ήταν αλλά δεν πήγαινε για eurovision....προσωπικά εγω ακουω ελληνικο ροκ εντεχνο.....αλλά ασχολουμε παρα πολυ με μουσικη και θεωρώ ότι το firefly δεν ήταν τραγουδι για eurovision...

σε αυτο σιμφονο και εγω ιταν καλο το τραγουδι αλα δεν ιταν για eurovision!!!!
δεν πειραζει κυπρος του χρονου παλι
 

DeletedUser

Guest
κε εγο ιμε απο κυπρο αλλα εντα3ει πιστεβο το τραγουδι ιταν λιγο μουφα καλιτερα να πιγενε να το τραγουδισι ο φοξ!
 

DeletedUser

Guest
Το τραγούδι μια χαρα ηταν για eurovision,δεν ακούγατε τι γινόταν στο στάδιο?
απλα ειπαμε,η κύπρος δεν έχει συμμάχους! καθε χρόνο τα ίδια. Αν ήταν στον 1ο ημιτελικό σίγουρα θα πέρναγε! :rolleyes:
 

DeletedUser735

Guest
παιδια επειδη δεν εχω παρακολουθησει καθολου φετος μηπως μπορειτε να μου πειτε ποια θεωρουνται τα φαβορι?
 

DeletedUser735

Guest
παιδια εγω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαστε φαβορι....
γιατι τοτε κερδισαμε μονο μια φορα?
 

DeletedUser

Guest
καλα λεη ο πσαμδιοσ ο σακισ δεν ηνε φαβορι ηνε πολι μετριο τραγουδι , κε τισ κυπρου το τραγουδι ειναι μπαλαντα δεν ειναι για γιουροβισιον αν δεν εχισ μια τεληα φονη να το υποστιριξισ!
 

DeletedUser

Guest
παιδια εγω απο τοτε που θυμαμαι τον εαυτο μου ειμαστε φαβορι....
γιατι τοτε κερδισαμε μονο μια φορα?
και εγω πιστευω οτι δεν ειναι καλο τραγουδι αλλα τα προγνωστικα αυτο δειχνουν!κατα πασα πιθανοτητα δεν θα τα παει καλα!
 

DeletedUser

Guest
εδω υπάρχει και το ζήτημα....τη ελληνες ειμστε επιτέλους.

δεν εχουμε λεφτα να βγουμε ενα σαββατο ομος θέλουμε να κερδίσουμε την γιουροβιζιον να την φερουμε εδω να πληρώσουμε 20.000.000 για να δείξουμε εξω...δεν ξερω και γω τη.
καθε χρονο τα ιδια.
ειμαι κατα της γιουροβιζιον και την μανιας ολων των ελληνων να είμαστε παντου πρώτοι και δεν ξερω και γω τη.
 

DeletedUser

Guest
παιδια επειδη δεν εχω παρακολουθησει καθολου φετος μηπως μπορειτε να μου πειτε ποια θεωρουνται τα φαβορι?

και εγω πιστευω οτι δεν ειναι καλο τραγουδι αλλα τα προγνωστικα αυτο δειχνουν!κατα πασα πιθανοτητα δεν θα τα παει καλα!

τα προγνωστικά μας δειχνουν 2ους με σταθερή ανοδο
 

DeletedUser735

Guest
εδω υπάρχει και το ζήτημα....τη ελληνες ειμστε επιτέλους.

δεν εχουμε λεφτα να βγουμε ενα σαββατο ομος θέλουμε να κερδίσουμε την γιουροβιζιον να την φερουμε εδω να πληρώσουμε 20.000.000 για να δείξουμε εξω...δεν ξερω και γω τη.
καθε χρονο τα ιδια.
ειμαι κατα της γιουροβιζιον και την μανιας ολων των ελληνων να είμαστε παντου πρώτοι και δεν ξερω και γω τη.

συμφωνω απολυτως!
μην ξεχνιομαστε οτι εμεις πληρωνουμε καθε χρονο τα μαλιοκεφαλα μας και μονο που τους στελνουμε!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή