Eurovision

  • Δημιουργός θέματος Pao0And
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
τι κακό ήταν αυτό που πάθαμε πάλι; κατ' εμένα ο λόγος είναι ότι το τραγούδι μας ήταν απλά μέτριο και όλο το βάρος το δώσαμε στην σκηνική παρουσία του σάκη.
 

DeletedUser

Guest
η νορβηγια δυσκολευτικε παρα πολυ να νικησει
1.νορβηγια 387 π
2.ισλανδια 213 π

για τιν ακριβεια απο τις πρωτες 10 χωρες ειχε νικησει η νορβηγια :cool:
 

DeletedUser

Guest
το 2004 ειχαμε πολυ καλυτερο τραγουδι...
παντως αυτο με τις κριτικες επιτροπες ειναι βλακεια
γιατι πιστευεις οτι η αγγλια ηρθε 5η?
 

DeletedUser

Guest
εμενα το συστημα με την κριτικη επιτροπη μου αρεσε γιατι ετσι βγαινουν τα τραγουδια που αξιζουν οχι αηδιες.παρολ'αυτα εμενα δεν μου αρεσε της νορβηγιας.μπορει να ηταν καλο αλλα δεν μου αρεσει το στυλ του.......αλλα πιστευω πως η κριτικη επιτροπη θα επρεπε να ψηφιζει και στα ημιτελικα.ετσι θα πηγενε και η κυπρος τελικο και ισως να επερνε καλη θεση.δεν καταλαβαινω!στο ματι την εχουν βαλει την κυπρο??πολλες φορες ειχε καλυτερο τραγουδι απο εμας αλλα και παλι δεν περνουσε ενω περνουσαμε εμεις.
 

DeletedUser

Guest
σιγα το τραγουδι (της κυπρου). μετριο ηταν!

οσο για την ελλαδα δν ηταν καλο το τραγουδι.
η σκηνικη παρουσια δεν ειχε τπτ το ιδιαιτερο.
 

DeletedUser

Guest
θα συμφωνισω με το δευτερο ,θα διαφωνησω με το πρωτο.
 

DeletedUser

Guest
η κυπρος δεν θα περασει με τετοια τραγουδια

τι τις βαζουνε τις κριτικες επιτροπες πια?
ο κοσμος πρεπει να πσιφιζει οχι η επιτροπη
διαγονισμος εμφανισης ειναι οχι τραγουδιου!:rolleyes:

ουκρανια 2007
http://www.youtube.com/watch?v=T9rJLtz64Hg
φοβερο.απλα φοβερο
 

DeletedUser

Guest
απλα ελεος!!!

μεχρι χτες περιφανεβομασταν για το οτι ο σακις θα βγει προτος και σημερα ψαχνουμε να βρουμε δικαιολογιες γιατι ο σακις δεν πιρε καλι θεση!!!απλα ελεος!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mad::mad::eek:
 

DeletedUser1777

Guest
παιδια εμενα μου αρεσε η τουρκια και η τουρκαλα
 

DeletedUser

Guest
Εμενα μου αρεσε το Αζερμπαιτζαν και η Αζερμπαιτζανεζα:D:p
 

DeletedUser

Guest
ο πιο βαρετος τελικος στην ιστορια
διαφορα 170?
390 ποντοι?

δεν τα αξιζε τα ρεκορ,την νικη την αξιζε παντως η νορβηγια
 

DeletedUser

Guest
αφου ολα τα αλλα τραγουδια ηταν χαλια ρε φιλε.τι να μας πει και η τουρκαλα και τι ο σακης?μονο την σκηνικη παρουσια τι να την κανεις?καλα για τα αλλα....την βρηκαν ολοι με τα βιολια...
 

DeletedUser

Guest
εμένα μου άρεσε και το τραγούδι της τουρκίας. ίσως να είναι και η πρώτη φορά που μας πέρασε η αγγλία. δεν το πιστεύω πόσο καλά πήγε η αγγλία! μέχρι και η εστονία μας πέρασε! ήμαρτον δηλαδή! και εγώ πιστεύω πως έπρεπε να είναι:

1)νορβηγία
2)τουρκία
3)ελλάδα
 

DeletedUser

Guest
βρε παιδια ας μην λεμε οτι να'ναι.το τραγουδι μας ηταν χαλια.πως αλλιος να το πω?απλος δεν κανει την διαφορα.αντε της τουρκιας ενταξει.ειχε εναν ρυθμο.και της εστονιας ηταν καλο.απο το δικο μας παντος ηταν χειροτερο.και αυτο αποδειχτηκε.
 

DeletedUser735

Guest
Παιδια μην λετε τιποτα!
ξερετε ποσα εξοδα γλιτωσαμε? :p
ας μιλησουμε και λιγο σοβαρα ομως.
το τραγουδι μας θα μπορουσε να ηταν το τραγουδι οποιαδηποτε αλλης χωρας.
δεν ειχε ελληνικα στοιχεια!
οι τουρκοι πανε με τις χανουμισες και χτυπανε δεκαδα σιγουρα!
 

DeletedUser

Guest
θα μπορούσαμε μία φορά να στείλουμε ένα τραγούδι που να έχει κάποια ελληνικά παραδοσιακά στοιχεία (μην το γελάτε έτσι όπως ακούγεται οι τούρκοι κάθε χρόνο στην παρουσίαση τους μας δείχνουν την παράδοση του τόπου τους!!!).και η παπαρίζου τότε που βγήκε πρώτη το ίδιο είχε κάνει (αν θυμάστε!)!!!;):d
 

DeletedUser

Guest
σιμφονω απολητος

θα μπορούσαμε μία φορά να στείλουμε ένα τραγούδι που να έχει κάποια ελληνικά παραδοσιακά στοιχεία (μην το γελάτε έτσι όπως ακούγεται οι τούρκοι κάθε χρόνο στην παρουσίαση τους μας δείχνουν την παράδοση του τόπου τους!!!).και η παπαρίζου τότε που βγήκε πρώτη το ίδιο είχε κάνει (αν θυμάστε!)!!!;):d

ακριβος σιμφονο και εγω η παπαριζου πιγε με τιν ποντιακι λυρα και τον ποντικο χορο!!!!(ειμαι ποντιος):)και εγω πιστευω οτι πρεπει να παμε με ενα τραγουδι το οποιο να το ακουει ο αλλος και χωρης να βλεπει ποια χωρα ειναι να λει ααααα αυτο το τραγουδι ειναι της ελλαδας!!!!ετσι πιστευω εγω οποιος εχει καποια διαφορετικη αποψη ας την πει να την σηζητησουμε!!!!:):)
 

DeletedUser

Guest
δηλαδή αν βγούμε με τις φουστανέλες και χορέψουμε καλαματιανό θα πάρουμε περισσότερους βαθμούς;;;
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή