Dead Man Union - Απολογισμός.

DeletedUser735

Guest
εγώ απλά παραθέτω το μυνημα αυτου που μιλάει για σεβασμό στους αντιπαλους και για άλλα πρασινα άλογα

Silenzio Στις 01/05/2010 η ώρα 6:09 μ.μ.
Θα ήθελα να κάνω μία προσπάθεια να καταλάβω τί σε ωθεί να βάζεις τόσο καιρό αυτές τις μάχες χωρίς νόημα.
Τα οχυρά δεν τα παίρνεις γιατί είσαι μόνος σου. Xp δεν παίρνεις γιατί συνήθως δεν έρχεσαι ούτε ο ίδιος.
Να βαρεθούμε δεν πρόκειται γιατί είμαστε μαθημένοι.
Να νευριάσουμε επίσης δεν πρόκειται γιατί έχουμε αντιμετωπίσει και άλλους σαν και σένα: εμείς συνεχίζουμε και εκείνοι σταμάτησαν να παίζουν;)
Έχεις κάτι καινούργιο να προσφέρεις σαν ιδέα να μαθαίνουμε και μεις; Πες το μου άνετα αν σκέφτεσαι κάτι διαφορετικό: μου αρέσει να μαθαίνω.
Ή είσαι στα έντεκα και το μόνο που ξέρεις είναι να προσπαθείς να χαλάσεις τα αυτοκινητάκια σου και όποιο άλλο παιχνιδάκι μπορέσεις;

Για να μην νομίζεις οτι θα ασχοληθώ για πάνω από πέντε λεπτά μαζί σου, σου λέω οτι ανεξαρτήτως απάντησης δικής σου είναι η πρώτη και η τελευταία φορά που επικοινωνώ μαζί σου.
Γιατί εγώ φτιάχνω παιχνίδι παλληκάρι μου - ούτε κομπλεξάκια έχω που έμεινα μόνος μου, ούτε ζηλεύω τα μεγαλύτερα παιδιά που δεν με παίζουν.
Κρίμα, γιατί έχεις και ρητό της ιδιαίτερης πατρίδας μου στο προφίλ σου.


επίπεδο - δάπεδο και μετά γράφουμε κατεβατά να μας θαυμάσουν
ου γαρ αγαπητε silenzio ου γαρ

Θα ηθελα να δω ομως την δικια σου αντιμετωπιση αν ησουν στην θεση του silenzio?
(ξερω οτι δεν μπορεις να μου απαντησεις γιατι απλως ποτε δεν θα μπορουσες να ησουν σε αυτην την θεση).
Αρα μην μπαινεις καν στον κοπο να σχολιαζεις τετοιου ειδους μηνυματα...


Ο/Η aizak έγραψε:
Και ναι επιτελους μετα απο αυτο μπορω να παιθανω ησυχος...νομιζω αυτο ηταν το μηνυμα που με ολοκληρωσε σαν ανθρωπο...δεν εχω ρολο ποια εδω
οπως ειπαν και οι θεοι...need the end to set me free

κομπλεξ κατωτεροτητας?
δεν ειναι τυχαιο.εισαι ο μονος που σχολιασες αρνητικα αυτο το μηνυμα
 

jimperix7

Νέο Μέλος
έχοντας πάρει μέρος σε αρκετές μάχες οχυρών και για λογαριασμό των dead αλλά και των ccp, αλλά και ως αντίπαλος τους τον περισσότερο καιρό, δεν τίθεται θέμα σύγκρισης μεταξύ silenzio και jimperix7. χωρίς να γνωρίζω κανένα από τους 2 προσωπικά.
για την πορεία των ccp (μπορείς να το πεις και κατρακύλα), για εμένα που είμαι απ' έξω ένα έχω να πω....
εσεισ τησ ccp δειτε που ειχατε φτασει επι διοικησησ ατηαν και που πεσατε τωρα με τον jimperix (μιλάω πάντα για οχυρά)..... από δήμαρχος κλητήρας!!!!!

υ.γ μάλλον είναι ώρα για εκλογές?

θα κατεβεις υποψηφιος στις εκλογες να σε ψηφισουμε να μην χασουμε τετοιο καϊναρι?
 

DeletedUser

Guest
- Aizac μην παιθάνεις(sic) φίλε μου - ούτε ήσυχος ούτε ανήσυχος! Γιατί αν πεθάνεις θα πρέπει να γίνεις...Dead Man και ούτε εμείς θα το αντέξουμε, ούτε εσύ!
- Muta7, αγαπητέ μου! Το να ανεβάζεις εμένα για να κατεβάσεις τον jimperix7 είναι κτύπημα κάτω από τη μέση. Δεν έχω καμιά διάθεση να υπερασπιστώ τον jim, αλλά γνωρίζω πολύ καλά οτι ελάχιστα εξαρτώνται είτε από εμένα είτε από εκείνον σε αυτό το παιχνίδι: οι συγκυρίες, η τύχη, οι σύμμαχοι (αρκετά εξαρτώνται από αυτούς), οι συνεργάτες (πολλά εξαρτώνται από αυτούς), τα μέλη (ακόμα περισσότερα εξαρτώνται από αυτά), είναι τα στοιχεία που κρίνουν το παιχνίδι. Οι αρχηγοί πιστώνονται την επιτυχία ή την αποτυχία. Και από τέτοιες έχουμε πολλές και εγώ και εκείνος!
- Sira, ο καθένας βλέπει και καταλαβαίνει. Και για επίπεδο και για κομπλεξάκια και για όλα ;) Και μόνο το γεγονός οτι αναφέρεσαι εδώ σε γεγονότα που εσένα μόνο εκθέτουν ανεπανόρθωτα, είναι αρκετό για να καταλάβει ο οποιοσδήποτε.
Εγώ το μόνο που έκανα είναι, με σκωπτική διάθεση, να σχολιάσω την εμμονή σου να χτυπάς οχυρά στις 5 το πρωΐ και μετά να μην έρχεσαι ούτε ο ίδιος. Και μου αρέσει οτι υποστηρίζεις πως έχεις και επιχειρήματα για αυτό!! Αλλά και να έχεις, κάτι ανατριχιαστικό θα είναι και δεν θέλω να το μάθω!
Μην καταχράσαι επομένως τον χώρο μας εδώ για τα προσωπικά σου!
 

DeletedUser

Guest
τι εχασα ρε παιδια βαριεμαι να διαβαζω πισω..... παλι μας τα κανουν τσουρεκια οι dead man για το ποσο κουλ κ ανωτεροι ειναι εκεινοι κ οι συμμαχοι τους τα γυφτακια????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Serra, για σένα και μόνο, θα κάνω μια σύνοψη με αυτά που σε ενδιαφέρουν: "πίσω" έγραφε οτι όποιος δεν έχει να πει κάτι δημιουργικό, να πάει αλλού - έχει όλο το υπόλοιπο φόρουμ δικό του.
Για ποιον χτυπάει η καμπάνα, λες;

Ρε παιδιά, χαλαρώστε λίγο και γράψτε κάτι που να μην προκαλεί και να μην είναι απαραιτήτως μειωτικό για κάποιον άλλο!
Προσπάθησα να φτιάξω ένα ανθρώπινο post να πούμε δύο κουβέντες και ο καθένας περνάει και ρίχνει στο τραπέζι όχι ιδέες και προτάσεις, αλλά χολή και όξος!
Πάμε λίγο να ξανανιώσουμε το φόρουμ που φυτοζωούσε!
Αν όμως συνεχίσετε έτσι, θα κάνω κάνα εξάμηνο πάλι να ξαναγράψω...
Ξέρω οτι δεν θα πάθετε και κατάθλιψη και δεν θα σας λείψω, αλλά τουλάχιστον κάντε μια προσπάθεια για συζήτηση και για καλοπροαίρετο χαβαλέ!
 

DeletedUser

Guest
ρε σιλενζιο κ εσυ οποτε γραφεις κατι στο φορουμ ειναι ποιοι νικησαν οι dead man ποσο τελειο ηταν το σχεδιο τους τι εφαγαν εχτες με ποια κοιμηθηκαν προχτες κτλ κτλ κτλ τι χαβαλε κ βλακειες μου λες λοιπον??? παλια ειχαμε κ το blackmamba (τον αποκαλουμενο "λεκε" απο το xalasmeno gearbox αν θυμασαι) τωρα εισαι εσυ δες ολα (σχεδον ολα)τα ποστ σου εχουν να κανουν με σκουλικια (δεν μιλαω για τους οπαδους του αρη) προσωπικα κατανταει λιγο βαρετο για μενα οπως ειπες εχει τοσα αλλα να πεις την γνωμη σου κ να συμμετεχεις.......
 

DeletedUser2737

Guest
ειναι να μην εμπνευστει ο σερρα...(αντε τωρα να του απαντησει ο σιλεντσιο ...:p)
 

DeletedUser

Guest
η κατασταση εχει ως εξεις :

-υπαρχει μια ομαδα απο παιδακια που εχουν την μπαλα και κατεβαινουν το απογευμα στο γηπεδο για να παιξουν

-απεναντι τους υπαρχει μια αλλη ομαδα με παιδακια που ειναι κι αυτοι καλοι και θελουν να τους παιξουν οποτε με συνοπτικες διαδικασιες οργανωνεται το διπλο (γιατι τι αξια εχει η νικη αν ο αντιπαλος ειναι μαπα ?)

-μεσα σ'αυτες τις 2 ομαδες υπαρχουν ολοι οι απαραιτητοι χαρακτηρες (τιμιοι,ηθικοι,αλητες,τσαμπουκαδες,παιχταραδες,τσεκουρια) που ενεργουν για το καλο της ομαδας τους οπως ξερει και μπορει ο καθενας , ειτε παιζοντας μπαλα ,ειτε σπαζοντας τα νευρα του αντιπαλου με τσαμπουκα και τραμπουκισμο

-υπαρχει και μια τριτη ομαδα απο παιδακια που δεν τα παιζουν και καθονται στην ακρη του γηπεδου περιμενοντας καποιον (απ'αυτους που παιζουν) να τον φωναξει η μαμα του , να κουραστει , να τραυματιστει για να μπουν στη θεση του . τα παιδακια αυτα ειναι ζιζανια κι επειδη βαριουνται προσπαθουν να τους τη σπασουν με διαφορους τροπους (πετωντας τη μπαλα μακρυα οταν παει στα ποδια τους - υποστηριζοντας σθεναρα την μια η την αλλη ομαδα , αναλογα με το ποιος νικαει ) και μερικες φορες κρινουν το παιχνιδι λογω αριθμητικου πλεονεκτηματος αναλογα με το που θα γειρουν..

-οταν ομως τελειωνει το παιχνιδι ολα τα παιδακια αποκαμωμενα καθονται και μιλανε για τα ανδραγαθηματα τους ,τις ζιντανιες τους και φευγουν αγαπημενα μεχρι το επομενο παιχνιδι

αυτα κανουν τα παιδακια
 

DeletedUser2737

Guest
ενα συμπερασμα θα γραψεις και για μας που δεν καταλαβενουμε?:confused:
 

DeletedUser2737

Guest
αααααα ενταξι ...και τι εννουε με τα παιδια?:confused:ενα γυμνασιο κουτσοβγαζω αυτηνν την στιγμη
 

DeletedUser2737

Guest
δηλαδη το σββατο εγιναν ο μισος κοσμος παιδια?....
 

DeletedUser735

Guest
ρε σιλενζιο κ εσυ οποτε γραφεις κατι στο φορουμ ειναι ποιοι νικησαν οι dead man ποσο τελειο ηταν το σχεδιο τους τι εφαγαν εχτες με ποια κοιμηθηκαν προχτες κτλ κτλ κτλ τι χαβαλε κ βλακειες μου λες λοιπον??? παλια ειχαμε κ το blackmamba (τον αποκαλουμενο "λεκε" απο το xalasmeno gearbox αν θυμασαι) τωρα εισαι εσυ δες ολα (σχεδον ολα)τα ποστ σου εχουν να κανουν με σκουλικια (δεν μιλαω για τους οπαδους του αρη) προσωπικα κατανταει λιγο βαρετο για μενα οπως ειπες εχει τοσα αλλα να πεις την γνωμη σου κ να συμμετεχεις.......

Μιχαλη αρχικα πιστευω πως εισαι ενα αρκετα συνεννοησιμο ατομο ωστε να κανεις τετοια post.
Οσον αφορα αυτο που λες,και εγω δεν γραφω στο φορουμ καθε πεντε λεπτα γιατι δεν εχει καποια αξια.
Το να το παιζω εξυπνος σε νεα ατομα δεν νομιζω πως μου ταιριαζει και ουτε θα κανω ποστ το καθε drop που ειχα σημερα.Πιστευω πως και ο silenzio σκεφτεται το ιδιο(ή πανω κατω το ιδιο).

Ακομα δεν νομιζω πως μπορουμε απο την πλευρα μας να γραψουμε για τους ccp.Μπορουμε απλως να πουμε το πως επιτευχθηκε η νικη απο την πλευρα μας.
Ας γραψουν οι ccp ή γενικα οι αμυνομενοι για ποιον λογο πιστευουν οτι εχασαν.

Και στην τελικη λιγο flame δεν ειναι κακο...:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Οσον αφορα αυτο που λες,και εγω δεν γραφω στο φορουμ καθε πεντε λεπτα γιατι δεν εχει καποια αξια.
Το να το παιζω εξυπνος σε νεα ατομα δεν νομιζω πως μου ταιριαζει και ουτε θα κανω ποστ το καθε drop που ειχα σημερα.Πιστευω πως και ο silenzio σκεφτεται το ιδιο(ή πανω κατω το ιδιο).


συμφωνω μαζι σου οταν του φυγει το μπαν μιλα με το παλουκι κ ισως βαλει μυαλο......:eek:

αν κ δεν το κανει απο κανενα αλλο παρα επειδη βαριεται κ θελει να περναει ευχαριστα οχι μονο στο παιχνιδι αλλα κ στο φορουμ.....
 

DeletedUser1512

Guest
ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΜΑΧΗ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΕΚΦΕΡΩ ΑΠΟΨΗ ΑΛΛΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΤΡΑΚΥΛΑ ΤΩΝ CCP TO TΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΟΦΕΙΛΕΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ.ΓΙΑΤΙ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΣΟΥ ΣΥΝΕΧΕΙΑ 2 ΑΤΟΜΑ ΝΑ ΚΟΙΜΟΥΝΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΒΑΡΑΝΕ, ΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ 10 ΣΕ ΟΧΥΡΑ ΦΤΑΝΟΥΝ ΟΙ 5 ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΜΕ ΜΙΣΗ ΖΩΗ, ΟΤΑΝ ΣΠΑΣ ΤΑ ΑΤΟΜΑ ΣΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΕΙΣ ΟΧΥΡΑ ΠΟΥ ΧΤΥΠΙΟΥΝΤΕ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΑΠΟ ΤΑ ΡΕΜΑΛΙΑ vigilantes ΕΙΝΑΙ ΛΟΓΙΚΟ ΛΙΓΟ ΛΙΓΟ ΝΑ ΧΑΝΕΙΣ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΔΥΝΑΜΙΚΟΤΗΤΑΣ ΣΟΥ.
ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟ ΓΝΩΡΙΣΑΝ ΟΙ DEAD ΕΠΙΕΙΔΗ ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΙΧΑΝ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙ ΟΠΩΣ ΟΙ CCP ME TO ΧΤΥΠΗΜΑ ΤΟΥΣ ΣΤΟ ΟΧΥΡΟ ΜΑΣ ΓΙΑ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΤΗΣ GU.
AYTH EINAI HΔΙΚΗ ΜΟΥ ΑΝΑΛΗΣΗ ΓΙΑ ΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
 

DeletedUser

Guest
Eπειδη ημουν στην τελευταια μαχη παρον,σαν μελος των templars πηγα προς βοηθεια των ccp.Ωστοσο δεν ειναι ευθυνη του αρχηγου το γεγονος πως οι μισοι εκει μεσα κοιτουσαν την παρτυ τους και πως θα κρυφτουν(πχ castoras).Παρολα αυτα οντως οι ccp εχουν πολλα να διορθωσουν καθως οι dead man ηταν μακρα καλυτεροι και πολυ καλα οργανωμενοι.Ολα τα αλλα για τα οποια τσακωνεστε με τον αγαπητο Serra δεν ειναι αναγκη να γινουν σε αυτο το post;)
 

DeletedUser

Guest
Πρωτα από όλα αγαπητέ silenzio ο χώρος που αναφέρεις δεν είναι δικός σου. τέτοια κουμάντα κάνε στα χωραφάκια του παππού σου όχι σε μένα. εδώ είναι γενικό forum οπότε η ελευθερία του λόγου ειναι κεκτημένο.
δευτερον αν είχες όπως λες απλά σκωπτική διάθεση τότε όφειλες σαν πραγματικα ανώτερος άνθρωπος και αφού είδες πως το κειμενακι σου προσέβαλε να ζητήσεις συγνώμη ( αν υπάρχει αυτή η λέξη στο λεξιλόγιο σου)΄
τρίτον όταν έδειξα τα μυνηματα μας σε κάποιο μέλος των dead δεν θα αναφέρω όνομα έμεινε εκπληκτος κι ο ίδιος για την κατρακύλα σου. βλέπεις δυστυχώς για σενα, μιλάω και με άλλους της συμμαχίας σου. και ευτυχώς υπάρχουν αρκετά παιδιά διαμάντια, πχ meliritos ο ο οποίος δυστυχώς εγκατέλειψε αλλά και άλλοι ενεργοί τους οποίους δεν θα αναφέρω.

και επιτέλους εσεις εκεί στην ηγεσία των dead δεν ψιχαλίζει φίλοι μου δεν ψιχαλίζει.

και για να γίνω λιγακι σκωπτικός και όχι αγενης όπως θελει και ο φίλος μας silenzio, ήθελα να μάθω το καλάμι πάει πιο γρήγορα από το αλογάκι quarter?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

jimperix7

Νέο Μέλος
για καθηστε λιγο ρε λεβεντες....ανεβασα η κατεβασα κανενα?
ειπα οτι επι silenzio οι dead προοδευουν και οτι επι jimperix οι ccp πανε χειροτερα απο οτι επι athan.....τι κατω απο μεση και κολοκύθια τούμπανο μου λετε?

Οσο για σενα λεβεντη μου jim........5 σελιδες μυνηματα, το μοναδικο σου σχολιο ειναι οτι εγω ειμαι ''καιναρι'' (που δεν ξερω και τι ειναι!!!).
Αλλα μην ανησυχείς δεν σε παρεξηγώ......αν κρίνω και απο τα μηνύματά που στέλνεις κατα καιρους, εισαι πραγματικα ΑΧΤΥΠΗΤΟΣ στο να βρίζεις του αλλους!
ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΝΕΙΣ ΟΤΙ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΦΤΑΝΕΙ, ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ ΤΩΡΑ, ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΕΙΣ ''ΕΝΤΑΞΕΙ, ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΓΙΝΑΝ ΛΑΘΗ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ''.....ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΧΑΒΑ ΣΟΥ.......ΕΓΩ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟΣ ΑΝΑΦΕΡΕΤΣΙ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΑΡΝΗΤΙΚΑ ΕΙΝΑΙ ''ΚΑΙΝΑΡΙ'' , ''ΨΕΥΤΟΜΑΓΚΑΣ''...ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΑΕΙ ΤΟ ΠΑΝΕΞΥΠΝΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ!!!
ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΕΙΣ ΑΝΩΤΕΡΑ....



Υ.Γ. Πάτο παντως δεν επιασες ακομη....


Ναι ρε μουτα να καθισουμε να μιλησουμε στο φορουμ ολοι οι μεγαλοι στρατηλατες ,ξεκολλάτε ρε παιχνιδι ειναι αν σας χαλαει η θελει ο καθενας να δειξει καμποσος η να το παιξει μαγκας μεσα απο αυτο,συγνωμη αλλα δεν ακολουθαω.
Τελος απο μενα το φορουμ οποιος θελει κατι στελνει ταχυδρομειο ingame.
 

DeletedUser

Guest
για την τελευταια μαχη δεν την παρακολουθησα και δεν μπορω να εκφερω αποψη αλλα γενικα για την κατρακυλα των ccp to tελευταιο διαστημα νομιζω οτι οφειλετε και σε εμασ.γιατι οταν εχεισ στην πολη σου συνεχεια 2 ατομα να κοιμουντε και να βαρανε, οταν απο τουσ 10 σε οχυρα φτανουν οι 5 και οι αλλοι με μιση ζωη, οταν σπασ τα ατομα σου για να υπερασπισεισ οχυρα που χτυπιουντε ταυτοχρονα απο τα ρεμαλια vigilantes ειναι λογικο λιγο λιγο να χανεισ μεροσ τησ δυναμικοτητασ σου.
κατι που δεν το γνωρισαν οι dead επιειδη δεν μασ ειχαν ενοχλησει οπωσ οι ccp me to χτυπημα τουσ στο οχυρο μασ για λογαριασμο τησ gu.
Ayth einai hδικη μου αναληση για τα γεγονοτα


ντιλιγκερ τισ αναφορες ξερεις να τις διαβαζεις? 14 απο τους 50 ηταν απο ccp οταν το πειραμε πισω. αντιθετως οταν το πειρατε εσεις ειχατε και 30 ατομα απο aa, hd, wif, dead, τζαμπατζηδες κτλ κτλ κτλ ολα ειναι στο παιχνιδι θες δεν θες.

και φυσικα δεν ηταν δικο σας.. απλα συμφερε να την πεσετε σε μας πρωτα μιας και τοτε υπηρχε αναμπουμπουλα... και αν δεν ξερεις ρωτα τον λακορα για την χαβαλενθια... οι συνομηλιες του με τον ικαρο ακομα καπου υπαρχουν...

αντε γεια
 
Κορυφή