Dead Man Union - Απολογισμός.

DeletedUser

Guest
το ποιος ειμαι δεν παει το μυαλο σου σε καμια πειρτωση...
οσο και να βασανηστεις,στο τελος,θα τη δεις τη γλυκα..
σε καθε φαση του παιχνιδιου επαιξα καθοριστικο ρολο..εκει ημουν και οταν πηρατε οχυρα,εκει ημουν οταν χασατε οχυρα,(εκει ημουν οταν σας πηρα οχυρα........)
αυτο ομως δεν ειναι επι του παροντος..
φυσικα μπορειτε να καυχιεστε γιατι μετα απο τοσα ξενυχτια και προσπαθεια νοιωθετε την αναγκη να αναγνωριστειται..
δεν σε αδικω..εχω περασει απο παρομοια θεση με σενα και ξερω.

το να το παιζεις κυριαρχος ομως,επειδη καταφερες να εισαι πρωτος στην καταταξη ή γιατι εχεις καποιες κατακτησεις δεν ειναι σωστο.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν συνηθίζω να δίνω προεκτάσεις σε προσωπικές αντιπαραθέσεις.
Πολύ περισσότερο όταν μιλάω με τον κόμη Montechristo...
Ούτε να θριαμβολογώ.
Πήραμε τόσες και τόσες μάχες και δεν είπα κουβέντα.
Για πάνω από τρεις μήνες, δεν είχα γράψει ούτε λέξη στο φόρουμ.
Μίλησα όμως όταν πήραμε ΟΛΑ τα οχυρά που τόσο καιρό διεκδικούσαμε εμείς από τους CCP και αντιστρόφως: Αυτό δεν είχε ξαναγίνει στο παιχνίδι - έστω ένα μεγάλο οχυρό ήταν στα χέρια του αντιπάλου σε όλες τις φάσεις.
Άρα δεν κάνω τον κυρίαρχο του παιχνιδιού.
Είμαι όμως αυτός που είμαι και έχω και όνομα και ιστορία.
Για σένα δεν ξέρω ;)
 

DeletedUser

Guest
οσες μαχες και να παρετε...οσα οχυρα και να παρετε...μπικινιωτες δεν γινεστε ;)

υγ. μπορειτε να αρχισετε να διαμαρτυρεστε και παλι (μετα την πρωτομαγια που δεν σας καναν φαρσα) μιας και ο ντιμμε για αλλη μια φορα προτιμησε τις φυλετικες για να αποχωρησει απο τη θεση του CoMa.νια νια νια νια νια..ζηλια..:p

http://forum.fyletikesmaxes.gr/showthread.php?t=10794
 

DeletedUser735

Guest
το ποιος ειμαι δεν παει το μυαλο σου σε καμια πειρτωση...
οσο και να βασανηστεις,στο τελος,θα τη δεις τη γλυκα..
σε καθε φαση του παιχνιδιου επαιξα καθοριστικο ρολο..εκει ημουν και οταν πηρατε οχυρα,εκει ημουν οταν χασατε οχυρα,(εκει ημουν οταν σας πηρα οχυρα........)
αυτο ομως δεν ειναι επι του παροντος..
φυσικα μπορειτε να καυχιεστε γιατι μετα απο τοσα ξενυχτια και προσπαθεια νοιωθετε την αναγκη να αναγνωριστειται..
δεν σε αδικω..εχω περασει απο παρομοια θεση με σενα και ξερω.

το να το παιζεις κυριαρχος ομως,επειδη καταφερες να εισαι πρωτος στην καταταξη ή γιατι εχεις καποιες κατακτησεις δεν ειναι σωστο.

ενταξει γογουλινε σε καταλαβαμε...
δεν περιμενα να ειχες καποια καλητερη απαντηση...
 

DeletedUser

Guest
ελα ρε αδερφε εισαι ωραιος...
οι αλλοι δεν με πηραν χαμπαρι επειδη δεν παιζουν κ5.

αυτη ειναι η γνωμη μου παλικαρι..ουτε σας εβρισα ουτε σας μειωσα
 

DeletedUser

Guest
οσες μαχες και να παρετε...οσα οχυρα και να παρετε...μπικινιωτες δεν γινεστε ;)

Και δεν καταλαβαίνω γιατί να θέλουμε να γίνουμε μπικινιώτες.
-Θυμάμαι τότε που πάσο στην Gulch δεν έπαιρνες ούτε με μπάρμπα στην Κορώνη και εγώ είχα βάλει πολλές φορές και τον tsokris και τον Buffalo και τον Karlos για να πάρουν όπλα.
-Θυμάμαι που ξημεροβραδιαζόμασταν στο Skype 5-10 άτομα και μέχρι και face to face συναντήσεις είχαμε κάνει.
-Θυμάμαι που ήμουν ο συνδετικός κρίκος μεταξύ δύο πόλεων που θεωρούνταν (πριν μπουν τα οχυρά) ότι βρίσκονται μακρυά.
-Θυμάμαι που φέραμε κοντά, πολύ κοντά, τις δύο πόλεις με το έτσι θέλω!

Και δεν πρόκειται να ξεχάσω όταν χωρίς κανέναν ουσιαστικό λόγο ταχτήκατε ενάντια της DMU όταν ξεκίνησαν οι μάχες οχυρών και με μεγάλο θράσος ένας ένας διαλέγατε το αντίπαλο στρατόπεδο. "Μαρία γιατί οι μπικινίωτες είναι εναντίον μας;" "Για την εμπειρία..." αυτό λέγατε... Ακόμα και τότε όμως δεν μίλησα. Τελικά φάνηκε πως είσασταν ανάξιοι.

Δεν μπορώ να φανταστώ γιατί να θέλει να γίνει κάποιος σαν και σας! Από προσωπική πείρα λέω πως δεν έχει να κερδίσει κάτι.
 

DeletedUser

Guest
και δεν καταλαβαίνω γιατί να θέλουμε να γίνουμε μπικινιώτες.
-θυμάμαι τότε που πάσο στην gulch δεν έπαιρνες ούτε με μπάρμπα στην κορώνη και εγώ είχα βάλει πολλές φορές και τον tsokris και τον buffalo και τον karlos για να πάρουν όπλα.
-θυμάμαι που ξημεροβραδιαζόμασταν στο skype 5-10 άτομα και μέχρι και face to face συναντήσεις είχαμε κάνει.
-θυμάμαι που ήμουν ο συνδετικός κρίκος μεταξύ δύο πόλεων που θεωρούνταν (πριν μπουν τα οχυρά) ότι βρίσκονται μακρυά.
-θυμάμαι που φέραμε κοντά, πολύ κοντά, τις δύο πόλεις με το έτσι θέλω!

και δεν πρόκειται να ξεχάσω όταν χωρίς κανέναν ουσιαστικό λόγο ταχτήκατε ενάντια της dmu όταν ξεκίνησαν οι μάχες οχυρών και με μεγάλο θράσος ένας ένας διαλέγατε το αντίπαλο στρατόπεδο. "μαρία γιατί οι μπικινίωτες είναι εναντίον μας;" "για την εμπειρία..." αυτό λέγατε... ακόμα και τότε όμως δεν μίλησα. τελικά φάνηκε πως είσασταν ανάξιοι.

δεν μπορώ να φανταστώ γιατί να θέλει να γίνει κάποιος σαν και σας! από προσωπική πείρα λέω πως δεν έχει να κερδίσει κάτι.

καλωσηρθες πισω μαρια :d
 

DeletedUser

Guest
Και δεν καταλαβαίνω γιατί να θέλουμε να γίνουμε μπικινιώτες.
Τελικά φάνηκε πως είσασταν ανάξιοι.

Δεν μπορώ να φανταστώ γιατί να θέλει να γίνει κάποιος σαν και σας! Από προσωπική πείρα λέω πως δεν έχει να κερδίσει κάτι.

Φαινεται κοπελια πως όντως δεν εχεις τα προσόντα να γίνεις μπικινιώτισα.Πολλή χολή για ένα παιχνίδι...:cool:
 

DeletedUser

Guest
μα φυσικα επειδη εισαι αναξιο τσουτσουρι, πες την αληθεια τωρα δε γυρισε κανεισ να σε κοιταξει με μπικινι?

τυχαιο?
δε νομιζωωωωωωωωω
 

DeletedUser

Guest
διαβαζοντας μια δυο σελιδες πισω ειδα οτι καποιοι ζητανε μερικοι λογοι για να γινουν μπικινιωτες ας πω λοιπον μερικους αν κ δεν ανηκω στην πολη τους:

1)μαθανε σε πολλα ατομα να παιζουν το παιχνιδι εστω κ συζητησεις μεσα στο σκαιπ καθε μερα κ βραδυ ακουγαν να κλεγονται αλλα ατομα κ απο την καλη καρδια τους τους βοηθουσαν.

2)εχουν απιστευτα μεγαλη πλακα κ ειναι χαβαλετζηδες [δεν ειναι τυχαιο οτι κ ατομα απο αλλες πολεις μιλουσαν μαζι τους μονο κ μονο για το πικαντικο χιουμορ του φοξακου κ τις απιστευτες ατακες του gearbox το καταπληκτικο μπουζουκι του εξατμ. λεγοντας πως οι δικες τους πολεις ειναι ξενερωτες(οποιος/α καταλαβε καταλαβε)]

3)παντα εδιναν ασυλο στους πικραμενους παιχτες στις πολεις τους μεχρι να τα ξαναβρουν με τους συμπολιτες τους

κ επειδη βαριεμαι να γραφω οποιος αλλος θελει παραπανω λογους να μου στειλει πμ. :)
 

DeletedUser

Guest
διαβαζοντας μια δυο σελιδες πισω ειδα οτι καποιοι ζητανε μερικοι λογοι για να γινουν μπικινιωτες ας πω λοιπον μερικους αν κ δεν ανηκω στην πολη τους:

1)μαθανε σε πολλα ατομα να παιζουν το παιχνιδι εστω κ συζητησεις μεσα στο σκαιπ καθε μερα κ βραδυ ακουγαν να κλεγονται αλλα ατομα κ απο την καλη καρδια τους τους βοηθουσαν.

2)εχουν απιστευτα μεγαλη πλακα κ ειναι χαβαλετζηδες [δεν ειναι τυχαιο οτι κ ατομα απο αλλες πολεις μιλουσαν μαζι τους μονο κ μονο για το πικαντικο χιουμορ του φοξακου κ τις απιστευτες ατακες του gearbox το καταπληκτικο μπουζουκι του εξατμ. λεγοντας πως οι δικες τους πολεις ειναι ξενερωτες(οποιος/α καταλαβε καταλαβε)]

3)παντα εδιναν ασυλο στους πικραμενους παιχτες στις πολεις τους μεχρι να τα ξαναβρουν με τους συμπολιτες τους

κ επειδη βαριεμαι να γραφω οποιος αλλος θελει παραπανω λογους να μου στειλει πμ. :)

νομιζω πως ο μιχαλης με εδωσε στεγνα,ειδικα με το 2.
+100 for the absolute city,in an absolute server :D
(Fan του Serra ενωθειτε)
 

DeletedUser735

Guest
μπραβο στα μπικινια και στον τροπο που παιζουν...
ομως και η δικια τους παρεα δεν ειναι τελεια...αν ηταν δεν θα εμενα μονο τοσοι λιγοι και οι μισοι ειναι ανενεργοι.

θα μου πειτε πως και η εξελιξη του παιχνιδιου φταει για αυτο αλλα ξερω πολλα ατομα που συνεχιζουν το παιχνιδι εξαιτιας της παρεας που εχουν δημιουργησει μεσα σε αυτο.

εγω δεν θα γινομουν ποτε μπικινιωτης γιατι δεν μπορω να εχω τον ρολο του κομπαρσου σε ενα παιχνιδι.
 

DeletedUser

Guest
@psamdio

δεν ξέρω για τώρα αλλα και να ήθελες να γίνεις bikiniotis όταν έπαιζα εγώ δεν θα έμπαινες επειδή είσαι ολίγον :)
δεν πειράζει όμως δεν είσαι bikini material έτσι κι αλλιώς :)
και μείναμε τόσο λίγοι στο game μην τα μπερδεύεις η παρέα μας δεν χάθηκε, απλά δεν παίζει πλέον παιχνίδια :)
πολύ από εμάς γνωριζόμαστε και πολύ πριν από το west φιλε και σίγουρα το west δεν είναι αυτό που κρατα την παρέα μας μαζί :)
ελπίζω να μάθατε κάτι από τα μπικίνια και ας είμαστε κομπάρσοι
 

DeletedUser

Guest
μπραβο στα μπικινια και στον τροπο που παιζουν...
μαθαινεις βλεπω

ομως και η δικια τους παρεα δεν ειναι τελεια...
ναι γιατι εχει γινει γινει πολυτελεια στις μερες μας

εγω δεν θα γινομουν ποτε μπικινιωτης γιατι δεν μπορω να εχω τον ρολο του κομπαρσου σε ενα παιχνιδι.
εσυ γιατι πεταχτηκες αφου εισαι ο μεγαλος στρατηγος τησ dm?
 

DeletedUser735

Guest
εσυ γιατι πεταχτηκες αφου εισαι ο μεγαλος στρατηγος τησ dm?

σε πιανω αδιαβαστη...δεν ειμαι πλεον στρατηγος στην dmu.
εχω αλλο ποστο.
αλλα και να ημουν πιστευω πως μπορω να λεω την γνωμη μου σε οποιο θεμα και αν θελω :)

@xalasmeno gearbox μαλλον εκανα καποια λαθη στην διατυπωση.
δεν εννοω οτι σταματησατε να κανετε παρεα real life.απλως ingame δεν κρατησε η παρεα σας.
και ομως και εγω εχω μπει στα μπικινια εστω και για 1 βδομαδα πριν απο κανεναν χρονο.(ο πολ μου ειχε δειξει και ενα ποστ που ειχα κανει).
φυσικα και δεν ειμαι ''bikini material''...για μενα μετραει σε μεγαλο βαθμο η νικη!

για συνεχεια της συζητησης μαζι μου σε pm παρακαλω
 

DeletedUser

Guest
εγώ φιλε νιώθω νικητής όταν γνωρίζω και κάνω νέους φίλους σαν τον serra και τον "κασαβιρ" , η τον fox και τον "εξατμαν", έτσι εγώ ήμουνα νικητής πολύ πριν εσύ πάρεις 10 level :) αντίθετα με εσένα όσα χρονια και να παίζεις όσες ώρες και αν αφιερώσεις στο game :p άμα για σένα έχουν σημασία οι πόντοι τα level και τα οχυρά τότε θα είσαι μια ζωή χαμένος στα δικά μου τα δεφτέρια :)
 

DeletedUser

Guest
φυσικα και δεν ειμαι ''bikini material''...για μενα μετραει σε μεγαλο βαθμο η νικη!

Kαι γι αυτούς το ίδιο.Γι αυτό και έχουν διατηρησει σχεδόν ένα ολόκληρο χρόνο το μεγάλο οχυρό της περιοχής τους χωρίς να το χάσουν ούτε μια φορά από την αρχή που βγηκαν τα οχυρά,γι αυτό έχουν ακόμα και τώρα που έχουν μείνει λίγοι ένα αρκετά καλό νεκροταφείο 13500 πόντους χωρίς να βάζω και τις θυγατρικές πόλεις.Εντάξει δεν είναι και Los santos αλλά το προσπαθούν οι κακομήριδες :D.και τέλος γι αυτό καταφεραν σε ένα θέμα με τιτλο απολογισμός της συμμαχίας dead man union να εχουν γίνει αυτοί το κύριο θέμα συζήτησης :p.

Τυχαίο?Δεν νομίζω..
 

DeletedUser

Guest
Greek Elite Spammers γι αυτό μονοπωλούν τις συζητήσεις, γιατί χώνουν την ουρά τους παντού και πιάστηκα και εγώ στην παγίδα να σχολιάσω. Κακώς πολύ κακώς!
 
Κορυφή