CALMA vs DMU,CALMA vs Rat Tan Plan

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ρε παιδιά!

Έλεος σήμερα με το spam!!:mad:
Όσο για την μάχη ήταν μια χαρά!
Όπως είναι σχεδόν σίγουρο πάντα
θα νικούσαν οι αμυνόμενοι!!
Αυτό δεν αλλάζει εύκολα!
Τώρα αυτό που έχετε μετά και
πριν από την μάχη να την λέτε ο ένας
στον άλλον και να "τσακώνεστε" νομίζω
δεν οφελεί κάπου και καταντάει γελοίο!!
Αν δεν το έχετε καταλάβει είναι παιχνίδι!
Παίξτε λοιπόν και αφήστε τις μπηχτές
και αυτού του είδους τα σχόλια!!;)
Απλά ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΤΕ το χωρίς να φτάνετε
σε αυτό το σημείο!!:eek:
Μιλώντας για όλους φυσικά και χωρίς να
θέλω να θίξω κάποιον προσωπικά!!:D
 

DeletedUser2922

Guest
@ neoromeo

Κρατήστε λοιπόν τα πικρόχολα σχόλια βαθιά στο στοματάκι σας και δείξτε την αξία σας στο παιχνίδι ΕΝΤΙΜΑ κι όχι με παράλληλες επιθέσεις. Πειστήκατε ότι γεμίζουμε 2 οχυρά την Κυριακή μαζί με τα παιδιά που είναι μαζί μας ή ακόμα;

τα πικροχολα σχολια απο τη μερια σας προηλθαν. δικος σας εκανε το ποστ αν κοιταξεις καλα.


Τα στατιστικά, για όσους δεν το γνωρίζουν φαίνονται στο νεκροταφείο της CALMA, όπως και ποιοι συμμετείχαν.


δε καταλαβα ρε φιλε..τι εχει δηλαδη το νεκροταφειο της calma????για εξηγησε μου γιατι ειμαι noobas και δεν καταλαβαινω.

Η ανοχή μας σε πόλεις ουδέτερες τις οποίες δεν έχουμε προκαλέσει είτε με μάχη οχυρού είτε με αρνητική στάση απέναντί τους, εξαντλείται. Πλέον, όποιος επιλέγει πλευρά, να είναι σίγουρος ότι παρακολουθούμε με ποια πλευρά πηγαίνει και ράβουμε το κουστουμάκι του.

εσυ ως τι μιλας δλδ?? εισαι αρχηγος της υπερσυμμαχιας σας??? συγκεκριμενα για σας δεν ειμαστε καθολου ουδετερη πολη. πυκνα συχνα εχουμε επισκεψεις και απο τις 2 πλευρες. επισης μελη σας εχουν ερθει σε ολες τις επιθεσεις που δεχτηκε το fort mohicans. τσαμπουκαδες και απειλες αλλου παιχταρα.. αν και δεν ειμαι απολυτα σιγουρος οτι εκφραζεις τη συμμαχια σας


Τιμάμε τα παιδιά που κρατάνε ήθος στο παιχνίδι και προσπαθούμε να απομονώσουμε τις μουχρίτσες που όπως και σε άλλα παιχνίδια ελληνικών server κάνουν ό,τι μπινιά μπορεί να φανταστεί κανείς μπας και καταφέρουν τίποτα...

αυτο παλι τι ειναι??? που το ανηθικο?? στον αντιπερισπασμο???
οσο για το ηθος του παιχνιδιου σας ασε να το πουμε εμεις που σας αντιμετωπιζουμε. δεν ειναι λιγοι αυτοι που περιμενουν ποτε θα παμε για τσαρλατανο για να βαρεσουν. αυτοι που βαρανε στα ισια ειναι λιγοι και ξερουν ποιοι ειναι αυτοι...ενας τους με τεντωσε πριν τη μαχη!!!



Κοιτάξτε να χτίσετε καμιά πόλη άμα περισσεύουν. Μη ζητάτε πάσο σαν τους κακομοίρηδες συνέχεια. Το οχυρό θα το χτυπάμε μέχρι να βαρεθείτε να μπαίνετε στην άμυνα. Κάποια στιγμή θα πέσει.

για πες ποιος σου ζητησε πασο ρε τρελε. ονομασε τον...
το οχυρο θα το χτυπατε μεχρι να βαρεθειτε. το εχουμε καταλαβει αυτο και μας αρεσει.


μιλαω εκ μερους του εαυτου μου και ΟΧΙ της καλμα η των συμμαχων της, τους οποιους ευχαριστουμε για την υποστηριξη σε τοσες μαχες.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τουλάχιστον εμείς ήρθαμε στη μάχη... δεν σας χαλάσαμε τζάμπα το χρόνο.

παιχνίδι είναι παίδες. και αν κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ότι χθες είχαμε ισοπαλία (τουλάχιστον τα στατιστικά δε λένε παπαρολογίες) τότε ας δοκιμάσουν να κάνουν και καμιά σοβαρή επίθεση.

πραγματικα δεν ηξερα οτι υπαρχει και η ισσοπαλια.
εχω διαβασει την βοηθεια. διαβασα απο οτι θυμαμαι και τους κανονες της μαχης, αλλα δεν ειδα πουθενα για ισοπαλια.μονο για συνθηκες νικης λεγανε της μιας η της αλλης πλευρας.το οτι δεν λιποθυμησατε ολοι δεν σημαινει οτι ηρθαμε ισοπαλια.δηλαδη αν κραταγατε την σημαια για 10 γυρους και δεν μας ειχατε λιποθυμησει θα ελεγες οτι ηρθαμε ισοπαλια?συμφωνουμε οτι τα στατιστικα δεν λενε παπαρολογιες.θα διαφωνουσαμε ομως στο ποιος τελικα τις λεει.


όσο για την "ανυπεράσπιστη" calma, τι να πω; σας λυπάμαι... ανυπεράσπιστα σπουργυφτάκια μέσα στο κρύο και το χαλάζι να υπερασπίζεστε το οχυρό σας κρυμμένοι πίσω από τους αχυρώνες.

απορώ... γιατί δε μας κυνηγήσατε μετά τον 35? αφού μας είχατε... μόνο ένας χαζός δεν μπορούσε να καταλάβει ότι μπορούσατε να πάρετε νίκη.

μα πηραμε νικη.μονο ενας χαζος δεν θα μπορουσε να καταλαβει οτι νικησαμε.

προφανώς βέβαια έχουμε πολλή δουλειά μπροστά μας, αλλά σε σχέση με κάποιους που τα ξέρουν όλα τουλάχιστον έχουμε το γνώθει σ' αυτόν.

κρατήστε λοιπόν τα πικρόχολα σχόλια βαθιά στο στοματάκι σας και δείξτε την αξία σας στο παιχνίδι εντιμα κι όχι με παράλληλες επιθέσεις. πειστήκατε ότι γεμίζουμε 2 οχυρά την κυριακή μαζί με τα παιδιά που είναι μαζί μας ή ακόμα;

απο ποτε η προσπαθεια εφαρμογης στρατηγικης(εστω και αποτυχημενης) ειναι ατιμια?

και για καποιον αλλο φιλο που ειχε προβλημα με την ωρα:
ολοι εχουν οικογενιες και οχι μονο οι τις ραν ταν πλαν και δεαδ μαν. η κυριακη ειναι μια μερα που δεν δουλευει ο κοσμος,και στις 5 συνηθως εχει ξυπνησει απο την μεσημεριανη του σιεστα.

τα στατιστικά, για όσους δεν το γνωρίζουν φαίνονται στο νεκροταφείο της calma, όπως και ποιοι συμμετείχαν.

η ανοχή μας σε πόλεις ουδέτερες τις οποίες δεν έχουμε προκαλέσει είτε με μάχη οχυρού είτε με αρνητική στάση απέναντί τους, εξαντλείται. πλέον, όποιος επιλέγει πλευρά, να είναι σίγουρος ότι παρακολουθούμε με ποια πλευρά πηγαίνει και ράβουμε το κουστουμάκι του.

τιμάμε τα παιδιά που κρατάνε ήθος στο παιχνίδι και προσπαθούμε να απομονώσουμε τις μουχρίτσες που όπως και σε άλλα παιχνίδια ελληνικών server κάνουν ό,τι μπινιά μπορεί να φανταστεί κανείς μπας και καταφέρουν τίποτα...

μαλιστα οσοι δεν ειναι μαζι σου ειναι μουχριτσες.δεν υπαρχει παιχνιδι χωρις αντιπαλους.χωρις αυτους δεν θα μπορεις να παιξεις.μαθε να τους σεβεσαι.
α... όσο για τα λεφτά που σας περισσεύουν...

κοιτάξτε να χτίσετε καμιά πόλη άμα περισσεύουν. μη ζητάτε πάσο σαν τους κακομοίρηδες συνέχεια. το οχυρό θα το χτυπάμε μέχρι να βαρεθείτε να μπαίνετε στην άμυνα. κάποια στιγμή θα πέσει.
λογαριασμος δεν σου πεφτει αλλα εχουμε 3-4 δικες μας πολεις και προσβαση σε αρκετες φιλικες μας.αντιθετα το μαιλβοξ μου θα εχει ακομα πιστευω πολλα μηνυματα απο δικους σας που ζηταν επιμονα πασο.κακομοιριδες λοιπον χαρακτηριζεις τους δικους σου πρωτους απο ολους.

ευχαριστούμε πάντως που μας βελτιώνετε όλοι μαζί από επίθεση σε επίθεση. άλλωστε, πρέπει η dead man να σας μάθει πώς γίνονται οι επιθέσεις. κάποιος πρέπει και να πρωτοπορεί και όχι να τα βρίσκει όλα έτοιμα.

και όποιος αντέξει...

χμμμ .νικησε πρωτα και μετα ανοιξε το φροντιστηριο.να χεις και κατι να δειξεις.συμφωνω ομως οτι πρωτοπορεις.εισαι ο μονος ητημενος που ισχυριζεται οτι εδωσε μαθημα στους νικητες,
 

DeletedUser

Guest
επειδη αρκετα με εχετε ζαλισει.
ενταξει χασαμε,αλλα εσεις τι να πειτε που ξοδεψατε τζαμπα 20000$,ψοφησατε και στις 2 μαχες και χασατε πανηγυρικα.εμεις ξοδεψαμε 1500$ και ομως επιζησαμε και πηραμε και ντροπς.
 

DeletedUser

Guest
βρε μανία με τα 20χιλιάρικα... λες και στα έκλεψα σε μονομαχία κάνεις!
για να καταλάβεις πόσο δε μας έλειψαν τα χρήματα θα σου πω ότι το συνολικό ποσο το εβαλε ένας παικτης μονο.

παιχνίδι-παιχνίδι αλλά σαν γκόμενα που την έστησαν στο γάμο της κάνετε.
χάσαμε καθαρά την πρώτη μάχη απέναντι σε έναν καλύτερο αντίπαλο κι εσείς χάσατε το ίδιο καθαρά τη μάχη από εναν υποτίθεται υποδέεστερο αντίπαλο (σπουργυφτάκια αν θυμάμαι καλά την ευφυως ρατσιστική λεξιπλασία).
 

DeletedUser

Guest
ρε γρονθε λουκι ξερεις να διαβαζεις που λεει ο αλλος να ανεβουν τα τοιχοι ρε μαθε να διαβαζεις ρε στρατηγε που κανονιζες κ θεσεις κανατε μια παπα@@@@ τελος καλυτερα τυχη την αλλη φορα

το πετυχες...
εσυ τι μιλας?εχεις παει ποτε σε μαχη οχυρου?εχεις δει τι ειναι?πηγαινε πρωτα 10 επιπεδο και μετα ελα να σου μαθω να διαλεγεις χαρακτηρα.μια πολη εχεις βρει και σε εχουν παρει εκει και νομιζεις κατι κανεις.

βρε μανία με τα 20χιλιάρικα... λες και στα έκλεψα σε μονομαχία κάνεις!
για να καταλάβεις πόσο δε μας έλειψαν τα χρήματα θα σου πω ότι το συνολικό ποσο το εβαλε ένας παικτης μονο.

παιχνίδι-παιχνίδι αλλά σαν γκόμενα που την έστησαν στο γάμο της κάνετε.
χάσαμε καθαρά την πρώτη μάχη απέναντι σε έναν καλύτερο αντίπαλο κι εσείς χάσατε το ίδιο καθαρά τη μάχη από εναν υποτίθεται υποδέεστερο αντίπαλο (σπουργυφτάκια αν θυμάμαι καλά την ευφυως ρατσιστική λεξιπλασία).

δεν εχω κατι με τα λεφτα,απλα θελω να δειξω οτι εχουμε πολυ μεγαλυτερο συντελεστη αποδοτικοτητας.και στις μαχες οχυρου δεν ειναι καποιος αντιπαλος κατωτερος γιατι δεν λαμβανουν μερος μονο παιχτες απο τις πολεις που αμυνονται και κανουν επιθεση,αλλα και οποιοι αλλοι θελουν.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Παιδιά έλεος!
Φτάνει τα είπαμε όλα, ας σκύψουμε πάνω από τους παίκτες και τα πλάνα μελλοντικών μαχών.
Τώρα τι συζητάμε αν ήρθαμε ισοπαλία αν κερδίσαμε ή αν δεν ξέρω κι εγώ τι...
ΟΡΙΣΤΕ ΕΓΩ ΔΗΛΩΝΩ ΟΤΙ ΧΑΣΑΜΕ...
Και τι άλλαξε τώρα δηλαδή?
Τέρμα πάμε γι'άλλα.

Α! μην ξεχάσω αυτόν, τον πως τον είπαμε αυτόν τον ποιητή
anus ή κάτι τέτοιο για τους γαλλομαθείς...
άλλο το άλλο κι άλλο το άλλα 'ντ'άλλων

Μέγας Διδάκτωρ της Λογικής του Αλόγου
 

DeletedUser

Guest
λιγα με την γκαλαντριελ γιατι θα σου βγαλω το μαλι απο την ριζα που εχει κατεβει στο αυτι....τσοκαρο
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω χρυση μου να σαι καλα! ε παλουκι ξερεις οποιος πηδαει πολλα......
 

DeletedUser

Guest
ελατε χρυσες μου μην τσακωνεστε για τα ματια μου... φτανω για ολους
 

DeletedUser

Guest
τα εχεις ολα δικα σου σηκω να παρουμε κανενα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τα εχεις ολα δικα σηκω να παρουμε κανενα

τα εχω ολα δικα?τι σημαινει αυτο?κινεζικα ειναι?δεν συνεχιζω την συζητηση γιατι φαινεται οτι εισαι περιορισμενης ευθυνης και οτι απο τοτε που τελειωσαν τα χαπια σου παιρνεις μονο καφεϊνη σε χαπια και σε πειραζει λιγο.
 
Κορυφή