CALMA vs DMU,CALMA vs Rat Tan Plan

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Τελικα η Calma δεν καταφεραν και πολλα,καθως εδωσαν 20 000$ και δεν καταφεραν τον στοχο τους.Η μαχη αντιπερισπασμος πετυχε τον στοχο της,αλλα ξεχασαν οτι δεν ειμαστε μονο εμεις που βοηθαμε συμμαχους,αλλα και αλλοι πολλοι και αυτο φανηκε στον αριθμο των αμυνομενων.

Προσωπικα πηρα 3 πρωτιες στην μαχη αντιπερισπασμο:
-Αρχικη ζωη
-Υγεια στο τελος της μαχης
-Μεση οπλικη ζημια

Αν καποιος ειδε την 2η δλδ την κανονικη μαχη ας πει εντυπωσεις.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγώ ήμουν πρώτος σε θέμα dmg στους αμυνομενους
και 3ος και απο τις 2 πλευρές


μπράβο καλή μάχη άλλα οι επιτιθέμενοι πρέπει να είναι πιο πολλοί την άλλη φορά
αν υπάρξει άλλη φορά

εντιτ: στην μαχη ran tan plan
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τουλάχιστον 7 παίκτες αντιμετώπισαν πρόβλημα με τις συνδέσεις τους και τους πέταγε έξω ο σερβερ.
κατά τ'αλλα ήταν καθαρή μάχη, οι αμυνόμενοι κέρδισαν καθαρά λόγω αριθμητικής υπεροχής.
παλούκι έχουμε πολλά 10χιλιαρα στην τραπεζα οπότε μην χαίρεσαι :)
13χτυπηματα = 3000 ζημιά. αυτά από μένα.

υ.γ. σε περιμένουμε να δεις και τη δική μας φιλοξενία παλούκι!

καλές μάχες! ;-)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τουλάχιστον 7 παίκτες αντιμετώπισαν πρόβλημα με τις συνδέσεις τους και τους πέταγε έξω ο σερβερ.
κατά τ'αλλα ήταν καθαρή μάχη, οι αμυνόμενοι κέρδισαν καθαρά λόγω αριθμητικής υπεροχής.
παλούκι έχουμε πολλά 10χιλιαρα στην τραπεζα οπότε μην χαίρεσαι :)
13χτυπηματα = 3000 ζημιά. αυτά από μένα.

υ.γ. σε περιμένουμε να δεις και τη δική μας φιλοξενία παλούκι!

καλές μάχες! ;-)

ευχαριστω για την προσκληση.θα ερθω πολυ συντομα να σας τεσταρω.οχι τπτ αλλο,απλα εχασα τοση ωρα απο δουλειες που θα μπορουσα να εχω κανει μονο και μονο για να παρω 1 ποντο εμπειριας.
 

DeletedUser

Guest
ρε παλούκι γιατί μου κρύφτηκες στο τέλος της μάχης??
προς ενημέρωση του κοινού, η Dead Man ΑΕ επιτέθηκε στο οχυρό MOHICANS της CALMA και RAVEN.
το αποτέλεσμα? καθαρή νίκη για την CALMA, RAVEN και τους συμμάχους μας.

πώς?? όλα δούλευαν ρολόι μέχρι τον 35ο γύρο.
Οι DEAD επιχειρησαν μια φορα κάπου στον 10ο γύρο να μπουν στο οχυρό και δεν τα καταφεραν.
Από τον 35ο γύρο και μετά τα παλικάρια της DEAD MAN είχαν πιάσει τις γωνίες του χάρτη και κρύβονταν για να τελειώσει ο χρόνος... όπως κι έγινε τελικά.

εις το επανιδείν...
 

DeletedUser

Guest
Τουλάχιστον εμείς ήρθαμε στη μάχη... Δεν σας χαλάσαμε τζάμπα το χρόνο.

Παιχνίδι είναι παίδες. Και αν κάποιοι δεν καταλαβαίνουν ότι χθες είχαμε ισοπαλία (τουλάχιστον τα στατιστικά δε λένε παπαρολογίες) τότε ας δοκιμάσουν να κάνουν και καμιά σοβαρή επίθεση.

Όσο για την "ανυπεράσπιστη" CALMA, τι να πω; Σας λυπάμαι... Ανυπεράσπιστα σπουργυφτάκια μέσα στο κρύο και το χαλάζι να υπερασπίζεστε το οχυρό σας κρυμμένοι πίσω από τους αχυρώνες.

Απορώ... Γιατί δε μας κυνηγήσατε μετά τον 35? Αφού μας είχατε... Μόνο ένας χαζός δεν μπορούσε να καταλάβει ότι μπορούσατε να πάρετε νίκη.

Προφανώς βέβαια έχουμε πολλή δουλειά μπροστά μας, αλλά σε σχέση με κάποιους που τα ξέρουν όλα τουλάχιστον έχουμε το γνώθει σ' αυτόν.

Κρατήστε λοιπόν τα πικρόχολα σχόλια βαθιά στο στοματάκι σας και δείξτε την αξία σας στο παιχνίδι ΕΝΤΙΜΑ κι όχι με παράλληλες επιθέσεις. Πειστήκατε ότι γεμίζουμε 2 οχυρά την Κυριακή μαζί με τα παιδιά που είναι μαζί μας ή ακόμα;

Τα στατιστικά, για όσους δεν το γνωρίζουν φαίνονται στο νεκροταφείο της CALMA, όπως και ποιοι συμμετείχαν.

Η ανοχή μας σε πόλεις ουδέτερες τις οποίες δεν έχουμε προκαλέσει είτε με μάχη οχυρού είτε με αρνητική στάση απέναντί τους, εξαντλείται. Πλέον, όποιος επιλέγει πλευρά, να είναι σίγουρος ότι παρακολουθούμε με ποια πλευρά πηγαίνει και ράβουμε το κουστουμάκι του.

Τιμάμε τα παιδιά που κρατάνε ήθος στο παιχνίδι και προσπαθούμε να απομονώσουμε τις μουχρίτσες που όπως και σε άλλα παιχνίδια ελληνικών server κάνουν ό,τι μπινιά μπορεί να φανταστεί κανείς μπας και καταφέρουν τίποτα...

Α... όσο για τα λεφτά που σας περισσεύουν...

Κοιτάξτε να χτίσετε καμιά πόλη άμα περισσεύουν. Μη ζητάτε πάσο σαν τους κακομοίρηδες συνέχεια. Το οχυρό θα το χτυπάμε μέχρι να βαρεθείτε να μπαίνετε στην άμυνα. Κάποια στιγμή θα πέσει.

Ευχαριστούμε πάντως που μας βελτιώνετε όλοι μαζί από επίθεση σε επίθεση. Άλλωστε, πρέπει η Dead Man να σας μάθει πώς γίνονται οι επιθέσεις. Κάποιος πρέπει και να πρωτοπορεί και όχι να τα βρίσκει όλα έτοιμα.


Και όποιος αντέξει...
 

DeletedUser

Guest
κλαψιάρη νεορωμαίε!
κανείς δεν κρύφτηκε, κανείς δεν έκανε μπινιά και επιπλέον ποτέ δεν ήρθαμε ισοπαλία.
Το ότι το νεκροταφείο έχει το ρολογάκι δε σημαίνει ισοπαλία. Σημαίνει νίκη για τους αμυνόμενους. Και ΝΑΙ! σας είχαμε αλλά κανείς δεν ήθελε να ρισκάρει λιποθυμία για μια τελειωμένη μάχη.
Έπειτα, από πότε το να κάνεις διπλή επίθεση είναι μπινιά? μέσα στη λογική του παιχνιδιού είναι και μάλιστα πρώτοι την εφαρμόσαμε (νομίζω μας είχε προλάβει ο Σουν Τζου στην αρχαία Κίνα).
Και πίστεψέ με ξέραμε ότι μπορείτε να γεμίσετε 2 οχυρά... ξέραμε ότι θα αντιμετωπίσουμε 128 σε όποιο οχυρό κι αν χτυπάγαμε. Αλλά ξέραμε ότι κάποιοι παίχτες με υψηλό επίπεδο (λέγε με neoJULIET) δε θα μπορούσαν να καταλάβουν πού γίνεται η πραγματική επίθεση και θα έτρεχαν να φυλάξουν το σπιτάκι τους.
Σας περιμένουμε όσες φορές θέλετε.
Τέτοια εμπειρία που έβγαλα χθες... δεν την αλλάζω με τίποτα.
 

DeletedUser

Guest
κλαψιάρη νεορωμαίε!
Έπειτα, από πότε το να κάνεις διπλή επίθεση είναι μπινιά? μέσα στη λογική του παιχνιδιού είναι και μάλιστα πρώτοι την εφαρμόσαμε (νομίζω μας είχε προλάβει ο Σουν Τζου στην αρχαία Κίνα).


πριν απο τον σoυν τζου

sun-tzu.jpg



σας ειχαμε προλαβει και εμεις ως προς της διπλες επιθεσεις μικρε μου φιλε

:D
 

DeletedUser

Guest
Η χτεσινη μαχη αν κ ειχε χαβαλε ηταν απαραδεκτη απο 8εμα οργανωσης των επιτε8εμενων κ δυστυχως τετοια εικονα δεν ταιριαζει στους deadman ειναι δυνατον να ξεκινατε την επι8εση εχωντας 8εσεις δεξια κ αριστερα κ μετα ολοι να τρεχετε στην μεση σαν τα γιδια η ξεκινηστε απο την αρχη μεση η μεινετε στις 8εσεις που πηρατε κ πιεστε απο πισω κ στα πλαγια..... ενα αλλο πραγμα τελειως ηλι8ιο ηταν οτι ανα ενα γυρο εβλεπες 4-5 βλακες που την ειδανε ραμπο να τρεχουνε να ανεβουν το τοιχος για να μπουν να κανουν μεσα τι πραγμα μονοι τους να τους πιανουν πιο πολλοι αμυνομενοι κ να τους κα8αρισουν με τιν μια? επρεπε η να μπουν ολοι μαζι κ να κανουν το πατροπαραδωτο ελληνικο βρωμοξυλο η να κανουν ολοι τις κοτες κ οταν τα πραγματα ειναι καλυτερα να μπουκαρουν μεσα. τεσπα μπραβο στους αμυνομενους περιμενουμε καλυτερα οργανωση την αλλη φορα απο dead

(κ κατι ακομα aggeliki 355 ζημια???? καταραμενη να εισαι χαρα στα ποδια σου να δεις στα 80)
 

DeletedUser

Guest
κλαψιάρη νεορωμαίε!
κανείς δεν κρύφτηκε, κανείς δεν έκανε μπινιά και επιπλέον ποτέ δεν ήρθαμε ισοπαλία.
το ότι το νεκροταφείο έχει το ρολογάκι δε σημαίνει ισοπαλία. σημαίνει νίκη για τους αμυνόμενους. και ναι! σας είχαμε αλλά κανείς δεν ήθελε να ρισκάρει λιποθυμία για μια τελειωμένη μάχη.
έπειτα, από πότε το να κάνεις διπλή επίθεση είναι μπινιά? μέσα στη λογική του παιχνιδιού είναι και μάλιστα πρώτοι την εφαρμόσαμε (νομίζω μας είχε προλάβει ο σουν τζου στην αρχαία κίνα).
και πίστεψέ με ξέραμε ότι μπορείτε να γεμίσετε 2 οχυρά... ξέραμε ότι θα αντιμετωπίσουμε 128 σε όποιο οχυρό κι αν χτυπάγαμε. αλλά ξέραμε ότι κάποιοι παίχτες με υψηλό επίπεδο (λέγε με neojuliet) δε θα μπορούσαν να καταλάβουν πού γίνεται η πραγματική επίθεση και θα έτρεχαν να φυλάξουν το σπιτάκι τους.
σας περιμένουμε όσες φορές θέλετε.
τέτοια εμπειρία που έβγαλα χθες... δεν την αλλάζω με τίποτα.

κανείς δεν σου είπε (φίλε) οτι χαρακτήρησε την διπλή επίθεση μπινια..αυτό που μας χάλασε ήταν η επίθεση στίς 5 το μεσσημέρι που ήταν κυριακη καποιοι εχουν κ οικογένειες να ασχοληθουν.και μην ακουσω τιποτα σχολεια τυπου ας μην επαιζε τοτε...οσο για μενα δεν εχω να ασχοληθω με δικια μου οικογενεια αλλα μπορουσα να παω βολτα...και μη μας λες ελατε οσες φορες θελετε,αν τολματε ελατε εσεις και οχι με διπλη επιθεση(τουλαχιστον εμεις ηρθαμε καθαρα μια καθημερινη βραδακι με μια μονο δηλωμενη επιθεση)..
 

DeletedUser

Guest
@ Serra: Τα είπαμε αυτά... Αγάλι αγάλι γίνεται η αγουρίδα μέλι.

@Dimis: Εσύ και ο Sun Tzu είσαστε... Όσο για το τι σημαίνει το ρολογάκι, ο κόσμος ξέρει. Δεν περιμένει να μάθει από εσένα ;)

Το γεγονός ότι σιγά σιγά φαίνεται να αποκτάμε κάποια τακτική πειθαρχία (το οποίο είναι άθλος για 5 άτομα, πόσο μάλλον για 128) εμένα με αφήνει ικανοποιημένο. Καθίστε άμυνα εφόσον είστε παθητικοί και δε μπορείτε να κάνετε μια κανονική επίθεση.

Κι εμείς παίρνουμε XP, αλλά το παν είναι η εμπειρία.

Τα υπόλοιπα ingame και από τους διαχειριστές που (λογικά) θα σε συμμαζέψουν. Δε νομίζω ότι έδωσα δικαίωμα για προσωπική προσβολή ούτε για γελοίους χαρακτηρισμούς.

Τα συζητάμε και μεταξύ μας άμα θες κι από κοντά ;)
 

DeletedUser

Guest
ρε παλούκι γιατί μου κρύφτηκες στο τέλος της μάχης??
προς ενημέρωση του κοινού, η dead man αε επιτέθηκε στο οχυρό mohicans της calma και raven.
το αποτέλεσμα? καθαρή νίκη για την calma, raven και τους συμμάχους μας.

πώς?? όλα δούλευαν ρολόι μέχρι τον 35ο γύρο.
οι dead επιχειρησαν μια φορα κάπου στον 10ο γύρο να μπουν στο οχυρό και δεν τα καταφεραν.
από τον 35ο γύρο και μετά τα παλικάρια της dead man είχαν πιάσει τις γωνίες του χάρτη και κρύβονταν για να τελειώσει ο χρόνος... όπως κι έγινε τελικά.

εις το επανιδείν...

κ κατι ακομα που τους ειδες κρυμενους η νεκροι ηταν η στις 2 επανω γωνιες κ συγκεκριμενα ο παλουκι ηταν επανω δεξια μποροστα σε 4 αμυνουμενους κ τους τους κουνουσε το μαντηλι..... η μαχη ηταν τελειωμενη ηδη μπορουσαν αν 8ελετε αφου τους εχετε στο ματι να πανε 6-7 ατομα κ να τους φανε κ στις 2 επανω μεριες ζητημα να ηταν 2-3 ατομα απο dead
 

DeletedUser

Guest
Η χτεσινη μαχη αν κ ειχε χαβαλε ηταν απαραδεκτη απο 8εμα οργανωσης των επιτε8εμενων κ δυστυχως τετοια εικονα δεν ταιριαζει στους deadman ειναι δυνατον να ξεκινατε την επι8εση εχωντας 8εσεις δεξια κ αριστερα κ μετα ολοι να τρεχετε στην μεση σαν τα γιδια η ξεκινηστε απο την αρχη μεση η μεινετε στις 8εσεις που πηρατε κ πιεστε απο πισω κ στα πλαγια..... ενα αλλο πραγμα τελειως ηλι8ιο ηταν οτι ανα ενα γυρο εβλεπες 4-5 βλακες που την ειδανε ραμπο να τρεχουνε να ανεβουν το τοιχος για να μπουν να κανουν μεσα τι πραγμα μονοι τους να τους πιανουν πιο πολλοι αμυνομενοι κ να τους κα8αρισουν με τιν μια? επρεπε η να μπουν ολοι μαζι κ να κανουν το πατροπαραδωτο ελληνικο βρωμοξυλο η να κανουν ολοι τις κοτες κ οταν τα πραγματα ειναι καλυτερα να μπουκαρουν μεσα. τεσπα μπραβο στους αμυνομενους περιμενουμε καλυτερα οργανωση την αλλη φορα απο dead

(κ κατι ακομα aggeliki 355 ζημια???? καταραμενη να εισαι χαρα στα ποδια σου να δεις στα 80)

1)Το οτι ξεκινησαμε απο εκει πανω και πηγαμε κατω εχει λογικη (δεν ξεραμε οτι τα τειχη θα ειναι σχεδον αδεια και θελαμε πρωτα να τα καθαρισουμε.

2)Οι περισσοτεροι "ραμπο" ή ηταν offline και βαλανε λαθος τον στοχο ή ηταν απο αλλες πολεις (η πλειοψηφια).

3)Ολοι καταλαβαινουμε οτι με μονο 50 γυρους ειναι σχεδον αδυνατο να νικησουν οι επιτηθεμενοι αν ειναι σχεδον ανταξιοι των αμυνομενων.

ρε παλούκι γιατί μου κρύφτηκες στο τέλος της μάχης??
προς ενημέρωση του κοινού, η Dead Man ΑΕ επιτέθηκε στο οχυρό MOHICANS της CALMA και RAVEN.
το αποτέλεσμα? καθαρή νίκη για την CALMA, RAVEN και τους συμμάχους μας.

Αλλοι ειναι αυτοι που κρυφτηκαν.Εγω ημουν ακριβως εξω απο τον πυργο και μεσα ησασταν 4 ατομα.Κανενας δεν εκανε 1 βημα μπροστα για να μπορει να με χτυπησει ολοι κοτεψατε και να και το αποδεικτικο στοιχειο...(και στην αρχη ημουν μπροστα μπροστα πανω δεξια,αν θελατε να βγαινατε στα τειχη που εχετε και μπονους.
xqcg6.jpg
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Για ηρεμείστε λιγάκι

Γράφει ο συμπαθής κατά τ'άλλα neoromeo :
''Τουλάχιστον εμείς ήρθαμε στη μάχη... Δεν σας χαλάσαμε τζάμπα το χρόνο.

Παιχνίδι είναι παίδες.''

Έπειτα όμως με το γνωστό ύφος κακόμοιρου νεοαυτοκρατορίσκου ρωμαικού στυλ, αναιρεί τον εαυτό του βρίζοντας, λοιδορώντας, κοροιδεύοντας τους αντιπάλους του.
Ήταν απλά μια ωραία μάχη. Ο καθένας, είτε πήρε μέρος είτε όχι, μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του. Δεν είναι ανάγκη να το χαλάμε μπουρδολογώντας ασυστόλως.
Το χειρότερο όμως είναι ότι ισχυρίζεται ότι αυτός είναι ο Τίμιος, ο Αμεμπτος ο Καθαρός, ο Αυτοκράτωρ ενώ οι άλλοι οι άτοιμοι, οι μουχρίτσες και τα ποντίκια. Όσο για τη λύπηση (γιατί κατά βάθος είναι μεγάλη, ρωμαική γαρ, καρδιά) και για τις απειλές, εγώ θα πω ότι έχει καταντήσει γραφικός...
 

DeletedUser

Guest
γράφει ο συμπαθής κατά τ'άλλα neoromeo :
''τουλάχιστον εμείς ήρθαμε στη μάχη... δεν σας χαλάσαμε τζάμπα το χρόνο.

παιχνίδι είναι παίδες.''

έπειτα όμως με το γνωστό ύφος κακόμοιρου νεοαυτοκρατορίσκου ρωμαικού στυλ, αναιρεί τον εαυτό του βρίζοντας, λοιδορώντας, κοροιδεύοντας τους αντιπάλους του.
ήταν απλά μια ωραία μάχη. ο καθένας, είτε πήρε μέρος είτε όχι, μπορεί να βγάλει τα συμπεράσματά του. δεν είναι ανάγκη να το χαλάμε μπουρδολογώντας ασυστόλως.
το χειρότερο όμως είναι ότι ισχυρίζεται ότι αυτός είναι ο τίμιος, ο αμεμπτος ο καθαρός, ο αυτοκράτωρ ενώ οι άλλοι οι άτοιμοι, οι μουχρίτσες και τα ποντίκια. όσο για τη λύπηση (γιατί κατά βάθος είναι μεγάλη, ρωμαική γαρ, καρδιά) και για τις απειλές, εγώ θα πω ότι έχει καταντήσει γραφικός...

πανο,στην φοτο στο προηγουμενο ποστ μου εσυ ησουν ενας απο τους 4 που προτιμησαν να μεινουν μεσα παρα να βγουν εξω.πραγματικα δεν το περιμενα αυτο.περιμενα να βγεις και να με γεμισεις τρυπες. :d:d:d
παντος καλη μαχη.απλα πρεπει ολοι να παραδεχτουμε οτι δεν γινετε να παρεις το οχυρο μονο σε 50 γυρους και αυτο φανηκε.
 

DeletedUser

Guest
ολο τα ιδια λετε παιδια...αν κ δεν επρεπε να απαντησω.θα πω το εξης:ο μιχαλης τις περισσοτερες φορες μιλαει με αποδειξεις εσεις πετατε ενα σχολιο για το στυλ του κ τετοιες χαζομαρες με τις οποιες μετα χερεσται,κ πετατε κ κατι βλακειες του στυλ ¨"αυτος ειναι αθωος",χωρις αποδειξεις για το αντιθετο βεβαια.εσεις εχετε καταντησει γραφικοι που λετε ολο το ιδιο σε καθε του ποστ..
 

DeletedUser

Guest
πανο,στην φοτο στο προηγουμενο ποστ μου εσυ ησουν ενας απο τους 4 που προτιμησαν να μεινουν μεσα παρα να βγουν εξω.πραγματικα δεν το περιμενα αυτο.περιμενα να βγεις και να με γεμισεις τρυπες. :d:d:d
παντος καλη μαχη.απλα πρεπει ολοι να παραδεχτουμε οτι δεν γινετε να παρεις το οχυρο μονο σε 50 γυρους και αυτο φανηκε.


προσπάθησα, να σε χτυπήσω στον τελευταίο γύρο, δε μπορούσα όμως ν'ανοιχτώ, είχα μείνει από ζωή
 

DeletedUser

Guest
ελα παμε:
1)αντι να κατεβουμε κατω 8α μπορουσα να παμε απο πισω που σαφεστατα απο εκει πιο λιγους 8α πετυχαιναν κατα την μετακινηση κ να πιεσουμε απο πισω

2) οι ανεργοι (offline) δεν κουνιουντε μενουν στν 8εση που ειναι απο την αρχη μεχρι κ το τελος οι ανιω8οι ναι κουνιουνται κ τρεχουν μεσα

3) σαφως κ ειναι δυσκολο αν κ οι αμυνομενοι ειναι καλοι να παρετε το οχυρο αλλα οτι εγιναν καποιες χαζομαρες ( δεν υπονομευω τους dead αλλα στην συγκεκριμενη φαση δεν εγιναν καποια πραγματα σωστα πχ ηταν απο αλλες πολεις μπορουσατε να στελετε μερικα μνμ για να δοσετε οδηγειες να μην κινουνται κ οι αλλοι στα τυφλα)
 

DeletedUser

Guest
πανο,στην φοτο στο προηγουμενο ποστ μου εσυ ησουν ενας απο τους 4 που προτιμησαν να μεινουν μεσα παρα να βγουν εξω.πραγματικα δεν το περιμενα αυτο.περιμενα να βγεις και να με γεμισεις τρυπες. :d:d:d
παντος καλη μαχη.απλα πρεπει ολοι να παραδεχτουμε οτι δεν γινετε να παρεις το οχυρο μονο σε 50 γυρους και αυτο φανηκε.


προσπάθησα, να σε χτυπήσω στον τελευταίο γύρο, δε μπορούσα όμως ν'ανοιχτώ, είχα μείνει από ζωή

εσυ ειχες 300 (και κατι ψιλα) και εγω 223.δεδομενου οτι με το οπλο που εχω (κρουστικο ντουφεκι ακριβειας) δεν βαραω πανω απο 300 ειχες πλεονεκτημα.

ελα παμε:
1)αντι να κατεβουμε κατω 8α μπορουσα να παμε απο πισω που σαφεστατα απο εκει πιο λιγους 8α πετυχαιναν κατα την μετακινηση κ να πιεσουμε απο πισω

2) οι ανεργοι (offline) δεν κουνιουντε μενουν στν 8εση που ειναι απο την αρχη μεχρι κ το τελος οι ανιω8οι ναι κουνιουνται κ τρεχουν μεσα

3) σαφως κ ειναι δυσκολο αν κ οι αμυνομενοι ειναι καλοι να παρετε το οχυρο αλλα οτι εγιναν καποιες χαζομαρες ( δεν υπονομευω τους dead αλλα στην συγκεκριμενη φαση δεν εγιναν καποια πραγματα σωστα πχ ηταν απο αλλες πολεις μπορουσατε να στελετε μερικα μνμ για να δοσετε οδηγειες να μην κινουνται κ οι αλλοι στα τυφλα)

1)το να ανεβαιναμε στα τειχη θα σημαινε θανατος.

2)οι ανενεργοι μπορουν να κινηθουν χαρις στον στοχο (ενα κοκκινο στοχο που τον βαζεις μολις επιλεξεις και την θεση του παιχτη σου).οι περισσοτεροι το μπερδευουν με το που θα πυροβολησουν,αλλα ειναι στοχος μετακινησης.

3)εγω ο ιδιος εστελνα προσωπικα μνμτα σε παιχτες που ηταν στυμενοι σε λαθος
μερος για να μετακινηθουν.πολλοι απαντησαν,πολλοι το ειδαν,πολλοι το αγνοησαν,λιγοι με ακουσαν.
 

DeletedUser

Guest
μαλλον δεν καταλαβαινομαστε αστο ξεχνα το ολα ηταν τελεια..........
 
Κορυφή