CALMA vs DMU,CALMA vs Rat Tan Plan

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε γρονθε λουκι ξερεις να διαβαζεις που λεει ο αλλος να ανεβουν τα τοιχοι ρε μαθε να διαβαζεις ρε στρατηγε που κανονιζες κ θεσεις κανατε μια παπα@@@@ τελος καλυτερα τυχη την αλλη φορα
 

DeletedUser

Guest
μαλλον δεν καταλαβαινομαστε αστο ξεχνα το ολα ηταν τελεια..........

(τωρα καταλαβα για πιο ακριβως το ειπες.)
αλλα ακομα και οι ανιωθοι αν τραβηξουν σφαιρες απο 20 αμυνομενους ο καθενας θα νιωσουν.
 

DeletedUser

Guest
3)Ολοι καταλαβαινουμε οτι με μονο 50 γυρους ειναι σχεδον αδυνατο να νικησουν οι επιτηθεμενοι αν ειναι σχεδον ανταξιοι των αμυνομενων.

διαφωνω. τα τειχη και οι πυργοι χωρανε συνολικα γυρω στα 90 ατομα. Αν λοιπον σε μια μαχη 128 vs128 οι επιτηθεμενοι καταλαβουν ολες τις θεσεις στα τειχη και οι υπολοιποι 40 αναπληρωνουν αυτους που λιποθυμανε, λαμβανοντας υποψην τα bonus των επιτηθεμενων και τα penalty των αμυνομενων νομιζω οτι το οχυρο θα πεσει
 

DeletedUser

Guest
3)Ολοι καταλαβαινουμε οτι με μονο 50 γυρους ειναι σχεδον αδυνατο να νικησουν οι επιτηθεμενοι αν ειναι σχεδον ανταξιοι των αμυνομενων.

διαφωνω. τα τειχη και οι πυργοι χωρανε συνολικα γυρω στα 90 ατομα. Αν λοιπον σε μια μαχη 128 vs128 οι επιτηθεμενοι καταλαβουν ολες τις θεσεις στα τειχη και οι υπολοιποι 40 αναπληρωνουν αυτους που λιποθυμανε, λαμβανοντας υποψην τα bonus των επιτηθεμενων και τα penalty των αμυνομενων νομιζω οτι το οχυρο θα πεσει

Και αν η γιαγια μου βγαλει ροδες θα την κανω πατινι.Και βεβαια μπορει να πεσει το οχυρο σε 50 γυρους,μην σου πω και σε 25,αλλα θελει φοβερη οργανωση.Στην επομενη αναβαθμιση που ακουγεται κατι για chat μεσα στην μαχη τα πραγματα θα αλλαξουν.
 

DeletedUser184

Guest
3)Ολοι καταλαβαινουμε οτι με μονο 50 γυρους ειναι σχεδον αδυνατο να νικησουν οι επιτηθεμενοι αν ειναι σχεδον ανταξιοι των αμυνομενων.

διαφωνω. τα τειχη και οι πυργοι χωρανε συνολικα γυρω στα 90 ατομα. Αν λοιπον σε μια μαχη 128 vs128 οι επιτηθεμενοι καταλαβουν ολες τις θεσεις στα τειχη και οι υπολοιποι 40 αναπληρωνουν αυτους που λιποθυμανε, λαμβανοντας υποψην τα bonus των επιτηθεμενων και τα penalty των αμυνομενων νομιζω οτι το οχυρο θα πεσει

Την καλησπέρα μου..Εγώ δυστυχώς δεν είμουν ονλινε αλλα δεν γίνετε σε μια μάχη 128vs128 να κυριευσεί κανείς το όχυρο...Είναι σαφές οτι οι αμυνόμενοι έχουν το πλεονέκτημα...Νομίζεις οτι όλοι θα είναι στα τείχη???Υπάρχουν και κάποιοι(οι περισσότεροι) που είναι μέσα στα τείχη όπου υπάρχουν και κάποια επιπρόσθετα bonus..Μόνο αν είναι πιο λίγοι οι αμυνόμενοι θα καταφέρουν να πάρουν το όχυρο...Πες μου ένα όχυρο που έπεσε σε τέτια μάχη 128vs128..
 

DeletedUser184

Guest
ρε γρονθε λουκι ξερεις να διαβαζεις που λεει ο αλλος να ανεβουν τα τοιχοι ρε μαθε να διαβαζεις ρε στρατηγε που κανονιζες κ θεσεις κανατε μια παπα@@@@ τελος καλυτερα τυχη την αλλη φορα

Εσύ νομίζω οτι το έχεις παρακάνει..Σπαμμάρεις και λες άσχετα πράγματα συνέχεια...Δεν μπορείς να ανεβείς τόσο εύκολα στα τείχη...Εσυ πώς ξέρεις για τα όχυρα??Αν ναι ξέχασα έσυ έισουν ο καλύτερος παίχτης...Μόνο που κανείς δεν σε θυμάται...:p:p
 

DeletedUser

Guest
Την καλησπέρα μου..Εγώ δυστυχώς δεν είμουν ονλινε αλλα δεν γίνετε σε μια μάχη 128vs128 να κυριευσεί κανείς το όχυρο...Είναι σαφές οτι οι αμυνόμενοι έχουν το πλεονέκτημα...Νομίζεις οτι όλοι θα είναι στα τείχη???Υπάρχουν και κάποιοι(οι περισσότεροι) που είναι μέσα στα τείχη όπου υπάρχουν και κάποια επιπρόσθετα bonus..Μόνο αν είναι πιο λίγοι οι αμυνόμενοι θα καταφέρουν να πάρουν το όχυρο...Πες μου ένα όχυρο που έπεσε σε τέτια μάχη 128vs128..

Σε ΟΛΟΥΣ τους κοσμους του the west εχει πεσει μονο 1 σε τετοια μαχη.Φυσικα με τελεια συννενοηση.
 

DeletedUser

Guest
εγώ αφιερώνω στην calma και στους συμμαχους τους αυτούς τους στίχους όσο για το 128 Vs 128 το έχουμε πει 100 φορες δεν γίνετε να πέσει το οχυρό αν η calma και οι σύμμαχοι της μπορούν ας έρθουν :)


Άλλο προσκυνητής και άλλο προσκυνημένος.
Άλλο το να πουλάς, άλλο να 'σαι πουλημένος.
Άλλο ή μοναξιά, άλλο ή μοναχικότης.
Άλλο το να κανείς πνεύμα κι άλλο να το 'χεις.
Άλλο να 'χεις Λόγο, άλλο να 'σαι λόγια
Άλλο τα κομποσχοίνια και άλλο τα κομπολόγια.
Άλλο νά 'χεις θέρμη, άλλο να 'χεις κάψα,
Άλλο το να κλαις, άλλο να 'σαι στην κλάψα.
Άλλο ή ευλογιά και άλλο ή ευλογία,
Άλλο να εφησυχάζεις, άλλο να 'σαι σ* ησυχία.
Άλλο ο γελέων και άλλο ο γελοίος,
όπως άλλο είναι ο Γραικός, και άλλο ο γραικύλος!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγώ αφιερώνω στην calma και στους συμμαχους τους αυτούς τους στίχους όσο για το 128 vs 128 το έχουμε πει 100 φορες δεν γίνετε να πέσει το οχυρό αν η calma και οι σύμμαχοι της μπορούν ας έρθουν :)


άλλο προσκυνητής και άλλο προσκυνημένος.
άλλο το να πουλάς, άλλο να 'σαι πουλημένος.
άλλο ή μοναξιά, άλλο ή μοναχικότης.
άλλο το να κανείς πνεύμα κι άλλο να το 'χεις.
άλλο να 'χεις λόγο, άλλο να 'σαι λόγια
άλλο τα κομποσχοίνια και άλλο τα κομπολόγια.
άλλο νά 'χεις θέρμη, άλλο να 'χεις κάψα,
άλλο το να κλαις, άλλο να 'σαι στην κλάψα.
άλλο ή ευλογιά και άλλο ή ευλογία,
άλλο να εφησυχάζεις, άλλο να 'σαι σ* ησυχία.
άλλο ο γελέων και άλλο ο γελοίος,
όπως άλλο είναι ο γραικός, και άλλο ο γραικύλος!


επισης αλλο ο παστουρμας κ αλλο το παριζακι
αλλο το στιφαδο κ αλλο το παστιτσιο
αλλη η κοκα κολα κ αλλη η πεπσι
αλλο το λαντα κ αλλη η φεραρι
αλλο το κανταιφι κ αλλο ο μπακλαβας κτλ κτλ
 

DeletedUser

Guest
αλλη η κοκα κολα κ αλλη η πεπσι

μοιαζουν ομως...απλως η πεπσι εχει λιγο πιο πολυ ζαχαρη
 

DeletedUser

Guest
παντα...αν και σε συγκρισει με την πεπσι max twist δεν λεει τπτ
 

DeletedUser

Guest
οχι ρε η zero τα σπαει τι αλλα αναψυκτικα πινεις?
 

DeletedUser315

Guest
ε ρε anodinos π σας χρειάζεται όλους εδω μέσα

κανονίστε μην με εξοργίσετε και ερθω να σας παρω μόνος μ το οχυρό
ειμαι κατι σαν το jack norris στο ποιο σκληρό του βέβαια
 

DeletedUser

Guest
προτιμω :
coca cola ( απλη και zero )
pepsi ( twist μονο, αλλιως κοκα κολα )
νερο
υδωρ
νερακι
νερακι ( γαργαρο )
νερακι ( απο πηγη )
νερακι ( απο το ενυδρειο )
νερακι ( της θαλασσας )
και τελος νερακι της τουαλετας
 

DeletedUser

Guest
προτιμω :
Coca cola ( απλη και zero )
pepsi ( twist μονο, αλλιως κοκα κολα )
νερο
υδωρ
νερακι
νερακι ( γαργαρο )
νερακι ( απο πηγη )
νερακι ( απο το ενυδρειο )
νερακι ( της θαλασσας )
και τελος νερακι της τουαλετας

εμενα πιο πολύ το τελευταίο

ρε παιδιά έχουμε βγει έκτος θέματος ας μπει κάποιος μοντ να το κλειδώσει:d
 

DeletedUser

Guest
ε οχι !! :eek: :eek: :eek:

βγηκε εκτος θεματος...το πιστευεις galadriel αυτο?
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζω γτ πολλα ατομα απο χτες που πηγαν στο οχυρο επιναν κοκα κολα!
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω για εσας και τι κοκες περνετε αλλα εγω επινα νερακι της τουαλετας χτες...εχεις δοκιμασει ρε?
 
Κορυφή