CALMA vs DMU,CALMA vs Rat Tan Plan

  • Δημιουργός θέματος PaloukiLuke
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
τα εχω ολα δικα?τι σημαινει αυτο?κινεζικα ειναι?δεν συνεχιζω την συζητηση γιατι φαινεται οτι εισαι περιορισμενης ευθυνης και οτι απο τοτε που τελειωσαν τα χαπια σου παιρνεις μονο καφεϊνη σε χαπια και σε πειραζει λιγο.

αποφασισε συνεχιζεις η οχι να ξερω
 

DeletedUser

Guest
Galadriel
+
greekbow man

στο επόμενο σπαμ μπαίνει αποκλεισμός.
χαρίστηκαν καμιά 20αρια μηνύματα απο εδώ και περα αλλα δεν εχει.
 

DeletedUser

Guest
οκ boss εγινε ευχαριστουμε:)

edit:
άλλαξε την υπογραφή σου και μην αναφέρεσαι σε αλλα άτομα χωρίς να σου δίνουν την άδεια.
μιλάω για το δεύτερο σκέλος της υπογραφής

"παλουκι λουκ=wannabe mod
(απο μικρος ηθελε να γινει......
αλλα ηταν παντα στην απεξω προσπαθει ομως) "
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Galadriel
+
greekbow man

στο επόμενο σπαμ μπαίνει αποκλεισμός.
χαρίστηκαν καμιά 20αρια μηνύματα απο εδώ και περα αλλα δεν εχει.

δοστου το ρε....αυτος εκανε εκατο σπαμ και του την χαρισες:mad:και εγο εκανα μονο 1 και μου εδοσες:D:(:eek:
 

DeletedUser317

Guest
καλησπέρα σε όσους συμμετέχουν σ αυτή την συζήτηση!
σας μιλάω σαν ένα ταπεινό μέλος της διοίκησης της dmu!
η άποψή μου για την μάχη είναι ότι έγινε μία πολύ ωραία μάχη την οποία χάρηκαν όλοι πήραν μέρος και πιστέυω να άρεσε και σε όσους την παρακολούθησαν απ έξω!
όσον αφορά την τακτική και τις διαμάχες που βλέπω εδώ μέσα το μόνο που έχω να πω είναι ότι κανείς δεν γεννήθηκε με έμφυτες τις γνώσεις για τις μάχες στα οχυρά! σε κάθε μάχη μαθαίνουμε και βελτιωνόμαστε! ουσιαστικά η dmu έχει κάνει 2 μάχες επίσημα! στην πρώτη μάχη μπορώ να πω ότι σφαγιαστήκαμε, στην δέυτερη(αυτή για την οποία γίνετε λόγος εδώ) τα πήγαμε πάρα πολύ καλύτερα και αντέξαμε ως το τέλος! στην επόμενη θέλω να ελπίζω ότι θα έρθει το επιθυμητό αποτέλεσμα!
βλέπω πολλούς αντιπάλους μας να μιλούν υπεροπτικά και με αλαζονεία και εμμέσως πλυν σαφώς να προσπαθούν να μειώσουν την δυναμική της συμμαχίας μου! σ αυτούς δεν χρειάζετε να απαντήσω εγώ αλλά μπορούν να απαντήσουν τα εκατοντάδες άτομα που έσπευσαν να δουν τις μάχες που δίνει η dmu! αν δεν κάνω λάθος στην πρώτη ήταν μόνο στο οχυρό πάνω από 500 άτομα(εκτός απ αυτούς που έβλεπαν την μάχη εκτός οχυρού) και στην δέυτερη είχε κάτι λιγότερο από 500!
μετά από 2 αποτυχημένες μάχες η dmu συνεχίζει με περισσότερο ζήλο και όρεξη μέχρι να έρθει το αποτέλεσμα που θέλουμε! κι αυτό θα έρθει μέσα από πολύ δουλειά και την συλλογή εμπειριών! προσωπικό μου μότο είναι : επιτρεπετε να πεσεισ, επιβαλλετε να σηκωθεισ! και αυτό θα εφαρμόσουμε!
υ.γ. κάποιος ανέφερε ότι τα λιγοστά άτομα της dmu που έμειναν στο τέλος έτρεχαν να κρυφτούν. παραθέτω την προσωπική μου επίδοση στην μάχη και μπορώ να πω ότι είμαι αρκετά ικανοποιημένος αν και μπορούσα να τα πάω καλύτερα!
1030 πόντοι εμπειρίας.
αρχική ζωή 1400
ζωή στο τέλος της μάχης 65
κράτησε την σημαία 0
αριθμός χτυπημάτων 20
ζημιές 4319
λαμβανόμενα χτυπήματα 6
λαμβάνουσα ζημιά 1335
μέση οπλική ζημιά 216
λιποθύμησαν κατά την διάρκεια της μάχης 2
 

DeletedUser315

Guest
δειτε το παρακάτω βιντεο
http://www.youtube.com/watch?v=Ta0852G04mk&feature=fvw
ακομα και συντονισμένο να ειναι το γιουρουσι παλι χαμένοι οι επιτιθέμενοι ειναι

οπότε δεν εχει νοημα να μιλαμε αλο
δεν ηταν καλύτεροι οι αμυνόμενοι
απλα η μαχη ειναι ανηση ετσι οπως το χουν κανει οι dev

+ του οτι το κρύψιμο ειναι ποιο πολυxρισιμοποιημενο απο την αντοχη
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δοστου το ρε....αυτος εκανε εκατο σπαμ και του την χαρισες:mad:και εγο εκανα μονο 1 και μου εδοσες:d:(:eek:


1) ζηλιαρη
2) οι παλιες καραβανες εχουν μπονους
3) ειμαστε κουλ και δν παιρνουμε ινφρακτιον
4) ζηλιαρη
5) μαθε να εκτιμας τον πλησιον σου και το ινφρακτιον
6) θα τα πουμε σε ενα μηνα μαλλον... ;)
 
Κορυφή