2ο ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΜΟΝΟΜΑΧΙΩΝ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4530
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser6978

Guest
Δεν έχως άγχος για το αποτέλεσμα Κωνσταντίνε. Να τελειώνω θέλω για να γυρίσω οχυρά!:lf
 

DeletedUser

Guest
τι γίνετε άμα δεν μπορέσω να μονομαχήσω κάποιον ενώ με εχει μονομαχήσει???, γτ τώρα μου έμειναν 4 μονομαχίες και οι τρεις είναι σε 48ωρο και ο 4ος σε διακοπες
 

black.thunder

Μέλος
τι γίνετε άμα δεν μπορέσω να μονομαχήσω κάποιον ενώ με εχει μονομαχήσει???, γτ τώρα μου έμειναν 4 μονομαχίες και οι τρεις είναι σε 48ωρο και ο 4ος σε διακοπες

Θα προλάβεις αυτούς που έχουν 48ωρα έχεις ακόμα αρκετό χρόνο μέχρι να λήξη το τουρνουά. Τώρα αυτός που είναι σε κατάσταση διακοπών αν δεν βγει μέχρι τελευταία μέρα και δεν γίνονται οι μονομαχίες θα βρούμε μια λύση και για εκεί.
 

DeletedUser6865

Guest
για καποιο λογο εχω παρει 5 νικες αλλα στο θεμα με τις μονομαχιεσ λεει οτι εχω 2 μηπως εχω κανει κατι παρανομο και θεωρηθηκαν ως παρανομες οι μονομαχιες ?
 

DeletedUser5084

Guest
για καποιο λογο εχω παρει 5 νικες αλλα στο θεμα με τις μονομαχιεσ λεει οτι εχω 2 μηπως εχω κανει κατι παρανομο και θεωρηθηκαν ως παρανομες οι μονομαχιες ?

οχι παλικάρι μου, μην αγχώνεσαι... ολοι μας περιμενουμε την αναθεωρηση της βαθμολογίας. Ισως ο GMP βγηκε για ποτακια χθες και ειναι σε hang over τωρα :p
 

DeletedUser6978

Guest
Το γεγονός ότι από την αρχη ανακοινώθηκαν αποτελέσματα ήταν λάθος. Αλλά το ότι ξαφνικά σταμάτησαν να ανανεώνονται ακόμα πιο λάθος, γιατί δίνει το πλεονέκτημα σε αυτούς που δεν έχουν κάνει πολλές μονομαχίες να ξέρουν τα αποτελέσματα των άλλων.

Επίσης, υπάρχει παίκτης στο γκρουπ μου που έχει μπει διακοπές!!! Σήμερα 3 24ωρα πριν το τέλος του τουρνουά. Φαντάζομαι μπορεί να ισχύει και σε άλλα γκρουπ αυτό.

Εγω έχω κάνει όλες τις επιθέσεις και περιμένω 3 άμυνες. Αν αύριο ή την Τρίτη λιποθυμήσω και πάρω 48ωρο. Τι θα γίνει; Θα δώσετε παράταση; Αυτό εμένα με βρίσκει κάθετα αντίθετο.

Προτείνω παίκτες που δεν έχουν ολοκληρώσει τις μονομαχίες τους μεχρι την Τετάρτη 21:00 να τις χάνουν χωρίς αγώνα και να μηδενίζονται. Να μην παίρνουν δηλαδή ούτε τον ένα βαθμό της ήττας.
 

black.thunder

Μέλος
Έχει αναρτηθεί η βαθμολογία σύντομα θα συμπληρωθεί και ότι λείπει. Θα παρακαλούσα να έχετε λίγο υπομονή γιατί όλα αυτά που γίνονται θέλουν πάρα πολύ χρόνο. Για όσους έχει μπει σε κατάσταση διακοπών η είναι εκτός πόλης κτλ θα γίνει μια συζήτηση με τους διοργανωτές και θα βγει μια απόφαση μέχρι όμως να τελειώσει το τουρνουά συνεχίζετε κανονικά τις μονομαχίες. Αν έχετε τελειώσει με όσους μπορείτε τότε απλά υπομονή.
 

DeletedUser4532

Guest
???

με το group 1 τι θα γίνει που δεν μπορουμε να κάνουμε μονομαχίες μεταξύ μας λόγο επιπέδου μονομαχιας;
 

black.thunder

Μέλος
Για το γκρουπ 1 το τουρνουά τελειώνει εδώ. Αφού δεν μπορούν να κάνουν μονομαχία οι μισοί του γκρουπ δεν υπάρχει κάποια άλλη λύση.
 

DeletedUser3510

Guest
τι θα γινει με αυτους που αρνουνται πεισματικα να κανουν επιθεση?
ποσο ακομα θα τους περιμενουμε?
 

DeletedUser

Guest
ενας μου έμεινε να του κάνω και είναι σε διακοπές.....τι κάνω?
 

DeletedUser5084

Guest
τι θα γινει με αυτους που αρνουνται πεισματικα να κανουν επιθεση?
ποσο ακομα θα τους περιμενουμε?

Πιστευω πως πρεπει να μηδενιστουν και να μας δωσουν απο 10Κ ο καθενας τους για ψυχικη οδύνη :gl
 

DeletedUser4530

Guest
δεν μπορω να επιτεθω σε εναν ακομα του γκρουπ μου λογο συνεχων 48ωρων του, και περιμενω ακομα 3 επιθεσεις απο αλλους.
 

black.thunder

Μέλος
Δεν νομίζω ότι υπάρχει κάποιος προφανής λόγος για να μπει κάποιος σε διακοπές την ώρα που γνωρίζει ότι μετέχει σε τουρνουά μονομαχίας.
Αν υπάρχει όμως κάποιος λόγος για αυτό, θα πρέπει να ενημερωθούν οι διοργανωτές.
Σε αυτή την περίπτωση οι μονομαχίες του ακυρώνονται και κατοχυρώνονται στους αντίπαλους.

Όσοι έχετε 48ωρη παρακαλώ ενημερώστε με, με π.μ. εδώ στο φόρουμ η τον παίχτη Game Master Player μέσα στο παιχνίδι για το πότε λήγει.
 

DeletedUser

Guest
λοιπόν, το Diof, δεν μπόρεσα να τον βαρέσω γτ ήταν διακοπές, τώρα κανα 2 νομίζω δεν με βάρεσαν......τι γίνεται?
 

DeletedUser4530

Guest
δεν ξερω τι εχουν σκεφτει οι διοργανωτες του τουρνουα μονομαχιας για τις μονομαχιες που δεν εχουν γινει, αλλα θεωρω αδικο απλα να μην προσμετρηθουν στα αποτελεσματα οι μονομαχιες που δεν γινανε. αφου δεν γινανε οι επιθεσεις προτεινω κατ εξαιρεση και κατα περιπτωση να γινουν οι συγκεκριμενες μονομαχιες απο τους συγκεκριμενους συμμετεχοντες σ ενα διαστημα αρκετο ωστε να μπορεσουν να ολοκληρωθουν κι ετσι ωστε να αναπληρωνονται οι χαμενες ζωες για τυχον πολλων μην γινομενων μονομαχιων η και 48ωρων. σε περιπτωση που δεν ολοκληρωθουνε ουτε και τοτε να δινεται αυτοματη νικη στους αμυνομενους με εξαιρεση συνεχομενου υπνου η διακοπων του αμυνομενου οποτε και παει αυτοματα νικη του επιτηθεμενου η αντιθετα σε αντιστοιχη περιπτωση του επιτηθεμενου.
 

DeletedUser5084

Guest
ΤΕΛΟΣ

δεν ξερω τι εχουν σκεφτει οι διοργανωτες του τουρνουα μονομαχιας για τις μονομαχιες που δεν εχουν γινει, αλλα θεωρω αδικο απλα να μην προσμετρηθουν στα αποτελεσματα οι μονομαχιες που δεν γινανε. αφου δεν γινανε οι επιθεσεις προτεινω κατ εξαιρεση και κατα περιπτωση να γινουν οι συγκεκριμενες μονομαχιες απο τους συγκεκριμενους συμμετεχοντες σ ενα διαστημα αρκετο ωστε να μπορεσουν να ολοκληρωθουν κι ετσι ωστε να αναπληρωνονται οι χαμενες ζωες για τυχον πολλων μην γινομενων μονομαχιων η και 48ωρων. σε περιπτωση που δεν ολοκληρωθουνε ουτε και τοτε να δινεται αυτοματη νικη στους αμυνομενους με εξαιρεση συνεχομενου υπνου η διακοπων του αμυνομενου οποτε και παει αυτοματα νικη του επιτηθεμενου η αντιθετα σε αντιστοιχη περιπτωση του επιτηθεμενου.

Προσωπικά θεωρώ πως 2 ολόκληρες εβδομάδες είναι υπέρ του δέοντος αρκετές για να ολοκληρώσεις τις απαιτούμενες μονομαχίες. Αν δεν το έκανε κάποιος είναι γιατί δεν ήθελε και όχι γιατί δεν πρόλαβε. Μεταξύ μας… δεν κατάλαβα γιατί αυτοί οι «κάποιοι» δήλωσαν συμμετοχή.

Φίλε xryma, το γνωρίζουμε όλοι μας πως όση παράταση και να δόσεις σε αυτούς που δεν «κατάφεραν» να ολοκληρώσουν τις μονομαχίες τους σε διάστημα 14 ημερών, δεν θα το επιτύχουν ούτε σε 14 μήνες!

Σημειωτέων πως όλο αυτό το διάστημα οι μάχες οχυρών είναι φιλικές και οι οχυρομαχοι μας στο «πάγο».

Ας λήξει εδώ αυτό το τουρνουά γιατί έχουμε και άλλες «δουλειές» να κάνουμε.

Ντουυυυυυυυυυυυ
:bn
 
Κορυφή