φρουριο........

  • Δημιουργός θέματος priest1989
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
λοιπον παιδια εχω να ρωτησω κανα 2 πραγματακια και οποιος μπορει ας δωσει μια απαντηση...


""Ικανότητες
5 ικανότητες είναι σημαντικές για μάχες οχυρών.

Η ηγεσία χρειάζεται για επίθεση αλλά και για άμυνα.
Το σημάδι είναι μόνο σημαντικό όταν πυροβολείς.
Η αποφυγή είναι σημαντική μόνο όταν προσπαθείς να αποφύγεις μια σφαίρα.
Το κρύψιμο χρησιμοποιείτε όταν ένας αμυνόμενος προσπαθεί να πυροβολήσει ή να αποφύγει μια σφαίρα.
Η αντοχή χρησιμοποιείτε όταν ένας επιτιθέμενος προσπαθεί να πυροβολήσει είναι να αποφύγει μια σφαίρα."""

αυτο ειναι απο την βοηθεια του παιχνιδιου!!!εξηγηστε μου με ποια λογικη ειναι αυτες απαραιτητα skills για μονομαχια σε οχυρο!!!ΔΕΝ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΚΑΜΜΙΑ ΛΟΓΙΚΗ!!!!!!δλδ τι θα πρεπει να γινει τωρα???γιατι εχουν αποκλειστει οι παικτες που βαρανε απο κοντα???δλδ θα εχουμε παικτες που θα ειναι καλη για τα οχυρα και μπαζα για τις αλλες μονομαχιες???ειπαμε ειναι δοκιμαστικο σταδιο τα οχυρα ακομα αλλα δεν χρειαζεται ευφυια να σκεφτει καποιος οτι κατι τετοιο ειναι ΗΛΙΘΙΟ!!

το δευτερο που θελω να ρωτησω ειναι πως μπορω να καλεσω περαν των πολεων που εχω ηδη στο οχυρο και αλλες πολεις!!υπαρχει δλδ κατι αντιστοιχο με τις κατοικιες ή ειναι φιξαρισμενο το μεσσαιο οχυρο να παιρνει 3 πολεις και τελος???
 

DeletedUser

Guest
λοιπον παιδια εχω να ρωτησω κανα 2 πραγματακια και οποιος μπορει ας δωσει μια απαντηση...


""ικανότητες
5 ικανότητες είναι σημαντικές για μάχες οχυρών.

η ηγεσία χρειάζεται για επίθεση αλλά και για άμυνα.
το σημάδι είναι μόνο σημαντικό όταν πυροβολείς.
η αποφυγή είναι σημαντική μόνο όταν προσπαθείς να αποφύγεις μια σφαίρα.
το κρύψιμο χρησιμοποιείτε όταν ένας αμυνόμενος προσπαθεί να πυροβολήσει ή να αποφύγει μια σφαίρα.
η αντοχή χρησιμοποιείτε όταν ένας επιτιθέμενος προσπαθεί να πυροβολήσει είναι να αποφύγει μια σφαίρα."""

αυτο ειναι απο την βοηθεια του παιχνιδιου!!!εξηγηστε μου με ποια λογικη ειναι αυτες απαραιτητα skills για μονομαχια σε οχυρο!!!δεν υφισταται καμμια λογικη!!!!!!δλδ τι θα πρεπει να γινει τωρα???γιατι εχουν αποκλειστει οι παικτες που βαρανε απο κοντα???δλδ θα εχουμε παικτες που θα ειναι καλη για τα οχυρα και μπαζα για τις αλλες μονομαχιες???ειπαμε ειναι αρχη ακομα αλλα δεν χρειαζεται ευφυια κατι τετοιο να το σκεφτει καποιος

το δευτερο που θελω να ρωτησω ειναι πως μπορω να καλεσω περαν των πολεων που εχω ηδη στο οχυρο και αλλες πολεις!!υπαρχει δλδ κατι αντιστοιχο με τις κατοικιες ή ειναι φιξαρισμενο το μεσσαιο οχυρο να παιρνει 3 πολεις και τελος???

θα ακουστει κλισε αυτο που θα πω!αλλα αν κανεις μια αναζητηση θα σου απαντηθουν όλα τα ερωτηματα
 

DeletedUser

Guest
ρε σις στιν επισκοπισι οχυρου λει σιμαχικα οχυρα.ποσ προσ8ετουμε ενα οχυρο στα σιμαχικα οχιρα
 

DeletedUser

Guest
καλησπερα! ποσες πολεις "χωρανε" σε ενα μικρο και σε ενα μεσαιο οχυρο?
 

DeletedUser

Guest
2 στο μικρο και 3 στο μεσαίο.μαζί με την αρχηγό πόλη.συνολικά δλδ.
 

DeletedUser959

Guest
όχι μόνο για να χτίσεις οχυρά ή να κάνεις
επίθεση σε οχυρό!!!πρέπει να πηγαίνετε στα
οχυρά και να βάζετε λεφτά εκεί όπως γινόταν
και γίνεται με την πόλη!!!!:cool::d


edit: παρακαλώ!!!:d

δν κτλβ πρεπει να παω επισκοπηση οχυρου? η να βαλω λεφτα στη πολη και μου βγενει στο χτησιμο κατασκευη οχυρου?
 

DeletedUser

Guest
για να χτίσεις οχυρό πρέπει να έχει η πόλη σου
στο θησαυροφυλάκιο της πόλης 1.500$ για μικρό
5.000$ για μεσαίο και 10.000$ για μεγάλο!
αντίστοιχα το μικρό χρειάζεται 24.500 πόντους πόλης
το μεσαίο 36.200 πόντους και το μεγάλο 41.800 πόντους
αυτά για να χτιστεί ένα οχυρό!

τώρα για να το κατασκευάσεις θέλεις 80 ενέργεια και να πας
εκεί που είναι το οχυρό αρκεί να πληρείς τις προϋποθέσεις!:d


edit: παρακαλώ!:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser183

Guest
απο το φρουριο παιρνουμε εμεις πραγματα κερδιζουμε κατι;
και πως; γιατι δεν μπορω να δω τους πυργους;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
πραγματα θα κερδιζεις μολις μπει η εκδοση 1.21 και μεινεις ζωντανος στην μαχη.οι πυργοι πρεπει να χτιστουν για να τους δεις.
 
Κορυφή