φρουριο........

  • Δημιουργός θέματος priest1989
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Όχι έτσι τα έχουν φτιάξει τρία
σε κάθε τετράγωνο!!!:D
Αλλιώς πως θα σφάζεται κάθε
τόσο στην ποδιά τους όλο του
west άμα ήταν πολλά??!:eek::confused::D
 

DeletedUser

Guest
Όχι γιατί η πόλη που έχει το οχυρό
μπορεί να προσκαλέσει και άλλες!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
ναι συμφωνώ. αλλά μόνο αυτές που έχουν οχυρό. 1 λεπτό. γίνετε να χτυπούν οχυρά και αυτοί που δεν έχουν οχυρό???
 

DeletedUser

Guest
Εννοείται αλλιώς πως θα πάρουν
ένα αν δεν μπόρεσαν να το χτίσουν!!!:eek::D
Απλώς πρέπει να κερδίσουν την μάχη!!!:D
 

DeletedUser

Guest
Τούτα όλα τα λεφτά που ζιτούν γενικός σε όλο το west έγιναν εκνευριστικά. Έπρεπε να τα κανουν όλα ποιο φτινά. Κόσμο 2 παρετώ τωρά!
 

DeletedUser

Guest
1. Τα παράπονα στο κέντρο υποστήριξης
2. όχι Κυπριακά (και ούτε Αρχαία Εληνικά :p:p) γιατί οι Έλληνες που μιλάνε Νεα Ελληνικά και δεν ξέρουν Κυπριακά Ελληνικά (και ούτε Αρχαία :p) θα τους ακούγεται παράξενο
3. κούλαρε

Υ/γ δεν είχα καμία πρόθεση να κάνω τον μοντ, αν ακούστηκα σαν ένας!
 

DeletedUser

Guest
μπως ξερει κανεις αν μπορει πολη με λιγοτερους απο 41800 ποντους να προσκαλεθει απο ενα οχυρο ή πρεπει να ειναι πληρως κτισμενη?
 

DeletedUser

Guest
μπορεί να προσκληθεί, οχι όμως να το κατασκευάσει από την αρχή, αν και νομίζω πως μπορεί να μεγαλώσει τα κτήριά του;)
 

DeletedUser

Guest
Bλεπω οτι υπαρχουν αρκετες μαχες οχυρων σε εξελιξη, ομως μπορω να δω μονο τις πολεις που αμυνονται..

που φαινεται ποιος κανει επιθεση? και αν εγω παω σαν τον ασχετο μεσα στη μαχη θα εχω καποιο οφελος ή μονο την εμπειρια?
 

DeletedUser

Guest
και εγω αυτες ις 2 αποριες εχω!!!!!!!! επισης πως θα διαλεξω να βοηθεισω την πολη οταν αμυνετε και πως αυτην που επιτηθετε
 

DeletedUser

Guest
διαλεγεις ποιο μερος θα παρεις αν πας στο οχυρο πριν απο τη μαχη.

το ποιος κανει την επιθεση ομως δεν εχω καταλαβει που το βλεπουμε..
 

DeletedUser

Guest
ποιος κανει επιθεση

το ποιος κανει επιθεση το βλεπεις πηγαινοντας επισκοπηση οχυρων,μετα σερνεις τον δεικτη του ποντικιου σου προς το σημειο που λεει:μαχη οχυρου ,εκει αυτοματα θα σου βγει μια λεζαντα που θα λεει ποιος ειναι ο επιτιθεμενος και ποια η πολη του.
 

DeletedUser

Guest
η πρωτη μαχη

η πρωτη μαχη οπως φαινεται θα γινει στο οχυρο τησ Sex And The City(η πολη μου) σημερα στις 12:04 μ.μ αντιπαλος ειναι η πολη τησ L.R.K. και αναμενουμε να δουμε τν μαχη :)
 

DeletedUser2675

Guest
μάχη οχυρού??? ποιου οχυρού???

η πόλη σας δεν πληρεί ακόμα τις προϋποθέσεις... ούτε βλέπω οχυρό δίπλα σας ή κοντά σας δημιουργημένο... τουλάχιστον στον Κ2, εκτός και μιλάς για τον Κ1 οπότε γράψε λάθος από πλευράς μου μιας και δεν τον παρακολουθώ...:confused:
 

DeletedUser

Guest
μιλαμε για κ1.στον κ2 δεν εχει σημαντικες μαχεσ οπως και μεγαλα οχυρα μιας και κανενασ δεν εχει 42800 ποντουσ αυτη τη στιγμη.
 

DeletedUser

Guest
μιλαω για τον κοσμο 1 οπου σε 2 λεπτα ξεκιναει η μαχη :)
 
Κορυφή