υπερσυμμαχία?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Και εσυ τι ξέρεις τι γινετε εκει μέσα?Οταν έχεις 100 συμμαχίες με πολλές οικογένεις δεν είναι λογικό να μετέχουν σε πολλά οχυρα?Αλλωστε δεν εκανα αυτο το thread για να μου λετε το ενα και το αλλο για να πειτε την γνωμη σας αν εχεις παραπονά στον δικάστη...!!
Αλλωστε δεν ξερεις καν τους λογους αποχωρησης μου.

Στα οχυρα στον κ1 πλεον μετραει η ποιοτητα και οχι η ποσοτητα...
Επισης,δεν εκανες το σωστο τοπικ,επρεπε να γραψεις εναν υβριστικο -προς την dmu- τιτλο και μεσα να τους στολισεις ολους...
Τα νεα παιδια δεν ξερουν να κανουν τιποτα σωστα πια...τς τς τς...
 

DeletedUser184

Guest
στα οχυρα στον κ1 πλεον μετραει η ποιοτητα και οχι η ποσοτητα...
επισης,δεν εκανες το σωστο τοπικ,επρεπε να γραψεις εναν υβριστικο -προς την dmu- τιτλο και μεσα να τους στολισεις ολους...
τα νεα παιδια δεν ξερουν να κανουν τιποτα σωστα πια...τς τς τς...

αν τα κανεις αυτα εσυ δεν σημαίνει οτι τα κανουν οι αλλοι..
 

DeletedUser315

Guest
και εσυ τι ξέρεις τι γινετε εκει μέσα?οταν έχεις 100 συμμαχίες με πολλές οικογένεις δεν είναι λογικό να μετέχουν σε πολλά οχυρα?αλλωστε δεν εκανα αυτο το thread για να μου λετε το ενα και το αλλο για να πειτε την γνωμη σας αν εχεις παραπονά στον δικάστη...!!
αλλωστε δεν ξερεις καν τους λογους αποχωρησης μου.

εδω εγω με φωνάξατε?
λοιπόν εγω λεω να το κάνουμε αλλιώς

οχι να λεμε ποια ειναι η χειρότερη υπερσυμμαχια αλλα να λεμε το γιατι
αλλιώς δεν υπάρχει καμιά βάση σε αυτα που λέμε και απλα βγάζουμε ενα μένος
 

DeletedUser184

Guest
οταν λεω στον δικαστή εννοω σε οποιονδηποτε εκτος της αναφερόμενης συμμαχίας...ρώτα τα φιλαρακια σου γιατι με εδιωξαν και θα καταλαβεις γιατι αντιδρω ετσι..
 

DeletedUser315

Guest
βγαίνεις εκτος θέματος
εγω δεν σε ρώτησα γιατι σε έδιωξαν και δεν νομίζω να απασχολεί και πολλούς εδω πέρα

εφόσον άνοιξες ενα θεμα για κατι συγκεκριμένο μείνε σε αυτο και υποστήριξε το
 

DeletedUser184

Guest
τα 2/3 του θεματος είναι για αλλον κόσμο ή για να μου λενε το ενα και το αλλο..
 

DeletedUser315

Guest
ε τοτε ζήτα να κλειδωθεί για να τελειώνει αυτη η παρωδία
 

DeletedUser184

Guest
δεν θέλω να κλειδώσει..δεν γίνετε να πούνε ολοι απλά την γνώμη τους χωρίς να σπαμμάρουν?
 

DeletedUser

Guest
Χμμμ η καλύτερη υπερσυμμαχία....

Εξαρτάται από την γωνία που το βλέπει κανείς και σε ποιο αντικείμενο είναι η καλύτερη.

Προσωπικά πιστεύω τον τελευταίο καιρό καλύτερα τα πηγαίνει η πλευρά της dmu.Γενικά έχουν πιο πολύ πειθαρχία εκεί ή τουλάχιστον εμένα αυτό φαίνεται.Έχουν αλλάξει τα skill τους, έχουν αγοράσει όπλα,πάντα όλοι είναι online και πάει λέγοντας.Έτσι και αλλιώς ήταν πάντα πιο φανατικοί στα πλαίσια του παιχνιδιού η DMU(άποψή μου).

Άσχετα που είμαι με την πλευρά της CCP με βάση τα παραπάνω οι DMU έχουν προς το παρόν το πάνω χέρι.

Καλό θα ήταν να πει ο καθένας το γιατί λέει την τάδε υπερσυμμαχία αλλιώς δεν έχει νόημα, ο καθένας θα υποστηρίζει την πλευρά του.
Όσο για τον anorthosi άμα δεν πεις τους λόγους σου δεν γίνεται να σε υποστηρίξουν άλλα άτομα αν και εσύ μιλάς από άποψη πως φέρονται εκεί μέσα.Επειδή δεν ξέρουν άλλοι ακριβώς τι γίνεται λογικό είναι να τα ακούσεις...
 

DeletedUser184

Guest
οκ να σου πω τον λογο που με εδιωξαν..καπιος(μην πω ονομά ξερει αυτος) χάλασε μια μάχη που οργάνωσα..οταν εγώ ηθελα να παω να χαλάσω μια μάχη της πόλης του με εδιωξάν για να προστατευσουν ταχα τους συμμαχους τους..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
οκ να σου πω τον λογο που με εδιωξαν..καπιος(μην πω ονομά ξερει αυτος) χάλασε μια μάχη που οργάνωσα..οταν εγώ ηθελα να παω να χαλάσω μια μάχη της πόλης του με εδιωξάν για να προστατευσουν ταχα τους συμμαχους του..

Έχουμε και λέμε:
1)Ένας τύπος σε χάλασε μια μάχη που οργάνωσες( λογικά για drops)
2)Ήθελες να πας να του χαλάσεις και εσύ την δική του που λένε οφθαλμός αντί οφθαλμού.
3)Σε πέταξαν για κάτι που ήθελες να κάνεις αλλά δεν έκανες επειδή δεν σε άφησαν/δεν πρόλαβες, ενώ ο άλλος δεν έπαθε τίποτα(από ότι κατάλαβα) για να προστατευτούν οι σύμμαχοί του.

Για να το πάρει κανείς στα σοβαρά αυτό πρέπει να δει διαλόγους που δεν επιτρέπονται στο φόρουμ αλλά και γενικά δεν μας αφορά εμάς τους υπόλοιπους.Κατά τα άλλα δεν βγαίνει και πολύ νόημα και ακούγεται λίγο πολύ γελοίο.

Που κολλάνε οι σύμμαχοί του;Να προστατευτούν από τι...από εσένα;

Οπότε δεν φταίει ακριβώς το παραπάνω που λες ότι είναι η χειρότερη υπερσυμμαχία αλλά στους διαλόγους που παίχτηκαν.(μάλλον)
 

DeletedUser184

Guest
Έχουμε και λέμε:
1)Ένας τύπος σε χάλασε μια μάχη που οργάνωσες( λογικά για drops)
2)Ήθελες να πας να του χαλάσεις και εσύ την δική του που λένε οφθαλμός αντί οφθαλμού.
3)Σε πέταξαν για κάτι που ήθελες να κάνεις αλλά δεν έκανες επειδή δεν σε άφησαν/δεν πρόλαβες, ενώ ο άλλος δεν έπαθε τίποτα(από ότι κατάλαβα) για να προστατευτούν οι σύμμαχοί του.

Για να το πάρει κανείς στα σοβαρά αυτό πρέπει να δει διαλόγους που δεν επιτρέπονται στο φόρουμ αλλά και γενικά δεν μας αφορά εμάς τους υπόλοιπους.Κατά τα άλλα δεν βγαίνει και πολύ νόημα και ακούγεται λίγο πολύ γελοίο.

Που κολλάνε οι σύμμαχοί του;Να προστατευτούν από τι...από εσένα;

Οπότε δεν φταίει ακριβώς το παραπάνω που λες ότι είναι η χειρότερη υπερσυμμαχία αλλά στους διαλόγους που παίχτηκαν.(μάλλον)

Εννοιειται οτι δεν θα ποστάρω διαλόγους..Πολυ απλα επεμενα να παω να χαλασω μια μαχη οπου θα διοργανωναν εκεινοι..Φιλοι μου έχασαν λεφτά και εμεις που οργανώσαμε την μάχη καπιος δεν πήρε καν drop..Ουτε εγω καταλαβα?Να προστατέψει την συμμαχία και τέτια πράγματα..Οπως και να εχει αυτη ειναι η χειρότερη συμμαχία λόγω της συμπεριφοράς των υπευθυνων προς εμενα και επισης με εδιωξάν για γελιους λογους οποτε ειναι φυσικο να ειναι η χειροτερη συμμαχία..
Με εδιωξαν απο την πολη του Ναθαν και δεν μπορω να λαβω τις ανταμοιβες που θα λαβουν οι αλλοι..
 

DeletedUser

Guest
πριν κρινεις την συμπεριφορα των αλλων θα επρεπε να κρινεις την δικια σου αλλα που..
προφανως δεν ειναι ο λογος που αναφερεις η αιτια που σε εδιωξαν αλλα η αφορμη...να ειναι ολοι λαθος και εσυ ο σωστος ειναι κομματακι δυσκολο..
περα απ' αυτο δεν νομιζω οτι τα εσωτερικα καθε συμμαχιας αφορουν τους υπολοιπους.

οσο για τις μαχες για ντροπς ολοι εχουμε αντιμετωπισει προβληματα με ασχετους που ερχονται στις μαχες. ειναι στο χερι σου να βρεις τροπο να τους αντιμετωπισεις
 

DeletedUser184

Guest
χαχαχαχα..μηπως εισαι διπλος?(ξερεις εσυ).τα ιδια μου ειπε..τα εχετε ετοιμα και απλως τα ποσταρετε?οταν λες στον αλλο να φυγει και δεν φευγει,οταν του στελνεις 100 μηνυματα οταν ανοιγεις ακομα και θεμα στο φορουμ για να τον κάνεις να φυγει τι σημαίνει αυτο?εσυ μια χαρα την εχεις πήρες το οπλακι σου οποτε δεν νομιζω να σε νοιαζει και πολύ πλεον..δεν ειπα οτι ειμαι σωστος αλλα ουτε εκεινος/εκεινή που με εδιωξέ απο dmu ηταν σωστος/η..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα..μηπως εισαι διπλος?(ξερεις εσυ).τα ιδια μου ειπε..τα εχετε ετοιμα και απλως τα ποσταρετε?οταν λες στον αλλο να φυγει και δεν φευγει,οταν του στελνεις 100 μηνυματα οταν ανοιγεις ακομα και θεμα στο φορουμ για να τον κάνεις να φυγει τι σημαίνει αυτο?εσυ μια χαρα την εχεις πήρες το οπλακι σου οποτε δεν νομιζω να σε νοιαζει και πολύ πλεον..δεν ειπα οτι ειμαι σωστος αλλα ουτε εκεινος/εκεινή που με εδιωξέ απο dmu ηταν σωστος/η..

ξερεις υπαρχει ενα κουμπακι στο παιχνιδι που το πατας και μπορεις να με αναφερεις αν θεωρεις ότι ειμαι διπλος. αν δεν κανω λαθος όμως εσυ ησουν που ηθελες να αφησεις μποτακι στην πολη σου για να ερθεις στην δικια μου. για καλο δικο σου αυτοι που κατηγορεις δεν σε αφησαν να το κανεις.
δεν χρειαζεται να βγαινεις όμως εκτος θεματος και να με αναγκαζεις να απανταω..αν εχεις επιχειρηματα για να στηριξεις την αποψη σου περι χειροτερης συμμαχιας μπορεις να τα αναφερεις διαφορετικα αστο.
 

DeletedUser184

Guest
αν θελεις απαντας δεν σου ειπε κανεις να απαντάς..δικο μου προβλημα αυτο..
 

DeletedUser

Guest
Μου φαίνεται πως κάποιος πήγε για μαλλί και βγήκε κουρεμένος,δίκιο δεν έχω mr.anorthosis?
 
Κορυφή