υπερσυμμαχία?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μεταφέρετε το θέμα στα γενικά για να κάνουμε την δουλειά μας.:d
εχθές το βράδυ μόλις πήγατε σαν τα πρόβατα στην σφαγή στο ρέμπελο αγγουρι μετά η μάχη το βράδυ στο for fun είμασταν 39-31 και όλοι οι δικοί μας με 250 ζωή πλην έναν δυο και κάνατε 46 γύρους για να μας φάτε.όταν είχαμε μείνει 8 άτομα και εσείς 30 για να μας φάτε κάνατε 15 γύρους και σας φάγαμε και άλλα 10 άτομα.αυτή είναι η ένοια της κότας:p

καναμε τοσους γυρους γιατι τρεχατε ποτε πανω, ποτε δεξια, ποτε αριστερα..

ημαρτον δηλαδη εκεινη την ώρα βρηκατε να βγειτε για τρεξιμο...

βαρεθηκα πανω κατω περα δωθε...

την επομενη φορα να μας το εχετε πει γιατι τα τακουνια της χορευτριας δεν ειναι για πολυ περπατημα...

ουφφφφ

τεσπα...το θεμα ειναι για την χειροτερη υπερσυμμαχια στον κ1...

μετα απο το δικο μου σπαμ μηνυμα μην σπαμμαρετε αλλο γιατι θα το κλειδωσω...

 

DeletedUser

Guest
φιλε με το να κρινεις ετσι χωρις να εχεις βαλει κατω μερικους παραγοντες δεν ειναι σωστο και εγω για παραδειγμα μπορω να πω οτι ειναι οι ccp αλλα δεν θα εχω δικιο...
 

DeletedUser

Guest
ο avrianos ειναι ομονοιατης και νουμπ, μην τον ακους, ντι εμ γιου φεϊλς αν θες :rolleyes:
 

DeletedUser3788

Guest
Η καλύτερη με διαφορά η dmu από τις πιο παλίες και πιο δυνατές ακόμα.Δεύτερη η ccp.Όσο για την χειρότερη είναι πολλές;)
 

DeletedUser

Guest
Παντως απο οικογενεια ειναι σιγουρα το μπικινι, δεν λεω για υπερσυμμαχια :cool:
 

DeletedUser3331

Guest
Εγώ λέω οι fg. Γεια σου σύντροφε avriane!!!:p
 

DeletedUser

Guest
εγω θα πω οτι σιγουρα οι καλυτερες ειναι dead man union και Hell Dorados!!!!

οι αλλες ολες ειναι χαλια...:D
 

DeletedUser184

Guest
δεν ειναι επειδή με έδιωξαν αλλα οι λόγοι και η συμπεριφορά τους..
 

DeletedUser482

Guest
δεν ειναι επειδή με έδιωξαν αλλα οι λόγοι και η συμπεριφορά τους..

για να χαρακτηρίζεις ως "χειρότερη" μια συμμαχία που ήσουν ενεργός τόσον καιρό δύο πράγματα μπορώ να σκεφτώ...
πρώτον ότι απλά είσαι πολύ "αρπαγμένος" που σε έδιωξαν και λογική συνέπεια είναι να μην έχεις να πεις καλό λόγο γι' αυτήν.
δεύτερον ότι δεν έχεις να πεις καλό λόγο γιατί πράγματι υπάρχουν αποδείξεις που δείχνουν πως το κύρος και η συνοχή έχει χαθεί και υπάρχουν πολλά και σοβαρά προβλήματα...
στην πρώτη περίπτωση θα το έλεγα "δικαιολογημένη κακεντρέχεια" ενώ στην δεύτερη απλά θα πρέπει να μιλήσεις με αποδείξεις.

αν δεν το κάνεις απλά θα είσαι ένας ακόμα λασπολόγος...

δεν το λέω επικριτικά, απλά σου επισημαίνω πως ο δημόσιος λόγος μας γίνεται καμιά φορά αγχόνη...

φιλικά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
για να χαρακτηρίζεις ως "χειρότερη" μια συμμαχία που ήσουν ενεργός τόσον καιρό δύο πράγματα μπορώ να σκεφτώ...
πρώτον ότι απλά είσαι πολύ "αρπαγμένος" που σε έδιωξαν και λογική συνέπεια είναι να μην έχεις να πεις καλό λόγο γι' αυτήν.
δεύτερον ότι δεν έχεις να πεις καλό λόγο γιατί πράγματι υπάρχουν αποδείξεις που δείχνουν πως το κύρος και η συνοχή έχει χαθεί και υπάρχουν πολλά και σοβαρά προβλήματα...
στην πρώτη περίπτωση θα το έλεγα "δικαιολογημένη κακεντρέχεια" ενώ στην δεύτερη απλά θα πρέπει να μιλήσεις με αποδείξεις.

αν δεν το κάνεις απλά θα είσαι ένας ακόμα λασπολόγος...

δεν το λέω επικριτικά, απλά σου επισημαίνω πως ο δημόσιος λόγος μας γίνεται καμιά φορά αγχόνη...

φιλικά


κοιταξε..οι λογοι που με εδιωξάν είναι γελιοί..δεν θελω να πω δημοσια γιαυτο..το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι η χειροτερή συμμαχία ειναι η dmu..
 

DeletedUser

Guest
Δεν μπορει να χαρακτηριστει μια υπερσυμμαχια ως χειροτερη γενικα...καποτε ολες εχουνε την ακμη και την παρακμη τους...ολες εχουν τις καλες και τις κακες στιγμες...ολες τις σοφες και τις ανοητες αποφασεις...


ΥΓ.
κοιταξε..οι λογοι που με εδιωξάν είναι γελιοί..δεν θελω να πω δημοσια γιαυτο..το μονο που εχω να πω ειναι οτι ειναι η χειροτερή συμμαχία ειναι η dmu..

Και εγω εχω φαει πορτα σε κλαμπακια...ατιμο control face...
 

DeletedUser

Guest
Εσύ φίλε ανόρθωση με το που σε έδιωξαν έκανες το thread.Και πώς κρίνεις τη χειρότερη συμμαχία???Θέλω να μάθω.Όλα τα οχυρά στα πόδια της έχει και έρχεσαι εσύ να τη βγάλεις κακή επειδή σε έδιωξαν κ μας κάνεις κάτι κομπλεξικά τώρα.Λοιπόν εγώ θα πω πως η χειρότερη συμμαχία ήταν η CCP τον πρώτο καιρό του jimperix.Πραγματικά ανύπαρκτη,τώρα έχει στρώσει αρκετά,αλλά DMU δεν είναι...
 

DeletedUser184

Guest
Και εσυ τι ξέρεις τι γινετε εκει μέσα?Οταν έχεις 100 συμμαχίες με πολλές οικογένεις δεν είναι λογικό να μετέχουν σε πολλά οχυρα?Αλλωστε δεν εκανα αυτο το thread για να μου λετε το ενα και το αλλο για να πειτε την γνωμη σας αν εχεις παραπονά στον δικάστη...!!
Αλλωστε δεν ξερεις καν τους λογους αποχωρησης μου.
 
Κορυφή