υπερσυμμαχία?

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser184

Guest
ποια ειναι κατα την γνώμη σας η χειρότερη υπερσυμμαχία?
 

DeletedUser

Guest
Αυτη που σε εδιωξε ειναι, μην ακους τον παλουκη. Α! Και γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε, η SA ειναι εντελως φεϊλς:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3788

Guest
Sa εντελώς φεϊλς?
για αυτό εχθές το βράδυ στην μάχη για να σκοτώσουν 8 άτομα με 10 ζωή το καθένα ήθελαν 15 γύρους 30 άτομα?κοκοκο
 

DeletedUser

Guest
ελπιζω να μην ξεχασατε οτι μιλαμε για τον κ1...
 

DeletedUser

Guest
ωπ δεν τον ειδα πως ειναι για Κ1. Ενταξει βαλτε το στο γενικο για να ξεκατινιαστω :p
Τωρα το θυμηθηκατε? Ελειπαν καμποσα ατομα και εχετε να παρετε οχυρο εδω και ενα χρονο! το σκορ το μετρατε ακομα ή χασατε το μετρημα? :cool:
Σι έι γουινς
 

DeletedUser3788

Guest
Μεταφέρετε το θέμα στα γενικά για να κάνουμε την δουλειά μας.:D
Εχθές το βράδυ μόλις πήγατε σαν τα πρόβατα στην σφαγή στο Ρέμπελο ΑΓΓΟΥΡΙ μετά η μάχη το βράδυ στο FOR FUN είμασταν 39-31 και όλοι οι δικοί μας με 250 ζωή πλην έναν δυο και κάνατε 46 γύρους για να μας φάτε.Όταν είχαμε μείνει 8 άτομα και εσείς 30 για να μας φάτε κάνατε 15 γύρους και σας φάγαμε και άλλα 10 άτομα.Αυτή είναι η ένοια της κότας:p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εϊ! εσυ εχεις και συμμαχο εδω, εγω δεν εχω, δεν παιζω :p
και θοδωρακη, που να θυμιθω και τις αλλες τις μαχες που ειχαν γινει, εκει να δεις γελιο :rolleyes::eek::cool:
 

DeletedUser3788

Guest
αλλά καλύτερα γελάει όποιος γελάει τελευταίος:p
 

DeletedUser

Guest
πρώτο,(anser) χαχαχα ωραίο το τελευταίο....δεύτερον...alamenta slim αν δεν διαλυθεί μια υπερσυμμαχία δεν έχει τελειωμό η κατάσταση άρα θα γελάσει κάποιος μόνο άμα κλείσει ο server :p
 

DeletedUser

Guest
και κάποιος να το μεταφέρει στον κόσμο 5 γιατί είναι αρκετά άκυρο...και να μου στείλει και μήνυμα με τις διαβαθμίσεις στο φόρουμ γιατί δεν τις βρίσκω εδώ μέσα...:p
 

DeletedUser

Guest
Α, και sa, στα 2 προ-προτελευταια οχυρα, μη νομιζετε πως εσεις λιποθυμησατε τον Nikos1981, επικαλεστηκα τις δυναμεις του επιτιμου αλλα στρεφηκαν και λιγο προς τα πανω μας -.-
 

DeletedUser3788

Guest
Η συμμαχία δεν διαλύεται σε άλλους κόσμους συμμαχίες έχουν έρθει σε πολλή χειρότερη θέση και δεν διαλύθηκαν άρα γιατί εμείς?Το μόνο που κάνουμε λάθος είναι η συμμετοχή κάτι που το διορθώσαμε εχθές γαι αυτό και κερδίσαμε εάν έχουμε την ίδια συμμετοχή που έχετε εσείς σε κάποιες μάχες το παιχνίδι είναι δικό μας.Από συντονισμό σκίζουμε χάρη στα ιδιαίτερα μαθήματα του θείου νίκου όπως έχετε παρατηρήσει τις 3ς τελευταίες μάχες.pistolero xstream ξέρω τσούζει το αγγούρι:D
 

DeletedUser

Guest
θα με πιστεψεις αν σου πω οτι καθε φορα που εχουμε μαχη ξερουμε την επομενη σας κινηση? ^^
 

DeletedUser3788

Guest
κατάσκοπο έχετε σίγουρα όπως και εμείς...έτσι είναι το παιχνίδι
 
Κορυφή