το μπικίνι ως ένα

DeletedUser

Guest
ελα ενταξει,με επεισες...αυτοκτονω.
εγω δεν ξερω γιατι,αλλα βλεπω το μπικινι το ιδιο και το αυτο με την gu.δεν πα να κανετε οσες ανακοινωσεις θελετε οτι δεν ειστε μαζι πια,ολος ο κοσμος αυτο πιστευει,απλα βαρεθηκατε το gu μπροστα απο το ονομα.

we have the solution for you.

****

μπικινια ουν.

Αφαιρεθηκε το λινκ. Λίγο προσοχή στην συμπεριφορά σας δεν βλάπτει.
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
we have the solution for you.

****


μπικινια ουν.


Ακραιο τελειος.να σεβεστε τους εχθρους για να σε σεβονται οι συμαχοι.και οσο για τον παλουκι εχω να πω πως η GU δεν ειναι ενα ονομα οπως δεν ειναι και η αα,dmu,hd,fg,ccp,gc,mls,dlr,wwu.και αλλες.;)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Με πεισατε ομαδικα,γι αυτο τσιμπηστε το βιντεακι που ακολουθει αφιερωμενο εξαιρετικα...
****
Μικρα Ταρζανακια...



αφαιρέθηκε το λινκ
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3316

Guest
απλά για να ξέρεις ανίδεο παιδαρέλι cadet άλλο παλούκι και άλλο λούκι, δεν μπορείς να μιλάς με τέτοιο τρόπο σε παίχτες τις dmu -.- Εγώ έχω να πω καλή επιτυχία στις πόλεις του βυθού και θα στυλο ένα από τα χιλιάδες accounts μου σε μια από τις πόλεις σας για να συγκρίνω και με τις άλλες πόλεις στις οποιες έχω account :) μέχρι τώρα οι dmu είναι οι χειρότερες!




To πιο χαζο πραγμα που μπορειτε να κανετε ειναι multi στο φορουμ.
joahna
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παρακαλω σταματηστε το σπαμ και τις εκατερωθεν προσβολες για να μη δωθουν προειδοποιήσεις και κλεισει και το θεμα. ευχαριστω
 

DeletedUser

Guest
χμμ το βιντεο μου ηταν ακαταλληλο επειδη ηταν σατυρικο ενω ενα βιντεο με τον ταρζαν να αυνανιζεται ειναι καθως πρεπει εφοσον το λινκ δεν εχι φυγει ετσι?:rolleyes:

επισης μεχρι και εγω(!) καταλαβα οτι ο νουμπ που λεει οτι εχει απειρα ακκουντς ειρωνευοταν και (λογικα) οι μοντς θα μπορουσαν να διασταυρωσουν κατα ποσο στεκουν αυτα που λεει.. τεσπα -.- εγω αντι για προειδοποιηση ειδα ινφρακτιον, way to go.:)
 

DeletedUser

Guest
iq παλουκιου..οπως το ειπες κυρ εκσατμιση.
 

DeletedUser

Guest
χμμ το βιντεο μου ηταν ακαταλληλο επειδη ηταν σατυρικο ενω ενα βιντεο με τον ταρζαν να αυνανιζεται ειναι καθως πρεπει εφοσον το λινκ δεν εχι φυγει ετσι?:rolleyes:

επισης μεχρι και εγω(!) καταλαβα οτι ο νουμπ που λεει οτι εχει απειρα ακκουντς ειρωνευοταν και (λογικα) οι μοντς θα μπορουσαν να διασταυρωσουν κατα ποσο στεκουν αυτα που λεει.. τεσπα -.- εγω αντι για προειδοποιηση ειδα ινφρακτιον, way to go.:)

Το βιντεακι σας καθε τι άλλο παρα σατυρικό ήταν. Συγνωμη που δεν μπορω να δω σατυρα το να λενε...μμμ βαρεθηκες να εισαι αντρας...γινε gay...προτεινοντας το σαν λυση στους συμπαιχτες σας.

Απο την αλλη η κουκλα του ταρζαν οπως πολυ καλα ειπατε ειναι ακαταλληλη και εκεινη...δικο μου το λαθος που μεσα σε τοσα λινκ εχτες το αμελησα. Θα μπορουσατε αυτο να μου το πειτε σε ενα πμ και οχι σπαμαρωντας και εσεις και εγω.

Ξαναλεω...σταματηστε το σπαμ ειναι κριμα χριστουγεννιατικα ορισμενοι να ειναι εκτος φορουμ.
 

DeletedUser3409

Guest
Να ρωτήσω γιατί τα μπικίνια επιτίθενται το ένα στο άλλο;:confused:
 

DeletedUser

Guest
δεν ετυχε ποτε να παιξεις ξυλο με τον αδερφο σου γιατι εφαγε το τελευταιο κομματι κεικ;
 

DeletedUser3409

Guest
Ok! Αδερφικό καβγαδάκι να μην ανησυχούμε δηλαδή... Προσέξτε όμως μην το διαλύσετε γιατί ο κόσμος 1 θα φτωχύνει... άσε που θα μας ταράξετε στα ΣΠΑΜ!
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι αδερφικο καβγαδακι. παιζονται αποκληρωσεις σημερα.
 

DeletedUser3409

Guest
Ε! τότε ας αποκληρωθεί ο καλύτερος... οι Σαλιάρηδες κ οι πόλεις τους είναι πάντα ανοιχτοί στους απόκληρους....:cool:
 

DeletedUser

Guest
αν μου ξαναφας το κεικ darkfox θα σε σκοτωσω κ θα το πω κ στην μαμα!
 

DeletedUser

Guest
ελάτε άμυνα για να λιώσουμε τους νουμπς
 
Κορυφή