το μπικίνι ως ένα

DeletedUser

Guest
Η Golden Union ειχε δημιουργηθει με σκοπο την ενωση και την ενδυναμωση των οικογενειων που θα την αποτελουσαν.
Ξεκινησε με καλες προοπτικες, κανοντας δυναμικη εισοδο με τις πρωτες μαχες οχυρων.
Επειτα, καποιες εσωτερικες προστριβες επεφεραν την μερικη παρακμη της, η οποια αν και ευτυχως ξεπεραστηκε και παρακαμφθηκε με την μεθοδο της αναδιοργανωσης, ειχε ηδη πληξει καποιους συγκεκριμενους δεσμους.

Ετσι,

Απο την στιγμη που η πλειοψηφια των μελων μας, εδω και καιρο, ειχε αρχισει να νιωθει οτι τα συμφεροντα της πολης που διεμεναν δεν εξυπηρετουνταν απο την Υπερσυμμαχια, αλλα αντιθετα βρεθηκαν να επιβαρυνονται με πολλαπλες μαχες οχυρων,γκρινια,κατηγοριες και συκοφαντιες, δηλωσαν την προθεση τους να αποχωρησουν μονομερως απο την οικογενεια μας, ωστε να μην δημιουργησουν ενιαιο προβλημα προς την GU.

Ομως, το Μπικινι απαρτιζεται απο μια αρτιλεμη παρεα και οχι απο μεμονομενες μοναδες και ομαδες. Ετσι μιας που η δυσαρεσκεια γενικευτηκε, το Μπικινι θα πραξει ως συνολο και θα στηριξει τις αποφασεις των μελων του, παιρνοντας την αποφαση της αποχωρησης του απο την συμμαχια.

Και ετσι επισημα:

Σημερα 13/12/2009 η οικογενεια του Μπικινι που αποτελειται απο τις εξης πολεις:

  • Βυθος του Μπικινι
  • Underground Μπικινι
  • Γουσταρω Μπικινι

Πηρε την αποφαση να αποχωρησει απο μελος της Υπερσυμμαχιας Golden Union.



Δεν εχουμε κατι συγκεκριμενο εναντια σε καποια πολη της υπερσυμμαχιας, αντιθετα κραταμε καλες επαφες με τις αξιοπιστες και αψογα συνεργασιμες πολεις της. (Οσες μπορουν να χαρακτηριστουν ετσι)

Το ξενοδοχειο και το σαλουν της πολης μας ειναι ανοιχτο για ολους μας τους φιλους, εστω και αν μας εστειλαν στα τσακιδια, μας αποκαλεσαν χαφιεδες, σπιουνους, κατασκοπους, gay, αδερφες, ομοφυλοφιλους, κοτες, φυδια κολοβα αλλα και με ουρα, καρφια, προκες, ταβανοπροκες, ατσαλοπροκες και προνγκες.
Επισης και το νεκροταφειο μας ειναι ανοιχτο για ολους μας τους νεους και επιδοξους φιλους.



Επισης διαχωριζουμε την θεση μας απο τον σχολιασμο του χρηστη Serra ως κομματι της Dmu, διοτι αυτο ηταν ενα επιτυχημενο αστειο.

Την Dmu συνεχιζουμε να την αντιπαθουμε και να την θεωρουμε υποδιεστερη και παντα στο ονομα του χαβαλε θα μας βρισκουν μπροστα τους.
Υπαρχει ηδη προταση να αλλαξουν το ονομα τους σε Mpikini - Dead man κτλ



Darkfox,
Υπευθυνος προπαγανδας

και noob που εβαλε τα 300 για να χτιστει ο Βυθος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3161

Guest
serra
darkfox
tsokris
greekbow man

στην πυρα...προδοτες
 

DeletedUser

Guest
το ξενοδοχειο και το σαλουν της πολης μας ειναι ανοιχτο για ολους μας τους φιλους, εστω και αν μας εστειλαν στα τσακιδια, μας αποκαλεσαν χαφιεδες, σπιουνους, κατασκοπους, gay, αδερφες, ομοφυλοφιλους, κοτες, φυδια κολοβα αλλα και με ουρα, καρφια, προκες, ταβανοπροκες, ατσαλοπροκες και προνγκες.

-.- αυτη η ποικιλια στους χαρακτηρισμους με σκοτωνει
 

DeletedUser

Guest
αν χασεις την αξιοπιστια σου ουτε διαγγελμα απο την ακροπολη δεν σε σωζει !! ειναι που λενε καλυτερα να σου βγει το ματι...
 

DeletedUser

Guest
οπως και οταν ανοιγεις το στομα σου δεν σημαινει οτι λες κατι ουσιαστικο.
 

DeletedUser

Guest
αν χασεις την αξιοπιστια σου ουτε διαγγελμα απο την ακροπολη δεν σε σωζει !! ειναι που λενε καλυτερα να σου βγει το ματι...

αν βαλουμε ομως την πετρουλα στο σταρ την ωρα που λεει τον καιρο κ το πει?
 

DeletedUser

Guest
Once ρουφιάνος, always ρουφιάνος!
Ό,τι κ να πεις τώρα, είναι πια αργά για δάκρυα .. κ είναι δύσκολοι οι καιροί για πρίγκιπες! .. κ ήρθαν κ οι μέλισσες, ξέρεις εσύ! ;)



ΥΓ: Α! Κ για να μην ξεχνιόμαστε, θα σε πάω κ μέσα γιατί πήρες PSP μόνο στο Μήτσο κ όχι κ στον Σκούτερ!
 

DeletedUser

Guest
ρε πλιζ μπορειτε να με κραζετε και μενα μαζι με τα παιδια?Νοιωθω οτι μενω στην απ'εξω.
gu sucks.ζητω τα 30 αργυρια του αφεντη ιουδα κλπ κλπ.

οποιος τωρα λεει οτι θα ερθει να μας σαπιζει τον εκλιπαρω να βαρεσει πρωτα εμενα.
μην προλαβουν και μου τον λιποθυμισουν οι αλλοι.

Σε γενικες γραμμες θα συμφωνησω με τον fox αλλα θελω να προσθεσω και αλλα πραγματα.Το οποιο δεν θα το κανω γιατι βαριεμαι να ασχοληθω...
Βαριεμαι τοσο πολυ που δεν εστειλα κυκλικο οπως τα παιδια αν και θα ηθελα.

Μπικινι ftw.
Ποτε μια πολη με τοσους θερμοκεφαλους δεν πηγε τοσο μπροστα.we lead the way dudes
 

DeletedUser

Guest
ρε πλιζ μπορειτε να με κραζετε και μενα μαζι με τα παιδια?νοιωθω οτι μενω στην απ'εξω.
Gu sucks.ζητω τα 30 αργυρια του αφεντη ιουδα κλπ κλπ.

οποιος τωρα λεει οτι θα ερθει να μας σαπιζει τον εκλιπαρω να βαρεσει πρωτα εμενα.
μην προλαβουν και μου τον λιποθυμισουν οι αλλοι.

σε γενικες γραμμες θα συμφωνησω με τον fox αλλα θελω να προσθεσω και αλλα πραγματα.το οποιο δεν θα το κανω γιατι βαριεμαι να ασχοληθω...
βαριεμαι τοσο πολυ που δεν εστειλα κυκλικο οπως τα παιδια αν και θα ηθελα.

μπικινι ftw.
ποτε μια πολη με τοσους θερμοκεφαλους δεν πηγε τοσο μπροστα.we lead the way dudes

+1




το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser2065

Guest
[offtopic]
Αλητη προδότη foxako, τους πρόδωσες όλους δεν ντρέπεσαι, εγω σε ήξερα τι κουμάσι είσαι και του λόγου σου και κακώς δεν προειδοποίησα τα παιδια να σε προσέχουν.. ΦΙΔΙ ΚΟΛΟΒΟ, χηνόπαπια, μπεκατσοπερίστερο, ποντικοπεταλούδιτσα...
[/offtopic]

Ontopic τωρα, καλη συνέχεια να έχετε παιδιά! :D
 

DeletedUser

Guest
Ειστε σπιουνοι ρεεεε....χαχαχα είστε η σκιά του ανοδινου στον χαφιεδισμό...
χαχαχα να και κάτι που μου εφτιαξε το κέφι αυτες τις σκοτεινες και παγωμένες μέρες.Και το ωραιο ειναι οτι εμείς(los santos) σας ξεμπροστιάσαμε χεχε.
A ρε xtremepc δεν καταλαβες πως ο serra έκανε πλάκα(αληθεια έκανε???)

Αλλα και πάλι τι σημασία έχει αν ο κατασκοπος λεγεται serra η ikaros2...χαχαχα
Μπορεί εγώ να ειμαι ο κατασκοπος και να σας οργανωσα και στο καταλληλο σημειο να σας αφησα συξιλους...ακόμα να καταλαβετε γιατί σταματησα να ασχολούμε με την συμμαχία...χαχαχα...γιατι τώρα ήρθε η ώρα

Αve dead man..


Σορρυ για το σπαμ αλλα σας αξίζει σε εσάς τα μπικινια χαχαχ

Αληθεια μπουφαλο ποτε θα μονομαχησουμε μεταξύ μας να δω τι ψαρια πιανεις???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν μου λετε γιατι τους πεκτες serra , darkfox , tsokris και greekbow man τους αποκαλειτε προδοτες ???
 

DeletedUser315

Guest
δεν μου λετε γιατι τους πεκτες serra , darkfox , tsokris και greekbow man τους αποκαλειτε προδοτες ???

εχουν κανει συγκροτημα γι αυτό
serra στα πλήκτρα darkfox στο μπασο tsokris στα ντραμς greekbow man φωνητικά και κιθάρα
κάνουν περιοδιες σε ολη την ελλαδα
εχουν βγαλει cd σινγκλ με τραγούδι 'ειμαι και γω σπιούνος, χόρεψε μαζι μου'

εδώ να πω οτι εγώ τους μανατζαρω
άλλωστε ειναι παντου γνωστό οτι η gu με ειχαν βγάλει και μενα προδότη
και άρχιζαν και έκραζαν στο φορουμ τους
 

DeletedUser

Guest
τώρα με το ζόρι.......................

Ποτέ δεν είμασταν ύπερ...συμμαχία.Αλλωστε δεν υπάρχει και ο όρος ή δημιουργηθηκε για να χερονται τα παιδάκια.Βάλε εκεί 1-2 υπερ,2-3 super και ενα ντουπερ να χαιρόμαστε...
Ειναι αυτό που λέμε...υπερ...μαμακίες

Μπικινιώτες θα σας σκίσω στο σπαμ ρεε
 

DeletedUser

Guest
επιτελους να κ καποιος απο την gu με λιγο χιουμορ....! ικαρε εχεις την εκτιμηση μου ειναι πολυ πολυτιμη....
 

DeletedUser2737

Guest
ΚΑΙ δεν θα κοιμοταν αν δεν του την εδεινες ρε σερα:D:p
btw μπικινι ειναι ολα τα λεφτα και λετε οτι θελετε η πιο cool και το λεω αυτο γιατι εχω δικιο και το ξερω (ccp ειμαι αλλα το σωστο να το λεμε)
 

DeletedUser

Guest
φυσικα κ θα εχανε τον υπνο του για εκεινον τον εκανα.... μην ζηλευεις παρε κ εσυ λιγο να κοιμηθεις ευχαριστα!
 

DeletedUser

Guest
Μια άλλη συμμαχία gc που ήταν ενάντια της gu τι έγινε?
 
Κορυφή