το μπικίνι ως ένα

DeletedUser

Guest
διαλυθικε και πλεον αποτεληται απο περιπου 7 πολεις αν δεν κανω λαθος.:)
 

DeletedUser

Guest
εγώ αναρωτιέμαι πώς γίνεται να διαλύθηκε αλλά να αποτελείται ακόμα από περίπου 7 [6,820kg να τ'αφήσω?] πόλεις????

άγνωσται αι βουλαί των λύκων, μου φαίνεται!
το Χάρλαν, τον έχεις κάτι?
 

DeletedUser

Guest
δεν τον εχω και ενωνουσα διαλιση σε αριθμιτικο και κυριος στρατιωτικο απιπεδο αφου εχει πεσει απο τοσες πολεις που ειχε σε 7 και που εχασε σχεδον αλα απο τα πολλα οχυρα της για μια συμαχια τετοιου μεγεθους δεν φτανουν για να την πω διαλυση????+ oτι εχει πεσει στα μολις 59 ατομα.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ρε μάγκες... μιλάτε λες και διαλυθηκε το ΝΑΤΟ :eek:
χαλαρώστε λιγάκι... άγιες μέρες πλησιάζουν ;)
Φάτε κανενα μελομακαρονάκι καλύτερα... :D
 

DeletedUser

Guest
εχουν κανει συγκροτημα γι αυτό
serra στα πλήκτρα darkfox στο μπασο tsokris στα ντραμς greekbow man φωνητικά και κιθάρα
κάνουν περιοδιες σε ολη την ελλαδα
εχουν βγαλει cd σινγκλ με τραγούδι 'ειμαι και γω σπιούνος, χόρεψε μαζι μου'

εδώ να πω οτι εγώ τους μανατζαρω
άλλωστε ειναι παντου γνωστό οτι η gu με ειχαν βγάλει και μενα προδότη
και άρχιζαν και έκραζαν στο φορουμ τους

Εδω ειναι ενα αποσπασμα απο τα πολλα τραγουδια μας παιδια. Επειδη ειμαστε μεγαλο cool band, παντα αλλαζουμε ρολους σε καθε τραγουδι γιατι ξερουμε απο ολα τα μουσικα οργανα.

http://www.youtube.com/watch?v=HLgmSA-qILE
 

DeletedUser

Guest
παιδια παρτε το σιντι γιατι σαν μεγαλομετοχος του μπικινι εχω επενδυσει πολυ χρημα και εχω πολλα εξοδα τωρα να καλυψω....στουντιο,σιντι,τα καινουργια οργανα της μπαντας,διαφημιστικα,το καινουριο σετ μπαστουνιων του γκολφ κ.α.
 

DeletedUser

Guest
απιστευτο βιντεακι!!!!!!!!!!!!!

με πέθανεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
 

DeletedUser315

Guest
sold out η συναυλια
καλά φοξ τα έσπασε το βιντεακι
ωραίος
 

DeletedUser

Guest
μια άλλη συμμαχία gc που ήταν ενάντια της gu τι έγινε?

δεν υφισταται μαλλον πια. εφυγε η δευτερη καλυτερη πολη και πηγε σε αλλη συμμαχια, και τωρα δεν την βλεπω καν να συμμετεχει σε μαχες οχυρων.

edit jonnas: το βιντακι απλα τα σπαει!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εδω ειναι ενα αποσπασμα απο τα πολλα τραγουδια μας παιδια. επειδη ειμαστε μεγαλο cool band, παντα αλλαζουμε ρολους σε καθε τραγουδι γιατι ξερουμε απο ολα τα μουσικα οργανα.

http://www.youtube.com/watch?v=hlgmsa-qile

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα.......τ-ε-λ-ε-ι-ο το βίντεο!!!!!!!είσαστε το ιδανικό γρουπ....:)
 

DeletedUser

Guest
ικαρε οποτε θες το κανονιζουμε.
αρκει να μου δινεις καλο xp γιατι αλλιως θα πεθανεις αδικα χοχοχο (επικαιρο το γελιο)
 

DeletedUser

Guest
τραλαλα

εγω παιδια εχω κανα μηνα να παιξω το game γιατι μου καηκε το router:(

οτι και να πειτε το μπικινι ειναι τοσο δεμενο που δεν μασαει!!!


μακαρι ολες οι πολεις σας να ειχαν το δεσιμο που υπαρχει μεταξυ μας!


ενα παιχνιδι ειναι!
ας το απολαυσουμε!;)
 

DeletedUser

Guest
εγω παιδια εχω κανα μηνα να παιξω το game γιατι μου καηκε το router:(

οτι και να πειτε το μπικινι ειναι τοσο δεμενο που δεν μασαει!!!


μακαρι ολες οι πολεις σας να ειχαν το δεσιμο που υπαρχει μεταξυ μας!


ενα παιχνιδι ειναι!
ας το απολαυσουμε!;)

Tρελοί για δέσιμο δηλαδή; :D:p
 

DeletedUser1475

Guest
για πολυ δεσιμο ομως!!!!μπικινι με τρελαααααα :p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
ατρανταχτη αποδειξη....το προφιλ της cristal.... :):)
 

DeletedUser

Guest
Μπικινι ftw
αν ξαναμπω west,εκει θα παω :p
απλα εχουν και ενα δυο τρομπες τρελους(ονοματα δεν λεμε)αλλα κατα τα αλλα,ειναι οι καλυτεροι νουμπαδες του 1 :D
 

DeletedUser

Guest
και απ'οτι φαινεται ηταν και η ψυχη της gu τα μπικινια..

μετα απ'αυτους το χαος.
 

DeletedUser

Guest
Εγω πιστευω πως αδικα κατιγορητε τα μπικινια ισως πρωτα πρεπει να δουμε αν ειμασταν εμεις σωστοι προς αυτους.Δεν κανω τον κατασκοπο και δεν εχω σκοπο να εγκαταλυψω την gu ή την the ghost town.Επισης μην ξεχνατε οτι τα μπικινια αφου εφυγαν απο την gu εξακολουθουν να περνουν το μερος μας σε πολλες μαχες χωρις να τους το επιβαλει μια συμαχια και αυτο τους κανει για μενα εστω φιλους αλλα σιγουρα δεν μπορω να τους χαρακτιρισω εχθρους.

Υ.Γ.Αυτες ειναι οι προσωπικες μου αποψεις και δεν εμπλεκω κανεναν σε αυτη.:)
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω πως αδικα κατιγορητε τα μπικινια ισως πρωτα πρεπει να δουμε αν ειμασταν εμεις σωστοι προς αυτους.δεν κανω τον κατασκοπο και δεν εχω σκοπο να εγκαταλυψω την gu ή την the ghost town.επισης μην ξεχνατε οτι τα μπικινια αφου εφυγαν απο την gu εξακολουθουν να περνουν το μερος μας σε πολλες μαχες χωρις να τους το επιβαλει μια συμαχια και αυτο τους κανει για μενα εστω φιλους αλλα σιγουρα δεν μπορω να τους χαρακτιρισω εχθρους.

υ.γ.αυτες ειναι οι προσωπικες μου αποψεις και δεν εμπλεκω κανεναν σε αυτη.:)

ελα ενταξει,με επεισες...αυτοκτονω.
εγω δεν ξερω γιατι,αλλα βλεπω το μπικινι το ιδιο και το αυτο με την gu.δεν πα να κανετε οσες ανακοινωσεις θελετε οτι δεν ειστε μαζι πια,ολος ο κοσμος αυτο πιστευει,απλα βαρεθηκατε το gu μπροστα απο το ονομα.
 
Κορυφή