τελικά 8α έρ8ει???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
οχι επειδη περιμενουμε να μπει η εκδοση, και να δουμε. καλα τιποτα δεν ξερεις?
 

DeletedUser

Guest
το 8εμα εχει απαντη8ει κ ειναιγια κλειδωμα:cool:;)

Τα μέλη δεν επιτρέπεται να παριστάνουν τους moderators. Η προσπάθεια να κάνεις τον moderator θα οδηγήσει σε προειδοποίηση. Μην δημιουργείτε "flames" και μην γράφετε θέματα που είναι προφανές ότι θα κλειδωθούν. Θέματα τύπου "Προτού κλειδωθεί το θέμα" απαγορεύονται.

Ποιος κανει τον μοντ τωρα?
Αυτο ειναι το τελευταιο μου μηνυμα προς απαντηση του Galadriel,δεν μπορω να τον νικησω στην χαζομαρα.
 

DeletedUser

Guest
τα μέλη δεν επιτρέπεται να παριστάνουν τους moderators. η προσπάθεια να κάνεις τον moderator θα οδηγήσει σε προειδοποίηση. μην δημιουργείτε "flames" και μην γράφετε θέματα που είναι προφανές ότι θα κλειδωθούν. θέματα τύπου "προτού κλειδωθεί το θέμα" απαγορεύονται.

ποιος κανει τον μοντ τωρα?
αυτο ειναι το τελευταιο μου μηνυμα προς απαντηση του galadriel,δεν μπορω να τον νικησω στην χαζομαρα.

τα καταφερνεις μια χαρα εχεις εμπειρια 8α ελεγα! που ειδες οτι κανω τον μοντ???? αυτος που εκανε το 8εμα εκανε μια ερωτηση απαντη8ηκε???? νομιζω ναι αλλα το λογικο ειναι να παει για κλειδωμα οπως τα αλλα 8εματα...... κ αν τελικα δεν μπει το νεο πρεμιουμ τοτε το ποστ 8α ειναι ανοιχτο μονιμα?????? ποιος ο λογος να κανουν ξανα ολες τις ερωτησεις ξανα κ ξανα ( μαζι κ εγω) ολες οι αποροιες στο 8εμα εχουν απαντη8ει καλο 8α ειναι να κλειδωσει για να μεινει κα8αρο!
 

DeletedUser

Guest
ειδες κανενα να απαντησει με σιγουρια?????ολοι απαντανε ''μπορει" "μαλλον".
και μην παιζεις τον μοντ.
 

DeletedUser

Guest
'ello anorthosi, τι χαμπαρια?

παρτε τηλεφωνο τον σπαιντερ να το κλειδωσει ρε
 

DeletedUser

Guest
σορρυ για την καθυστερηση αλλα επεσα σε κινηση
 

DeletedUser

Guest
αλλος σπαμερς...καλα ολοι στο 8εμα μου βρηκατε να σπαμαρετε?
 

DeletedUser

Guest
...κοιτα δεν στο ειπα για να φοβηθεις αλλα αμα θες να φοβηθεις ελευθερα...να μην ενοχλω
 

DeletedUser

Guest
ρε αλλαξτε τιτλο στο θεμα κ βαλτε "spam about the biggest spammer"
σορρυ,τωρα εκανα κ εγω σπαμ,αλλα γιατι?καλυτεροι ειστε εσεις??:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
πολυ κουλ τα καλυτερα χανω μπραβο στα παιδια keep spamming:cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή