τελικά 8α έρ8ει???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser184

Guest
αν έμπενε αυτό όλοι θα τέλιωναν τις αποστολές που βγήκαν τώρα τις δύσκολες ουτε σε ενα μήνα...
 

DeletedUser

Guest
ναι 8α το διευκολυνε πολυ...γνομη μου ειναι πος αυτο το Premium δεν πρεπει να μπει...αλλα δεν νομιζω πος αποφασιζουμε εμεις αν 8α μπει η οχι.
 

DeletedUser

Guest
παιδια μην κοροϊδευομαστε,το πρεμιουμ αυτο θα φερει πολλα λεφτα στην εταιρια.το μονο προβλημα ειναι οτι αν μπει ετσι πολλοι παιχτες θα φυγουν.οτι θα μπει θα μπει,αλλα λογικα θα το κανουν με με διαφορετικη μορφη.
 

DeletedUser184

Guest
Πίστευω οτι θα μπει μαζί με την έκδοση 1,22..Για να μην μπει ακόμα στον beta σημαίνει πως θα αργήσει..
 

DeletedUser

Guest
ισως εννοει την τελικη μορφη του πρεμιουμ (ή την αναβαθμιση) και οχι οπως ειναι τωρα.
 

DeletedUser

Guest
θα μπει η οχι?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
1)γραφε ελληνικα
2)δεν εχει ανακοινωθει τπτ επισημα ακομα.περιμενουμε την επομενη αναβαθμιση αν και οι περισσοτεροι πιστευουν οτι θα μπει με διαφορετικη μορφη.

1) δεν νομιζω πως εισαι μοντ για να μου λες πως θα γραφω ηταν μεσα ο ντιμμε αν μου εδινε μπαν κ
2) αλλαξε το στυλακι σου
 

DeletedUser

Guest
1) δεν νομιζω πως εισαι μοντ για να μου λες πως θα γραφω ηταν μεσα ο ντιμμε αν μου εδινε μπαν κ
2) αλλαξε το στυλακι σου

1)Δεν το παιζω moderator απλα σε συμβουλευω να μην μιλας με greeklish γιατι ειναι κανονας του φορουμ.
2)Πιο στυλακι?Αλλος πρεπει να αλλαξει στυλακι αλλα δεν ειμαι εγω που θα το κρινω,ας το καταλαβει ο ιδιος.
 

DeletedUser

Guest
κ εγω σου ειπα ηταν μεσα μοντ ας εκαναν τα δεοντα
 

DeletedUser

Guest
κ εγω σου ειπα ηταν μεσα μοντ ας εκαναν τα δεοντα

επειδη πιστευω αυτα :
"μη διαφωνείς δημόσια με έναν ηλίθιο...
μπορεί ο κόσμος να μην καταλάβει τη διάφορα..."
"μην διαφωνεις ποτε με εναν ηλιθιο,θα σε ρηξει στο επιπεδο του και θα σε νικησει λογω εμπειριας"
σταματω την κουβεντα εδω.
 

DeletedUser

Guest
1) δεν νομιζω πως εισαι μοντ για να μου λες πως θα γραφω ηταν μεσα ο ντιμμε αν μου εδινε μπαν κ
2) αλλαξε το στυλακι σου

1.ειναι κανονας του φορουμ και αν δεν τον τυρεις 8α φας ban.
2.απλα σου το λεει...

ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ
 

DeletedUser

Guest
πρωτον καλα κανεις κ σταματας τις βλακειες παλουκι
δευτερον ξερω πολυ πιο καλα τους κανονες στο φορουμ κ στο παιχνιδι επαιζα πολυ πριν απο εσας κ ο τροπος που το ειπε μονο συμβουλη δεν ηταν......
τριτον δικογορο σε εβαλε?
τεταρτον οτι αλλο 8ελετε πμ θενκς ( δεχομαι μνμ 7-9)
(α ρε γκρινιαρη ωρες ωρες μας λειπεις!!!!!!)
 

DeletedUser

Guest
ελεος!!!!τη 8α ακουσουμε αλλο...δεν με εβαλε κανενας δηκηγορο, ομος δεν 8ελω να πεσω στο επιπεδο σου για αυτο φευγο εγο....και να ξερεις οτι σε λιγο που 8α μπει falegk 8α φας βαν για σπαμ....
 

DeletedUser

Guest
πρωτον καλα κανεις κ σταματας τις βλακειες παλουκι
δευτερον ξερω πολυ πιο καλα τους κανονες στο φορουμ κ στο παιχνιδι επαιζα πολυ πριν απο εσας κ ο τροπος που το ειπε μονο συμβουλη δεν ηταν......
τριτον δικογορο σε εβαλε?
τεταρτον οτι αλλο 8ελετε πμ θενκς ( δεχομαι μνμ 7-9)
(α ρε γκρινιαρη ωρες ωρες μας λειπεις!!!!!!)

το ξερεις τοσο καλα που εισαι μονο 7 λβλ???????
 

DeletedUser

Guest
κ που ξερεις εσυ οτι δεν ειχα σταματησει το παιχνιδι σβηστηκε το ακκ κ εκανα αλλο???? δες την εγγραφη μου στο φορουμ που κ παλι αργησα να μπω........

κ παρακαλω μην διπλοποσταρεις κανε edit μα8ε λιγο τους κανονες....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή