τελικά 8α έρ8ει???

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Παιδιά 8α ή8ελα να σας ροτήσω αν τελικά το Premium που αλλάζει ολες τις ικανότητες 8α ερ8ει και εδο :confused:???? στην εφημεριδα λένε οτι στο beta
εχει ηδη μπει, και λενε οτι μαλλον δεν 8α έρ8ει,ειναι αλη8εια??????
 

DeletedUser

Guest
μάλλον νοέμβριο τότε νομίζω ότι θα μπει και η νέα έκδοση αν κάνω λάθος διορθώστε με
 

DeletedUser

Guest
Σίγουρα δε θα έρθει με την ίδια μορφή όπως στο beta. Θα μπουν κάποιοι περιορισμοί που ακόμα δεν τους ξέρουμε.
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβα τιν κανεις με αυτο το premium?αλλαζεις τις ικανοτητες και τις βαζεις οπου θες?δηλαδη σαν εκεινο που γινετε με εκεινον τον ινδιανο αλλα χωρις λεφτα?:confused::D
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβα τιν κανεις με αυτο το premium?αλλαζεις τις ικανοτητες και τις βαζεις οπου θες?δηλαδη σαν εκεινο που γινετε με εκεινον τον ινδιανο αλλα χωρις λεφτα?:confused::D

ναι, στο beta αν δεν κανω λα8ος ειναι μονο 2 σβολους χρυσου:eek:
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά 8α ή8ελα να σας ροτήσω αν τελικά το Premium που αλλάζει ολες τις ικανότητες 8α ερ8ει και εδο :confused:???? στην εφημεριδα λένε οτι στο beta
εχει ηδη μπει, και λενε οτι μαλλον δεν 8α έρ8ει,ειναι αλη8εια??????


Απο οτι διαβασα η ψηφοι που ειναι ΚΑΤΑ αυτης της εφαρμογης premium ειναι περισσοτεροι απο τους ΥΠΕΡ οποτε δεν ειναι καν σιγουρο οτι θα ερθει..
 

DeletedUser

Guest
κοιταξτε,θα ερθει αυτο το ειδος πρεμιουμ μονο που θα ειναι (το πιο πιθανο) με διαφορετικη μορφη,δλδ με αυτο το πρεμιουμ δεν θα ανεβαινει η τιμη αλλαγης ικανοτητων-ιδιοτητων απο τον σαμανο (υποθεση).
αποκλειεται να κοστιζει μονο 2 σβολους χρυσου,θα κοστιζει πολυ παραπανω,μονο που στον βετα το βαλανε για να το δοκιμασουν οι παιχτες.
λογικα θα μπει στην επομενη αναβαθμιση.κανεις δεν ξερει ποτε ειναι αν και υποθετω μεσα οκτωβριου με αρχες νοεμβρη.
 

DeletedUser

Guest
αντε βρε παιδια ας μιλησουν καποιος ενοιμερομενος....(anorthosi4ever,Jack Cooper)
 

DeletedUser

Guest
Διαβάστε ΑΥΤΟ!

Ο Διαχειριστής είπε ότι δεν θα μπει
έτσι στους κανονικούς κόσμους και
ότι ακόμα δεν έχει αποφασιστεί
πως θα το αλλάξουν!
Αλλά από τα λεγόμενα του σίγουρα θα
μπει κάπως αλλαγμένο!:)

Και ακόμα είπε ότι αυτό το premium
θα είναι διαθέσιμο μόνο στον beta!;)

Ελπίζω να σας διαφώτισα λίγο!:D
 

DeletedUser

Guest
Προς το παρόν δουλεύει μόνο στον beta.
Επειδή είναι αρκετοί αυτοί που διαφώνησαν ψαχνουν να βρουν ενα τρόπο να το αλλάξουν λίγο.
Γνωμη μου είναι οτι με τον ένα τρόπο ή τον άλλο θα μπει
 

DeletedUser184

Guest
θα μπει αλλα όχι με αυτή τη μορφή....ίσως να μην ανεβάζει τον σάμανο και τέτια...δεν νομίζω να μπει για να αλλάζουμε όλες τις ικανότητες μας...
 

DeletedUser

Guest
αμα αλλαζουμε τις ικανοτητες ετσι απλα ειναι χαζομαρα!:mad:
παω ο σαμανος:(
δεν θα εχει δουλεια:eek:
 

DeletedUser

Guest
αμα αλλαζουμε τις ικανοτητες ετσι απλα ειναι χαζομαρα!:mad:
παω ο σαμανος:(
δεν θα εχει δουλεια:eek:

νομιζεις καπιοι μπορει π.χ. να κανουν μια αποστολη και να τους δωσει ικανοτητες αλλα να μην τις θελουν εκει θα παρουν πρεμιουμ για να αλλαξουν 2-3ς ικανοτητες?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εγώ είμαι κατά σε αυτό, πάνω κάτω οι απόψεις μας είναι ίδιες ;)
τέσπα αν είναι να μπει ας το βάλουν με 5 σβόλους χρυσού και μισές ικανότητες, αυτή είναι η γνώμη μου και πιστεύω πως περισσότερο θα το χρειαστούν αυτοί που κάνουν δουλειές για τις αποστολές
 

DeletedUser2737

Guest
ΕΓΩ ειμαι ΚΑΤΑ .
δηλαδη τοσο καιρο π παιζω και βαζω πολυ προσεκτικα τα skills m ερχεται ο αλλος και με 2 (η 5 )σβολους να χαλασει οτι εχτιζα με τοσο κοπο εγω ολο αυτο τον καιρο
δεν λεω το κανει ευκολο το παιχνιδι αλλα σε σημειο που να κατ5ανταει ΓΕΛΕΙΟ:(
 

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι κατα .
δηλαδη τοσο καιρο π παιζω και βαζω πολυ προσεκτικα τα skills m ερχεται ο αλλος και με 2 (η 5 )σβολους να χαλασει οτι εχτιζα με τοσο κοπο εγω ολο αυτο τον καιρο
δεν λεω το κανει ευκολο το παιχνιδι αλλα σε σημειο που να κατ5ανταει γελειο:(

το εχουν δει αυτο,οτι δλδ θα καταστραφει ο τροπος παιχνιδιου,γι αυτο λογικα θα μπει με αλλη μορφη,αλλα ακομα και αν μπει ετσι δεν θα κανει ουτε 2 ουτε 5 σβολους χρυσου,σιγουρα αρκετους παραπανω.
 

DeletedUser2737

Guest
μα ναι δικιο εχεις !δλδ ενταξι ειπαμε τα premium βοηθανε αλλα ενταξι μην το ξεφτυλισουμε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή