ποκερ με $ του παιχνιδιου?

  • Δημιουργός θέματος .Hernando.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser280

Guest
ελα ρε παιδια μην λεμε οτι θελουμε, η κατασταση που υπαρχει αυτη τη στιγμη ειναι εντελως πλασματική, δλδ τι θα πει εισαι δευτερος στη βαθμολογια; νομιζεις ειναι ποκερ αυτο που παιζουμε αυτη τη στιγμη;

εγω πιστευω πως ειναι καθαρα θεμα κωλοφαρδιας τη στιγμη που βλεπω ατομα που μπαινουν και ξαναμπαινουν 6 και 7 φορες ολ ιν συνεχομενα (τζογος) μεχρι να περασει η ωρα και να σηκωθουν να φυγουν. αυτο ειναι το ποκερ;

να εισαι σιγουρος πως οταν μπουν δολ του γουεστ στο ποκερ δεν θα πλουτισεις τοσο ευκολα οσο νομιζεις γιατι ενας ενας δν θα σκορπαει δεξια αριστερα διχιλιαρα μονο και μονο επειδη βαριεται. θα το κανει μια, θα το κανει δυο, μετα θα μεινει αφραγκος.

ειμαι υπερ των δυο τραπεζιων, ενα με λεφτα του γουεστ και ενα με εικονικα, αλλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξουν το σχεδιασμο γιατι αυτο το πραγμα που μας παρουσιασε η ιννο για τραπεζι του ποκερ ειναι το λιγοτερο σκετη απογοητευση.

πχ δεν σε αφηνει να πας πασο αν δεν εχει προηγηθει πονταρισμα. ελεος. δλδ αν θελω να παω για κατουρημα δν μπορω να παω πασο, οχι πρεπει σονυ και καλα να περιμενουν οι υπολοιποι να τελειωσει ο χρονος μου.

υπαρχουν ενα εκατομμυριο λογισμικα στο ιντερνετ για τραπεζια ποκερ κι αυτοι διαλεξαν το χειροτερο
 

lena78

Νέο Μέλος
χαχαχα ποκερ ειναι ρε δε παλουκ! οχι ρωσικη ρουλετα!! χαχαχ μ αρεσεις..

λενα.. οσοι παιζουν ποκερ,δεν ειναι απαραιτητα και μονομαχοι...
οποτε θα μπορει ανετα ο καθενας να προσπαθησει :wk

Ναι, σ'αυτό έχεις δίκιο. Μακάρι, να γινόταν λοιπόν. Και μετά, ντου και ό,τι κάτσει!:lf
 

DeletedUser

Guest
θα συμφωνησω εν μερει με τον μπλοντυ..
επισεις δεν εχει ηχο,δεν εχει μια μπαρα που να δειχνει το χρονο,δεν εχει εικονικες μαρκες.
μικρα αλλα σημαντικα αυτα τα λαθακια.
 

DeletedUser

Guest
ελα ρε παιδια μην λεμε οτι θελουμε, η κατασταση που υπαρχει αυτη τη στιγμη ειναι εντελως πλασματική, δλδ τι θα πει εισαι δευτερος στη βαθμολογια; νομιζεις ειναι ποκερ αυτο που παιζουμε αυτη τη στιγμη;

εγω πιστευω πως ειναι καθαρα θεμα κωλοφαρδιας τη στιγμη που βλεπω ατομα που μπαινουν και ξαναμπαινουν 6 και 7 φορες ολ ιν συνεχομενα (τζογος) μεχρι να περασει η ωρα και να σηκωθουν να φυγουν. αυτο ειναι το ποκερ;

να εισαι σιγουρος πως οταν μπουν δολ του γουεστ στο ποκερ δεν θα πλουτισεις τοσο ευκολα οσο νομιζεις γιατι ενας ενας δν θα σκορπαει δεξια αριστερα διχιλιαρα μονο και μονο επειδη βαριεται. θα το κανει μια, θα το κανει δυο, μετα θα μεινει αφραγκος.

ειμαι υπερ των δυο τραπεζιων, ενα με λεφτα του γουεστ και ενα με εικονικα, αλλα αυτο που θελω να πω ειναι οτι πρεπει οπωσδηποτε να αλλαξουν το σχεδιασμο γιατι αυτο το πραγμα που μας παρουσιασε η ιννο για τραπεζι του ποκερ ειναι το λιγοτερο σκετη απογοητευση.

πχ δεν σε αφηνει να πας πασο αν δεν εχει προηγηθει πονταρισμα. ελεος. δλδ αν θελω να παω για κατουρημα δν μπορω να παω πασο, οχι πρεπει σονυ και καλα να περιμενουν οι υπολοιποι να τελειωσει ο χρονος μου.

υπαρχουν ενα εκατομμυριο λογισμικα στο ιντερνετ για τραπεζια ποκερ κι αυτοι διαλεξαν το χειροτερο

Και εγω συμφωνω απολυτα με εσενα φιλε blondy...Στο ποκερ μπορεις να πας πασο μπορεις να κανεις μπλοφες καταρχας,εδω ουτε πασο μπορεις να παρεις ουτε μπλοφες να κανεις γιατι δεν ενδιαφερονται για τα λεφτα τους...
 

DeletedUser

Guest
Ε μα παω να παιξω μια μπλοφα στο τραπεζι και κανουν ολοι call γιατι δεν νοιαζονται για τα λεφτα τους δεν ειναι κατασταση αυτη...Για αυτο δεν παιζω πλεον ποκερ... :grr
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχα....συναντισα καποιον που επεζε συνεχια και εχανε τα λεφτα του και παντα τα ξαναγεμιζε 2000$
χαχαχα
 

DeletedUser

Guest
Δεν ειναι μονο ενας που το κανει αυτο ολοι αυτο κανουν παιζουν με οτι φιλα να ναι γιατι δεν τους ενδιαφερουν τα λεφτα τους γιατι δεν ειναι αληθινα(εννοω χρηματα που περνεις απο δουλειες του παιχνιδιου) οποιος εχει παιξει ποκερ ωστε και στο ιντερνετ καταλαβαινει οτι αυτο δεν ειναι ποκερ... :grr
 

DeletedUser

Guest
επαληθευετε τα λεγομενα μου βλεπω
οπως προειπα ειναι παιχνιδι για λιγους.καμια 10αρια ατομα ξερουν μονο (και πολλους λεω)

καποιος που εχει τη δυνατοτητα να το αλλαξει το συστημα του ποκερ,θα μας πει τη γνωμη του ομως?
για να μη μεινουμε στα λογια μονο..
αν υπαρχει πιθανοτητα να αλλαξει,ας το μαθουμε. αλλιως να μη το κουραζουμε αλλο το θεμα..
 

DeletedUser

Guest
Παραδοσιακά

Όποιος χάνει στα χαρτιά...

[spoil]
barrel-dude.jpg
[/spoil]
 

DeletedUser

Guest
Καλα ρε blondy για να ανεβασεις τα μηνυματα σου τις γραφεις στα 2 τις απαντησεις σου!Διαμαρτυρομαι :grr

Παιδια το καλυτερο που μπορει να γινει ειναι να παιζεις ποκερ με λεφτα του παιχνιδιου και να γινει ενας οδηγος ποκερ για το απειρους παικτες!
 

DeletedUser

Guest
Καλα ρε blondy για να ανεβασεις τα μηνυματα σου τις γραφεις στα 2 τις απαντησεις σου!Διαμαρτυρομαι :grr

Παιδια το καλυτερο που μπορει να γινει ειναι να παιζεις ποκερ με λεφτα του παιχνιδιου και να γινει ενας οδηγος ποκερ για το απειρους παικτες!

μα αυτο καταδικαζω ρε φιλαρακι εδω..

πρεπει δηλαδη ολοι να μαθουν τζογο για να ευνοουντε?

και ξαναλεω

τοποθεσιες με τραπεζια ποκερ στο χαρτη,ετσι ωστε να ειναι μαζεμενοι ολοι σε ενα σημειο,για δυνατοτητα μονομαχιας.

οσο για αυτο με τα ποστ,νομιζω φτανεις επαξια τον blondy,ισως και να τον ξεπερνας..
 

DeletedUser

Guest
μα αυτο καταδικαζω ρε φιλαρακι εδω..

πρεπει δηλαδη ολοι να μαθουν τζογο για να ευνοουντε?

και ξαναλεω

τοποθεσιες με τραπεζια ποκερ στο χαρτη,ετσι ωστε να ειναι μαζεμενοι ολοι σε ενα σημειο,για δυνατοτητα μονομαχιας.

οσο για αυτο με τα ποστ,νομιζω φτανεις επαξια τον blondy,ισως και να τον ξεπερνας..

Η δυνατοτητα μονομαχιας ανα πασα στιγμη δεν νομιζω να ειναι καλη λυση γιατι ετσι χαλας το παιχνιδι του αλλου...Δηλαδη αν καποιος παιζει ποκερ μπορει να το λυποθημησει ο αλλος αδικο μου φαινεται...

Εγω λεω οτι οσο παιζει ποκερ ο αλλος να μην μπορει να τον βαραν οι αλλοι καθως και να παιρνει εμπειρια με καθε παρτιδα που κερδιζει αναγολα με τα χρηματα που κερδιζει...Δηλαδη να ειναι σαν να παιρνεις μερος σε μια μαχη οχυρου!

Τι λες ρε LSD τουλαχιστον εγω ειχα να κανω και μια προταση οχι απλα να γραψω μια λεξη που μπορουσα να προσθεσω με επεξεργασια :p
 

DeletedUser

Guest
Η δυνατοτητα μονομαχιας ανα πασα στιγμη δεν νομιζω να ειναι καλη λυση γιατι ετσι χαλας το παιχνιδι του αλλου...Δηλαδη αν καποιος παιζει ποκερ μπορει να το λυποθημησει ο αλλος αδικο μου φαινεται...


δηλαδη οταν 5 ατομα πλουτιζουν με ευκολια και ταχυτητα εις βαρος εκατονταδων αλλων,δεν ειναι αδικο ε?
δεν μπορω να καταλαβω τον τροπο που σκεφτεσε,ειλικρινα
 

DeletedUser

Guest
δηλαδη οταν 5 ατομα πλουτιζουν με ευκολια και ταχυτητα εις βαρος εκατονταδων αλλων,δεν ειναι αδικο ε?
δεν μπορω να καταλαβω τον τροπο που σκεφτεσε,ειλικρινα

Για αυτο εχω κανει σε προηγουμενο post τις παρακατω προτασεις:

1)Να υπαρχουν 2 διαφορετικα τραπεζια ενα τραπεζι με κανονικα λεφτα και ενα τραπεζι με μαρκες(οπως υπαρχουν τωρα τραπεζια με μαρκες)...Στο 1ο τραπεζι εχω προτεινει επισης αναλογα με το ποσο που κερδιζεις στην παρτιδα να παιρνεις και την αναλογη εμπειρια...Ενω στο 2ο τραπεζι θα παιζουν αυτοι που παιζουν μονο για την πλακα τους...Και φυσικα οσο διαρκει μια παρτιδα ποκερ να μην μπορουν να δεχτουν μονομαχιες απο αντιπαλους οσοι συμμετεχουν

2)Να δημιουργηθει ενας οδηγος για ποκερ ετσι ωστε να βοηθουν οι απειροι παικτες που δεν ξερουν καλα το παιχνιδι...

Προφανως σκεφτομαι πολυ διαιφορετικα απο εσενα για να μην μπορεις να καταλαβεις τον τροπο σκεψης μου...
 

DeletedUser

Guest
1)Να υπαρχουν 2 διαφορετικα τραπεζια ενα τραπεζι με κανονικα λεφτα και ενα τραπεζι με μαρκες(οπως υπαρχουν τωρα τραπεζια με μαρκες)...Στο 1ο τραπεζι εχω προτεινει επισης αναλογα με το ποσο που κερδιζεις στην παρτιδα να παιρνεις και την αναλογη εμπειρια...Ενω στο 2ο τραπεζι θα παιζουν αυτοι που παιζουν μονο για την πλακα τους...Και φυσικα οσο διαρκει μια παρτιδα ποκερ να μην μπορουν να δεχτουν μονομαχιες απο αντιπαλους οσοι συμμετεχουν
αυτο το θεμα φτιαχτηκε για τον ακριβως αντιθετο σκοπο φιλε. και λες οτι θα παιρνουν ΚΑΙ εμπειρια οι οσοι παιζουν ποκερ?? τραγικο.. μαλλον δεν διαβασες το αρχικο ποστ?

2)Να δημιουργηθει ενας οδηγος για ποκερ ετσι ωστε να βοηθουν οι απειροι παικτες που δεν ξερουν καλα το παιχνιδι...
παλι τα ιδια.. το θεμα δεν ειναι να μαθουν ποκερ. πολλοι ξερουν ποκερ και δεν ασχολουντε κιολας,και αλλοι δεν ενδιαφεροντε καν να μαθουν οπως ειπε και η λενα,δεν ξερω αν το ειδες.


Προφανως σκεφτομαι πολυ διαιφορετικα απο εσενα για να μην μπορεις να καταλαβεις τον τροπο σκεψης μου...
ναι..προφανως.. οπως το πες:wk
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ξέρω θα ακουστεί περίεργο αλλα συμφωνώ με τον .LSD.​
:blk:blk:blk
 
Κορυφή