η ποιο ωραια ατακα !!

DeletedUser735

Guest
macaca ειπε:
κοίτα στα στατιστικά, στη βοήθεια στο πόσοι υπάρχουν γύρω σου και τι είναι και ψάξε να βρεις βαθιά μέσα σου τι αποζητά η καρδιά σου, ποιον χαρακτήρα. εμείς είμαστε άτομα που έχουμε ήδη διαλέξει το δρόμο μας. δεν υπάρχει για εμάς γυρισμός...

τρομερη απαντηση σε ερωτηση ''τι χαρακτηρα να επιλεξω?''.
οι παλαιοτεροι θα θυμουνται τον αρχι-spammer macaca!:rolleyes:
 

DeletedUser315

Guest
ωραιο!!! 18/20

οτι δεν σε σκοτωνει σε κανει πιο δυνατο

σιγουρα
16/20

θα ποσταρω αυτες π μ άρεσαν ποιο πολυ

-Ο μονος σωστος τροπος να δεχτεις μια προσβολη είναι να την αγνοησεις. Αν δε μπορεις να την αγνοησεις, απαντησε της. Αν δε μπορεις να της απαντησεις, γελα μ’αυτην. Αν δε μπορεις να γελασεις ,προφανως σου αξιζει.

-Μη στεναχωριεσαι για το αυριο. Aυριο μπορεί να κερδίσεις ενα εκατομμύριο euro ή να σε χτυπήσει φορτηγό. Η μπορει να κερδίσεις ενα εκατομμύριο euro και να σε χτυπήσει φορτηγό.

-Συμπερασμα είναι ένα μερος που φτανεις όταν κουραστείς να σκέφτεσαι.

-Το «κλπ.» είναι το σημάδι που το χρησιμοποιούμε για να δείξουμε πως δήθεν ξέρουμε περισσότερα απ' ό,τι λέμε.

-Αυτοπεποίθηση είναι το αίσθημα που έχεις πριν συνειδητοποιήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι.
 

DeletedUser

Guest
σιγουρα
16/20

θα ποσταρω αυτες π μ άρεσαν ποιο πολυ

-ο μονος σωστος τροπος να δεχτεις μια προσβολη είναι να την αγνοησεις. αν δε μπορεις να την αγνοησεις, απαντησε της. αν δε μπορεις να της απαντησεις, γελα μ’αυτην. αν δε μπορεις να γελασεις ,προφανως σου αξιζει.

-μη στεναχωριεσαι για το αυριο. Aυριο μπορεί να κερδίσεις ενα εκατομμύριο euro ή να σε χτυπήσει φορτηγό. η μπορει να κερδίσεις ενα εκατομμύριο euro και να σε χτυπήσει φορτηγό.

-συμπερασμα είναι ένα μερος που φτανεις όταν κουραστείς να σκέφτεσαι.

-το «κλπ.» είναι το σημάδι που το χρησιμοποιούμε για να δείξουμε πως δήθεν ξέρουμε περισσότερα απ' ό,τι λέμε.

-αυτοπεποίθηση είναι το αίσθημα που έχεις πριν συνειδητοποιήσεις την κατάσταση στην οποία βρίσκεσαι.

το πρωτο μου αρεσε πολυ. 20/20



με κοροϊδευεις μια ντροπη σου!με κοροϊδευεις δυο ντροπη μου.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser2677

Guest
φοβαμαι μηπως καποια μερα με αφησουν ολοι και μεινουν μονοι τους!!!

εχω και αλλες πολλες αλλα τις εχω ξεχασει!
 

DeletedUser2131

Guest
19

δεν υπάρχει διαφορά μεταξύ του σοφού και του βλάκα, όταν ερωτεύονται.
 

DeletedUser

Guest
20/20

«δύο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία. και για το σύμπαν δεν είμαι απόλυτα σίγουρος ...»άλμπερτ αϊνστάιν

να το σωστο ρητο οπωσ ειπε και ο falegk

"τα σοβαρά προβλήματα που αντιμετωπίζουμε δεν μπορούν να λυθούν αν μείνουμε στο ίδιο επίπεδο σκέψης που είχαμε όταν τα δημιουργήσαμε."
άλμπερτ αϊνστάιν
 

DeletedUser

Guest
οταν μαθεις ορθογραφια θα κατσω να ασχοληθω. απο ποτε το ειδα γραφεται με ομικρον ιωτα?

λοιπον. δεν το σκεφτηκα εγω, αλλα ειναι απλα επικο, πιστευω και ειμαι 99% σιγουρος πως το εχει ακουσει ο καθε ενας εδω μεσα:

greeks don't fight like heroes but heroes fight like greeks!!!

μεταφραση για οσους δεν καταλαβαν:

οι έλληνες δεν πολεμάνε σαν ήρωες, αλλά οι ήρωεςς πολεμάνε σαν έλληνες!!!

ειναι αρχαια... και τα δυο επρεπε να τα γραψει με ομικρον γιωτα...
μια κοινη: τα παντα ρει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
θαλησ---------------οταν ρωτηθηκε ποσο απεχει το ψεμμα απο την αληθεια απαντησε'' οσο απεχουν τα ματια απο τα αυτια''

η σκληρή δουλειά δε σκότωσε ποτέ κανέναν, αλλά γιατί να παίζουμε με την τύχη μας;
 

DeletedUser

Guest
Kαλοοοο

"Φατε σκατα, 1 εκατομμυριο μυγες δεν κανουν λαθος..." :p

"Ο υπολογιστής δεν θα αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. Εξάλλου δεν μπορείς να σκοτώσεις μια μύγα με ένα laptop." :p
 

DeletedUser3157

Guest
καλύτερη ατάκα γραμμένη σε τουαλέτα στα εξάρχεια

"οτι και να γινει αφηστε με!!"

και ένα σωστό για τους νεώτερους...

"το να πολεμάς για την ειρήνη είναι σαν να πηδάς για την παρθενιά"
 

DeletedUser1514

Guest
ηλθαν τα αυρια να διωξουν τα σημερα....
 

DeletedUser

Guest
καλύτερη ατάκα γραμμένη σε τουαλέτα στα εξάρχεια

"οτι και να γινει αφηστε με!!"

18/20...ο βασιλιας του θρόνου....


ηλθαν τα αυρια να διωξουν τα σημερα....

10/20...χιλιοειπωμενο


και κατι καινουριο

να φυγετε κυριε...να πατε αλλου!!!!
 

DeletedUser

Guest
"Ο υπολογιστής δεν θα αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. Εξάλλου δεν μπορείς να σκοτώσεις μια μύγα με ένα laptop."
 

DeletedUser

Guest
"φατε σκατα, 1 εκατομμυριο μυγες δεν κανουν λαθος..." :p

"ο υπολογιστής δεν θα αντικαταστήσει ποτέ τις εφημερίδες. εξάλλου δεν μπορείς να σκοτώσεις μια μύγα με ένα laptop." :p

δεν υπαρχει αυτος ε? λιγο πιο πανω στο ποστ δεν μπορουμε να κοιταξουμε, ε?
 
Κορυφή