η ποιο ωραια ατακα !!

DeletedUser2737

Guest
γκογκουλινε παιδακι μου βαζε και καμια μεταφραση πουλακι μυ γιαντα δεν εχουμε τελειωσει ουλοι το σχουλειο.:d
 

DeletedUser

Guest
φάτε κοπρανα. δεν είναι δυνατόν τόσα δισεκατομμύρια μύγες να μην ξέρουν τι κάνουν. :d
 

DeletedUser

Guest
19/20.


εν οιδα οτι ουδεν οιδα

(σωκράτης)

Οταν μαθεις ορθογραφια θα κατσω να ασχοληθω. Απο ποτε το ειδα γραφεται με ομικρον ιωτα?

Λοιπον. Δεν το σκεφτηκα εγω, αλλα ειναι απλα επικο, πιστευω και ειμαι 99% σιγουρος πως το εχει ακουσει ο καθε ενας εδω μεσα:

Greeks don't fight like heroes but heroes fight like Greeks!!!

Μεταφραση για οσους δεν καταλαβαν:

Οι Έλληνες δεν πολεμάνε σαν ήρωες, αλλά οι ήρωεςς πολεμάνε σαν Έλληνες!!!
 

DeletedUser

Guest
εν οιδα ,οτι υπαρχω!χαχχααχαχ
παραμυθατζησ!μπουχαχχαχα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
η σκληρή δουλειά θα σε ανταμείψει στο μέλλον. η τεμπελιά θα σε ανταμείψει άμεσα.

τρελε πολυ καλο και πολυ σωστο...:d:d(κλασσικος ελληναρασ!)
 

DeletedUser

Guest
Οταν μαθεις ορθογραφια θα κατσω να ασχοληθω. Απο ποτε το ειδα γραφεται με ομικρον ιωτα?

Λοιπον. Δεν το σκεφτηκα εγω, αλλα ειναι απλα επικο, πιστευω και ειμαι 99% σιγουρος πως το εχει ακουσει ο καθε ενας εδω μεσα:

Greeks don't fight like heroes but heroes fight like Greeks!!!

Μεταφραση για οσους δεν καταλαβαν:

Οι Έλληνες δεν πολεμάνε σαν ήρωες, αλλά οι ήρωεςς πολεμάνε σαν Έλληνες!!!

ειπαμε οτι δεν ειμαι και ορθογραφος αλλα το ειδα το ξερω.εσυ ξερεις οτι η φραση ειναι στα αρχαια;;;και οτι εκει το οιδα σμενει ξερω;;;εε;;και υπαμε 1 2334 234 567 φορες οτι δεν γινετε να σχολειαζετε την ορθογραφια.ειξερα τη φραση και για να ιεμια σιγουρος κοιταξα σοτ google στο site που ειπαι ο cooper και την βρηκα με οι.
 

DeletedUser

Guest
O Clonoa δεν έχει διπλό λογαριασμό
Έχει Clono

Και το διαχρονικό:
Πας μη Έλλην βάρβαρος...

Πρώτα σε αγνοούν,μετά σε γελοιοποιούν,μετά σε καταδιώκουν και μετά σε ασπάζονται
 

DeletedUser

Guest
ειπαμε οτι δεν ειμαι και ορθογραφος αλλα το ειδα το ξερω.εσυ ξερεις οτι η φραση ειναι στα αρχαια;;;και οτι εκει το οιδα σμενει ξερω;;;εε;;και υπαμε 1 2334 234 567 φορες οτι δεν γινετε να σχολειαζετε την ορθογραφια.ειξερα τη φραση και για να ιεμια σιγουρος κοιταξα σοτ google στο site που ειπαι ο cooper και την βρηκα με οι.

Διορθωσεις:rolleyes::
σμενει - σημαινει
υπαμε - ειπαμε
1 2334 234 567 - 37
γινετε - γινεται
ειξερα - ηξερα
ιεμια - ειμαι
σοτ - στο

OWNED!

Κι ας φαω ινφρακσον, δεν αντεχω να βλεπω τετοια ανορθογραφια!
 

DeletedUser

Guest
Το εχουμε ξαναπει οτι δεν σχολιαζουμε την ορθογραφια κανενος. Παρακαλω να σταματησετε.

Παρτε και μια ατακα απο εμενα



Galileo Galilei
Και όμως γυρίζει...
 

DeletedUser

Guest
Το εχουμε ξαναπει οτι δεν σχολιαζουμε την ορθογραφια κανενος. Παρακαλω να σταματησετε.

Παρτε και μια ατακα απο εμενα



Galileo Galilei
Και όμως γυρίζει...

χαχαχαχαχαχα:p

δεν την επιασα την ατακα και δεν εχω ιδεα γιατι γελαω!:confused:

Τη δικια μου γιατι δεν την σχολειασε κανεις???

Οι Έλληνες δεν πολεμάνε σαν ήρωες, αλλά οι ήρωεςς πολεμάνε σαν Έλληνες!!!
 

DeletedUser

Guest
ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΤΑΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑ ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ!
ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΩΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ,ΗΤΑΝ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ' ,Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΑΙΖΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!ΤΟΤΕ ΞΥΠΝΑΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΜΕΝΟΣ Κ' ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ Κ' Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΠΙΘΡΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ' ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ Κ' ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΞΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ!
ΑΝ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!ΣΙΓΟΥΡΑ!!!:eek:
 

DeletedUser

Guest
εγω πιστευω οτι η καλυτερη ειχει ηδη υποθει.αλλα ας την παραλλαξω λιγο:

Ηρθα(στην DMU)Ηδα(τον Anodino)Εχασα(δεν περιμενα και τιποτα αλλο)
 

DeletedUser

Guest
χαχαχαχαχαχα:p

δεν την επιασα την ατακα και δεν εχω ιδεα γιατι γελαω!:confused:

Τη δικια μου γιατι δεν την σχολειασε κανεις???

Οι Έλληνες δεν πολεμάνε σαν ήρωες, αλλά οι ήρωεςς πολεμάνε σαν Έλληνες!!!


o γαλιλαιος ηταν ο πρωτος που ανακαλυψε οτι η γη γυριζει.επειδη τοτε αυτους που πιστευαν κατι διαφορετικο απ τους αλλους τους καταδικαζαν σε θανατο θα καταδικαζαν και τον γαλιλαιο.στην δικη του εδωσαν μια ευκαιρια να ζησει με προυποθεση να αλλαξει αποψη.εκεινος δεχθηκε αλλα μολις βγηκε απ το δικαστιριο ειπαι :κι ομως η γη γυριζει
 

DeletedUser102

Guest
Ό,τι δεν σε σκοτώνει,..... το σκοτώνεις εσύ :p:p
 

DeletedUser

Guest
διορθωσεις:rolleyes::
σμενει - σημαινει
υπαμε - ειπαμε
1 2334 234 567 - 37
γινετε - γινεται
ειξερα - ηξερα
ιεμια - ειμαι
σοτ - στο

owned!

κι ας φαω ινφρακσον, δεν αντεχω να βλεπω τετοια ανορθογραφια!

τα μισα ειναι απλα απροσεξιες.ακομα κιαν δεν ειμαι καλος στην ορθογραφια τουλαχιαστον ηξερα τι εννοουσε η φραση κιομως γυριζει και οτι φραση που εβαλα πριν ηταν στα αρχαια.
 

DeletedUser

Guest
ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ ΑΤΑΚΑ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑ ΑΛΗΘΕΙΑ!ΔΕΝ ΚΑΝΩ ΠΛΑΚΑ!
ΧΘΕΣ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΚΑΘΩΣ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΑΚΟΥΣΑ ΜΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙ,ΗΤΑΝ Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΟΥ ΑΚΟΥΓΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΜΕΡΑ Κ' ,Η ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΠΑΙΖΕ ΑΣΤΑΜΑΤΗΤΑ ΜΕΣ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ!ΤΟΤΕ ΞΥΠΝΑΩ ΠΑΝΙΚΟΒΛΗΜΕΝΟΣ Κ' ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ Η ΩΡΑ ΕΙΝΑΙ 5 ΤΟ ΠΡΩΙ Κ' Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΤΟΥ ΕΜΜΠΙΘΡΙ ΕΧΕΙ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ Κ' ΒΓΑΖΩ ΤΑ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ ΤΑ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΜΟΥ Κ' ΚΟΙΜΑΜΑΙ ΞΑΝΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ ΧΩΡΙΣ ΑΚΟΥΣΤΙΚΑ!
ΑΝ ΠΙΑΣΕΤΕ ΤΟ ΝΟΗΜΑ ΘΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ!ΣΙΓΟΥΡΑ!!!:eek:

δεν το επιασα
 
Κορυφή