ακαδημιες , τσιροι κ υποτελεις...

  • Δημιουργός θέματος Calamity jane
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
DENNIS-001 DENNIS-001 is online now
Junior Member

Εγγραφή: 13-12-2008
Προεπιλογή
Tous to kanes h sto kanan?


Τι εννοεις !!!!! :confused: :confused: :confused:
 

DeletedUser

Guest
ε ναι λοιπον μια που ειμαστε στον μεσαιωνα θα σε καψουμε !
:p :p :p
 

DeletedUser

Guest
re pedia ok nomiza oti diadramatizotan ston meseona!


Kapste me epidi ekana lathos!

αυτό είναι το φοβερό...ότι πιστεύεις ότι θα μπορούσε να διαδραματίζεται στον μεσαίωνα... άλλωστε όλοι είχαν τότε 45άρια κολτ, καραμπίνες, σαλούν κτλ.

και το πιάσαμε το νόημα, κάποιοι καταστρέφουν το game κατά την άποψη σου...το δήλωσες. Σταμάτα τώρα γιατί πλέον spammάρεις...
 

DeletedUser

Guest
αυτό είναι το φοβερό...ότι πιστεύεις ότι θα μπορούσε να διαδραματίζεται στον μεσαίωνα... άλλωστε όλοι είχαν τότε 45άρια κολτ, καραμπίνες, σαλούν κτλ.

και το πιάσαμε το νόημα, κάποιοι καταστρέφουν το game κατά την άποψη σου...το δήλωσες. Σταμάτα τώρα γιατί πλέον spammάρεις...

kala stamataw!
apla den einai anaggi na katapianeste me tetia lathi!
ok ekana lathos!
 

DeletedUser

Guest
an exeis tsipa tha mou afiseis ta xwria sou kai tha apoxwriseis apo to paixnidi
 

DeletedUser

Guest
εγω πηγα στο ξενοδοχειο τους ειναι κ επιπεδο2 .
 

DeletedUser

Guest
οι τυχοδιωκτες στα ξενοδοχεια μερχι κ 2 επιπεδο τα εχουν δωρεαν :)
 

DeletedUser280

Guest
κοιτα και εγω στο ξενοδοχειο τους ειμαι τωρα και μαλιστα στο δευτερο οροφο. δεν ερχεσαι απο το δωματιο μου να παιξουμε κανενα ποκερακι.
 

DeletedUser

Guest
ΟΙ ακαδημίες (ή η κατά εδώ προτίμηση του φίλου mikou πιο σωστή ονομασία άποικία') είναι μια νουμπο-κατάσταση που πρώτοι εμείς αυτο-καυτηριάζουμε στο προφίλ μας.

Δεν είναι κάποιο μαστερ-πλαν κατάκτησης του κόσμου(δεν παίζει κάτι τέτοιο άλλωστε), ούτε και έχουμε κάποιο ιδιαίτερο σχέδιο πέραν αυτού:

Θέλαμε από την αρχή του παιχνιδιού να έχουμε αξιόπιστη αδελφική πόλη στα 15 λεπτά απόσταση που να χτίζει μαγαζιά στα οποία θα μπορούμε ΚΑΙ εμείς να αγοράζουμε στο 1/4 της τιμής εξοπλισμό όπως και αυτοί σε εμάς.

ΔΕΝ μπορούσαμε να βασιστούμε σε μια απλή πόλη που απλά κάναμε μια φλου εμπορική συνεργασία. και που θα ξέραμε οτι δεν θα την κάνουν ένας ένας όλοι οι παίκτες ώστε να γίνει φάντασμα. Αυτό είναι και το μόνο σωστό σκεπτικό που θεωρούμε ότι έχουμε.... οπότε όλα τα άλλα που αναφέρατε είναι τα θεωρούμε λογικά. Δεν μας αφορούν όμως...Εμείς θα συνταχθούμε μαζί σας και στο άλλο θέμα-> των υπερσυμμαχιών. Μας έχουν ήδη πλησιάσει και ζητήσει συμμαχία μαζί μας από όταν δεν είχαμε καν οπλουργείο! (την αρνηθήκαμε εννοείτε αλλά έλεος)
 

DeletedUser

Guest
θα κλεψω τον χρυσο σου , τα ζωα σου , θα χτισω μια πολη , θα καλιεργησω ενα χωραφι, θα κυνηγησω αγρια αλογα , θα πουλησω οπλα στους ινδιανους ... παντα με το τζοαννα μου (περιστροφο εποχης) γεματο κ ετοιμο για χρηση ανα πασα στιγμη !
ειμαστε στην αγρια δυση κ οχι στον ο.η.ε. για να κανουμε συμαχιες επι συμαχιων , πρεπει να παιζουμε με την πλατη στον τοιχο κ το χερι στο εξασφαιρο !
 

DeletedUser

Guest
Επίσης προτείνω στον μαγκάκο που σπάμμαρε 4-5-6 φορές λέγοντας οτι καταστρέφουμε το παιχνίδι να κάτσει να μάθει πρώτα το παιχνίδι διαβάζοντας το HELP.

Όποιος έχει διαβάσει το help ξέρει οτι δεν παίζει σενάριο κατάκτησης του κόσμου. Οτι αν την πέσουμε σε κάποιον πολλοί μαζί ΜΟΝΟ σε εκείνον θα κάνουμε καλό χαρίζοντας XP (γιατί και να λιποθυμίσει στο τέλος, απλά πάει ξενοδοχείο με immunity 48 ωρών!!!

Αυτό το θέλω ΚΑΙ ΕΓΩ βασικά...Δεν με χαλάει να μπορώ για 48 ώρες να μαζεύω λεφτά χωρίς να μπορεί να μου την πέσει κάποιος.


Είμαστε νουμπάδες και γουστάρουμε...Να δω πόσοι άλλοι νουμπάδες θα μπορούν να έχουν δύο πόλεις στην πρώτη πεντάδα.
 

DeletedUser315

Guest
eles re sy overmind
ti prwth 5ada kai ti teleftea?
outos h alos kapoia stigmh otan fularei h polh apo ktiria oi pontoi ths stamatan
kai meta apla perimeneis na se ftasoun oi aloi
 

DeletedUser

Guest
eles re sy overmind
ti prwth 5ada kai ti teleftea?
Outos h alos kapoia stigmh otan fularei h polh apo ktiria oi pontoi ths stamatan
kai meta apla perimeneis na se ftasoun oi aloi

καλά αυτό δεν είναι και πολύ επιχείρημα... και μόνο ηθικά, μετράει να είσαι ο πρώτος. άλλωστε όλα τα παιχνίδια έχουν τέρμα.
 

DeletedUser315

Guest
edw protos einai opoios plhrwnei ta perisotera premium kai oxi anagkastika opoios to aksizei
opote an se ikonopoiei na se 1os plhrone 20 evro ton mhna kai eisai ok
 

DeletedUser184

Guest
proti

kai tr arxise o kosmos tpt den teliose oxi opos stis fyletikes pou eiste proti me diafora
 
Κορυφή