Χάρτης μεγάλων Οχυρών

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser305
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
δεν ειστε υποχρεωμενοι να απαντήσετε σε καθε θεμα που ανοιγει

αν δεν σας αρεσει απλα μην το παρακολουθείτε

σταματηστε το σπαμ, και τις προσβολες προς τους συμπαιχτες σας αλλιως οι προειδοποιήσεις θα γινουν κανονικα ινφρακτιον
 

DeletedUser

Guest
βασικα οντως το παιδι κανει τοσο κοπο ρε νουμπς μην του την λετε.
είπαμε να κανουμε πλάκα αλλα τι τον βρίζετε?

βασικα ρε συ το "οχυρο" ανηκει στη συμμαχια "βυθός του μπικίνι".
και είναι το μόνο που έχει.οποτε βαλτου ενα δικό του χρώμα.
εξακριβωμένο
 

DeletedUser305

Guest
βασικα οντως το παιδι κανει τοσο κοπο ρε νουμπς μην του την λετε.
είπαμε να κανουμε πλάκα αλλα τι τον βρίζετε?

βασικα ρε συ το "οχυρο" ανηκει στη συμμαχια "βυθός του μπικίνι".
και είναι το μόνο που έχει.οποτε βαλτου ενα δικό του χρώμα.
εξακριβωμένο

Ευχαρίστω ρε φίλε.....Θα το φτιάξουμε κ΄αυτό και θα τον ανεβάσω ξανά τον χάρτη με την αλλαγή που αναφέρεις....αρκεί να μη μας βάλει "πάλι χέρι" ο φίλος serra....;)
 

DeletedUser

Guest
ελα τωρα που κανεις κ τον δυσκολο αφου σου αρεσε! :cool::eek::)
 

DeletedUser305

Guest
ελα τωρα που κανεις κ τον δυσκολο αφου σου αρεσε! :cool::eek::)

Kαι βέβαια φίλε serra μ΄αρέσει, διαφορετικά δεν θα καθόμουνα να φτιάξω αυτά τα πράγματα...Απλά, ειλικρινά δεν το κάνω για λόγους εντυπωσιασμού, το κάνω γιατί μ΄αρέσει το παιχνίδι και ιδιαίτερα με την προσθήκη που έγινε με τα Οχυρά, απλά έκατσα και σκεφτηκα να φτιάξω το χάρτη και να με βοηθήσετε κ εσείς οι παλιοί, όπως π.χ ο φίλος ikaros, ο osfp, o woren κ.α..για να το οργανώσουμε καλύτερα και να υπάρχει και μια αντίληψη διαφορετική με τα Οχυρά...
Μόνος πάντως μου δεν γίνοταν να το φτιάξω, μαζί πρέπει να το οργανώσουμε, απλα εσύ προφανώς θεωρείς ότι σε κούρασα, αλλά αν δεν το έκανα έτσι, με τα λόγια πως θα είχα βοήθεια...? Έπρεπε λοιπόν να ανεβάζω συνεχώς τις αλλαγές που μου λέγατε....Τέλος πάντων νομίζω ότι το θέμα έληξε...;)
 

DeletedUser

Guest
και εγω νομιζω οτι εισαι πολυ καινουριος στο φορουμ και δεν ξερεις τον σερρα.
 

DeletedUser

Guest
μπαιδεγουει πολυ ωραιος ο χαρτης αν και οπως ειπε ο μπουφ το "οχυρο" θελει δικο του χρωματακι που να ξεχωριζει απο τα αλλα και να κανει μπαμ.

(οχι δεν κανο νταπλ ποστ)
 

DeletedUser

Guest
ικαρε.και εσυ νουμπ εισαι! βγεσ απο την πολη σου παρατα τα ολα και ελα σε εμασ να ταιριαξεισ γαντι
μασ λειπει ενασ για παρτιδα ποκερ

Bγαλμενος είμαι αλλα θα ξαναγυρισω μετά την εξεταστική.Δεν τους αφήνω να χαλάσουν το νεκροταφείο μας...τοσο πιστολιδι εχω ρηξει για παρτυ του..

Μαθανε ποκερ τα μπικινια?Αν ερθω θα ειναι σαν να κλέβω παγκαρι απο εκκλησεία ρε συ,δεν λέει :cool:

Α και ωραιος ο τελικός χάρτης.Απαιτώ sticky στο παιδι που καθεται και κοπιαζει ....
joahna καντο Please :p αξιζει
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ίκαρε δες τους συμμάχους των σεξενντδεσιτών...
και επιπλέον πολλά άτομα από αυτούς μας έχουν βοηθήσει...
πρέπει να πω και ονόματα?
 

DeletedUser

Guest
Tο ιδιο ισχυει για fg με ccp.Εφοσον ομως κατακσευαζεται χαρτης συμμαχιων και οχι 2 αντιμαχομενων πλευρών οι συμμαχιες αυτες μπαινουν ξεχωριστα εκτός αν τους θεωρείς υποτακτικούς σας...

Και εφοσον οι χρωματισμοι μπαινουν με βαση τα τωρινα δεδομενα και οχι τι γινοταν πριν 1 2 3 μηνες οι fg(οσοι ειναι τωρα στους fg) και οι sex and the city δεν πολυ ερχονται σε μαχες οχυρών(σχεδον δεν ερχονται καθολου) επομενως ... κτλ κτλ βαρεθηκα να εξηγω :mad:

Και η sitting bull/Κοκκινη φλογα παλιοτερα ηταν μελος της gu...τι σημαινει αυτό?
Μιλαμε για τα τωρινα δεδομένα...so simple
AΝ τωρα ξαφνικα αρχισουν να περνουν μερος σε μαχες θα τους βαλουμε ενα θαλασσι χρωματακι αλλα οχι το ιδιο με τους dead man καθως ειναι διαφορετικές συμμαχίες εκτος αν λεγονται dead man-sex city και δεν το ξερα...
 

DeletedUser

Guest
το "οχυρο" απο αυριο θα περασει στα χερια των νομιμων ιδιοκτητων του, εστω και αν χρειαστει να χυθει αδελφικο αιμα. διεκδικουμε οτι μας ανηκει.
 

DeletedUser

Guest
δε νομίζω πως είναι σωστό να βγάλουμε τα προσωπικά μας στη φόρα. όποιος δε θέλει δε συμμετέχει.
 

DeletedUser1509

Guest
δε νομίζω πως είναι σωστό να βγάλουμε τα προσωπικά μας στη φόρα. όποιος δε θέλει δε συμμετέχει.

ναι δεν ειναι σωστο αλλα και στην τελικη καντε οτι γουσταρετε:d
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
tο ιδιο ισχυει για fg με ccp.εφοσον ομως κατακσευαζεται χαρτης συμμαχιων και οχι 2 αντιμαχομενων πλευρών οι συμμαχιες αυτες μπαινουν ξεχωριστα εκτός αν τους θεωρείς υποτακτικούς σας...

και εφοσον οι χρωματισμοι μπαινουν με βαση τα τωρινα δεδομενα και οχι τι γινοταν πριν 1 2 3 μηνες οι fg(οσοι ειναι τωρα στους fg) και οι sex and the city δεν πολυ ερχονται σε μαχες οχυρών(σχεδον δεν ερχονται καθολου) επομενως ... κτλ κτλ βαρεθηκα να εξηγω :mad:

και η sitting bull/κοκκινη φλογα παλιοτερα ηταν μελος της gu...τι σημαινει αυτό?
μιλαμε για τα τωρινα δεδομένα...so simple
aν τωρα ξαφνικα αρχισουν να περνουν μερος σε μαχες θα τους βαλουμε ενα θαλασσι χρωματακι αλλα οχι το ιδιο με τους dead man καθως ειναι διαφορετικές συμμαχίες εκτος αν λεγονται dead man-sex city και δεν το ξερα...

συμφωνω με τον τροπο που το βλεπει ο ικαρος.
 

DeletedUser305

Guest
το "οχυρο" απο αυριο θα περασει στα χερια των νομιμων ιδιοκτητων του, εστω και αν χρειαστει να χυθει αδελφικο αιμα. διεκδικουμε οτι μας ανηκει.

Καλημέρα παιδιά..
Φίλε Dark Fox αυτό το οχυρό ποιοί το διεκδικούν...?
Tελικά δεν ανήκει σε κάποια από τις μεγάλες συμμαχίες....?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μετα τη σημερινη μαχη το "οχυρο" παραμενει στη συμμαχία "βυθός του μπικίνι"
 
Κορυφή