Το "Χρυσό" όπλο

DeletedUser2993

Guest
εχμ, αν δεν το ξερεις, το σπαθι των χιλιων αληθειων και τη πηραυλοκινητη χελωνα τα εφτιαξε ενας ντιβελοπερ στον μπετα για να πηγαινει γρηγορα απο δω κι εκει και να μην τον ζαλιζουν με τις μονομαχιες. δεν υπαρχουν στο παιχνιδι.

Κάτι εντελώς άκυρο....

Τι είναι ντεβέλοπερ ? καταλαβαίνω οτι έχουν κάποια «εξουσία» (???) πάνω στο παιχνίδι αλλα δεν καταάβαίνω ακριβως τι είναι...
:hh
 

DeletedUser

Guest
Oι ντιβελοπερς ή dev οπως τους λεμε εν συντομία είναι εκείνοι που φτιάχνουν το παιχνίδι.

Σε παρακαλώ όμως να μην σπαμμάρεις κάνοντας τέτοιου είδους ερωτήσεις που οδηγούν σε περισσότερο σπαμ.

Μπορεις να στείλεις μήνυμα σε κάποιον απο την ομάδα να σου απαντήσει.
 

DeletedUser2993

Guest
oι ντιβελοπερς ή dev οπως τους λεμε εν συντομία είναι εκείνοι που φτιάχνουν το παιχνίδι.

σε παρακαλώ όμως να μην σπαμμάρεις κάνοντας τέτοιου είδους ερωτήσεις που οδηγούν σε περισσότερο σπαμ.

μπορεις να στείλεις μήνυμα σε κάποιον απο την ομάδα να σου απαντήσει.

oκ , συγνώμη...αν θες σβήσε το σπαμ!
 

DeletedUser4861

Guest
τα χρυσα οπλα ειναι απεριοριστα η ειναι ενας συγκεκριμενος αριθμος?(μπορει να βρω το χρυσο οπλο και ας ειναι πεντακοσιοστο)


συγνωμη αν δεν ειμαι στο σωστο θεμα αλλα δεν βρηκα κατι αλλο(δεν το εψαξα και ολο)

σας παρακαλω ας πει καποιος γιατι εχω αρχισει για το χρυσο οπλο(για οχυρα)

μην κανω ολη την διαδικασια αδικα!
 

DeletedUser

Guest
Ναι tarougate7 , είναι απεριόριστα. Απλά είναι λίγο δύσκολο να τα αποκτήσεις (λόγω του 3ου κλειδιού...)
 

DeletedUser3409

Guest
έτσι κι αλλιώς είναι περιορισμένοι οι παίκτες οπότε και απεριόριστα να μην ήταν πάλι θα έβρισκες
 

DeletedUser4861

Guest
και αλλη μια ερωτηση!


αμα βρω το 3 κλειδει και δεν παρω το χρυσο,υπαρχη πιθανοτητα να το ξαναβρω?
 

DeletedUser482

Guest
και αλλη μια ερωτηση!


αμα βρω το 3 κλειδει και δεν παρω το χρυσο,υπαρχη πιθανοτητα να το ξαναβρω?

Η απάντηση στην ερώτησή σας είναι Οχι.
Δεν μπορείτε να βρείτε δύο φορές το 3ο κλειδί πλέον.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4861

Guest
καλα ντε μην μου φωναζεις :grr

ευχαρηστω που με βοηθησατε παιδια :))

Edit by El Telehi -> Δεν σας φώναξε κανείς...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Η απάντηση στην ερώτησή σας είναι Οχι.
Δεν μπορείτε να βρείτε δύο φορές το 3ο κλειδί πλέον.

Απο ποτε ισχυει αυτο?


Edit by El Telehi -> Από την έκδοση 1.30
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser482

Guest
Στον beta υπάρχουν πολλά πράγματα τα οποία δοκιμάζονται.
Από αυτά πολλά δεν μπαίνουν στους ενεργούς κόσμους.

Υπάρχει κάποιος που να έχει βρει το 3ο κλειδί παραπάνω από μία φορά στην έκδοση 1.30 και σε οποιονδήποτε κόσμο εκτός του beta?
 

DeletedUser

Guest
και να το έχει σηκώσει σιγά μη πει στο φόρουμ... οι ελληνάρες που είναι μαζεμένοι εδώ θα τ' αγοράζουν για κανονικά χρήματα, όπως συμβαίνει σε πολλά άλλα οnline παιχνίδια..
 

DeletedUser3436

Guest
Στον beta υπάρχουν πολλά πράγματα τα οποία δοκιμάζονται.
Από αυτά πολλά δεν μπαίνουν στους ενεργούς κόσμους.

Υπάρχει κάποιος που να έχει βρει το 3ο κλειδί παραπάνω από μία φορά στην έκδοση 1.30 και σε οποιονδήποτε κόσμο εκτός του beta?

ναι στην 1,30 ναι.πριν 2 βδομαδες μπηκε μια μικρη αναβαθμιση που δεν αφηνε να το ξαναβρεις
 

DeletedUser

Guest
ναι στην 1,30 ναι.πριν 2 βδομαδες μπηκε μια μικρη αναβαθμιση που δεν αφηνε να το ξαναβρεις

Ναι μου το επιβεβαιωσαν κατι φιλοι μου απο αγγλια με πολλα νευρα καθως αυτοι εβγαζαν κλειδια και τα πουλουσαν 200κ το καθε :p
 

DeletedUser

Guest
τωρα δηλΑδη καποιος που το εχει βρει μια φορα κ δεν αρχισε την αποστολη ακομη δεν μπορει να συνεχισει να γηρευει και για δευτερο?
 

DeletedUser3436

Guest
οχι


ειναι κατι σαν μετρητης.οταν ξεκινας το παιχνιδι ειναι 0.
αν βρεις κλειδι απο κουτι η το αγορασεις παραμενει 0.
αν το βρεις απο δουλεια παει 1.στο 1 ο μετρητης τερματιζει και δεν μπορεις να βρεις αλλο ΑΠΟ ΔΟΥΛΕΙΑ.some say...οτι αν πας σε μια δουλεια 15000 μπορεις να βρεις και αλλο :tmbl:tmbl αλλα μαλλον απιθανο
 
Κορυφή