Το "Χρυσό" όπλο

DeletedUser

Guest
ΟΧΙ,για να βρεις το κλειδι δεν χρειαζεσαι κουβα...αφου το βρεις θα τον χρειαστεις (ετσι ισχυριζονται οι περισσοτεροι δηλαδη)

Ετσι ειναι γιωργο θες τον κουβα,εγω χωρις τον κουβα προσπαθουσα 3 μερες ενω με τον κουβα το βρηκα σε 1 ωρα !
 

DeletedUser2571

Guest
εμενα παντως με κουρασε πολυ ολη αυτη η ιστορια, κοντα τρεις μηνες, με πανω απο 200 τσιγαρα, ολες τις γλυκοριζες που ειχα, φουλ πρεμιουμ σε εισοδημα και ενεργεια, γεμισμα ενεργειας με πρεμιουμ...
αποφασισα να το παρω καπως πιο χαλαρα, οποτε θελει ας το δωσει.
πρεμιουμ ομως δεν ξαναβαζω μιας και οπως ειδα δεν εχει κανενα νοημα.
μαλλον ο καινουριος χρονος θα με βρει και παλι ετσι, να ψαχνω το κλειδι, εκτος πολης για να δουλευω ανενοχλητος, αλλα δεν βαριεσαι...
 

DeletedUser

Guest
Μην ανησυχεις γριλακε, ισως υπαρξει μια προσφορα πρεμιουμ
Instant golden set - 2000 σβολοι
Ισως τοτε να σωθουμε ολοι.
 

DeletedUser3436

Guest
γριλακο μια ερωτηση...γιατι να βαζεις γεμισμα ενεργεια και πρεμ ενεργειας?ενταξει το εισοδημα αλλα αφου πεφτει και ετσι πολυ απλα...
 

DeletedUser2571

Guest
γιατι εκτος πολης ειναι δυσκολο να γεμισεις ενεργεια στην ντουλαπα του φυλακα...
και εβαζα γυρω στις 8 με 10 ωρες καθε μερα πλανοδιο, για τον αριζονα μιλαμε...
υπολογιζω πως μεχρι τωρα εχω πανω απο 300 ωρες εργασιας, θα δικαιουμαι και συνταξη μαλλον...
φτανει ομως, παρατραβηξε το αστειο.
 

DeletedUser3436

Guest
γιατι να κοιμασε στην ντουλαπα του φυλακα? βαζεις 18 σβολους γεμισμα ενεργειας και λυπασε τα 250$ ? τι να πω..
 

DeletedUser2571

Guest
γιατι ποτε δεν τον αφηνω να κοιμηθει ολοκληρο το 8ωρο, βαζω υπνο μετα τις δυο ωρες εργασιας ωστε να προλαβει να γεμισει λιγο μεχρι να ξαναμπω online και να τον ξαναβαλω για δουλεια.
αν κοιμηθεις για δυο ωρες μονο δεν ωφελει να πληρωσεις 250$, ειναι μικρη η διαφορα.
 

DeletedUser3436

Guest
250$ ειναι..και ειναι και στον αριζονα. που μπορει να βγαλεις 10κ την μερα...
 

DeletedUser2571

Guest
οπως και να 'χει, δεν ειναι αυτο το θεμα μας...
 

DeletedUser

Guest
Υπομονη γκριλ...οσο λιγοτερο το θες τοσο πιο πιθανο ειναι να το βρεις.
 

DeletedUser

Guest
Υπομονη γκριλ...οσο λιγοτερο το θες τοσο πιο πιθανο ειναι να το βρεις.
Εγώ πάντως δέν κατάλαβα τίποτα.Πράγματι βλέπω μερικούς παίκτες νά έχουν τό χρυσό όπλο, αλλά άν δέν υπάρχουν πουθενά γραμμένες πληροφορίες πώς ένας παίχτης μπορεί νά τό αποκτήσει, ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΙΘΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΕΙΟ ΤΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ, Η ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΕΙΘΙΑ.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάντως δέν κατάλαβα τίποτα.Πράγματι βλέπω μερικούς παίκτες νά έχουν τό χρυσό όπλο, αλλά άν δέν υπάρχουν πουθενά γραμμένες πληροφορίες πώς ένας παίχτης μπορεί νά τό αποκτήσει, ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΙΘΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΕΙΟ ΤΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ, Η ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΕΙΘΙΑ.

Στο φορουμ δεν θα βρεις καποια πληροφορια καθως προκειται για μυστικη αποστολη. Στο παιχνιδι ομως υπαρχουν σε πολλες συμμαχιες/πολεις οδηγοι για την αποστολη. Το "δυσκολο" κομματι ειναι να βρεις το κλειδι νουμερο 3...απο εκει και περα ολα τα αλλα γινονται.
 

DeletedUser

Guest
Εγώ πάντως δέν κατάλαβα τίποτα.Πράγματι βλέπω μερικούς παίκτες νά έχουν τό χρυσό όπλο, αλλά άν δέν υπάρχουν πουθενά γραμμένες πληροφορίες πώς ένας παίχτης μπορεί νά τό αποκτήσει, ΤΟΤΕ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΤΗΝ ΠΕΙΘΙΑ ΣΤΟ ΜΑΝΤΕΙΟ ΤΩΝ ΔΕΛΦΩΝ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ, Η ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ Η ΠΕΙΘΙΑ.

Όπως ήδη σου ανέφεραν δεν δινονται πληροφορίες στο φόρουμ για μυστικές αποστολές.
 

DeletedUser2571

Guest
επιτελους, μετα απο μακροχρονη και επιπονη δουλεια, το βρηκα μαζι με ολους τους παιχτες που το ψαχναμε στην κομητεια, την ιδια μερα.
το περιεργο ειναι πως οταν το βρηκα ειχε τελειωσει το premium εισοδηματος-τυχης, και δουλευα με 5.600$ τυχη στον πλανοδιο.
 

DeletedUser

Guest
Και η Βαγια το βρηκε στον μπετα χωρις πρεμιουμ.
Αφου το κλειδι νο3 ανηκει σε καποια κατηγορια "σπεσιαλ" ντροπ δεν επηρεαζεται απο το σετ τυχης...και μαλλον δεν επηρεαζεται και απο το αν εχεις πρεμιουμ ή οχι. Εχει καποια λογικη αυτο, ετσι ειναι πιο "δικαιο" για τους παιχτες που παιζουν χωρις πρεμιουμ.
 

DeletedUser2571

Guest
ναι, ξεχασα να αναφερω πως το βρηκα οταν εβγαλα τα ρουχα τυχης που ειχα και εβαλα τα καλυτερα που ειχα για την εργασια του πλανοδιου.
 

DeletedUser

Guest
Και εγω στον κοσμο 3 το βρηκα και απο το σετ τυχης ειχα μονο το δρεπανι.
Ασε που με το σετ τυχης εισαι ντυμενος σαν λατερνα...ενω με τα αλλα κομματακι πιο νορμαλ.
 

DeletedUser3436

Guest
επιτελους, μετα απο μακροχρονη και επιπονη δουλεια, το βρηκα μαζι με ολους τους παιχτες που το ψαχναμε στην κομητεια, την ιδια μερα.
το περιεργο ειναι πως οταν το βρηκα ειχε τελειωσει το premium εισοδηματος-τυχης, και δουλευα με 5.600$ τυχη στον πλανοδιο.

στο ειπα βγαλε το πρεμ..κατι ξερω :p
 
Κορυφή