Το "Χρυσό" όπλο

DeletedUser

Guest
ναι αλλα για να παθεις ζημια πρεπει να βγαλεις οσα πιο πολλα ρουχα μπορεις για να αυξησεις το κινητρο και να κτηπυσεις.....
οκ βεβαια και να φορεις και την αξινα
 

DeletedUser

Guest
Αυτά συμβαίνουν στον Αριζόνα
Μου έσπασε τα νεύρα αυτό το χρυσό ενώ μου έδωσε το κλειδί στη πρώτη προσπάθεια με 745 πόντους εργασίας 7264 τύχη και 2% από σετ αργίας δεν μου δίνει επί μια εβδομάδα τώρα τον θησαυρό από τον κυνήγι θησαυρού .
Είμαι 78 επίπεδο την εργασία την κάνω με 90 πόντους εργασίας με τον χάρτη στη θέση και τα 3 κλειδιά στα αποθέματα $ 1473 - 4420 τύχη και 2% από σετ και το κίνητρο από 80-100.
Έχει κανένας κάποια ιδέα τι μπορεί να συμβαίνει που αρνείται πεισματικά να μου το δώσει .

:sadτελικά μετά απο 120 περίπου προσπάθειες ήρθε και ο θησαυρός
 

DeletedUser

Guest
εγω νρηκα το κλειδι απο πλανοδι ομετα απ ο50ωρες μια χαρα ολα τα αλλα καλα τωρα δεν πεφτει το κυνηγιθησαυρου ομως λολ δυσκολο ειναι θελει ωρες στην δουλεια:grr
 

DeletedUser

Guest
Στον αριζονα το βρηκα με 6 ωρες τυμβω το κλειδι και το θυσαυρο με αρκετες γιατι χρησιμοποιησα και 2 γλυκοριζες στην αρχη...

Στον κ5 νομιζω με 110 ωρες πλανοδιο(βεβαια με τα καλουδια που μου επεσαν δεν μπορω να παραπονεθω!) και το θυσαυρο με 6 ωρες το βρηκα!!
 

melenmaria

Μέλος
εγω ψαχνω στον κ6 πανω απο 2 μηνες και αποφασισα να τα παρατησω.
παρακαλω στους κυριος κυριους κληρονομους μου να περασουν απο το λογιστηριο.
 

melenmaria

Μέλος
το εψαχνα με πλανοδιο. προχτες τα γυρισα εξαιρετικες αλλα δεν εχω καμια ορεξη να συνεχισω το καψιμο...
 

DeletedUser

Guest
Εγω ειχα εναν φιλο τον kamp g(ετσι λεγονταν πριν το παρατησει και δωσει το account του,τωρα λεγεται ΣΚΙΑ) ο οποιος αρχισε να ψαχνει το κλειδι με πλανοδιο και του εφαγε 3 βδομαδες χωρις να του το δωσει μετα το γυρισε σε τυμβωρυχο και εκανε περιπου 2 μηνες μεχρι να του το δωσει...
 

DeletedUser5787

Guest
77 ΕΠΙΠΟΔΟ

ΕΙΜΑΙ 77 ΕΠΙΠΕΔΟ ΕΚΑΝΑ ΤΥΜΒΟΡΙΧΩ ΜΕ ΦΟΥΛ ΕΠΑΝΩ ΤΟΥ ΕΠΙΑΣΑ 7318 ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΩΣΕ ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΣΕ 2 ΜΙΣΑΩΡΑ ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 5 ΜΙΣΑΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΚΙΝΗΤΡ 94-100 ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΗ...........please wait 2 seconds for an uncompressed image, or press Ctrl+F5 for original quality page:p:p:p:p

Edit by El Telehi -> Παρακαλούμε μην γράφετε με κεφαλαία, φαίνεται σαν να φωνάζεται.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

melenmaria

Μέλος
αχ βρε στελιο... εδω εγω 2 μηνες εψαχνα το κλειδι και παραπονιεσαι που κολλησες στο κυνηγι...? ριξε το κινητρο στα ταρταρα... θα πεσει...
βαλε τιποτα τυχερο πανω σου... δεν ειναι στο χερι του πλεον...
 

DeletedUser3510

Guest
ΤΩΡΑ ΚΑΝΩ ΠΥΡΟΣΒΕΣΗ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ 5 ΜΙΣΑΩΡΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΠΝΙΣΤΗΣ ΚΙΝΗΤΡ 94-100 ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΤΟ ΔΩΣΗ

και μενα που εκανα πυροσβεση εχοντας πανω μου το κλειδι δεν μου δινε τον χαρτη.οταν εβγαλα το κλειδι επεσε στο 15λεπτο
 

DeletedUser3436

Guest
επειδη τα κλειδια πρεπει να ειναι στα αποθεματα σας :lf
 

DeletedUser5787

Guest
το πιρα

τελικα το πιρα το χρυσο οσω για τι πυροσβηση βαλτε τον κουβα πυροσβησησ σε ενα τεταρτο και το πιρατε.εγω το πιρα το χρυσο 77 επιπεδο!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3082

Guest
1010 Π.Ε στον τυμβωρυχο

αφου εφτασα τους 1010 Π.Ε στον τυμβωρυχο με φουλ σετ δικοπων [+52% τυχη] το κινητρο παντα στο 100 [ενα τσιγαρακι μετα απο καθε ωρα δουλειας -- εξαρτηση απο τη νικοτινη επαθα] το βρηκα το κλειδι μετα απο 30 προσπαθειες προχθες το πρωι

Τα υπολοιπα ηρθαν πανευκολα μεσα στην ιδια μερα ολα
 

DeletedUser5612

Guest
Παιδια καλημερα!! Να ρωτησω κατι αν μπορειτε!
Επειδη διαβαζω για τον κουβα... θα πρεπει να τον φοραμε οταν κανουμε την εργασια? (πλανωδιο η τυμβω) Ετσι το κλειδι θα πεσει πιο ευκολα?
 

DeletedUser

Guest
Παιδια καλημερα!! Να ρωτησω κατι αν μπορειτε!
Επειδη διαβαζω για τον κουβα... θα πρεπει να τον φοραμε οταν κανουμε την εργασια? (πλανωδιο η τυμβω) Ετσι το κλειδι θα πεσει πιο ευκολα?

ΟΧΙ,για να βρεις το κλειδι δεν χρειαζεσαι κουβα...αφου το βρεις θα τον χρειαστεις (ετσι ισχυριζονται οι περισσοτεροι δηλαδη)
 
Κορυφή