Τι λες ρε

DeletedUser

Guest
παιδια ειναι απλο ο καθενας δεν μπορει να κανει τπτ μονος του αλλα αμα κανενας μας δεν δελεαστει απο το τρομερο πλεονεκτημα που σου δινεται και δεν το αγορασει θα ταρακουνηθουν γιατι ποιοσ σας λεει οτι σε πολλους αλλους ξενους σερβερ δεν λενε το ιδιο αυτην την στιγμη αρκει να τιρισουμε αυτα που λεμε και να μην το παρει κανεις!!!
 

DeletedUser

Guest
αμα ομως οι υπολοιποι σταματησουμε να παιζουμε οι υπολοιποι για ενα χρονικο διαστημα(εστω και στην ελλαδα) θα τραβηξουμε την προσοχη

δεν θα τραβηξουμε τπτ.ελα στην θεση του γενικου διευθυντη της εταιριας.απο την μια εχεις κερδη που μετριουνται σε εκατονταδες ευρω και απο την αλλη 100 παιχτες που σταματανε το παιχνιδι.οι παικτες θα χασουν την θεση στην καταταξη και θα αντικατασταθουν απο αλλους που περιμενουν στην ουρα.δεν θα υπαρξει μεγαλο κενο.
 

DeletedUser

Guest
εγω παντως πιστευω οτι πρεπει να το μποικοταρουμε,πολυ απλα επειδηειναι ΑΔΙΚΟ:mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
όμως κάποιοι σαν την aurana δεν θα το μποϊκοτάρουν :(
κάποιοι έχουν βολευτεί για τα καλά
επίσης να σας πω ότι αν ήταν ακόμα UnBanned ο Greeniaris τότε θα ήμασταν όλοι διακοπές για 1 μήνα επειδή οι περισσότεροι εδώ δεν νοιάζονται για το παιχνίδι αλλά κάνουν post hunting :mad:
 

DeletedUser184

Guest
Εγώ είμαι κατά αυτόυ του premium..Θα μπορύσα την μία μέρα να έκανα διάρηξή και την άλλη ληστεία τρένου..
 

DeletedUser

Guest
Σίγουρα φίλε μου Stalos δεν τρέφω ψευδαισθήσεις, ξέρω ότι πολλοί θα χρησιμοποιήσουν αυτό το premium.
Κι εγώ δεν το κρύβω ότι χρησιμοποιώ, όπως και πολλοί άλλοι, και τα 4 premium που δίνει το παιχνίδι. Μόνο που αυτά τα premium τα βρήκα όταν ξεκίνησα να παίζω το west.
Διάλεξα τον τύπο του χαρακτήρα που μου άρεσε, μελέτησα τα υπέρ και τα κατά και ξεκίνησα.
Όπως πολύ σωστά είπες, όλοι μπορεί να έχουμε κάνει κάποιο λάθος (κανείς δεν είναι "άσφαλτος" όπως είπε μια γνωστή αοιδός :p ) οπότε δικαιολογώ 1-2 φορές να αλλάξω με σβώλους (=χρήματα) αλλά όχι συνέχεια!

Τι να πω...θα δείξει πως θα πάει...
Εγώ πάντως θέλω να παίζω και να παιδεύομαι και όχι να τα βρίσκω έτοιμα.
Και πιστεύω ότι και πολλοί άλλοι έχουν την ίδια γνώμη.
Η πρωτιά - η εικονική πρωτιά - δεν είναι και δεν πρέπει να είναι αυτοσκοπός!
Τα αγαθά κόποιος κτώνται, αυτό πρέπει να μας γίνει όλους βίωμα.
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν νομιζω να το χρισιμοπιισουν πολα ατομα αυτο το premium ργω χρισιμοπιω αλα αυτο δεν θα το χρισιμοπιισω θελει παρα πολουσ σβολουσ και τα λευτα ειναι πολα και δεν πιστυω οτι τα αξιζει το παιχνιδι
 

DeletedUser184

Guest
υπάρχουν κάποιοι "μεγάλοι" που θα το χρησιμοποιήσουν ακόμα και πίο μικρά επίπεδα 50-100...μην έχουμε ψευδαισθήσεις πολλοί απο εκείνους που λένε τώρα όχι θα το χρησιμοποιήσουν καθώς και οι άλλοι...αν το κάνεις αυτό θα λές μετά οτι έισαι ο πρώτος που έκανε το ταδε και το τάδε στον ελληνικό κόσμο...εγώ προσωπικά είμαι κατα γιατι τόσο καιρό φτίαχνω τον χαρακτήρα μου με βάση το τι θέλω..για να φτάσω εδω που είμαι τώρα χρειάστηκε πολύς κόπος και χρόνος...δεν μπορούμε να κάνουμε τίποτα γιατι πειτε δεν το χρησιμοποίσουμε εμείς(δεν μπορείς να ξέρεις πιος λεεί αλήθεια) υπάρχουν ακόμα τόσοι κόσμοι που σίγουρα θα το χρησιμοποιήσουν..ετσι το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να μην το χρησιμοποιούμε τίποτα άλλο..
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν νομιζω να το χρισιμοπιισουν πολα ατομα αυτο το premium ργω χρισιμοπιω αλα αυτο δεν θα το χρισιμοπιισω θελει παρα πολουσ σβολουσ και τα λευτα ειναι πολα και δεν πιστυω οτι τα αξιζει το παιχνιδι

δεν θα το αγορασεις 10 φορες την εβδομαδα.αγε αν ολα πανε καλα το πολυ 2 φορες σε ολο το παιχνιδι.
 

DeletedUser

Guest
δεν θα το αγορασεις 10 φορες την εβδομαδα.αγε αν ολα πανε καλα το πολυ 2 φορες σε ολο το παιχνιδι.

βασικα το καλυτερο θα ηταν να κοστιζε π.χ 5 μετα αφου το επερνες 6 μετα 7.......15 και μετα απο 2 μηνες να ξαναεπεφτε στο 5 βετσι θα το επερνες πιο σπανια

τρ δεν θα το αγοράζουν πολλά άτομα
 

DeletedUser

Guest
βασικα το καλυτερο θα ηταν να κοστιζε π.χ 5 μετα αφου το επερνες 6 μετα 7.......15 και μετα απο 2 μηνες να ξαναεπεφτε στο 5 βετσι θα το επερνες πιο σπανια

τρ δεν θα το αγοράζουν πολλά άτομα

θα το αγορασουν αυτοι που μπορουν και το χρειαζονται.αν εχεις στεισει απο την αρχη καλα τον χαρακτηρα σου δεν το χρειαζεσαι καθολου,εκτος και αν θες να τελειωσεις καποιες αποστολες (οπως εγω).
 

DeletedUser

Guest
δεν θα το αγορασεις 10 φορες την εβδομαδα.αγε αν ολα πανε καλα το πολυ 2 φορες σε ολο το παιχνιδι.


εχεισ δικιοσ και σε αυτο . Αλα απο οτι καταλαβενω το παιχνιδι πανε να το αλαξουνε πολυ και σε σπροχνουν με τον τροπο τουσ να παιζεισ μονο με premioun
και οχι δεν αγοραζουν θα ειναι παντα υπο
 

DeletedUser

Guest
εχεισ δικιοσ και σε αυτο . αλα απο οτι καταλαβενω το παιχνιδι πανε να το αλαξουνε πολυ και σε σπροχνουν με τον τροπο τουσ να παιζεισ μονο με premioun
και οχι δεν αγοραζουν θα ειναι παντα υπο

ας μην ξεχναμε οτι εινια μια τεραστια επιχειρηση και οσο πουλαει θα κανει οτι μπορει για να βγαλει κιαλα.
 

DeletedUser

Guest
Ουτε στο offtopic δεν εχεις μαθει να σπαμμαρεις,γινε ανθρωπος...πολλα ζηταω μαλλον...
 
Κορυφή