Τι λες ρε

DeletedUser

Guest
Το παιχνιδι με αυτο το premium γινεται εκνευριστικά εύκολο. Δυστηχώς και το the - west φαινεται πως ακολουθει και άλλα online παιχνίδια που ακολουθούν την τακτική όσα περισσότερα πληρωσεις τόσο πιο "ψηλά" είσαι. Μεχρι στιγμής τα primioum ειναι ιδια για όλους. Τωρα οποιος θέλει μπορει να κανει το μεσημερι τον μονομαχο και το βραδι οποια δουλεια θελει. Ετσι χανεται κατα ενα τεραστιο ποσοστο και η διασκεδαση που σου προσφερει το παιχνιδι , μιας και παει να γινει και αυτο κουλοχερης. Πλεον δεν χρειαζεται να το βαλεις και λίγο να δουλεψει για να παιξεις. Αρκει να αγοραζεις τους σβόλους με τις 100 αδες. Και παλι καλα θα πουμε που δεν το κοστολόγησαν 2 σβόλους.
Ευγε!! Το πρωι χτίστης το βραδι χορευτρια!!

Έχεις απόλυτο δίκιο Stalos.
Τα πάντα στο βωμό του χρήματος!
Αν τελικά το βάλουν αυτό το premium και στους κανονικούς κόσμους θα είναι η αρχή του τέλους για το the-west
 

DeletedUser

Guest
καλα.εγω αμα δω πως πανω απο 30 ατομα περασουν τις αποστολες του επιπεδου 75 εγω την κανω απο το παιχνιδι.
 

DeletedUser

Guest
εννοειτε πως θα εχουν χρησιμοποιησει πρεμιουμ.
 

DeletedUser

Guest
καλα.εγω αμα δω πως πανω απο 30 ατομα περασουν τις αποστολες του επιπεδου 75 εγω την κανω απο το παιχνιδι.

Σιγουρα πανω απο 100 ατομα θα χρησιμοποιηοσουν το forget skills.Μεχρι να φτασεις 75 επιπεδο θα τις εχουν κανει πολυ περισσοτεροι απο 30.
 

DeletedUser

Guest
ετσι... η αρχη του τέλους του the-west. πόσο δίκιο εχεις φοινικα!!
δεν εχω διαβασει ουτε μια αποψη ομως σχετικα με τις ποικιλίες που μπορει να χρησιμοποιηθει αυτη η μαλ@ια , ε το premium ηθελα να πω.
σιγουρα λοιπόν μπορει να χρησιμοποιηθει για να τελειώσεις αβασανιστα και χωρίς κόπο ολες τις αποστολές. με ενα απλο κλικ:mad:
η άλλη ομως χρήση ειναι και αυτη που θα κανει το the-west χρυσορυχειο για την εταιρία.
πώς? ερχεται ο κακός ο αστεράκιας και μου την πέφτει. :) χανω την μονομαχία αλλά ο εγωισμός μου φωνάζει ''εκδίκηση'' βλέπω κραταει ενα melle οπλο. ετσι και εγω πληρωνω 20 σβολους και φτιάχνω ενα ranged φονιά με φουλ ανθεκτικότητα και πάω και του την πέφτω. ε μιας και εχω τετοιο χαρακτηρα να μη γίνω λίγο κάφρος? ετσι λοιπόν αρχίζω και σακατευω όσους μπορώ και χαιρομαι. για τον ιδιο λόγο και αλλοι 5 αφου με λενε τσατσο και νουμπα μιας και περιμενα το νεο premium για να κανω τις μαγκιες μου σκανε και αυτοι τους σβόλους τους και ζητουν εκδικηση....

συμπερασμα...
αστα.. παει να γινει πολυ πονεμενη η ιστορία:(

ναι αλλα ξεχασες κατι.η ανθεκτικοτητα και τα αντανακλαστικα δεν θα ειναι τοσο ισχυρα πια.
πραγματικα θα πεσει πολυ χρημα.ακομα και εγω θα δωσω για να τελειωσω αποστολες στρατιωτη και μπορει και μερικες ακομα.
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν θα δωσω.το the west για μενα ειναι και θα μεινει ενα δυσκολο παιχνιδι ως αναφορα τις αποστολες.
 

DeletedUser

Guest
εγω δεν θα δωσω.το the west για μενα ειναι και θα μεινει ενα δυσκολο παιχνιδι ως αναφορα τις αποστολες.

Βασικα οι αποστολες του στρατιωτη θελουν πρεμιουμ forget skills ή ranged χαρακτηρα.Αφου ειμαι melee ή θα τις τελειωσω στο επιπεδο 110 ή τωρα με πρεμιουμ.
 

DeletedUser

Guest
για τον εργατη αντιθετα θελεις μονο σθενος και κατασκευη.για αυτο ειμαι εργατης.
 

DeletedUser

Guest
και αμα ξεκιναει να πέφτει το χρήμα τότε θα καταλαβουν και οι γερμανοι με τι έχουν να κανουν και δεν θα αργησουμε να δουμε και άλλα ωραία premium
να πώ ιδέες?
2 σβόλοι . Instand. To κινητρο σε ολες τις δουλειές παει 100%
2 σβόλοι. Instand. η ενεργεια σου πάει στο 100%
2 σβόλοι . Instand. Job finish. εχεις βαλει δουλεια και περιμενεις 2 ώρες? οχι πια.

δεν θα ειναι και το πρωτο παιχνίδι που γινεται money machine!:(

τα 2 πρωτα που ειπες δεν τα εχω δει ακριβως ετσι σε αλλα παιχνιδια.αλλα εχω δει το 3ο,δλδ οτι δεν χρειαζεται πια να περιμενεις.
 

DeletedUser

Guest
Stalo μη λες τέτοια γιατί προβλέπω να σε προσλαμβάνει η innogames σαν σύμβουλο επιχειρήσεων :p

Χωρίς πλάκα παιδιά, δεν είναι δυνατόν να γίνουν αυτά τα πράγματα!
Δεν μπορεί κάποιος να έχει ξοδέψει άπειρες ώρες να φτιάξει έναν χαρακτήρα και κάποιος άλλος με ένα απλό κλικ να επιτυγχάνει αυτό που ο πρώτος με τόσο κόπο κατάφερε!!!
Δεν είναι δυνατόν (όσο και αν αυτό γίνεται στην πραγματική ζωή...) όλα να γίνονται με το χρήμα.

Ήδη στο west υπάρχουν αρκετά premium, μην αφήσουμε να περάσει ένα ακόμα που, σε τελική ανάλυση, αυτό που προσφέρει είναι την άνευ κόπου πρόοδο.

Προσωπικά, ακόμα και αν μπει, δεν πρόκειται να το χρησιμοποιήσω ποτέ.
Προτιμώ να γυρίζω στην έρημο, να σπαζοκεφαλιάζομαι και ένα πρωί να έχω την ικανοποίηση να πω "ωραία...κατάφερα επιτέλους και ξεκλείδωσα αυτή τη ρημάδα την αποστολή...πάμε για την επόμενη τώρα!"

Σημασία δεν έχει ο προορισμός αλλά το ταξίδι!

Και όπως είπε και ένας ποιητής...

"Σαν βγεις στον πηγαιμό για την Ιθάκη, να εύχεσαι να είναι μακρύς ο δρόμος..."
 

DeletedUser

Guest
οσο και να θελουμε δεν μπορουμε να κανουμε κατι.στο φορουμ του βετα ηταν περισσοτεροι εκεινοι που ειπαν οχι,αλλα για τα χρηματα ολα γινονται.μεχρι τωρα ειναι ωραιο το παιχνιδι ετσι οπως ειναι...
 

DeletedUser

Guest
πανω στο θεμα εχω ουδετερη αποψη μιας και δεν εχω χρησιμοποιησει ποτε σαμανο:rolleyes:...δεν εχω ιδεα πως ειναι:eek:...οσο για το δευτερο,δεν ειναι κατι κακο:p,με 2 σβολους αλλαζει ο αλλος φωτογραφια!!!:D
 

DeletedUser

Guest
ασ το απολασουμε οσο μπορουμε μεχρι στιγμησ
 

DeletedUser

Guest
Μεσα σε Μερικους Μηνες (Σχεδον 5) πιστευω οτι το παιχνιδι ως εχει ειναι ενα απο τα καλυτερα μαζι με τες Φυλετικες...

Γιατι;Γιατι ως τωρα εβαζα το κολομιαλο μου να σκευτει:
1.Πια Αποστολη Με Συμφερει;
2.Τι να Αγορασω;;
3.Με Πιους Να κανω Μονομαχια;;
4.Πια Δουλεια Μου δινει παραπανω xp;
5.Τι κανω Μετα;;

Πιστευα οτι αυτο το παιχνιδι ειχε αξιες,και οτι σε αυτο το παιχνιδι Μπορεις να κανεις λαθη,να πληρωσεις το τιμημα με χρηματα (Σαμανο),να σε Λυποθημησουν γιατι δεν εχεις Εμπειρια και να βαζεις τες ιδιοτητες οπου γουσταρεις...

ΠΙΣΤΕΥΑ ΟΤΙ ΟΙ ΠΑΙΧΤΑΡΑΔΕΣ ΘΑ ΓΙΝΟΝΤΑΝ ΜΕ ΤΗΝ ΑΞΙΑ ΤΟΥΣ ΧΩΡΙΣ ΟΙ ΟΙΠΟΛΟΙΠΟΙ ΜΕ 10 ΕΥΡΩ ΝΑ ΤΟΥΣ ΕΦΤΑΝΑΝ...


Σε Λιγο θα βγαλουνε και αυτοματο Πιλοτο,να μας κανει εκεινος τον Παιχτη...



Οπως Ομως Αναφερθηκε,υπαρχει το ΧΡΗΜΑ,οπου ο ανθρωπος Ξεχναει να λειτουργει ως Συνολο,αλλα ως Ατομο...


Αν Μπει αυτο το (δεν θελω να χρησιμοποιησω εκφραση) δεν ξερω εαν θα μεινω στο παιχνιδι...

Καλο Απογευμα
 

DeletedUser

Guest
σε λιγο θα βγαλουνε και αυτοματο πιλοτο,να μας κανει εκεινος τον παιχτη...

xaxaxa..αυτο δεν θα ηταν κακη ιδεα!!!το ρυθμιζεις και μπενει οταν δεν μπορεις εσυ να σου βαλει εργασιες..και τον τηλεγραφο στο στελνει με μηνυμα στο κινητο για να ενημερωθεις!!!χαχα
 

DeletedUser

Guest
xaxaxa..αυτο δεν θα ηταν κακη ιδεα!!!το ρυθμιζεις και μπενει οταν δεν μπορεις εσυ να σου βαλει εργασιες..και τον τηλεγραφο στο στελνει με μηνυμα στο κινητο για να ενημερωθεις!!!χαχα

παιδιά γρήγορα την γαργαλιέρα να γελάσω :D:p:cool:
 

DeletedUser

Guest
οσο και να θελουμε δεν μπορουμε να κανουμε κατι.στο φορουμ του βετα ηταν περισσοτεροι εκεινοι που ειπαν οχι,αλλα για τα χρηματα ολα γινονται.μεχρι τωρα ειναι ωραιο το παιχνιδι ετσι οπως ειναι...

Μέγα λάθος φίλε μου!
Μπορείς κι εσύ κι εγώ να κάνουμε κάτι.

Αν ΔΕΝ χρησιμοποιήσουμε ΕΜΕΙΣ αυτό το premium, τότε η εταιρεία ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΡΕΙ χρήματα, άρα στην ουσία θα μείνει ανενεργό.

Τώρα θα μου πεις...μα ΕΓΩ θα αλλάξω το the-west?
Ναι... και εσύ ΜΠΟΡΕΙΣ να κάνεις κάτι για να αλλάξεις το west με τη συμμετοχή ή τη ΜΗ συμμετοχή σου.

Είναι σαν να λέμε...μα εγώ θα κρατήσω καθαρό το περιβάλλον?
Ε... μ' αυτή τη λογική... πέτα κι εσύ ένα χαρτάκι στο δρόμο...ΜΠΟΡΕΙΣ.
 

DeletedUser8

Guest
μέγα λάθος φίλε μου!
μπορείς κι εσύ κι εγώ να κάνουμε κάτι.

αν δεν χρησιμοποιήσουμε εμεισ αυτό το premium, τότε η εταιρεία δεν θα παρει χρήματα, άρα στην ουσία θα μείνει ανενεργό.

τώρα θα μου πεις...μα εγω θα αλλάξω το the-west?
ναι... και εσύ μπορεισ να κάνεις κάτι για να αλλάξεις το west με τη συμμετοχή ή τη μη συμμετοχή σου.

είναι σαν να λέμε...μα εγώ θα κρατήσω καθαρό το περιβάλλον?
ε... μ' αυτή τη λογική... πέτα κι εσύ ένα χαρτάκι στο δρόμο...μπορεισ.

συμφωνω απολυτα μαζι σου φοινικα...
μπορει να μην μπορουμε να εμποδισουμε να μπει το πρεμιουμ αλλα μπορουμε να το μποϊκοτάρουμε αν δεν το χρησιμοποιουμε..
η επιλογη ειναι δικη μας, αρκη να μην <<γλυκαθουν>> απο το προβαδισμα που θα δωσει σε οποιον το χρησιμοποιησει...

υ.σ μακαρι να βγω ψευτης αλλα πιστευω πως αυτοι που το κατηγορουν θα το χρησιμοποιησουν πρωτοι(δεν μιλαω αναφερομαι προσωπικα σε κανεναν)......
 

DeletedUser

Guest
συμφωνω απολυτα μαζι σου φοινικα...
μπορει να μην μπορουμε να εμποδισουμε να μπει το πρεμιουμ αλλα μπορουμε να το μποϊκοτάρουμε αν δεν το χρησιμοποιουμε..
η επιλογη ειναι δικη μας, αρκη να μην <<γλυκαθουν>> απο το προβαδισμα που θα δωσει σε οποιον το χρησιμοποιησει...

υ.σ μακαρι να βγω ψευτης αλλα πιστευω πως αυτοι που το κατηγορουν θα το χρησιμοποιησουν πρωτοι(δεν μιλαω αναφερομαι προσωπικα σε κανεναν)......

παιδια μην ξεχνατε οτι δεν υπαρχουν οι κοσμοι οι παγκοσμιοι (.net) και οι ελληνικοι (.gr) υαπρχουν εκατονταδες αλλοι.Ακομα και 100 ατομα απο καθε κοσμο να το παρουνε η εταιρια θα βγαλει τρελα λεφτα και εμας θα μας εχει γραμμενους στα παλια της τα αρχεια (αρχεια και οχι το αλλο που λεμε κανονικα)
 

DeletedUser8

Guest
παιδια μην ξεχνατε οτι δεν υπαρχουν οι κοσμοι οι παγκοσμιοι (.net) και οι ελληνικοι (.gr) υαπρχουν εκατονταδες αλλοι.ακομα και 100 ατομα απο καθε κοσμο να το παρουνε η εταιρια θα βγαλει τρελα λεφτα και εμας θα μας εχει γραμμενους στα παλια της τα αρχεια (αρχεια και οχι το αλλο που λεμε κανονικα)

αμα ομως οι υπολοιποι σταματησουμε να παιζουμε οι υπολοιποι για ενα χρονικο διαστημα(εστω και στην ελλαδα) θα τραβηξουμε την προσοχη
 
Κορυφή