Τι λες ρε

DeletedUser

Guest
Μια εικόνα = 1000 λέξεις
attachment.php

Έλεος! Εντάξει με τις ικανότητες, όμως τι γίνετε με την μεταφορά premium ε?
Τι γίνετε με τον νέο χαρακτήρα ε? :mad::eek::mad:
 

Συνημμένα

  • Μεταφορά premium-Forget skills-Νέο Avatar.jpg
    Μεταφορά premium-Forget skills-Νέο Avatar.jpg
    17,4 KB · Προβολές: 392
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα αν μπει αυτο με τα σκιλλς θα ειναι μεγαλη απατεωνια.

εγω δλδ που εφαγα κυριολεκτικα μηνες να βγαζω λεφτα για τον σαμανο μ***ς ειμαι?
 

DeletedUser

Guest
το λογικοτερο ειναι να το βαλουν αυτο το premium καθως θα βγαλουν ΠΑΡΑ πολλα λεφτα!
 

DeletedUser

Guest
Το παιχνιδι με αυτο το premium γινεται εκνευριστικά εύκολο. Δυστηχώς και το the - west φαινεται πως ακολουθει και άλλα online παιχνίδια που ακολουθούν την τακτική όσα περισσότερα πληρωσεις τόσο πιο "ψηλά" είσαι. Μεχρι στιγμής τα primioum ειναι ιδια για όλους. Τωρα οποιος θέλει μπορει να κανει το μεσημερι τον μονομαχο και το βραδι οποια δουλεια θελει. Ετσι χανεται κατα ενα τεραστιο ποσοστο και η διασκεδαση που σου προσφερει το παιχνιδι , μιας και παει να γινει και αυτο κουλοχερης. Πλεον δεν χρειαζεται να το βαλεις και λίγο να δουλεψει για να παιξεις. Αρκει να αγοραζεις τους σβόλους με τις 100 αδες. Και παλι καλα θα πουμε που δεν το κοστολόγησαν 2 σβόλους.
Ευγε!! Το πρωι χτίστης το βραδι χορευτρια!!






σιμφονο απολιτα
 

DeletedUser

Guest
δεν ειναι αυτο που λετε.δεν αλλαζεις χαρακτηρα.αλλαζεις μονο την εικονα.ετσι λεει.
 

DeletedUser

Guest
ε αυτο δεν μπορω να το ανεχτω και πιστευω πως πολλοι αλλοι οπως και εγω θα το παρατησουμε... Συγχαρητηρια στους υπευθυνους:mad::mad::mad:
 

DeletedUser184

Guest
Έχει μπει στον beta η έκδοση 1,22...Το chat είναι ακόμα απενεργοιπιημένο αλλά τα awards είναι τώρα διαθέσιμα..
 

DeletedUser184

Guest
Επίσης έχουν μπει νέα κουμπία για μονομαχίες και μηνύματα..Όποιος δεν έχει λογαριασμό στον beta μπείτε εδώ να δείτε...Είμαι μόνο 1 lvl..
Username:anorthosi1911
password:the-west.gr
Όποιος θέλει ας μπει να δεί και ειδικά τον 1ο παίχτη...
 

DeletedUser

Guest
Ειστε ολοι τυφλοι?Σας λεω δεν αλλαζει ο χαρακτηρας.Απο στρατιωτης-καβαλαρης απλα μπορεις να αλλαξεις την εικονα σε στρατιωτη-μισθοφορο,στρατιωτη-ινδιανο ή στρατιωτη-μεξικανο.
Διαβαστε και θα καταλαβετε (δεν νομιζω).
23ppqx.jpg

Να διαλεξεις νεο αβαταρ (εικονα) απο την ταξη σου (στρατιωτης,τυχοδιωκτης,εργατης και μονομαχος)
 

DeletedUser

Guest
παντως εμενα προσωπικα με αποθαρυνει απο το να συνεχισω το game γιατι πολυ απλα ειναι αδικο για οσους δεν εχουν κ δεν θελουν να πληρωσουν για να ανταγωνιστουν τουσ premium παικτες.:mad::mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
παντως εμενα προσωπικα με αποθαρυνει απο το να συνεχισω το game γιατι πολυ απλα ειναι αδικο για οσους δεν εχουν κ δεν θελουν να πληρωσουν για να ανταγωνιστουν τουσ premium παικτες.:mad::mad::mad::mad:

αυτο το κομματι του πρεμιουμ δεν προσφερει τπτ παραπανω,απλως αν οταν διαλεξες χαρακτηρα το μετανοιωσες και ηθελες να διαλεξεις αλλη εικονα σε βοηθαει να αλλαξεις.
 

DeletedUser

Guest
ναι ρε παίδες οκ αλλα ο σαμάνος express τι είναι καλύτερος?

άλλοι για να κανουν αποστολες μονομαχιες κλπ έχουν ξοδέψει άπειρα λευτά στο σαμάνο. πιστευω αδικούνται οταν ο αλλος με 20 βολους θα αλλαζει ολα τα σκιλλς με τη μια.
 

DeletedUser

Guest
ειναι αδικια να αλλαζεις τα σκιλλ δλδ τοτε ας βγαλουν τον τυχοδιωκτη κ τον εργατη σαν χαρακτηρες...... ειναι αχρηστοι πλεον κανεις εναν μονομαχο η στρατιωτη πχ φωρτωνεις μονο κατασκευη μεχρι να γινει η πολη μετα δινεις 20 σβολους αλλαζεις ολα τα σκιλλ κανεις τις αποστολες κ μετα αλλους 20 κ τα βαζεις σε σκιλλ μονομαχιας......
 

DeletedUser

Guest
ειναι αδικια να αλλαζεις τα σκιλλ δλδ τοτε ας βγαλουν τον τυχοδιωκτη κ τον εργατη σαν χαρακτηρες...... ειναι αχρηστοι πλεον κανεις εναν μονομαχο η στρατιωτη πχ φωρτωνεις μονο κατασκευη μεχρι να γινει η πολη μετα δινεις 20 σβολους αλλαζεις ολα τα σκιλλ κανεις τις αποστολες κ μετα αλλους 20 κ τα βαζεις σε σκιλλ μονομαχιας......

αλλα αν υπαρχει οριο,δλδ να μπορεις να το χρησιμοποιησεις μονο 1 φορα ισως γινει πιο δικαιο (οχι και απολυτα δικαιο).
 

DeletedUser

Guest
ακριβως.εγω νομιζω πως θα το εφαρμοσουν και οταν δουν τα αποτελεσματα ισως το αλλαξουν η το καταργησουν.
 

DeletedUser

Guest
ακριβως.εγω νομιζω πως θα το εφαρμοσουν και οταν δουν τα αποτελεσματα ισως το αλλαξουν η το καταργησουν.

θα μπει τωρα.τελειωσε.20 σβολοι χρυσου ειναι 15 μερες ολα τα πρεμιουμ,δλδ με κινητο 10 ευρω και με τις αλλες πληρωμες 5 ευρω.αν βαλει το 1/3 των παιχτων αυτο το πρεμιουμ κατσε και υπολογισε ποσα λεφτα θα βγαλουν (απο ολες τις χωρες και τον νετ)
 

DeletedUser

Guest
εδω που τα λεμε 20 σβολοι ειναι πολλοι.

Πολοί είναι αλλα σε σχέση με τον χρόνο που ξοδεύεις και τα premium για να εχεις εισόδημα συμφέρει και εγώ σίγουρα θα το έκανα.

Σου μιάω εκ πείρας μιας και έχω δουλέψει πολύ σαμάνο και είμαι χαρακτήρας που δεν κάνει δουλειές με εισόδημα.
 
Κορυφή