Σπαμ

  • Δημιουργός θέματος Crazy Shooter
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Τελικα το φορουμ ειναι ποιο διασκεδαστικο απο το παιχνιδι ε????:p:p:D:D
 

DeletedUser2737

Guest
με ποσα Α γραφεται η λεξη σπαααα.....αααμ ξερετε:rolleyes::confused::eek::D
 

DeletedUser2737

Guest
ξερω γω
την πιο καταλληλη απαντηση λογικα θα την δωσει ο crazy shooter:D:D:D
 

DeletedUser

Guest
στην περιπτωση μου γραφεται με καμια τριανταρια ααα (3α*30=90α νομιζω:p). Στη περιπτωση του Ανσερ κι αλλων νουμπ που νομιζουν πως ειναι σμαππερς (λολ), ουτε με δυο α δεν γραφεται:p
 

DeletedUser

Guest
1...
2)Και ποιος θα μεινει στο ποδι σου τωρα που θα μας φυγεις????ε??ε???

εσυ....
σε κανω επισημα σπαμμερ του φορουμ ως προς την αφοσιωση σου προς μεγαλους σπαμμερς (σαν εμενα:p) και την πιστη σου στην θρησκεια και στον τροπο ζωης του σπαμ!:p εισαι τωρα επισημα ΣΜΑΠΠΕΡ! εεεεεε...! Σπαμμερ! *περναει το αιχμηρο στιλετο του (αυτο εχω στον κοσμο 3 παιζει να ειμαι ο πρωτος του κοσμου τρια με αιχμηρο στιλετο;:p) πανω απο τους ωμους του τομ*

Υ/γ νομιζω βρηκα μια νεα και κουλ ορολογια για οσους ΝΟΜΙΖΟΥΝΕ πως ειναι Σπαμμερς... ΣΜΑΠΠΕΡ!! Ο Ανσερ ειναι ΣΜΑΠΠΕΡ! Κι το λεμε κοροιδευτικα π.χ. "εσυ δεν εισαι σπαμμερ... αλλα σμαππερ:p"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
εσυ....
σε κανω επισημα σπαμμερ του φορουμ ως προς την αφοσιωση σου προς μεγαλους σπαμμερς (σαν εμενα:p) και την πιστη σου στην θρησκεια και στον τροπο ζωης του σπαμ!:p εισαι τωρα επισημα σμαππερ! εεεεεε...! σπαμμερ! *περναει το αιχμηρο στιλετο του (αυτο εχω στον κοσμο 3 παιζει να ειμαι ο πρωτος του κοσμου τρια με αιχμηρο στιλετο;:p) πανω απο τους ωμους του τομ*

υ/γ νομιζω βρηκα μια νεα και κουλ ορολογια για οσους νομιζουνε πως ειναι σπαμμερς... σμαππερ!! ο ανσερ ειναι σμαππερ! κι το λεμε κοροιδευτικα π.χ. "εσυ δεν εισαι σπαμμερ... αλλα σμαππερ:p"

respect στον master μου!!!!!!!
 

DeletedUser

Guest
καλα ακομα δεν εκλεισε το θεμα:confused::rolleyes:
παντως συγχαρυτηρια για το τρελο spam σου:D:cool:
 

DeletedUser

Guest
ακομα δεν εφαγε μπαν εσενα το θεμα σε πειραξε????μαλλον τον φοβουνται γιατι ακουσαν οτι ειναι εμπρηστης και ψυχακιας....
 

DeletedUser

Guest
Ναι,ναι και αμα ξανα δειτε τον shooter στο φορουμ με αυτο το ονομα.....
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή