Σπαμ

  • Δημιουργός θέματος Crazy Shooter
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
εγω παντως δεν προκειται να ξαναποσταρω
 

DeletedUser

Guest
οεοεοεοεοε παρα παρα παρα παμ παμρα παρα παρα παμ παμ παραμ παρα παρα!!!! παμε ολοι μαζι:d:d

καποιος ειπε πως με μοιμηται με την παραμικρη ευκαιρια.... ποιος ητανε αυτος γιατι δεν βρησκω το ποστ!!!:D:p
 

DeletedUser

Guest
και εγω το ιδιο εχω παθει καποιος με μιμειται !!!! χαχα τεσπα ας το κοψουμε εδω μην φαμε κανενα μπαν και ζητα συγνωμη απο τουσ διαχειριστες για την ολη αναστατωση που προκαλεσες ... Ντροπη σου!!!:p
 

DeletedUser

Guest
Shooter


Συνολικά μηνύματα
474


Λοολ...Αυτο με το σπαμ πως το σκευτηκατε ρε παιδια;;
 

DeletedUser

Guest
Καλα, αλλα ενα τελευταιο ποστ! Εχω 4 σημμαθητες που παιζουνε το παιχνιδι!! Ρωτηστε τους τι κομπλεξικους καθηγητες εχουμε! Για παραδειγμα η μαθηματικος μας! Προς το παρον δεν θα πω ονοματα στο γκειμ, μονο αν τα ρωτησετε!
Η μαθηματικος. Απο τα 25 (ξερω γω ποσοι ημαστε) ατομα 20, περιπου, δεν ειχανε βγαλει τα τετραδια τους ακομα. Απο τους 20 εμενα, τον αλλον τον Αλεξανδρο και τον Ντιμα βρηκε να κραξει! Και οι τρεις παιζουμε το ουεστ... Θα πω ονοματα αργοτερα οπως ειπα! Σκυβουμε στις βαλιτσες να βγαλουμετ α βιβλια και φωναζει του Αλεξ και εμενα "Ειπα βγαλτε τα βιβλια!!!!!!!!!" της λεμε "Μα ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ να τα-" μα διακοπτει και λεει "Σουτ!! βγαλτε τα βιβλια τωρα!!!!!!!!!!!" :mad:
Μετα στο διαγωνισμα μου λεει εμενα να μην μιλαω με τον μπροστινο μου, την ωρα που ημουνα σκυμενος και εγραφα στο διαγωνισμα! Της λεω "μα δεν του μιλαγα εγω εγραφα το διαγωνισμα!!" και λεει "θα κοιταξω καλα τα διαγωνισματα σας και αν βρω πως αντιγραφατε θα σας βαλω 0!!!!" Επισης στο τμημα εχουμε 3 γιαννηδες, ο κοντος, ο μεσαιος και ο ψηλος. ο μεσαιος παιζει το ουεστ αλλα ονοματα μετα! Λοιπον ο Γιαννης ο ψηλος ειναι τελειως ασχετος απο μαθηματικα και λεει του Αλεξ του αλλου, ο οποιος παιρνει παντα 19 και 20 στα μαθηματικα, και περσι επερνε, "Σταματα να αντιγραφεις απο τον Γιαννη" ο Αλεξ πεταγετε απο την καρεκλα του και ρειχνει το στυλο του κατω (δεν παει καλα στα νευρα του αλλα αυτο αλλο θεμα) και αρχιζει να φωναζει σε ολη την ταξη "Εγω να αντιγραφω απο τον Γαιννη?????? Εγω απο τον Γιαννη?????????" και τελικα του εβαλε 0! Και ητανε απλα γελοιο! Ο Αλεξ να αντιγραφει απο τον Γιαννη??? ΓΟΥΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΤ????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
συνχιστηκα!!!αλλα εβγάλα ενα συμπερισμα.:p

εχετε κατι ηλι8ιους, κα8ηστερημενους...κα8ηγητες!!!!!:cool:
 

DeletedUser

Guest
συνχιστηκα!!!αλλα εβγάλα ενα συμπερισμα.:p

εχετε κατι ηλι8ιους, κα8ηστερημενους...κα8ηγητες!!!!!:cool:

δε πειραζει!!:p
εχει και φεισμπουκ η μαθηματικος μου!!
να σας το δειξω?? χμμμμ ναι η οχι;; αξιζει να γινει ρεζιλι;
 

DeletedUser

Guest
μην αρχισω να σπαμμαρω τωρα...το αφηνω...αυριο το μεσημερι θα σας δειξω πως γινεται
καλυνυχτα ladies
 

DeletedUser

Guest
φακ:p

Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε τρελε περιμενες να βγω για να ξεκινησεις το σπαμ???θες ολη την δοξα για τον εαυτο σου ε μαστερ???γιατι δεν πηρε ακομα μπαν??????
 

DeletedUser

Guest
καλα ρε τρελε περιμενες να βγω για να ξεκινησεις το σπαμ???θες ολη την δοξα για τον εαυτο σου ε μαστερ???γιατι δεν πηρε ακομα μπαν??????

1. οχι
2. ναι
3. γιατι πηγα και εκανα own τους μοντς και τωρα κοιμουνται
 

DeletedUser

Guest
1...
2)Και ποιος θα μεινει στο ποδι σου τωρα που θα μας φυγεις????ε??ε???:confused::confused:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή