Σπαμ

  • Δημιουργός θέματος Crazy Shooter
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
να καναμε εξασκηση για την παρελαση που θα κανουμε σε καμια βδομαδα και σε μια φαση με σταματαει και μου ελει να κατσω στο γηπεδο. εκατσα και περιμενα να κανουνε γυρο του γηπεδου και οταν ηρθαν του φωναξα "ναμπου εκαμα παλε???" αυτο σημαινει "τι εκανα παλι???" στα κυπριακα και μου φωναζει μπροστα απο ολους "αφου πας σαν τον τουριστα!" και εκανε μια "μοιμηση" μετα το μισο γυμνασειο παραλιγο να παθει καρδιακο απ τα γελια και εγινα ρεζιλι!!!:mad::mad::mad::mad: κομπλεξικος γμτ!!!

οχι ρε αυριανε/ανωδυνε (δεν θυμαμαι ποιος ησουνα αλλα αρχιζες απο αλφα και δεν ειχες αβαταρ [τελικα ο αυριανος ησουνα]) αν ητανε καμψεις θα τις εκανα ανετα! ^^
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να του αφαιρεθει η αδεια του γυμναστη!!! Ακους εκει να βρισει τον τουριστα μας!!! ουπς λαθος τον cowboy μας:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
να καναμε εξασκηση για την παρελαση που θα κανουμε σε καμια βδομαδα και σε μια φαση με σταματαει και μου ελει να κατσω στο γηπεδο. εκατσα και περιμενα να κανουνε γυρο του γηπεδου και οταν ηρθαν του φωναξα "ναμπου εκαμα παλε???" αυτο σημαινει "τι εκανα παλι???" στα κυπριακα και μου φωναζει μπροστα απο ολους "αφου πας σαν τον τουριστα!" και εκανε μια "μοιμηση" μετα το μισο γυμνασειο παραλιγο να παθει καρδιακο απ τα γελια και εγιναρεζιλι!!!:mad::mad::mad::mad: κομπλεξικος γμτ!!!

οχι ρε αυριανε/ανωδυνε (δεν θυμαμαι ποιος ησουνα αλλα αρχιζες απο αλφα και δεν ειχες αβαταρ) αν ητανε καμψεις θα τις εκανα ανετα! ^^

ελα βρε χαλαρωσε δωσε τοπο στην οργη εχει κ εκεινος τα προβληματα του δεν του κα8εται η γυναικα του......
 

DeletedUser

Guest
σιγα ρε...εγινες ρεζιλι...ισα ισα...απλα ο γυμναστης σου το πεζει γελατοιποιος...πανε πεστου οτι ολοι ξερουν οτι καταβαθος θελει να σε μιμειτε και οτι δεν αντιστεκετε στις ευκαιριες που του δινοντε...

( δεν παιρνω το μερος σου )
 

DeletedUser

Guest
να του αφαιρεθει η αδεια του γυμναστη!!! Ακους εκει να βρισει τον τουριστα μας!!! ουπς λαθος τον cowboy μας

γρρρρρρ
χαχαχα
ευχαριστω για την υποστηριξη σας! τα λεμε τον νοεμβρη!:p ελα αραχνοσκυλακι μου δεν δικαιολογουμαι? ειναι κομπλεξικος ο καθηγητης της γυμναστικης μας αυτον να μπαναρεις!!!:mad::p σιγουρα θα τα περνας κι εσυ αυτα με καποιον καθηγητη σου!!!
 

DeletedUser

Guest
μπορεις να μιλησεις στην mpoun ingame η ποσταρε το προβλημα σου στην κουβεντα με τον ζαι....... κ 8α σε βοη8ησουν!
 

DeletedUser

Guest
οχι αλλο σπαμ!!! δεν μπορωωωωωωωωωωωωω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να καναμε εξασκηση για την παρελαση που θα κανουμε σε καμια βδομαδα και σε μια φαση με σταματαει και μου ελει να κατσω στο γηπεδο. εκατσα και περιμενα να κανουνε γυρο του γηπεδου και οταν ηρθαν του φωναξα "ναμπου εκαμα παλε???" αυτο σημαινει "τι εκανα παλι???" στα κυπριακα και μου φωναζει μπροστα απο ολους "αφου πας σαν τον τουριστα!" και εκανε μια "μοιμηση" μετα το μισο γυμνασειο παραλιγο να παθει καρδιακο απ τα γελια και εγινα ρεζιλι!!!:mad::mad::mad::mad: κομπλεξικος γμτ!!!

οχι ρε αυριανε/ανωδυνε (δεν θυμαμαι ποιος ησουνα αλλα αρχιζες απο αλφα και δεν ειχες αβαταρ [τελικα ο αυριανος ησουνα]) αν ητανε καμψεις θα τις εκανα ανετα! ^^

αβριανος βρε!!!α εισαι κι α8λητής δηλαδη???
 

DeletedUser

Guest
μπορεις να μιλησεις στην mpoun ingame η ποσταρε το προβλημα σου στην κουβεντα με τον ζαι....... κ 8α σε βοη8ησουν!

μην του βαζεις ιδεες και γινει ο χαμος στο φορουμ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
γρρρρρρ
χαχαχα
ευχαριστω για την υποστηριξη σας! τα λεμε τον νοεμβρη!:p ελα αραχνοσκυλακι μου δεν δικαιολογουμαι? ειναι κομπλεξικος ο καθηγητης της γυμναστικης μας αυτον να μπαναρεις!!!:mad::p σιγουρα θα τα περνας κι εσυ αυτα με καποιον καθηγητη σου!!!

σωζεται ακομα ξεκινα κ σβηνε......
 

DeletedUser

Guest
οχι αλλο σπαμ!!! (και καλα) δεν μπορωωωωωωωωωωωωωωωωωωω μπουμ!!!! ελατε ρε οχι αλλο....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή