Ποδοσφαιρικά

DeletedUser184

Guest
sorry ρε φίλε αλλά τι πιστεύεις ότι η καλύτερη(μάλλον)ομάδα στον κόσμο θα δυσκολευτεί με τον παναθηναικό:hh

1)Η Barca δεν ειναι η καλυτερη ομαδα στον κοσμο...
2)Εδω τις εφαγε απο μια ισπανικη ομαδα γιατι οχι απο την παναθηναικο?
 

DeletedUser959

Guest
sorry ρε φίλε αλλά τι πιστεύεις ότι η καλύτερη(μάλλον)ομάδα στον κόσμο θα δυσκολευτεί με τον παναθηναικό:hh

(kαλυτερη? η μπαρτσα? λολ ειμαι ποδοσφαιρο ειναι οχι ανεκδοτο βεβαιως η καλυτερη στο κοσμο ειναι η ρεαλ (μν νομιζεις οχι για τον ροναλντο)
 

DeletedUser

Guest
κοίτα ρεάλ είμαι αλλά άσχετα από τους καλούς παίκτες που έχει δεν είναι ομάδα.τώρα με τον μουρίνιο ίσως γίνει κάτι:sh
 

DeletedUser

Guest
αν και βάζελος πιστεύω ότι θα χάσουμε (λογικό)... αλλά υπάρχει και το ενδεχόμενο να στίσουν το παιχνίδι για τα στοιχήματα.. έχει 22€ αν νικήσει η πανάθα! για φαντάσου να το έπαιζε ο πρόεδρος της μπάρτσα με 3.000.000 πχ.... θα έβγαζε τρελά χρήματα απλά για να χάσει μόνο ΈΝΑ παιχνίδι.. μπορεί να το θεωρήσουν απίθανο μερικοί αλλά εδώ έστισαν τελικό Champions League.. όταν η united νικούσε την μπάγερν (ή με όποια έπαιζε δεν θυμάμαι) και το γύρισαν μετά το 80 τπ παιχνίδι.. όλες οι εφημερίδες έλεγαν ότι ήταν στημένο...εδώ μιλάμε για ένα παιχνίδι των ομίλων.. οπότε εγώ μέσα μου έχω ελπίδες!!! :)
 

DeletedUser

Guest
και εγω πιστευω πως ο παο θα τα παει πολυ καλα!!!
 

DeletedUser3788

Guest
Λοιπόν πολλά άκουσα και ακόμα πιο πολλά θα σας πω
1.Ολυμπιακάκια μην μιλάτε και καθήστε να δείτε από τον καναπέ τον πρέσβη απόψε αφού είστε εκτός από την μακαμπί!!
2.Παόκακια εσείς θα φάτε καλά που μου το είδατε και ευρωπαίοι και στην ευρώπη και από τον παο στην ελλάδα!!
3.Του άρη με την κλήρωση που είχατε είστε άξιοι της μοίρας σας.

Λοιπόν όλα παίζουν με τον μεγαλύτερο ευρωπαικό σύλλογο της ελλάδας.Εγώ και με ήττα 1-0 2-0 δεν με πειράζει αλλά επειδή είμαι παναθηναικός πάω μόνο για νίκη.
Η μπάρτσα σίγουρα δεν είναι η καλύτερη ομάδα και ούτε ο μέσσι ο καλύτερος παίχτης του κόσμου.
Γενίκα τέλεια ομάδα δεν υπάρχει για μένα.Παίχτες τέλιοι σίγουρα αλλά υπάρχουν και πολλοί που λόγο τραυματισμών δεν μπόρεσαν να κάνουν την καριέρα που άξιζαν και έπρεπε ή απλά είχαν λάθος αποφάσεις στις μεταγραφές τους.

Κατι τελευταίο και όσοι το καταλάβουν το 1971 τελικό wembley το 2011 τελικό wembley.Τυχαίο??δεν νομίζω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φυσικά και η μπαρτσελόνα δεν είναι η καλύτερη στον κόσμο!
ο παναθηναϊκός νομίζω αν παίξει σωστά μπορεί να πάρει ένα καλό αποτέλεσμα!!!:))
 

DeletedUser

Guest
κοιταξτε λογικο ειναι να χασουμε απο την μπαρτσα αλλα ποτε δεν ξερετε αν χανει απο τον ηρακλη της ισπανιας τοτε γινεται να χασει και απο τον παο εξαλου ο παναθας νικησε και την ιντερ η οπιοα νικησε την μπαρτσα αρα ειναι 40/60 να χασει!!!εχει λιγοτερες αλλα αρκετες πιθανοτητες ο βαζελος!
 

DeletedUser3473

Guest
λοιπόν πολλά άκουσα και ακόμα πιο πολλά θα σας πω
1.ολυμπιακάκια μην μιλάτε και καθήστε να δείτε από τον καναπέ τον πρέσβη απόψε αφού είστε εκτός από την μακαμπί!!
2.παόκακια εσείς θα φάτε καλά που μου το είδατε και ευρωπαίοι και στην ευρώπη και από τον παο στην ελλάδα!!
3.του άρη με την κλήρωση που είχατε είστε άξιοι της μοίρας σας.

λοιπόν όλα παίζουν με τον μεγαλύτερο ευρωπαικό σύλλογο της ελλάδας.εγώ και με ήττα 1-0 2-0 δεν με πειράζει αλλά επειδή είμαι παναθηναικός πάω μόνο για νίκη.
η μπάρτσα σίγουρα δεν είναι η καλύτερη ομάδα και ούτε ο μέσσι ο καλύτερος παίχτης του κόσμου.
γενίκα τέλεια ομάδα δεν υπάρχει για μένα.παίχτες τέλιοι σίγουρα αλλά υπάρχουν και πολλοί που λόγο τραυματισμών δεν μπόρεσαν να κάνουν την καριέρα που άξιζαν και έπρεπε ή απλά είχαν λάθος αποφάσεις στις μεταγραφές τους.

κατι τελευταίο και όσοι το καταλάβουν το 1971 τελικό wembley το 2011 τελικό wembley.τυχαίο??δεν νομίζω

τα "παοκακια" περσι θα σου περνανε το πρωταθλημα αν δεν εστελνες
τον σπαθα στον κουμπαρο σου τον κοντη...
ρουφα τωρα το ντορτι "πρεσβη" και ξεκαβαλα απ το καλαμι...
σε ειδαμε πως περασες κι απ το χαριλαου
 

DeletedUser3788

Guest
χαχαχα καλό καλό
μπορεί να έχασα αλλά όποια άλλη ομάδα και να έπαιζε θα έτρωγε 10.για αυτό καθήστε να μας πέρνετε μάτι όταν θα πέρνουμε την δεύτεη θέση στον όμιλο μας και εσείς θα κλαίτε που θα σας έχουν πετάξει έξω.και όταν τα παόκια πάρουν πρωτάθλημα τότε να μιλήσουν.αν θές να μιλήσουμε για διατησία περσινή έχω να σου φέρω πολλά παραδείγματα που μας κλάπηκαν βαθμοί.
για αυτό κοιτάτε την πλάτη μας πάντα!!χεχεχε:d:d
και ο πρέσβης ήταν είναι και θα είναι ένας...όταν πάρετε αποτελέσματα που έχει πάρει η πανάθα στην ευρώπη ελάτε να μιλήσετε.αλλά εσείς να θυμηθώ πότε βγήκατε τελευταία φορά ομίλους??χαχαχαχα
 

DeletedUser

Guest
καλημερα! ειμαι καινουριος στο φορουμ.
αν δν ειναι η μπαρτσα η καλυτερη στον κοσμο που προπερσυ πηρε οτι τροπαιο μπορουσε τοτε πια ειναι? επειδη ειχε ενα στραβοπατημα με την χερκουλες δν λεει κατι.
οσο για τον βαζελο την "ευρωπαϊκη" ομαδα θα τον δουμε φετος τι θα κανει στο πρωταθλημα
 

DeletedUser

Guest
ε δεν θα λετε βλακιες. η barca δεν ειναι η καλυτερη ομαδα στον κοσμο!
 

DeletedUser

Guest
όλεσ μια χαρα ειναι. οκ και η barca καλη ειναι αλλα δεν την λεσ και καλυτερη. για μενα ειναι ισση με την real
 

DeletedUser

Guest
ισως ειναι λιγο υπερβολικο το "καλυτερη" αλλα ειναι απ'τις μεγαλυτερες ομαδες. η ρεαλ τρ π πηρε τον μουρινιο θα παιξει ωραια μπαλα γτ τις προηγουμενες χρονιες εκανε κατι κουλα αποτελεσματα.
αλλα το θεμα μας ειναι αλλο. ο θρυλος περσυ βγηκε τελευταια φορα ομιλους αν δν θυμουνται καποιοι. επισης αν ο παο ειναι τοσο φοβερη ομαδα π μαμαει κ δερνει στην ευρωπη γτ καθε χρονο παιρνει ο οσφπ το πρωταθλημα (με ορισμενες εξαιρεσεις)??
 

DeletedUser

Guest
ισως ειναι λιγο υπερβολικο το "καλυτερη" αλλα ειναι απ'τις μεγαλυτερες ομαδες. η ρεαλ τρ π πηρε τον μουρινιο θα παιξει ωραια μπαλα γτ τις προηγουμενες χρονιες εκανε κατι κουλα αποτελεσματα.
αλλα το θεμα μας ειναι αλλο. ο θρυλος περσυ βγηκε τελευταια φορα ομιλους αν δν θυμουνται καποιοι. επισης αν ο παο ειναι τοσο φοβερη ομαδα π μαμαει κ δερνει στην ευρωπη γτ καθε χρονο παιρνει ο οσφπ το πρωταθλημα (με ορισμενες εξαιρεσεις)??

άντε μπράβο!γιατί;;;
 

DeletedUser

Guest
χα0χ0α0χ0αχ0α0χ0α0χα00χ0α γελάσαμε και σήμερα! :dd :dd
 

DeletedUser

Guest
εγω θα εχω να θυμαμαι οτι κ με την χειροτερη ομαδα π ειχε ο ολυμπιακος (περσυ) μεσα εξω πελατες σας καναμε
 
Κορυφή