Ποδοσφαιρικά

DeletedUser

Guest
πρωτη φορα βλεπω ανθρωπο να γελαει με την αληθεια!(ειναι στα συμπτοματα της γρυπης τω γαυρων)!!!
 

DeletedUser

Guest
ευχαριστω για το κοπλιμεντο δεν επρεπε!!!α και κατι ακομα δεν θα τα παρατησω!(καλα εεε η νοσος των γαυρων σε εχει ζαλησει απο οτι φεναιται)!:lf:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
αδερφέ όπως είπε και ο τύπος από πάνω μην το πέρνεις τόσο βαριά.. όπως με λέτε εμένα βάζελο εγώ λέω την άεκ χανούμισα.. δεν είναι ότι έχω κάτι με την ομάδα... εγώ λέω να είσαι ότι ομάδα γουστάρεις έκτος από κόκκινος... ;) χεχε.. γι αυτό στέι κουλ φίλε μου.. μην τα παίρνεις έτσι...

υ.γ: τούρκος, γαύρος και αλβανός, καλός είναι μόνο νεκρός!! ;)
 

DeletedUser

Guest
αδερφέ όπως είπε και ο τύπος από πάνω μην το πέρνεις τόσο βαριά.. όπως με λέτε εμένα βάζελο εγώ λέω την άεκ χανούμισα.. δεν είναι ότι έχω κάτι με την ομάδα... εγώ λέω να είσαι ότι ομάδα γουστάρεις έκτος από κόκκινος... ;) χεχε.. γι αυτό στέι κουλ φίλε μου.. μην τα παίρνεις έτσι...

υ.γ: τούρκος, γαύρος και αλβανός, καλός είναι μόνο νεκρός!! ;)

άντε γιαα ρε! θα πάθεις ότι έπαθε και ο γάιδαρος: :sh :!
 

DeletedUser

Guest
ναι ναι ξέρω.. θα έρθει ο καουμπόης ο δικός σας και θα μας πυροβολήσει.. έτσι λέτε όλοι!!
 

DeletedUser

Guest
οι περισσοτεροι πλεον προτιμουν να χανει ο ολυμπιακος παρα να κερδιζει η ομαδα τους. σας καιει π το περνουμε καθε φορα εμεις κ εχετε γινει ολοι αντιολυμπιακοι. ρε τι πραμα ειναι αυτο ρεεεεε.....
 

DeletedUser3788

Guest
ρε κοίτα που μιλάνε και οι ολυμπιακοί οι άνθρωποι που κατέστραψαν το ελληνικό ποδόσφαιρο.δωστέ πίσω τα 15 κάλπικα στο παναθηναικο στην αεκ στον παοκ.που περιμέντε όλοι πάνω από την πανάθα να στραβοπατήσει...βάλτε το καλά μεσα στο μυαλό σας και παραδεχτήτε το όλοι σας ότι ο παναθηναικός έχει το καλύτερο ρόστερ στην ελλάδα και την μεγαλύτερη ευρωπαική ιστορία ελληνικής ομάδας.
 

DeletedUser

Guest
ναι ρ ολα καλπικα ειναι. σε αντιθεση με τον βαζελο την ομαδα τ λαου π με το σπαθι της εφτασε μεχρι τον τελικο στο κυπελο πρωταθλητριων. κ ενταξει ολα τα αλλα ειναι οι γνωστες καραμελες των βαζελων, αλλα απο π κ ως π να επιστρεψω πρωταθλημα στον παοκ?
 

DeletedUser

Guest
ναι ρ ολα καλπικα ειναι. σε αντιθεση με τον βαζελο την ομαδα τ λαου π με το σπαθι της εφτασε μεχρι τον τελικο στο κυπελο πρωταθλητριων. κ ενταξει ολα τα αλλα ειναι οι γνωστες καραμελες των βαζελων, αλλα απο π κ ως π να επιστρεψω πρωταθλημα στον παοκ?

+φωνω!!!....
 

DeletedUser

Guest
οντως εχει δικιο αλλα και η αεκ δεν αγοραζει διαιτητες αυτα μονο ο γαυρος τα κανει!:p:p
 

DeletedUser

Guest
εγω σιγουρα σε καμια περιπτωση δν θα πω οτι ο ολυμπιακος αγοραζε διατητες. αλλα οπως κ να εχει καθε φορα ειχε φοβερους παιχτες στο ροστερ του οι οποιοι με ή χωρις βοηθεια επαιρναν πρωταθληματα κ δν μπορει να το αμφισβιτισει κανεις αυτο
 

DeletedUser3788

Guest
εγώ τα αμφισβήτω!!και παιδάκια πηγαίνετε να δείτε λίγο την ιστορία του ελληνικού ποδοσφαίρου ποιος έχει τα κάλπικα και ποιος τα αληθινά...ο τελικός πρωταθλητριών δεν έχει καμία σχέση με αυτό που σου λέω εγώ με τα κάλπικα πρωταθληματά σας.όταν φτάσεις εσύ τότε μίλα καραπαζοεισπράκτορα της ευρώπης.
 

DeletedUser

Guest
οχι δν σας βοηθησε ο παπαδοπουλος. τσιρακια της χουντας ησασταν. οσο για την ιστορια του ελληνικου ποδοσφαιρου μιλανε τα νουμερα απο μονα τους
 

DeletedUser

Guest
ρε εδω ονος του ο νικοπολιδης ειπε φετος που δεν ειχε προταθλημα πως οποιος παιρνει προταθλημα εχει τους διαιτητες με το μερος του!αυτο συξμαινει πως τοσα χρονια ο γαυρος νικαγε στιμενα!!!:cns:cns:cns
 

DeletedUser

Guest
επισης γτ απο τοτε που εφιγε ο κοκαλης χανετε στα περισσοτερα!??να το παρει το ποτεμι??γτ ο κοκαλης τους πληρωνε!!!!!!!!:p:p:cns
 

DeletedUser

Guest
οχι ρεεε.εεε.ε....εεεεεεε!!!ποτε.....ο κ...ς δεν πληρωσε..
 
Κορυφή