Ποδοσφαιρικά

DeletedUser

Guest
πήρες καλό καναπέ για φέτος εσύ καμάρι?? πρέπει να πάρεις γιατί κάθε τετάρτη όταν εγώ θα παίζω c.l εσύ θα είσαι στον καναπέ αραχτός...
 

DeletedUser

Guest
δν βγηκα κ εγω μια φορα ευρωπη ε και? οταν θα εισαι απο κατω στο πρωταθλημα εγω εδω θα ειμαι κ θα τα ξαναπουμε
 

DeletedUser

Guest
καλά καλά.. μόνο να πάρεις καλά κιάλια που να βλέπουν πολύ ψηλά (αν θες να με βλέπεις) και επειδή όπως λέει και η παροιμία "των φρονίμων τα παιδιά πριν πεινάσουν μαγειρεύουν" να πας να πάρεις από τώρα... εγώ ήδη πήγα και πήρα το πιο χοντρό μπουφάν.. γιατί εκεί πάνω στην κορυφή θα έχει πολύ κρύο.. και θα κρυώσω και από τον πολύ αέρα που θα μου κάνει και ο γαύρος... :w
 

DeletedUser

Guest
ναι ρ συ οκ! αλλα τζαμπα το πηρες το μπουφαν τοσα παλτα εχει η ομαδα σ για να σε ζεσταινουν. στην 8η αγωνιστικη ομως να εισαι εδω μεσα να τα λεμε!
 

DeletedUser3473

Guest
δυο :! μαλωνανε...σε ξενο αχυρωνα...
ολη η ελλαδα βριζει τους βαζολογαυρους και τους γαυροβαζελους
επειδη εχουν καταστρεψει το ελληνικο ποδοσφαιρο...
και αυτοι στον κοσμο τους... :cns τακα τακα τακα τακα τααααααα :w
 

DeletedUser

Guest
ο τύπος άρχισε πρώτος.. :ρ με είπε πελάτη και τα πήρα!! αχαχα
 

DeletedUser

Guest
οι 2 καλυτερες ομαδες του ελληνικου ποδοσφαιρου καταστρεφουν το ελληνικο ποδοσφαιρο? εγω νομιζω πως γινεται ακριβως το αναποδο
 

DeletedUser

Guest
δυο :! μαλωνανε...σε ξενο αχυρωνα...
ολη η ελλαδα βριζει τους βαζολογαυρους και τους γαυροβαζελους
επειδη εχουν καταστρεψει το ελληνικο ποδοσφαιρο...
και αυτοι στον κοσμο τους... :cns τακα τακα τακα τακα τααααααα :w

ποπο φίλε πρέπει να σε κοιτάξει ψυχίατρος ΕΠΙΓΟΝΤΟΣ!!!

-7-:sh-13-
 

DeletedUser

Guest
την ρουφηξε την 5αρα ο βαζελος!καλα αν επαιζα μπαρτσα-γαυρος θα γελαγαμε πολυ.20η μπαρτσα και ο γαυρος:-20:p:lf:p
 

DeletedUser

Guest
χαχ0α0χ0α0ζχ0αχ0χ0α0χ αν έπαιζε θρυλος-barca το match θα έλιγε 0-1
 

DeletedUser

Guest
ξεχασες τα απειρα μηδενικα στον αριθμο τησ μπαρτσα!!!και μαλον εχεισ δικιο στο μες το λημανι εσεις θα χανατε!χαχαχαχ:w
 

DeletedUser3473

Guest
πες του ότι θες έτσι κιαλιώς θα σε βγάλει τρελλό. τι ομάδα είσαι ρε;

και οταν θα παω στον τρελογιατροοοοοοοοοο
θα τον τρελανω και αυτοοοοοοον...
τραλα λα λααααα λα λα λα λαααααααααααα
λαλα λα λαλα λα λα λαααααααααααα :w
 

DeletedUser

Guest
ας ερθει κ η μπαρτσα στο λιμανι δν κωλωνει ο θρυλος. απ οτι καταλαβα βαζελοφωλια ειστε εδω περα οποτε θα εχουμε ομαδικες αυτοκτονιες φετος
 

DeletedUser

Guest
παίδες σήμερα θα την δούμε την χανούμισα?? ο παοκ και ο άρης πότε παίζουν? και σε ποιο κανάλι??
 

DeletedUser

Guest
στο πρωτο ημιχρονο καλα επαιξε η παοκαρα ,,,αντε να παρουμε το αποτελεσμα εξω !!!!
 

DeletedUser

Guest
παίδες σήμερα θα την δούμε την χανούμισα?? ο παοκ και ο άρης πότε παίζουν? και σε ποιο κανάλι??

η ''χανουμησα'' οπως την αποκαλεσες θα ριξει μια 5αρα παλι τωρα για αυτο μοκο φιλαρακο!καταλαβες!και κατι ακομα την αεκ να την σεβεσαι !!!οκ!!
 

DeletedUser

Guest
αεκ??τι να αυτο??χαχαχαχαχαχα-σιγα μην το παιρνεις τοσο βαρια
εγω ενα ξερω παντως.στον αγωνα με τον παο.φανηκε η διαφορα ελληνικου πρωταθληματος.με των ξενων.....θελει ακομα.....αφηστε που αυτοθεωρουνταν ευρωπαικη ομαδα.τις τελευταιες μερες δεν ακουσα βαζελο να μιλαει:p
 
Κορυφή