Ομαδα Διαχειρισης

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
μπορουμε να μαθουμε τι καναμε λαθος και δεν μας απαντησατε?

δεν κανατε λογικα καποιο λαθος απλα ανακοινωσαν τα ονοματα που επιλεχθηκαν. κ αν ειχαν πχ 200 αιτησεις συνολο πρεπει να στειλουν σε 197 ατομα οτι δεν επιλεχθηκαν? φυσικα αυτη η γνωμη μου δεν εχει καμια σχεση με του κορντ η της τζοαννας οταν το δουν θα σας απαντησουν σιγουρα
 

DeletedUser

Guest
Υπαρχει ενα οριο στο premium παιρνουν οι διαχειριστες οποτε μην νομιζετε οτι θα γινουμε ολοι παιχταραδες επειδη εχουμε το premium.
Στον κ5 δεν κυνηγαω καταταξη.Δεν ειναι και πολυ δυσκολο να το καταλαβει κανεις αυτο.

παυλο παιρνετε 400 σβολους το μηνα για να ανοιξεις και τα 4 premium για 2 βδομαδες θελει 4x5=200 για ενα μηνα για να τα εχεις ανοιχτα και τα 4 θελει 200x2=400
 

DeletedUser

Guest
δεν κανατε λογικα καποιο λαθος απλα ανακοινωσαν τα ονοματα που επιλεχθηκαν. κ αν ειχαν πχ 200 αιτησεις συνολο πρεπει να στειλουν σε 197 ατομα οτι δεν επιλεχθηκαν? φυσικα αυτη η γνωμη μου δεν εχει καμια σχεση με του κορντ η της τζοαννας οταν το δουν θα σας απαντησουν σιγουρα

αλλο λεω η johna ειπε οτι αυτοι που δεν περασαν συνεντευξη ηταν αυτοι που εκαναν λαθος στην αιτηση μπορω εγω που δεν περασα να μαθω τι εκανα λαθος?
 

DeletedUser

Guest
λαθος στην αίτηση θα μπορουσε να είναι πχ ο λαθος τίτλος, το αν ήταν με greeklish, το αν δεν ειχατε δηλωσει ούτε ηλικία ούτε skype..

Γεγονός είναι όμως το εξής...

Όσες αιτήσεις ήταν σωστές απαντήθηκαν ΟΛΕΣ

Για τα αποτελέσματα κανείς άλλος εκτός απο τους 3 που επιλέχθηκαν δεν ελαβε μήνυμα και είναι λογικό νομίζω.


Δεν νομίζω ότι χρειάζεται άλλη κουβέντα για αυτό το θέμα και έτσι το κλειδώνω..

για οποιαδήποτε αλλη απορια παρακαλώ πμ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή