Ομαδα Διαχειρισης

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ναι και μεσα στην προθεσμια αλλα εφαγα μπανανα
 

DeletedUser

Guest
γιατί ο psamdio έχω την εντύπωση... εχμμμ :rolleyes:... συγνώμη, τίποτα λάθος :p:D:eek:

Ημερομηνία γέννησης
03-05- 1994 (16)
Moderator με 7 γράμματα που κυνηγάει την κατάταξη... Ποιος να 'ναι???
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν ειναι λογω ηλικιας σιγουρα θα ειναι καποιος αλλος λογος που δεν θα μαθουμε ποτε:eek:
 

DeletedUser3436

Guest
μαλλον επειδη δεν μετραει μονο η ηλικια αλλα και το πως σκεφτετε καποιος.και 50 χρονων να ειναι αν κανει σαν 12χρονο αποκλειετε να τον επερναν ;)
 

DeletedUser

Guest
όσοι έστειλαν αίτηση όπως έπρεπε όλοι έλαβαν μήνυμα και πέρασαν απο συνέντευξη.

επειδή το εμαιλ είχε φίλτρο όσοι έστειλαν την αίτηση τους με λάθος τρόπο απλά αυτή δεν διαβάστηκε..

το μήνυμα ήταν ξεκάθαρο και πως έπρεπε να στείλετε την αίτηση σας και τι χρειάζετε να γράψετε μέσα.

κανένας δεν απορρίφθηκε μόνο βάση ηλικίας.

δεν θέλω να ακουω πράγματα που δεν ισχύουν.
 

DeletedUser

Guest
πρωτον ειναι Ο Serra κ δευτερον τι ειπα????

ωχ μου κόλλησε το "η"
τέσπα, όταν είμασταν στο μσν μου είχες πει ότι ο ano με τέτοιες απαντήσεις που γράφει μάλλον το πάρει για admin... δηλητήριο:p:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
εγω θυμαμαι που σου ειχα πει να κανεις αιτηση κ εσυ κ δεν ηθελες για να μην σε κραξουν
 

DeletedUser735

Guest
γιατί ο psamdio έχω την εντύπωση... εχμμμ :rolleyes:... συγνώμη, τίποτα λάθος :p:d:eek:

ημερομηνία γέννησης
03-05- 1994 (16)
moderator με 7 γράμματα που κυνηγάει την κατάταξη... ποιος να 'ναι???

κυνηγαω καταταξη μονο στον κ3....
αλλα που κολλαει το οτι κυνηγαω καταταξη?
 

DeletedUser

Guest
εγω θυμαμαι που σου ειχα πει να κανεις αιτηση κ εσυ κ δεν ηθελες για να μην σε κραξουν

αυτό είναι πρόσφατο και τώρα μου δίνεις αφορμή για σπαμ οπότε μην μου ρίξεις ινφράξιον για συνομιλία σε θέμα. ήταν πριν κανά 3μηνο αυτό το περιστατικό
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
κυνηγαω καταταξη μονο στον κ3....
αλλα που κολλαει το οτι κυνηγαω καταταξη?

για βοήθεια :p
και στον 5 επίσης. μην το κάνεις σαν τον palouki που επειδή τον πέρασα λέει πως δεν κυνηγάει κατάταξη...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
μπορουμε να μαθουμε τι καναμε λαθος και δεν μας απαντησατε?
 

DeletedUser735

Guest
για βοήθεια :p
και στον 5 επίσης. μην το κάνεις σαν τον palouki που επειδή τον πέρασα λέει πως δεν κυνηγάει κατάταξη...

Υπαρχει ενα οριο στο premium παιρνουν οι διαχειριστες οποτε μην νομιζετε οτι θα γινουμε ολοι παιχταραδες επειδη εχουμε το premium.
Στον κ5 δεν κυνηγαω καταταξη.Δεν ειναι και πολυ δυσκολο να το καταλαβει κανεις αυτο.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή