Ομαδα Διαχειρισης

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Αναρωτιομουν υπαρχει καποιος τροπος να δουμε οι ειναι στην ομαδα διαχειρισης;

Εννοω να υπαρχει καπου στο φορουμ ξερουμε οτι ο cord ειναι ο community manager η joahna foroum leader και εχουμε δει οτι μπηκα σαν moderators στο φορουμ οι:psamdio,serra,xtremepc... αλλα δεν ξερουμε τους αλλους.

Λογικα το θεμα θα κλειδωσει αλλα ευχαριστω που το διαβασατε:):)
 

DeletedUser

Guest
Βασικά κάτω κάτω λέει ''Δείτε τους υπεύθυνους των forums'' αν κοιτάξεις,αλλά οι mods δεν αναφέρονται εκεί :/
 

DeletedUser

Guest
καλημέρα

επειδή ακόμα δεν έχουν ολοκληρωθεί όλες οι αλλαγές τόσο στο φόρουμ όσο και στην ομάδα για αυτό δεν εχει ανανεωθεί και η λιστα με τους υπεύθυνους.

όποιος είναι ομως στην ομάδα αναφέρετε στο προφίλ του καθώς και κάτω απο το όνομα του.

μόλις τελειώσουν όλες οι αλλαγές θα συμπληρωθούν και τα υπόλοιπα ονόματα...νομίζω ότι είναι δευτερεύον αυτό.
 

DeletedUser

Guest
μόλις τελειώσουν όλες οι αλλαγές θα συμπληρωθούν και τα υπόλοιπα ονόματα...νομίζω ότι είναι δευτερεύον αυτό.

οχι και τοσο...απλα παντα υπαρχει στο πισω μερος του μυαλου μας η καχυποψια μετα απο αυτο που ειχε γινει με τον Greeniaris αν και δεν νομιζω καποιος να ειναι τοσο ανοητος να το ξανακανει...
 

DeletedUser

Guest
να μην είσαι καχύποπτος...

τα άτομα στο φόρουμ είναι ήδη γνωστά ποια είναι...τα ανέφερες και εσύ και τα ανήγγειλα πριν απο όλους εγώ...

οποτε λίγο υπομονή δεν νομίζω ότι είναι κακό να έχουμε...
 

DeletedUser

Guest
δεν λεω για τα ατομα τους φορουμ τα ατομα του φορουμ πιστευω οτι ειναι εμπιστα οπως και ο νεος community manager κανει καλη δουλεια απλα ειμαι λιγο καχυποπτος απο τη φυση μου :)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
δεν μπορώ να πω ότι σε αδικώ...

απλα πιστεύω οτι πλεον τα πραγματα είναι καλυτερα.. :)

εαν δεν εχεις να προσθεσεις κάτι άλλο να το κλειδώσουμε προς αποφυγήν σπαμ
 

DeletedUser

Guest
Ντροπή σε όλους τους βλάσφημους που δεν κοίταξαν ότι ο ANODINOS είναι GAME ADMIN!!! (το "game admin" το έκανα μικρό για να δώσω έμφαση στον ANODINO)
 

DeletedUser

Guest
δεν μπορώ να πω ότι σε αδικώ...

απλα πιστεύω οτι πλεον τα πραγματα είναι καλυτερα.. :)

εαν δεν εχεις να προσθεσεις κάτι άλλο να το κλειδώσουμε προς αποφυγήν σπαμ

οντως ειναι πολυ καλυτερα:)

κλειδωσε το γιατι θα αρχισουν να σπαμαρουν :p
 

DeletedUser735

Guest
κλειδωνει μετα απο αιτημα του θεματοθετης
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
Αιτήσεις

Εχουν τελιώσει οι αίτησης για foroum admin ή moderator?
 

DeletedUser

Guest
στις 9 ιουνιου τελειωσαν και επιλεχτηκαν κιολας τα ατομα που θα γινουν moderators

καλα θα ηταν να κλειδωσει το θεμα για να αποφευθει το spam
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Να δεις που μου το 'χε πει η Serra πως ο ano θα πήγαινε για admin, λόγο των απαντήσεων σου το καταλάβαμε. Δεν έκανες αίτηση ε? Κρίμααα :(
 

DeletedUser184

Guest
Έκανα άιτηση.Μου απάντησε η joahna αλλα τότε επειδή είχα εξετάσεις μέχρι και τις 14 δεν μπορούσα να μπώ να δώ το email μου και ετσι έχασα την συνεντευξή..
 

DeletedUser

Guest
εμενα δεν μου σταλθηκε κανενα μηνυμα για συνεντευξη:confused::confused::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
Bασικα οσοι φαγαν πορτα δεν τους απαντησαν καθολου.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή